| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 2:47 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
НаташаОДата: Вівторок, 2014-01-28, 10:26 PM | Повідомлення # 4401
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, я з вами згідна. Я взагалі не дивлюсь новини, хіба що чоловік включить телевізор, то куди дітись- слухаю, а так ні. Не знаю як ви, а я проти вступу України в Євросоюз, проти законів які дозволять однополі браки, проти того, щоб в такі браки дозволяли брати дитину на усиновлення, проти ювенальної юстиції, яка буде працювати на євросоюз, коли дітей відбирають у нормальних батьків і віддають на усиновлення в іншу сім"ю. Я не хочу щоб мої сини були гоміками, а вони ними можуть стати, коли це узаконять і будуть вчити, що це нормально, що вони такі ж як і ми люди. А на майдани зганяють молодь, в яких клепка відсутня, заплатять по 100-200 грн( де такі гроші заробиш, нічого не робивши?) і ті стоять та кричать за євросоюз. Що стоїть за ним, їх не цікавить, головне їхати без візи в знамениту Америку і т.д. А воно нам треба??? А тому я також сиджу і вишиваю, просто шкода людей які безглуздо помирають , шкода колег-міліціонерів, які завжди залишаються винними, бо знаходяться "между двух огней". Люди як під гіпнозом. Ось моя думка
 
BulletДата: Вівторок, 2014-01-28, 11:26 PM | Повідомлення # 4402
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Я не хочу щоб мої сини були гоміками, а вони ними можуть стати, коли це узаконять і будуть вчити, що це нормально, що вони такі ж як і ми люди.

ну якщо ВИ їх виховаєте нормально, то навряд чи вони стануть гомосексуальними при будь-якій владі.
Я не психолог, але мені бачиться, що гомосексуальність - це глибинее порушення психіки і якогось там аналізу біологічного і ці люди насправді не такі клоуни, яких ми бачимо на вулицях на клоунських гей-парадах. Я маю кілька знайомих гомосексуалістів, це адекватні в соціумі люди, ви б ніколи в житті не зщнали би про їх сексуальні вподобання.
Я не гомофоб, я спокійно і рівно ставлюсь до геїв та лесбійок. Допоки вони не переходять межу. Я нікому не вказую, в якій позі кому рухатись, тому хотіла би відповідного ставлення і до себе та своєї родини.
Наші з вами інтереси перетинаються в місці "не хочу, щоб це вважалось нормою". Я теж не хочу, аби це сприймалось як норма.

Нещодавно дивилась датський сучасний фільм, там хлопець подарував своїй вагітній подружці "іграшку без гендерних ознак, щоб не було примусового гендерного вибору" (с). Фігня, мда. Халепа!

Втім, незалежно від вступу до ЄС, ми все одно семимильними кроками вбираємо найгірше, що там є, і чомусь не хочемо брати хороших прикладів.

Бачите, я не хочу вступу України до ЄС геть з інших причин: ми країна з економікою, що розвивається, ми в ЄС будемо на рівні обслуговуючої країни, з нас скоріш за все висмокчуть усі ресурси, викорситають наші торгові шляхи, засмітять нашу територію європейськими відходами (уже засмічують, але на майданах чомусь про це не говорять), нас використають як буфер між Європою та РФ, і так далі, і тому подібне.

Як громадянка України, я не хочу до Європи тому, що у нас занадто низький рівень життя і перехід до ЄС ніяк не підвищить цього рівня, а обов"язкові умови (підвищення вартості ком. послуг, підвищення податків тощо) заженуть нас в кабалу.
Крім того, ми не привчені жити чесно. Ніхто з нас. Як не крути, як не старайся, я не знаю ЖОДНОЇ людини в оточенні чи у віртуальному дружньому середовищі, яка була би кристально чесною і жила би за законами. Це неможливо в нашій країні. Хто вірить, що він кристально чесний, згадайте, як ми ходимо до лікарів, і коли на кону наше здоров"я чи здоров"я рідних, згадаймо, як ми викручуємось. Хіба хочемо? МУСИМО. Я вже мовчу про підкручування лічильників, тому що сплачувати законні сумми за воду, яка мене вбиває, чи за газ, який на 80% з отруйними домішками, - адекватна людина не стане! І правильно зробить.
Якщо ви ще досі вірите, що ніколи не давали хабарів (шоколадка медсестрі - такий самий хабар, як і мільйон у чемодані міністру, за фактом, лише якісно інший), той хай згадає, як за казенний рахунок зробив ксерокопію на роботі для себе. В Європі цивілізовані люди такого не роблять. А якщо роблять - то це колишні "наші".

