| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 1:59 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2014-03-17, 9:06 PM | Повідомлення # 4541
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Сестра_Юлія ()
Я б тобі теж якусь твою графічну роботу до виставки відтворила, та , певно, вже замало часу

Не переживай, Юля. З цим безладом в країні я відклала виставку на невизначений час. Мінімум до середини червня. Але підозрюю, що і далі :"((



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2014-03-17, 11:43 PM | Повідомлення # 4542
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ховаюсь від стресу та депресії:

Заодно оновила аваарку, не лякайтесь, це я, але я летючий адмін на крилах злості ))))

і надодачу для читачки з фейсбуку... Keep calm and knitting.
Прикріплення: 9427373.jpg (48.8 Kb) · 1547193.jpg (65.4 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Вівторок, 2014-03-18, 2:28 AM | Повідомлення # 4543
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Заодно оновила аваарку, не лякайтесь, це я, але я летючий адмін на крилах злості ))))
Ой, а то я вже подумала, що не той форум попала cool


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
SabrinДата: Вівторок, 2014-03-18, 11:20 AM | Повідомлення # 4544
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
секційні муліне ТОН-В-ТОН як на моїй виплеканій вишиванці!!!!
я щось думала, що в тебе сіро-кораловий колір на вишиванці...Але щиро тішуся, що секційка стала в нагоді.

Смішний кажанчик на аватарці  smile Не злий. А цей ще кумедно вухатий, зайцеподібний.
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-03-21, 0:36 AM | Повідомлення # 4545
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Sabrinlady-v, но-но, це наш форум smile то я, все ще я, але зняла фото із-за нападків на мою персону в мережі за мої погляди (хоч я максимально намагаюсь тримати в собі, але все одно ж "вилітає" десь..))))
Цитата Sabrin ()
я щось думала, що в тебе сіро-кораловий колір на вишиванці...Але щиро тішуся, що секційка стала в нагоді.

я і сама вельми здивована, відверто кажу! Щоб ось так попасти тон-в-тон - це з жанру фантастики! smile Дякую тобі за таке попадання smile

Я не вишиваю, захищалась на підвищення категорії у себе в закладі, до всього ще й підчепила вірус від учениць, голосу досі не маю нормального, але вже хоча би голова більш-менш працює (це найжахливіший момент ОРВІ - не працює мозок, голова як макітра, а оточення вірить, щшо я все сприймаю і запам"ятовую...)

З сумом дивлюсь на попаковані коробочки і конверти на відправку (за перемогу в конкурсах і покупки з моєї крамнички форумчанкам)... і не можу сказати точно, чи відправлю їх і завтра.

Словом, безпосередньо в моєму житті почалась моральна руїна. Вплинути на ситуацію я ніяк не можу, виїжджати з країни може б і хотіла, та не маю куди. Психологи спонукають шукати позитив у будь-якій ситуації... у от я знайшла: я жива, відносно ціла-здорова (я грипую, щоправда). Тому радію :/. Радію, що завершу усі свої довгобули. І оту нещасну зимову пташку, що висить у мене в першому повідомленні, як німий докір моєму сумлінню.

Дошию. Обіцяю.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: П`ятниця, 2014-03-21, 1:09 AM | Повідомлення # 4546
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, нові малюночки сподобались! 
особливо з чаєм wink
якщо не можеш змінити ситуацію - відпусти її
пташку - закінчуй! і щось нове там вивісь



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-03-21, 1:26 AM | Повідомлення # 4547
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Ролічок ()
якщо не можеш змінити ситуацію - відпусти її

важко так зробити, коли коханий - колишній "морпєх".
Але стараюсь. Вмовила його не дивитись новини 1 добу. Поки що погодився, а там видно буде.
Нервує не стільки сама ситуація в країні, а нерозуміння того, що відбувається. Я б відпустила, але не знаю, що саме відпускати :)


За компліменти картинкам - дякую ))) То ж я і відволікалась!
Пташка... пташка... ой, ще ж Шевченка треба встигнути довишивати до кінця виставки у школі... йой.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: П`ятниця, 2014-03-21, 1:40 AM | Повідомлення # 4548
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, ну тоді при першій ліпшій нагоді вишивай!
цікаво, чи є якась вишивка яка вишивалась в подібній ситуації? ну як наприклад є якісь ікони чи одночасні молитви...



