| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 9:05 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
Irina_SVДата: Четвер, 2014-11-20, 10:34 AM | Повідомлення # 4741
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Bullet, гарненько виходить! Важливо відродження - в мене теж є рушничок бабусі, який хочу перевишити, але все чекає своєї черги )))



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
KS11Дата: Четвер, 2014-11-20, 1:14 PM | Повідомлення # 4742
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 166
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Доброго дня.

Так багато новин у  Вашому щоденнику...
Все таке гарнюнє
дитячі речі , просто уявляю яке воно все мякеньке и тепле...
сумка сова виклікає усмішку
косметичка з  декором з обрізків..навіть гламурно вийшло, гарно..
..і новий процес подушки  заворожує, гарно виходить, наче переспів узору з сорочкового легкошию...

Додано (2014-11-20, 1:14 PM)
---------------------------------------------
Колись давно я працювала в школі..
вчителем математики,
тоді було модно говорити про індивідуальний підхід до кожного учня, хоча всі розуміли,
що система для середнього рівня.
Але  в мене виходило займати увагу і в сильних учнів і в слабійших...додаткові завдання, заняття по групах, картки, можна багато чого придумти при бажанні.
Мені здається, що зараз у вчителів просто немає отого великого бажання навчити..
..."у нас така зарплата...скажіть дякую, що я взагалі на роботу прийшла"
Так,  платять мало..
Мені хотілося б що ті люди які працюють з дітьми, на перше місце ставили інтереси дітей...
А хто хоче заробляти - вибирали б собі інші професії..
Але маємо , що маємо.
Так само і з керівництвом...
Мусимо самі розказувати своїм дітям , те що вони повинні знати..


Мій щоденник http://siveryanka.blogspot.com/

Повідомлення відредагував KS11 - Четвер, 2014-11-20, 1:05 PM
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-11-21, 2:19 PM | Повідомлення # 4743
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Irina_SV ()
Bullet, гарненько виходить! Важливо відродження - в мене теж є рушничок бабусі, який хочу перевишити, але все чекає своєї черги )))

дякую! Але ж, Іро, то у мене така, не особливо національна подушка ))) Просто старий візерунок, напевно щось "німецьке" тощо... Відшивай рушник, він важливіший за такі подушки.

Цитата KS11 ()
Мені здається, що зараз у вчителів просто немає отого великого бажання навчити..
..."у нас така зарплата...скажіть дякую, що я взагалі на роботу прийшла"
Так,  платять мало..
Мені хотілося б що ті люди які працюють з дітьми, на перше місце ставили інтереси дітей...
А хто хоче заробляти - вибирали б собі інші професії..

Вітаю, майже колего! smile
Частково з вами погоджуюсь. Але залишати такі мізерні зарплати і надалі для вичтелів- це ганьба для країни.
Система загальної освіти, як мені здається, орієнтується на тих людей, які заробляють собі гроші та рейтинги десь по педагогічних університетах... Бо часом програма з образотворчого мистецтва "не налазить на голову" навіть мені, художнику за освітою...
KS11, вважаю, що мені пощастило, бо працюю не в ЗОШ, а у художній школі, куди приводять-приходять "вершки" дитячого суспільства smile

І дякую, зрозуміло, за добрі коментарі до моїх виробів smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: П`ятниця, 2014-11-21, 10:28 PM | Повідомлення # 4744
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Лізо, дивіться, як гарно вписалася підставочка:
- нова робота, нова чашка, нова гарнюня підставочка! Дякую!
Прикріплення: 2868970.jpg (322.2 Kb)
 