Я думаю, ЄС просто не в курсі, що коли України (будь-яка пострадянська країна) увійде до ЄС, це буде початок розвалу ЄС.

Я не хочу жити в Євросоюзі. Я не хочу жити в Російській Федерації. Я живу в Україні, і я хочу жити в цивілізованій правовій незалежній державі Україні.
Я знаю, це можливо, це реально, це не так важко, як нам малюють організатори майданів. Потрібно починати із себе.
Хто говорить, що у нас нічого неможливо добитись законним шляхом, хай спершу чесно скажуть: чи дійсно кожному з нас так уже і неможливо жити по Закону України? Якщо на певних місцях сидять нечемні люди, які заважають нам щось впроваджувати в життя, згадаймо, що там сидить жива людина, а не ефемерна партія регіонів. Людина не може бути "партією регіонів". Вона або продажна, або ні. Або з якихось індивідуальних причин підлаштовується під обставини.
Згадаймо історію: під час ВВВ були фашистські старости сволота, і старости, які віддано йшли на позорну посаду старости, бо розуміли, що таким чином можуть уберегти своїх земляків від фашистського свавілля. Правда, таких було напевно значно менше.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2014-01-28, 11:47 PM | Повідомлення # 4403
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Я радію, що наш форум не накрила хвиля майданічної істерії. Тому що це сама справжня істерія. Штучно викликана. Абсолютно штучно. Ніхто сам на майдани не ішов, ви знаєте себе, знаєте своїх сусідів. У нас народ любить по кухнях потеревенити, а вранці зробити вигляд, що ніц не сталось:)
Хто активно користує інтернет, можуть згадати, як з кінця літа і всю осінь інтернет був завалений соціальною рекламою від опозиції (я б ту опозицію в першу ченргу всіх пересаджала, бо народ дурять, регіони хоч не випендрюються, одразу показують, які вони гади і наволоч, а опозиціонери грають людьми як фішками).

так ось, на ютьюбі було неможливо переглянути ролики, поки не передивишся соціальну рекламу від опозиції, в якій гвоорилось красиво і запально, що годі терпіти, скільки можна і так далі. І ви скажете, що це не було підбурюванням мас? ха ха ха, три рази.

Те, що відбувається нині, це на руку всім при владі, і дійсним ПР і "опозиції" (яка взагалі не в опозиції, до речі, невже ви сліпі?). Під вседержавний галас і погроми можна СТІЛЬКИ наворотити! Якщо вони розкрадали за мирного часу безсовісно, уявляєте, що тепер на кону? Тож чим більше майдануємо, тим більше втрачаємо. Пильності, якнайперше.
======================
У кожної людини є своє завдання. Я своє знайшла в мистецтві. Якщо я боротимусь постійно з чимось чи кимось, мені не вистачить життя, щоб жити.

Все, що я висказала вище, є моєю упередженою думкою. Я нікого не примушую до неї прислухатись, у жодному разі. Я зробила висновки зі своєї активної (повірте, занадто гдибинної) участі в помаранчевій революції, у мене на очах вбили людину (18-річного хлопця, який помер у нас на руках, тому що "швидка" не хоітла його забирати, таке не забудеш ніколи), особсито на мене як на керівника пресс-групи йшло осію 20 п"яних з битами бейсбольними, навколо мене кружляли кругами автівки, я з пресс-групою ДОБУ просиділа забарикадована в чужому місті Тростянець в закритому приміщенні без туалету і без води, ми вилазили в мороз через вікно другого поверху, бо під дверима були приїжджі з Єнакієво з битами і з міліцією разом; навколо мене плакали жінки і діти, лазили навкруг мене на колінах і вимагали щось зробити, бо я була керівником групи. А мені було лише 27 років.

Того досвіду мені вистачило з головою. Кому не вистачило 2004-го і він знову вийшов на майдан.. ну, я не можу сказати, що це адекватна людина. Може зазомбована, чи просто адреналін зіграв.