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
olgavasilevskiaДата: П`ятниця, 2014-03-21, 1:52 AM | Повідомлення # 4549
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
От буде час доробити туніку до виставки і можешь навіть сама презентувати її...Може і  це позитив !
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-03-21, 3:08 PM | Повідомлення # 4550
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата olgavasilevskia ()
От буде час доробити туніку до виставки і можешь навіть сама презентувати її...Може і  це позитив !

Так і робитиму, Оля!

За порадами ьагатьох інтернет-друзів, я намагаюсь сприймати ситуацію навколо мене, як позитивний варіант - для збільшення робіт на майбутню виставку. І туніку - у тому числі wink
В черговий раз переконуюсь, що на планеті зараз , у першу чергу, інформаційні війна: не дивишся новин - живеш відносно спокійно. Дивишся - всьо, мозок розриває, руки тягнуться до шийних позвонків телеведучих (причому до представників обох країн), почуваєшся кепсько.

Вимкнув ТВ - живеш спокійно. Розумію, що це інформаційна самоблокада. Та , може, з віком розумієш, що психоемоційний стан дорожчий за будь-що інше.


ВИШИВАЮ, дівчата, ВИШИВАЄ. Вишийваймо разом!! smile

О, забула саме головне: я почала низати собі мішане бісерне... кольє (?). ну скажімо так, прикрасу smile Уже сім ниток нанизала. Ще сім нанизаюу - покажу цей веселий жах :))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: П`ятниця, 2014-03-21, 6:11 PM | Повідомлення # 4551
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
"Keep calm and knit!"  Дуже подобається. Тепер зроби: "Don't stress out! Stitch!" "Keep calm! Drink tea!" потрібна подружка "Keep calm! Drink coffee!" Зробити листівками і в "Hallmark".  В Америці дуже полюбляють такі прикольні листівочки. Дарують один одному коли щось трапляється для підтримки.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
НаташаОДата: Субота, 2014-03-22, 2:02 AM | Повідомлення # 4552
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, а я не дивлюсь телевізор і дійсно живу спокійно, відносно спокійно. Я навіть тільки сьогодні взнала, що Крим уже не наш. (???) Брешуть всі-і наші і не наші. Ось,якщо забажаєте,подивіться тут- є досить цікаві відео - http://shtab777.com/index.p....mid=50. Тут же і кажуть не дивитись телевізор, бо там брехня. Просто вишиваймо та й все.
А чому кажу -відносно. Зайнялась ще з осені марудною роботою - роблю діткам нашим з будинка дитячий майданчик. Так мене дратує те,що ніхто не хоче палець об палець стукнути. Мало того, зібрала спочатку по 100 грн, зараз ще по 50 хочу зібрати. Це з таким трудом дається,ніхто і робити не хоче і грошей не хочуть давати,наче я для своїх лише діток роблю. І що можна зробити за такі смішні гроші, коли в будинку 19 квартир, проживають тільки в 15, а здали іще менше? Чому у нас люди такі пасивні до всього? Як для себе любимих - так що хоч, а дітям-0. Як сказала сусідка" Ну виросли ж наші діти без тих гойдачок,і ці повиростають " ( а її дітям дочка у 8 класі ,а син у 4, і як не дивно,постійно крутиться на площадці. А діти коли не побачать мене-тьотя Наташа, а коли будуть гойдачки. Ось такі насущні проблеми мучать мене, і тільки думаю - аби не було війни, остальне перемелеться.
Вибачте ,Лізо,що так багато написала, бо це вже дійсно достало, може виговорусь, то полегшає. А може дійсно не варто займатись тими дитячими майданчиками, хай і далі діти болтаються без діла ціле літо?


Повідомлення відредагував НаташаО - Субота, 2014-03-22, 2:04 AM
 
BulletДата: Субота, 2014-03-22, 7:31 PM | Повідомлення # 4553
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, подружка з кавою - буде wink Занотувала собі в мозку )))

НаташаО, я гадаю, у всіх такі ж проблеми.

От я посадила минулого року на клумбі квіти, куплені за мої власні кошти. Вийшла спеціально темно ввечері, щоб ніхто не бачив, що я саджаю. Посадила, полила. Через день виходжу на вулицю - квіти мої не просто вкрали. Їх вирвали і вони валяються уже засохлі поряд.