НаташаОДата: Субота, 2014-11-22, 2:09 AM | Повідомлення # 4745
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
ТОМУ ЩО У МЕНЕ ЗАНАДТО ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ ПК.
Лізо, пишу із запізненням, мій монітор згорів, взяла в сусідки на вечір і зразу в творчі майстерні. Пропустила багато. Прочитала ваші походеньки по курсах - ну що ж гордіться тим, що у вас високий рівень, а не людина,до якої важко щось доходить. Я б точно сиділа б у тій сімці і довго б вчилась. Так що нема чого сумувати чи сердитись, ви просто розумна, допитлива жінка, яка, можливо, мала б вести такі курси, а не ходити на ці навчання.
    А на рахунок воїнів УПА, мене можуть прибити заядлі українці, але я їх ніколи не визнавала і не визнаю за воїнів. Як розказували мої бабуся і дід, це були настоящі бандити, які не шкодували нікого і навіть малих дітей. Мене обурює те, що зараз збираються на якісь концерти, де звучать патріотичні пісні і все про воїнів УПА. Мій дід воював на війні, отримав поранення, боровся за нашу землю і ніхто не ділив - ти українець, а ти росіянин. А тепер чую багато українців повиходили із "однокласників" чи "контактів", бо це бач,москальські сайти. В нас майже щовечора про це мова і я пояснюю дітям, що росіяни - це такий же народ як і ми, просто є групка людей-масонів, які зацікавлені в тому, щоб ми ненавиділи один одного, довели це діло до війни, де вбивають брат брата, по іншому не скажеш, бо в мене є рідня в Росії і я не одна така. Шкода, що так історію заставляють викладати в наших школах, що доводиться вдома зовсім по-іншому все пояснювати. І не тільки історію - основи здоров"я для мене взагалі жах, половина книжки про секс, як оберігатись від СНІДу презервативами і т.д. і ні слова про те, що потрібно потриматись із тим сексом до заміжжя. Ну і т.п. 
Оце моя така думка
 
BulletДата: Неділя, 2014-11-23, 12:29 PM | Повідомлення # 4746
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Лізо, пишу із запізненням, мій монітор згорів, взяла в сусідки на вечір і зразу в творчі майстерні. Пропустила багато. Прочитала ваші походеньки по курсах - ну що ж гордіться тим, що у вас високий рівень, а не людина,до якої важко щось доходить. Я б точно сиділа б у тій сімці і довго б вчилась. Так що нема чого сумувати чи сердитись, ви просто розумна, допитлива жінка, яка, можливо, мала б вести такі курси, а не ходити на ці навчання.

дякую! Буду радіти з того, що тепер людина, яка туго вчилась на курсах, оцінюватиме у вівторок наш шкільний сайт, створений мною. Ми всі розуміємо, що навряд чи мені поставлять хорошу оцінку ))) Але я пишатимусь, ок! ))

Цитата НаташаО ()
А на рахунок воїнів УПА,

Я спершу хотіла видалити ваше повідомлення, бо приблизно через це я сама на початку майдану посварилась з двома форумчанками.

Втім, вважаю, що ви висловили вашу думку, і видаляти її я не буду.

Я ж висловлю свою.

Я за те, щоб максимально об"єднувати людей. Українців - тим більше. Пам"ятаю, що кілька років тому (одразу після помаранч. революції, ми ходили Києвом з двома стрічками на грудях: георгіївською та червоно-чорною. Моя думка: воїни УПА герої для своєї землі - Західної України. Герої Рад. Союзу, що воювали проти німецьких загарбників у ІІ Світовій - герої нашого краю, мого конкретно - Київщини. І ніяких воїнів УПА мої предки тут не пам"ятали.

Ось ми тут усі - закохані у вишивку, закохані в українську старовину. Розповсюджуймо цю нашу вишивану історію де тільки можливо. 

п.с. я знаю, що дехто мене засудить за такі розмови в інтернеті. Вибачте, люди дорогії, це моя тема, і це моя думка.

.. ну і живемо далі smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
МарисяДата: Понеділок, 2014-11-24, 10:49 AM | Повідомлення # 4747
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 53
Нагороди: 1
Репутація: 29
Статус: Offline
Bullet, як іноді буває прикро коли нашу роботу оцінюють люди, які самі нічого не тямлять в тому, або знають поверхнево. Набридло сперечатися, доводити свою правоту. Іноді з часом все стає на свої місця, але цього доводиться чекати доволі довго.
    Лізо, може моє питання трішки недоречне, але коли ж ми нарешті побачимо дошиту пташечку(ту,що вгорі сторінки)?
 