Мабуть, цілком можливо, що для самоідентифікації і патріотичного самовизначення комусь потрібно бодай один раз вийти на майдан. Я ж виходила і виїжджала до інших міст не як народний учасник, а як керівник груп. Ви собі навіть не уявляєте, як легко, просто "на тьфху", зколихнути натовп і скерувати його, натовп , у потрібному руслі. Просто на один клац пальцями. Існує безліч таких простих технік керування людьми... І нетреба заумних книжок по НЛП, повірте smile

Саме тому я не зарікаюсь, але стверджую, що я не піду на жоден майдан. І тим більше, не стану громити народне (!!!) майно. І не стану говорити, що хтоь правий, а хтось ні. З обох боків стоять люди. І на майданах - так само.

Саме дивовижне в цих майданах, так це факт: ніхто не знає, за що бореться. Всі боряться проти януковича smile Ну це навіть не смішно. Я би ще зрозуміла, аби виступали за розкулачення ахметова. А хто цей янукович? Та будь-хто з чиновників не менше його накрав. опозиціонери - так само smile

Аааа, не стрималась. От, капець, лихо. Таки написала все це.

А ТЕПЕР - ПРО ВИШИВАЛЬНЕ smile

ок?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2014-01-29, 0:02 AM | Повідомлення # 4404
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
А тепер про гомофобію.

Люди з незвичною для інших сексуальною орієнтацією, на мій особистий погляд, мають такі самі рівні з іншими права. Якщо почати відбраковувати гомосексуалів від викладання у школах - це перший ідітим, який можна уявити. Бо гомесексуальний - це НЕ той, хто полює на сексуальні стосунки з дітьми. такі називаються педофілами. І плутати їх в наш час соромно smile
Якщо почати відбраковувати людей за сексуальними преференціями, то наступними будуть ті, хто полюбляють позу ззаду, а в країні варто буде ввести законодавчо месіонерську позу, за порушення якої - штраф чи строк.

Інша справа, що як і традиційно налаштовані люди, гомосексуальні товарищі не мають морального(нажаль, лише морального) права всім розповідати про свої уподобання.

Але це питання вихованості і культури. А не заборон і постанов.

У мене було кілька випадків у школі, коли дівчата і хлопці хотіли стати модельєрами одягу. але побутує думка, що більшість таких людей гомосексуальні чи просто розпусні, у дітей був острах (що мені як дорослій, було трохи навіть смішно в душі). В усіх випадках, які мали місце на моїй пам"яті, мені було достатньо абсолютно серйозно сказати, що це лише прояв епатажу, що такі люди не знають, чим взяти, бо їм бракує таланту. Що це - лише мерзенні спроби прибрати до себе уваги натовпу. Зрозуміло, що таких людей просто шкода.

Якщо ваш авторитет як дорослої, старшої, досвіченої людини перед данною дитиною є достатньо високим, дитині цього буде достатньо, щоб не схибити. Батьківське виховання - це усе, що потрібно для того, аби дитина не "повелась" на сучасну модну пропаганду. А прищеплення здорового смаку достатньо для того, щоб дитина не велась на гламурний гомо-кіч.

По батьках своїх учнів я часто бачу, що легше звинувачувати інших, аніж відповідати за власні помилки виховання. Легше сказати, що оточення неправильне, аніж не старіти раніше часу, вникати в модні молодіжні тенденції тощо. Легше списати все на втому після роботи, але не послухати разом з підлітком цікаву йому музику (бо треба ж вникнути, зрозуміти, чому саме цей жахливий шум йому так подобається). Оосливо в наш час, коли віковий розрив між батьками і дітьми стає все більшим.
Дитина завжди мавпує поведінку і спосіб життя кумира, авторитетної людини... Чому рідні батьки не часто стають такими шаблонами для наслідування дітям? Подумайте.