Тому я кажу: наш народ не буде добре жити. Поправочка: поки не навчиться сам себе поважати.

Про дитячий майданчик - у нас в домі та сама фігня. Стоїть гойдалка. Коли хтось гойдається - чують три 9-поверхівки , що стоять в колі біля нас. Батьки гойдають дітей - їм той скажений скрип наче не заважає. Пересилила себе, взяла своє дороге німецьке машинне масло для моєї швейної машинки. Помастила гойдалку. Через тиждень - знов пищить-скрипить, у мене нерви з тіла самі вилазять від тих звуків.
Бачу з балкона - молода мама гойдає на тих скрипульках-гойдалках свою маленьку дитину. З балкона питаю: може вам скинути масло, щоб змастили гойдалку, бо у мене вже мозок розривається від того скрипу. Вона мені у відповідь: "А мені не мішає".
Продовжувати?:)

Дах багатоповерхового будинку. Проблема всіх багатоповерхівок в Україні!
Дзвінок в двері:
"ми збираємо по 100 гривень на ремонт дху. Здавайте".
Ми: Добре, здамо. А хто робить ремонт?
Вони: ну там якісь згнайомі третіх знайомих по-дешевому зроблять.
Ми: ні, без калькуляції і договору про роботу ми нічого не будемо оплачувати.
Вони: Та як ви можете, чи над вами цієї криші нема?
Ми: Над нами криша (дах) є, але ми щороку латаємо дах , витрачаючи кілька десят тисяч гривень без усякої відповідної документації.

Словом, наша квартира - один з ворогів будинку, бо ми одні з дуже небагатьох хочемо, щоб нам відремонтували дах не "знайомі знайомих", а офіційна контора, яка нестиме відповідальність за свою роботу і ми не замовлятимемо цю саму послугу щороку.

Отак-то.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olgavasilevskiaДата: Субота, 2014-03-22, 7:44 PM | Повідомлення # 4554
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Я така сама розумна... Прийшли-давай гроші -мінятимуть водяний стояк...100 труба, 200 робота... Я кажу давайте чек,я занесу в жек ,як сплату за комуналку...Так це ж "свої" робитимуть... Послала. Пішла в жек,написала заяву... Прийшла відповідь - бла-бла-бла...  я з тою відповіддю до начальника 5 ранків поспіль - сдався...Приїхали міняти трубу тільки мені...Вигнала-я що, потім маю мурувати,коли зверху і знизу мінятимуть?... Ще два ранки до начальника...Поміняли стояк безкоштовно весь. Тепер я гроші не здаю ні на що...НЕ ПРОСЯТЬ))))))))
 
BulletДата: Субота, 2014-03-22, 7:50 PM | Повідомлення # 4555
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
olgavasilevskia, моя тобі уважуха! wink

У нас так легко не вийшло, бо якась сволота скидала електролічильник на труби, внаслідок чого (азвірив мене ЖЕК!) у нас відбулась тріщина в водогонній трубі між поверхами (між нами і сусідами зверху). В ситації, коли вода ллється, як з душа, з лампи в кухні --- нема часу добиватись правди. Треба швидше реагувати, щоб не зіпсувати свою і дві нижчі квартири.
Я пам"ятаю, що нам вивалити довелось багато грошей. І сантехнік чесно сказав: якщо вам дорого - хай вас заливає. Все одно потім мені подзвоните, але буде дорожче (с).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olgavasilevskiaДата: Неділя, 2014-03-23, 0:42 AM | Повідомлення # 4556
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Викликаю аварійку -не справляють-пишу з ними і сусідами акт.  Відмовляються - викликаю міліцію.Воду перекриють усім. Я не ремоннтую-не моє...  Сусідам видаю бумагу з шапкою ЖЕКу - пишіть що хочете. Аварія має бути усунута за добу -не,далі викликаю любу контору,яка дає чек. Чек в ЖЕК в рахунок квартплати,копію підписану керівництвом собі. Беруть моввчки бо за суди їм платити.Питання є?

Якось, замкнула 3 газовиків в квартирі із собою,бо зібралися мені газ відключити... бо не така,як треба труба... і викликала міліцію....Посадила їх на кухні чекати...Вони почали ржати,що міліція не приїде...вони ж не знали,що до мене всі приїджають.....Через 15 хвилин приїхала бригада з опером...всі мої вимоги записали і з них покази зняли...хлопці з переляку свого начальника викликали...Той приїхав,просив заяву забрати,за це мені поварили всі газові труби,переставили колонку і поставили классний лічильник...Спасибі їм...))

