| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 6:00 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
ОлькаДата: Субота, 2014-12-06, 12:53 PM | Повідомлення # 4761
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
що це правильно - підтримувати спочатку тих, що ближчі до тебе
І бачити, що ця допомога іде реальним людям. Лізо, ти молодчинка!
 
BulletДата: Четвер, 2014-12-11, 10:56 PM | Повідомлення # 4762
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Олька ()
І бачити, що ця допомога іде реальним людям. Лізо,
Олю, саме тому і пішла на цей крок. Сумно, але віри нема в правдивість чиновників. Уже давно її нема.  В нових - тим більше.

Нажаль, відхворіла майже два тижні, дякувати лікарці, оформили мені лікарняний лист непрацездатності, але (це Україна, крихітко!) не було в поліклініці бланків, тому видали якийсь папірець з печатками, по якому мені не видадуть зарплатню по лікарняному.

Думала, що поки сидітиму на лікарняному, то встигну попідтягувати всі швейні та вишивальні хвости. А ні, чотири дні вилежала в ліжку, спала, як сурок.  А потім ще цілий тиждень ходила по квартирі і навіть по вулицях, але з сіном в голові, мозок ну просто не працював.

Пошила трохи печворку, бо вже наступної п"ятниці, 19 грудня, їхатиму в Білу Церкву на передноворічний ярмарок.

 

Закінчила свою роботу в обміні "Візерунки рідного краю" і вже у цю суботу висилатиму своїй адресатці smile Сподіваюсь, моє втілення фастівського рушничка прийде до смаку. Хочу показати, але ж, наскільки я розумію, за правилами нашого обміну, це не є бажаним. Тому чекатимемо вже фотозвіту від отримувачки. А тоді і я похвалюсь, бо цьогоразу зазнімкувала етапи створення роботи.

На цьому поки все, бережіть себе, будьте здорові, вживайте вітаміни щодня! smile
Прикріплення: 4164448.jpg (47.6 Kb) · 9498110.jpg (54.0 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2014-12-15, 8:01 AM | Повідомлення # 4763
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вибачте мене ті, хто читають мене в соцмережах, зараз буде трохи копіпейсту, бо вранці не особливо чітко видно літери , і якщо вже раз набрала, то краще усюдит написати )))
Це я так до ярмарку в Океан плазі (Київ) готуюсь. 26 грудня, заходьте smile

Відчуваю, що пороздаю і порозпродую, а нікому і фото не встигну показати. Натворилось наступне.

Новий досвід - складальні маграги (маг-раг - килимок під чашечку американською мовою), дуже новорічні, як мені здається...
А третя - "обізвана" Таною Срібною "наноклаптиками" - килимок під чашечку з того, що нормальні люди викидають. А ненормальні всякі лізи посипають обрізками просту тканину, накривають зверху фатином і прострочують. І виходить ось така дивна краса.


Ну і коронні (бо їх найбільше у мене замовляють) косметички чи гаманці на гудзиках. Ну і трохи на зіперах.
Жовто-блакитний - того більше напевно не повториться. Перебор в Україні з прапороманією, не хочу мати стосунку до нівелювання цінності українських державних знаків.


М"які іграшки для безпечної ялинки, або придумайті самі


Звісно, на ярмарку буде разів в 20 всього мого більше. Приходьте smile
Прикріплення: 4797269.jpg (51.0 Kb) · 4575193.jpg (55.4 Kb) · 8619478.jpg (52.7 Kb) · 9186512.jpg (47.4 Kb) · 6063771.jpg (43.0 Kb) · 1338649.jpg (50.4 Kb) · 5551360.jpg (41.3 Kb) · 7120769.jpg (49.8 Kb) · 9448883.jpg (44.0 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romantikДата: Четвер, 2014-12-25, 0:36 AM | Повідомлення # 4764
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
М"які іграшки для безпечної ялинки, або придумайті самі
Ліза, завжди захоплююсь Вашими пошитими витворами. Ця іграшка просто полонила мене
 
BulletДата: Четвер, 2014-12-25, 9:50 AM | Повідомлення # 4765
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Христос народився!
Всіх зі святом! Здоров"я, успіхів в усьому, що йтиме на користь людству! Хай нас береже бог!


Відчуваю тепер передноворічний настрій smile І вам цього бажаю smile

У нашому костелі напрочуд красивий вертеп, постараюсь сьогодні зафотографувати для вас, вчора ввечері ми спостерагіали над ним світлодіодне зоряне небо, дуже казково, ніби поринаєш у казку...

Цитата romantik ()
Ліза, завжди захоплююсь Вашими пошитими витворами. Ця іграшка просто полонила мене

Дякую, дуже приємно ) Я і сама захопилась цими текстильними орігамі )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-12-25, 8:24 PM | Повідомлення # 4766
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Лізо, гарно. Особливо мені сподобалась перша косметичка.
 
OленкаДата: Субота, 2014-12-27, 1:08 AM | Повідомлення # 4767
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ліза, вітаю із святом. У світі новітніх подій, бажаю миру, а ще бажаю щоб черговий призив до Армії, обійшов твою оселю. Будьте щасливі і в безпеці, завжди. Творіть на радість собі і людям.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ТетянаДата: Неділя, 2014-12-28, 5:43 PM | Повідомлення # 4768
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Христос народився!
Хоч і із запізненням - зі святом! Всього доброго дому і родині, найкращого, найсвітлішого!
Дуже гарненькі"текстильні орігамі"!
 
BulletДата: Вівторок, 2014-12-30, 2:22 AM | Повідомлення # 4769
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
НаташаОOленкаТетяна, дякую, дівчатка, приємно! Оленко, у світлі останніх новин і прийнятих на нашу голову бюджетів, бажаю всім, щоб наша нинішня влада обійшла нашу спільну оселю - Україну.