НаташаО, сподіваюсь, я хоч трохи вас заспокоїла, ніхто наших з вами дітей не буде робити гомосексуалістами. Ні в ЕС, ні в РФ, ні в Україні. "Все буде так, як має бути. Навіть якщо буде зовсім навпаки" (с) Антуан де Сент-Екзюпері.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Середа, 2014-01-29, 1:50 AM | Повідомлення # 4405
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, я виховую своїх дітей та розповідаю кожному з них те, що може осягнути їх розум в 16 та 12 років ( доні та сину), однак, щоб ви почитали, що тепер пишеться в основах здоров"я- цілий параграф сексуальної дурні. В сина було день народження, здається на 10 років, сусідка подарувала 2 енциклопедії для хлопчиків. Я вирішила переглянути що ж там пишеться, чому можуть навчити ці енциклопедії . Оказується, хлопчики повинні в  цьому віці починати мастурбувати і це нормально. Де ж тут нормальність? Крім того, з донькою вирішували різні завдання сексуального відхилення з основ здоров"я, у мене волосся дибки ставало. Коли ми вивчали у школі предмет( не пам"ятаю точно як називався ) ми казали "Людина", коли доходили до параграфів по вивченню будови тіла, лише тіла жінки та чоловіка , і то нам задавали їх для самостійноговивчення вдома. Навіть по їх ніхто в нас не перевіряв знання, був якийсь сором. А зараз який сором?
Коли на нас напав Гітлер,і німецькі лікарі оглядали в таборах дівчат, практично кожна була нетронутою. Вже тоді лікарі казали, що нашу країну (Радянський Союз маю на увазі) ніхто не поборе, оскільки висока мораль? А зараз що робиться?
А за гоміків можу тільки сказати таке - два великих міста Содом і Гомморра були знищені Богом за гріхи в тому числі мужеложство. Тепер там Мертве море, де навіть не хочуть жити і не можуть жити живі організми і є факти, що свідчать про те, що там колись було місто. Так що я категорично проти їх і проти узаконення цього гріха. 

Всьо, вишиваємо, правда?


Повідомлення відредагував НаташаО - Середа, 2014-01-29, 2:13 AM
 
BulletДата: Середа, 2014-01-29, 2:15 AM | Повідомлення # 4406
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
коли доходили до параграфів по вивченню будови тіла, лише тіла жінки та чоловіка , і то нам задавали їх для самостійноговивчення вдома. Навіть по їх ніхто в нас не перевіряв знання, був якийсь сором. А зараз який сором? 

ну тут я не можу на 100% з вами погодитись, бо маю іншу точку зору.. як говорить моя 66-річна мама, то раніше було виховання, що юнаки і дівчата вірили, що завагітніють від поцілунку... це теж перебор, вам не здається?

Цитата НаташаО ()
Коли на нас напав Гітлер,і німецькі лікарі оглядали в таборах дівчат, практично кожна була нетронутою. Вже тоді лікарі казали, що нашу країну (Радянський Союз маю на увазі) ніхто не поборе, оскільки висока мораль? А зараз що робиться?

ну навіть не знаю, що вам і сказати. Я з тих (думаю, на ваш погляд - безсоромних), хто виступає за сексуальні стосунки до шлюбу. Бо як не крути, а ми божі створіння, в яких дух божий внесений до природного тіла, і ніщо тварине нам не є чуже, а що ми моралізовані 0 це наша заслуга, але не має бути тягарем.ю А я в наш продвинутий час маю кілька прикладів, коли пари розпадаються, навіть дуже релігійні, із-за фізіологічної несумісності. Можна дискутувати, мовляв, при бажанні можна задовольняти один одного поглядом і думкою, але так чудово, коли і ідуховне, і тілесне - усе в гармонії.
Цитата НаташаО ()
Коли на нас напав Гітлер,і німецькі лікарі оглядали в таборах дівчат, практично кожна була нетронутою.

В той час в усіх країнах були переважно цнотливі дівчатка. А в Штатах меноніти і досі ще при свічках працюють і повсяк відвертаються від прогресу, - от вони високоморальні з усіх боків та отворів, як не крути smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ромашка1Дата: Середа, 2014-01-29, 3:26 AM | Повідомлення # 4407
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
НаташаО,Вullet ,, на роботі ,на вулиці ,знайомі всі говорять про майдан , думки різні як і ми різні .В колективі є жінки чиї чоловіки депутати  в опозиції , цікава їхня позиція :вони краще люблять  Україну і сильніше переживаютьі каплі п"ютьі взагалі якщо ти не бурно висловлюєш переживання .знати ти  не така українка і тобі всерівно,і кожного дня питають, а як ти ставишся,за останній місяць це трохи "напрягає",бо наприклад я не можу буди красномовною і весь час переконувати  що ти тоже переживаєш,(одне добре . беру вишивку на роботу і трошки розвеселити всіх, і знову відкрила для себе що вишивку люблять не всі  , є такі що рахують що це епоха наших бабусь) А ми БУДЕМО ВИШИВАТИ  smile

Лізо ,ви ще встигаєте шити  багато сумок, мені б вашого моторчика  biggrin
 
НаташаОДата: Середа, 2014-01-29, 3:53 AM | Повідомлення # 4408
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
ромашка1, хм, як можна рахувати вишивку епохою бабусь. Це ж така краса, просто неповторна краса. 
Моя мама також каже: І то хочеться тобі? А я сама підсіла на вишивку і навкруг себе людей підсаджую на це діло.
Звичайно ж ми будемо вишивати .
 
