| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-23, 1:02 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2012-01-23, 10:48 PM | Повідомлення # 1881
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
lady-v, дякую за підбадьорювання - я теж вірю, що сподобається smile

а я сфотографувала свої поробки цих вихідних...





А ці ніяк не завершу, бо не знаю, як краще обробити край. Почала було атласною косою бейкою, але лягає далеко неідеально...


звиняйте, що так залила фото, днями перезаллю на свій сайт і поредагую свій пост і будуть превью з переходами на мій сайт...
Прикріплення: 4204198.jpg (109.4 Kb) · 0575265.jpg (111.5 Kb) · 6533180.jpg (124.2 Kb) · 6939032.jpg (113.9 Kb) · 5779879.jpg (109.0 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-01-23, 10:55 PM | Повідомлення # 1882
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Открыточка прелесть, и сумка мне нравится, думаю клиентке тоже понравится!

Додано (2012-01-23, 10:55 PM)
---------------------------------------------
пока первое коментировала, опять ахать пора. Правда, Лиза, очень хороше!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
КатюняДата: Понеділок, 2012-01-23, 11:00 PM | Повідомлення # 1883
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Bullet, Як гарно, все гарно, сумка пречудова, прихваточки гарненькі ой, то на них строчки фігурні?

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
BulletДата: Понеділок, 2012-01-23, 11:37 PM | Повідомлення # 1884
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, Катюня, дякую і дякую smile

Катюня, да, то фігурні строчки на усіх прихватках smile

А я тим часом наздоганяю вчорашній день: розпочався другий виток програми Голос Країни. І хоч я взагалі не люблю телепрограми, але на талановитих людей завжди приємно і дивитись і слухати їх...


Щиро бажаю, щоб кожному з чотирьох суддів цього проекту щоночі снився цей співак, Денис Федоренко. А Пономарьову нехай він ввижається вечорами.. гади такі. Безголосе пропустили, а такі геніальні співаки - по боку sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Вівторок, 2012-01-24, 0:06 AM | Повідомлення # 1885
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
як професійний музикант - я повністю згодна з Пономарьовим smile - цей хлопець не має права розмінювати свій шикарний баритон на шоу-бізнес - його місце в опері!!! у нас уже є Лазорович - якому не можуть підібрати репертуар під його розкішний бас, а так він пройде стажування в Маріінці і зможе виступати за кордоном - там голоси більше цінують,ніж у нас(на превеликий жаль) sad та й репертуар є для оперних голосів - тут правий уже Олег Скрипка smile

прихваточки суперові!!! з такою любов"ю зроблені smile






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2012-01-24, 0:15 AM | Повідомлення # 1886
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Zeta, а мені без моєї музичної освіти шкода, що безголосих в минулому сезоні понавибирали, з придиханнями, фє. Нам навіть вчителька в школі на хорових співах забороняла на вдохах співати.. а зараз слухаєш *отета всьо* естрадне і неприєєєємно... всі хекають, бє.
Може і праві і ви і зіркові тренери - хай не розмінюється оперний співак на попсу. Але це був його шанс на відомість, розумієте?:(

дякую за комплімент підставочкам smile Це підставочки під чашечки:) Я теж х люблю, тому і шию. І всіх знайомих підсадила на їх використання wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romannahДата: Вівторок, 2012-01-24, 0:15 AM | Повідомлення # 1887
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Bullet, чудові прихватки, одна від другої все краща.
Quote (Zeta)
у нас уже є Лазорович - якому не можуть підібрати репертуар під його розкішний бас

у Василя Лазаровича з репертуаром на сьогоднішній день все в порядку, просто засоби інформ. не дають можливості насолоджуватися справжнім українським мистецтвом.
Quote (Zeta)
з Пономарьовим
а кому потрібна здорова конкуренція?