KS11Дата: Понеділок, 2014-11-24, 11:52 AM | Повідомлення # 4748
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 166
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Доброго дня...
Мені сьогодні згадалося моє попереднє повідомлення в цій темі...
і я хочу добавити...
Завжди Україна трималась на  добрих людях.
І  наша система освіти теж, багато людей які там працюють..вони працюють за совість , а не за зарплату
(хоча, хочеться, щоб і зарплата була гідною тих людей )

Моя рідня з Чернігівщини...
Я повністю згодна з думкою господині щоденника, щодо воїнів УПА...


Мій щоденник http://siveryanka.blogspot.com/
 
BulletДата: Четвер, 2014-11-27, 6:40 AM | Повідомлення # 4749
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Марися ()
Лізо, може моє питання трішки недоречне, але коли ж ми нарешті побачимо дошиту пташечку(ту,що вгорі сторінки)?
дуже доречно.. вона вже два роки вишивається. Заплуталась в схемі з засніженою гілкою, аж відпало від душі це вишивання sad
Дякую, що нагадуєте, буду вишивати smile
Цитата KS11 ()
і я хочу добавити... Завжди Україна трималась на  добрих людях.
І  наша система освіти теж, багато людей які там працюють..вони працюють за совість , а не за зарплату
Ну так, але ж хочеться і жити не на сухарях :))))

Два хлопці з мого курсу компьютерної графіки відвідують добровільні курси  військової підготовки.... Сумно sad

Я  намагаюсь по максимуму абстрагуватись від цих питань, бо робочі суміжні з цією темою питання мене дратують (бо йде постійний тиск "ненав"яздивий"))), а ТБ взагалі огидно дивитись.

Я ПОВНІСТЮ занурилась в творчість, в ручні роботи, у вишивку, у клаптикове шиття, в торбинки. Збираюсь брати участь в двох ярмарках (гарантовано - у Білій Церкві, можливо - у Києві в Океан-Плазі, там зручні умови)

KS11Марися, дякую вам за відвідини моєї майстерні, заходьте ще, сподівась, от-от порадую читачів чимось хорошим і гарним smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2014-11-27, 2:21 PM | Повідомлення # 4750
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Геть гнітючі думки, геть! В нас повно роботи.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2014-11-28, 1:19 AM | Повідомлення # 4751
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
smile

ore et labore!
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-12-01, 2:30 AM | Повідомлення # 4752
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, Лізо, ви не підскажете якийсь інтернет-магазин, де можна придбати тканину для укріплення стінок сумки, щось на зразок бортовки ( клейової і не клейової), бо постійно користуюсь двуниткою, а може бортовка більш тримає форму і в ціні не така кусуща. Чи може щось інше порадите.
 
BulletДата: Вівторок, 2014-12-02, 5:54 PM | Повідомлення # 4753
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Bullet, Лізо, ви не підскажете якийсь інтернет-магазин, де можна придбати тканину для укріплення стінок сумки, щось на зразок бортовки ( клейової і не клейової), бо постійно користуюсь двуниткою, а може бортовка більш тримає форму і в ціні не така кусуща. Чи може щось інше порадите.
Пораджу вам звичайний магазин, саме бортовку клейову і пораджу. В інтернеті такого не закуповую sad Тут я не підказк вам...

Цитата Tana ()
Геть гнітючі думки, геть! В нас повно роботи.
Саме так, Тана, Пасіонарія, дякую за  підморги smile В суботу, 6 грудня, беру участь у благодійному ярмарку у Фастові, де точно знаю, що гроші підуть не "наверх" в Нарнію, а в місцевий центр допомоги нашим військовим в Ато та родинам , постраждалим від цього діла... Продаватиму янголів, мотанки та пватріотичні косметички.
 
19 грудня  ярмаркую в Білій Церкві (година їзди від Фастова), там передноворічний ярмарок.