Додано (2014-03-23, 0:42 AM)
---------------------------------------------
Ваше починається тільки від лічильника,або від стояка. Якшо проблема в стояку-вам начхати. Якщо це ще щось спортить і не тільки вам-5 хвилин в суді навчить жек вас поважати. Але на все повинна бути заявка,заява і акт про справи... Хто бажає-даю безкоштовні поради.

 
LyubovДата: Неділя, 2014-03-23, 1:21 AM | Повідомлення # 4557
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
olgavasilevskia, Оля, супер! exclaim Отважная женщина!
 
LyubovДата: Неділя, 2014-03-23, 1:24 AM | Повідомлення # 4558
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Лизанька, крепись!
Прикріплення: 6161916.jpg (33.1 Kb)
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-03-23, 3:41 AM | Повідомлення # 4559
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Цитата olgavasilevskia ()
.Вони почали ржати,що міліція не приїде...вони ж не знали,що до мене всі приїджають...
Якби хтось мене побачив у цей момент,коли читала ці слова, сказали б ,що пришибляна- 1 година ночі,а я дісно ржу, без упину. Ну ви молодець, справді. У мене як і у Лізи, вода текла з потолка по лампі в кухні , хоч ми на 3, а ще є 1 поверх вище. Я б точно не допросилася б нікого,щоб це полагодили, ні я ні хтось з будинка. Навіть в голову нам не приходить звертатись до когось там.
А на дитячий майданчик ніхто нам точно грошей не дасть,нема чого і ходити. Скажуть,ідіть у центр селища, там є майданчик, або йдіть у парк, там є гойдалки і т.д. Але ж кожен раз не находишся туди. Хочеться,щоб під носом було.
Цитата Bullet ()
ачу з балкона - молода мама гойдає на тих скрипульках-гойдалках свою маленьку дитину. З балкона питаю: може вам скинути масло, щоб змастили гойдалку, бо у мене вже мозок розривається від того скрипу. Вона мені у відповідь: "А мені не мішає".
Лізо, а нашим людям нічого не мішає. Мене аж бісять бумажки від жуйок , чіпсів, цекрок ( список безкінечний) чи недопалки цигарок в будинку. Це ж і діти кидають і чоловіки, вони ж не прибирають. 
Якось ішла я з роботи, а попереду йшла мама з маленькою доньою. Дитинка розкрила морозиво і бачу викинула бумагу просто на землю,навіть не задумуючись і не шукаючь очима-може десь смітник поряд знходиться. Я прискорила кроки, і порівняшись з мамою - висказалась про це,правда вона промовчала,бо тоді б мене понесло ще далі.Ну от як можна так не вчити своїх дітей. Якщо постйно капати їм на мізки, то може хоч за 50 разом не викинуть папірець на землю.
Я ж казала жінкам з нашого будинку, що це тепер скрізь такі проблеми, бо деякі думають,що це тільки у нашому будинку такі люди,що нікому нічого не потрібно. А тут бачу в багатьох таке,а точніше у всіх. От кому,приміром,заважали ті квіти Лізини? Це ж було б гарно, розцвіли б ,вже якась радість для очей. Болить душа за наш народ, справді. Сердить, коли чую матюки, а тим більше при дітях і взагалі, що там говорити...
 
LyubovДата: Неділя, 2014-03-23, 8:53 AM | Повідомлення # 4560
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
А у нас соседи ухитрились к нам на 7 этаж закинуть в контейнер для цветов использованное резиновое изделие. Это ж даже не свиньи: так назвать - свиней обидеть. А у нас, наверное, во всем доме (17 этажей) у единственных контейнеры с цветами: хочется цивилизации, как на Западе. smile И то попросила мужа с внутренней стороны балконов навесить, а не с внешней - думала, будут плевать, окурки бросать, получилось, недооценивала я своих соседей, их "творческого" потенциала! Противно так! И дети увидели это... "Бытие определяет сознание", - это факт: что они смотрят, какие ценности у них, - так и живут, вернее, существуют.
И как все-таки здорово, что есть такие люди, которые стараются "не прогибаться под изменчивый мир", а имеют свои понятия о красоте и гармонии... exclaim
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.