я всіх люблю
 
BulletДата: Вівторок, 2012-01-24, 0:23 AM | Повідомлення # 1888
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
romannah, дякую за відзнаку моїх рукоробок..
Романо, я з вами цілком згодна. НАЖАЛЬ!! :((( Щодо наших голосиситих талантів :((((



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Вівторок, 2012-01-24, 0:24 AM | Повідомлення # 1889
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Zeta)
як професійний музикант - я повністю згодна з Пономарьовим - цей хлопець не має права розмінювати свій шикарний баритон на шоу-бізнес - його місце в опері!!! у нас уже є Лазорович - якому не можуть підібрати репертуар під його розкішний бас, а так він пройде стажування в Маріінці і зможе виступати за кордоном - там голоси більше цінують,ніж у нас(на превеликий жаль) та й репертуар є для оперних голосів - тут правий уже Олег Скрипка

Прослухала, і згодилась з Вами , та Пономарьовим і Скрипкою. В шоу бізнесі Він розтратить свій талант, проп'є-прокурить свій голос, а так в нього ще є надія.
Подивіться на Баскова - спочатку всі захоплювались ним, а тепер від нього вже мало залишилось sad , не хотілось би , щоб з Денисом сталось теж саме.
Бажаю Денису удачі в житті від щирого серця.


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
lady-vДата: Вівторок, 2012-01-24, 0:26 AM | Повідомлення # 1890
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (romannah)
а кому потрібна здорова конкуренція?

І така думка закралась тихенько wink


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2012-01-24, 0:33 AM | Повідомлення # 1891
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lady-v)
В шоу бізнесі Він розтратить свій талант, проп'є-прокурить свій голос, а так в нього ще є надія.

а де, дозвольте поцікавитись, зв"язок? smile
я знаю людей богемних, але непитущих, світсьских, але незіпсованих розкішшю! smile
То біда слабкого духу, а не популярності smile Знаємо чимало прикладів героїнових смертей і серед оперних співаків і серед театральних "вискоих" акторів...

Оттой самий Басков, хоч і має голос приємний та прекрасний, але оце його "ЕЕЕЙ!" ресторанне в кінці кожної пісні так мене дратує.. але ж ніхто не заставляє його так егейкати, правда ж?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sjana_ifДата: Вівторок, 2012-01-24, 0:36 AM | Повідомлення # 1892
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Quote (Bullet)
підозрюю, що координатор не отримала листа. Принаймі, так думати приємніше, ніж думати, що її відбракували

Ну хіба ж можна було б забракувати таку палітру кольорів, яка на 100% показує і сніжинки, і синь, і рожевий схід сонця! Я просто гризу лікті і вовком дивлюся на мейл.ру cry


 
OленкаДата: Вівторок, 2012-01-24, 0:36 AM | Повідомлення # 1893
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Аааа,,, i знов це менi нагадало бей своих, что б чужие боялись. Чому не дати украiнському спiвпковi спiвати на Украiнi? Голос у нього багатющий, таким голосом можна що завгодно спiвати. Якщо Денис вирiшив, що карьера естрадного спiвака, вiн же зна"е який голос ма"е, цому пiдходить, то це прсто нечесно вiдхилити цого кандидатуру, з за того що голос занадто хороший. Навiть дивно якось,


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ZetaДата: Вівторок, 2012-01-24, 0:52 AM | Повідомлення # 1894
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Bullet, romannah, -ви праві в тому сенсі.що ми не маємо змогу чути гарні голоси по ТV - але я слухаю їх по інтернету - і мені дуже шкода,що людей,які б могли бути відомими - не випускають до нас. Просто зрозумійте - що талановита людина не буде працювати за копійки на продюсера Чорного чи Меладзе smile - а в свою чергу ці продюсери просто не вміють працювати з такими,як Лазорович,Табаков та ін. нещодавно слухала концерт Гришка - непоганий був тенор.поки співав у опері - а став співати попсу - так я мало не плювалась(пробачте за слово) - що ж до Пономарьова - то це відокремлена одиниця на нашій єстраді - оперну манеру співу він утратив(думаю,що осознанно) задля того,щоб співати так,як він співає - ця манера співу достатньо важка,він її засвоїв - але хто знає - можливо він про це і жалкує - бо у Пономарьва тембр голосу майже такий,як був колись у Лемешева - я чула його виконання аріі Ленського - майже ідентичні smile .Тож Федоренко у нас в Україні може поки що тільки втратити.Лізонько - пробач,що насмітила тут у тебе - але це болюче питання,я навіть з мамою сперечаюсь,бо вона вважає,що Поплавський молодець,бо українську культуру популяризує smile - а я така-сяка вважаю,що позорить cool