26 грудня, вже точно знаю дату, ярмаркуватиму у Києві в Океан Плазі. Приходьте усі, потеревенимо :)*

Тож таки так, справ повні кишені. Тільки б одужати (температурю все ще).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Вівторок, 2014-12-02, 6:25 PM | Повідомлення # 4754
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Заплуталась в схемі з засніженою гілкою, аж відпало від душі це вишивання
Лізо, киньте ту схему, дошийте приблизно! У мене таке було - "Осінній кіт", 60 кольорів, не менше третини - одиночні хрестики... Під кінець замордувалась шукати ті кольори і міняти нитки в голках, Останні хрестиків 200 дошивала просто по кольору, який підходив. Всім подобається wink . А картина з пташкою така гарна і зима знову настала - пора закінчувати!
 
НаташаОДата: Середа, 2014-12-03, 1:32 AM | Повідомлення # 4755
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, Лізо, дякую. Ходила і питала за бортовку у нашій провінції, однак нічого крім двунитки не знайшла, залишається лише інтернет-магазини. Знайшла в одному, ширина бортовки  - 30 см, за метр просять 20 грн, при умові,що братиму 10 метрів. Як гадаєте , ціна не  дуже....?
 
BulletДата: Середа, 2014-12-03, 5:56 PM | Повідомлення # 4756
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Тетяна ()
Лізо, киньте ту схему, дошийте приблизно! У мене таке було - "Осінній кіт", 60 кольорів, не менше третини - одиночні хрестики... Під кінець замордувалась шукати ті кольори і міняти нитки в голках, Останні хрестиків 200 дошивала просто по кольору, який підходив. Всім подобається . А картина з пташкою така гарна і зима знову настала - пора закінчувати!
напевно, так і буде у мене ))))

Цитата НаташаО ()
Ходила і питала за бортовку у нашій провінції, однак нічого крім двунитки не знайшла,
у вас нема кравецьких магазинів? sad Навіть у моєму Фастові є. Попросіть когось з найближчого великого міста вам привезти, чи самі поїдьте. ІМХО, 20 грн за метр (при ширині 30 см) не дуже дорого, якщо бортовка клейова. Інакшу я вам і не пораджу, якщо не маєте досвіду роботи з бортовками. Успіхів! )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-12-04, 2:16 PM | Повідомлення # 4757
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, дякую. Ні, бортовка не клейова. Але мені клейова не дуже то підходить, бо ж буде йти вишивка стрічками. Уявіть ,де я живу- навіть магазинів толкових нема, я ж кажу - глибока провінція.
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-12-05, 11:42 PM | Повідомлення # 4758
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Так як з нас постійно "держава" (ну я вважаю, не цілком держава, а нинішня корумпована влада) утримує кошти ніби-то на підтримку АТО (а мені вже набридло, що там постійно підтримується тліючий конфлікт), завтра я вирішила взяти участь у місцевому благодійному ярмарку, усі кошти від продажу з якого підуть саме у наш, місцевий, Центр допомоги фастівчанам, задіяним в АТО, та їх родинам.
Вважаю, що це правильно - підтримувати спочатку тих, що ближчі до тебе, а потім уже всіх інших. Міністерство оборони, яке нагло виманює у всіх бюджетників гроші, я підтримувати ніяк не хочу.
Намотала трошки мотанок, трошки янголиків, продаватиму дешево (від пари гривень), щоб купили усе і щоб був результат для нашого Центру.
І вас заохочую вчиняти так само. Кому нема який центр підтримувати, підтримуймо нашої форумчанки починання  - Нові Однокласники

Прикріплення: 5413715.jpg (54.4 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2014-12-06, 2:49 AM | Повідомлення # 4759
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, слушні думки про адресну допомогу тим, хто ближче до тебе, землякам, а не абстрактним організаціям і формуванням.... підтримую. Чудовы лляльки! я не знала, що ти у нас ще й лялькарка! продовжуй, виходить!
 
BulletДата: Субота, 2014-12-06, 11:13 AM | Повідомлення # 4760
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юлія, та що ти, я просто бавлюсь! Вчора глянула на розкішну лялечку від нашої Вікторії Кривоніс (у ФБ) і ахнула, і засоромилась, бо я таку не можу змотати красу, як не стараюсь. У мене всі якісь однотипні виходять, як не крути (крутиь- у всіх значеннях цього слова))))).


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.