Про хороше - можу і багато.

Коли я раніше писала, що заклопотана і не встигаю - то була брехня, виявилось, часу може бути ще менше.

Готувалась до ярмарку. Ярмарок відбувся в п"ятницю, виторги нульові smile Зато приємне спілкування, знайомтсво з майстрами, висновки, аналізи і т.д. А також приємно провели з милим час. Правда, увесь день - в одному торгівельному центрі. Ну а що ж, вишукуємо час, як можемо smile

З пошитого останнього:

Українська сумка вже в дорозі до Канади (купили), купили також сумку з декоративним "жовтком" (чомусь мені нагадує воно саме жовточок))))

Завтра у хрещеника другий день народження. Окрім цяцьки має бути також і дарунок, який скоріше дарунок для куми, ніж для хрещеника smile Пошила регланчика і курточку на роз"ємній блискавці. Все - з малих шматочків тканин, що закуповувала влітку та восени - зразки тканин. Це все - товстий трикотаж.
Прикріплення: 3472409.jpg (63.1 Kb) · 4548933.jpg (71.0 Kb) · 4922073.jpg (50.0 Kb) · 6057624.jpg (43.1 Kb) · 1550719.jpg (54.2 Kb) · 4653754.jpg (44.3 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LyubovДата: Вівторок, 2014-12-30, 4:38 AM | Повідомлення # 4770
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Bullet, Лизанька, курточка - вообще супер! Молодчина! Очень оригинально! А В сумочках - ты давно профессор! exclaim
 
НаташаОДата: Вівторок, 2014-12-30, 11:29 PM | Повідомлення # 4771
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, Лізо, роботи чудові, особливо подарунки для хрещеника. А те, що нічого не продалось це не ваша вина. Моя сестра в торгівлі вже не один рік, так вона стверджує, що з року в рік повторюється одне й те ж - виторг найменший в грудні та в лютому. Я так думаю, що в грудні люди притримують гроші на Новий рік, Різдво, а в лютому - нема після свят що витрачати, так як все потрачено. І це я вже чула не від її одної за ці два місяця. 
А ще враховуючи теперішню обстановку в Україні, люди взагалі стараються притримати гроші, бо хто його зна, лякають, що позаморожують зарплати та пенсії...
 
BulletДата: Середа, 2014-12-31, 10:35 PM | Повідомлення # 4772
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
А ще враховуючи теперішню обстановку в Україні, люди взагалі стараються притримати гроші, бо хто його зна, лякають, що позаморожують зарплати та пенсії...

я би так не сказала, дивлячись, на які суми люди в більшості скуповуються в супермаркетах. І купують не гречку й хліб, а горілку, дорогі вина і немісцеві фрукти :))))

LyubovНаташаО, дякую вам за відвідини моєї майстерні-теми та за добрі слова :)З новим роком, що наступає!! :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2015-01-02, 0:57 AM | Повідомлення # 4773
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, твої сумки круті, це ми всі давно знаємо! але твої нові підставки з клаптиків ("різдвяні")- мегакруті! і вони не продались?!! це я питаю із задньою думкою - купити
 
BulletДата: Субота, 2015-01-03, 1:15 AM | Повідомлення # 4774
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Сестра_Юлія ()
Bullet, твої сумки круті, це ми всі давно знаємо! але твої нові підставки з клаптиків ("різдвяні")- мегакруті! і вони не продались?!! це я питаю із задньою думкою - купити

На ярмарку не прордалось нічого, окрім двох сумок, з покупчинями яких я заздалегідь домовилась у фейсбуці про зустріч.

А самі маграшки, на мій приємний подив, продались у моєму малесенькому містечку, я чесно кажу, що дуже здивована, що у нас таке купують (як правило, купують лише конче щось практичне чи необхідне). А тут розкупили і замовили набори по 8 однакових штук smile Приємно!

А залишилась лише ось ця пара з жовтою облямівкою:



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Неділя, 2015-01-04, 1:51 PM | Повідомлення # 4775
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
от і я скоро стану щасливою власницею таких підставочок!
 
BulletДата: Середа, 2015-01-07, 12:23 PM | Повідомлення # 4776
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Сестра_Юлія ()
от і я скоро стану щасливою власницею таких підставочок!

а конкретно - цих:

Дякую тобі, Юля, хай ці маграшки приннесуть затишок і радість в оселі, куди ти їх даруватимеш!
Прикріплення: 9187340.jpg (72.0 Kb) · 8130611.jpg (66.9 Kb) · 9554816.jpg (74.6 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Четвер, 2015-01-08, 11:24 AM | Повідомлення # 4777
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Лізо дякую за поздоровлення (листівка прийшла 6 січня)
неочікувано, але дуже приємно!



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2015-01-08, 4:17 PM | Повідомлення # 4778
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ролічок, уже дві форумчанки, приємно! smile Сподіваюсь, до всіх кому слала, дійде smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2015-01-09, 3:51 PM | Повідомлення # 4779
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ну і ще 8 маграшок. Це буде сторінка з маграшками:)

Прикріплення: 9119625.jpg (68.5 Kb) · 8953020.jpg (58.2 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
cherryДата: Понеділок, 2015-01-12, 11:07 PM | Повідомлення # 4780
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Доброго вечора, господинько! Лізо, я вже відзвітувала про отримання від тебе чудової косметички з візерунком Фастівщини у відповідній темці. Ще раз дуже-дуже дякую, вона така гарна, візерунок чарівний! Мала надію виставити фото - так сталось, що не можу. Дуже-дуже-дуже тебе прошу виставити свої фотки тієї пречудової косметички (нехай мені люди позаздрять, хі-хі...)))) lol
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.