Додано (2012-01-24, 0:48 AM)
---------------------------------------------
у свій час поляки виштовхнули Шопена до Франціі.щоб зберегти його для Польщі - поки у нас дебільні продюсери,які думають тільки про гроші - талантам на жаль треба тікати - бо талант повинен постійно розвиватися - у нас мало можливостей для цього - жаааааль!!!!!!! cry

Додано (2012-01-24, 0:52 AM)
---------------------------------------------
а Федоренко треба подумати про кар"еру Хворостовського - якщо він не дурний,як Басков smile






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-01-24, 0:57 AM | Повідомлення # 1895
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Хoч зi мною наче нiхто i не сперечаеться, я все одно ваажаю, що кожний ма"е право вирiшити, що зi свoiм талантом зробити. Хоче вiн бути на Украiнi, чи в Росii. А щл до Шопена...часи змiнились


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
romannahДата: Вівторок, 2012-01-24, 0:58 AM | Повідомлення # 1896
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
у нас немає державної політики по відношенні до культури, немає національної ідеї, а тому нам потрібно самотужки працювати. Вишиваймо, дівчата! пропагуймо, як можемо Україну. (Ліза, ми знову завелися в тебе в домівці)

я всіх люблю
 
BulletДата: Вівторок, 2012-01-24, 1:27 AM | Повідомлення # 1897
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
sjana_if, я і сама винна.. наступного разу буду уважніша до повідомлень координаторів! smile

Quote (Zeta)
Лізонько - пробач,що насмітила тут у тебе - але це болюче питання,я навіть з мамою сперечаюсь,бо вона вважає,що Поплавський молодець,бо українську культуру популяризує - а я така-сяка вважаю,що позорить


romannah, Oленка, Zeta, ніхто не завівся, все гаразд smile Милі посиденьки з суперечками за кавою чи чаєм (у кого що в пору дня))))

Quote (Oленка)
кожний ма"е право вирiшити, що зi свoiм талантом зробити.

власне, я теж так гадаю... Особисто мені по барабану, вибачте, якщо я стану відома після моєї смерті. Відомості, овацій, слави - цього людина хоче досягти ЗА ЖИТТЯ.

Щодо Поплавського у мене двобоке ставлення. Як менеджер він, напевно, робить правильно. Але ті, хто вбив нашому люду, що Україна - це сині-червоні шаровари, сорочка-вишиванка і оселедець - вони теж, напевно, мислили як Поплавський... Словом, я його не люблю. На мій погляд, рівень вузу впав в сенсі культури, але виріс в сенсі грошовитості і зіркової плодючості.
Був *кульок*, став *поплавок*. Був надутий пихатий (але нікому непотрібний), а зараз став таким, яке не тоне...

:))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-01-24, 1:33 AM | Повідомлення # 1898
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
а я сфотографувала свої поробки цих вихідних...

класні прихваточки, і підставочки теж супер))) Якщо зробити таку штуку трохи більшою за розміром - можна позиціонувати і як килимок для мишки ))) в мене підставочка з трипільского конвертику постійно під комп"ютером - то часто хочеться на ній мишку розмістити... мишка в мене манюня, але їй все одно трошки затісно...
можливо, ідея прийде до смаку )))


Моя майстерня
 
BulletДата: Вівторок, 2012-01-24, 2:12 AM | Повідомлення # 1899
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
shtynka, дякую і за ідею, і за похвалу smile я завжди радію, коли мої речі - в справі. Так, я теж біля компа пью чай і чашку ставлю на зелену вив"язану Сестрою_Юлею серветочку у вигляді листка каштану smile
Таня, а ти тепер брюнетка?????



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-01-24, 10:18 AM | Повідомлення # 1900
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Таня, а ти тепер брюнетка?????

щось таке )))


Моя майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.