BulletДата: Середа, 2014-01-29, 9:45 AM | Повідомлення # 4409
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата ромашка1 ()
А ми БУДЕМО ВИШИВАТИ

Цитата НаташаО ()
Звичайно ж ми будемо вишивати .

exclaim exclaim exclaim



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Середа, 2014-01-29, 10:13 AM | Повідомлення # 4410
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
і ще совенятко:
Чудове! 
Що до політичних поглядів - ти що? думки на відстані читаєш? Сьогодні я майже можу в це повірити, приймаючи до уваги твою підстраховку. Твори, бо розрушити не важко,  попрбуй створити, відтворити.  Майдан Україні обійдеться в декілька сотен міліонів$$, тільки на відбудівлю. Втрачене політичне становище - ще дорожче.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Середа, 2014-01-29, 10:42 AM | Повідомлення # 4411
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, тисну руку!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olgavasilevskiaДата: Середа, 2014-01-29, 2:10 PM | Повідомлення # 4412
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
А китайці в Криму і на Україні навіщо? Правду кажуть дим від покришок затулив страшну проблему...Та й прийшли до того,з чого треба було починати - відізвати своїх "бойцових петухов" з парламенту і відшльопати капцем...щоб робили для народу....або замінити на інших!

Повідомлення відредагував olgavasilevskia - Середа, 2014-01-29, 2:13 PM
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-01-31, 0:53 AM | Повідомлення # 4413
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Трохи акварелі, трохи часу, трохи гелевої ручки. Цікава основа: папір "яєчна шкаралупа", дуже приємно лягає гелева ручка.
Незакінчене.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LDIIДата: П`ятниця, 2014-01-31, 1:13 AM | Повідомлення # 4414
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Трохи акварелі, трохи часу, трохи гелевої ручки.

і виходить черговий шедевр.Краса)
 
НаташаОДата: П`ятниця, 2014-01-31, 2:01 AM | Повідомлення # 4415
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, ну де ви черпаєте такі ідеї? Так гарно наче намальовано не руками. Мені нагадує чудернацькі узори на зимових вікнах.
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-01-31, 1:34 PM | Повідомлення # 4416
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
НаташаОLDII, дякую, дівчата. НаташаО навіть подала мені додаткову ідею: чудернацькі зимові візерунки на вікнах.. ммм.. смакота.. захотілось втілити в графічних лініях smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-01-31, 9:22 PM | Повідомлення # 4417
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


Черговий випуск моєї авторської програми Мистецький Фастів. Гість - самодіяльні художниця Марина Тараканова. Працює в акрилі лише пів року!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: П`ятниця, 2014-01-31, 10:11 PM | Повідомлення # 4418
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Лізо - вітаю! ти маєш чудову програму! це дуже потрібна справа! Наших людей потрібно багато до чого привчати!
а головне -держава Україна повинна розмовляти  рідною мовою smile це наша ідентифікація врешті решт!
а от моє інтерв"ю " етнографічний донбас" не виклав в мережу - бо воно єдине було українською - а всі російськомовні виклали... cool )-це так - роздуми про свободу вибору і лояльність biggrin






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
LDIIДата: П`ятниця, 2014-01-31, 10:58 PM | Повідомлення # 4419
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Лізо-вітаю!З задоволенням передивилась.
Цитата Zeta ()
а от моє інтерв"ю " етнографічний донбас" не виклав в мережу - бо воно єдине було українською - а всі російськомовні виклали... )-це так - роздуми про свободу вибору і лояльність
дуже шкода.
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-01-31, 11:18 PM | Повідомлення # 4420
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ZetaLDII,  дякую, дівчата, дуже приємно, що вам сподобалось. Нажаль, я була не дуже підготована до інтервью + мала болі в спині (мені здається, це навіть видно на відео).

Zeta,  а чом би не попросити у них твоє інтервью і самотужки залити його у мережу??

Щодо мовного питання, я стала спокійніше реагувати на мовне питання. Російськомовні українці також можуть бути патріотами, це не заважає любити Україну smile Але маєш рацію, треба намагатись нам усім вживати нашу щиру українську мову.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.