| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 12:52 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
НаташаОДата: Вівторок, 2013-12-17, 9:29 PM | Повідомлення # 4241
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Цитата LDII ()
Лізо, я тебе розумію))) останнім часом тільки охаю та ахаю-скрізь така купа спокусливих речей....Весь час доводиться свого хом"яка заспокоювати,але і не підгодовувати його не можу куди б не поїхала,завжди щось йому тягну.
В мене та ж сама проблема. А ще ж є інтернет-магазини, крім базарів та магазинів вживу. То я відриваюсь по повній, чоловік тільки охає та ахає, а інколи вже не витримує і починає сваритись: понакуплювала всього і лежить без діла. А воно ж не просто так лежить, а жде свого часу.
 
BulletДата: Неділя, 2013-12-22, 8:56 PM | Повідомлення # 4242
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Олена- ()
а чи можна попросити посилання на такий чудовий магазин? хоч би віртуально погуляти там!

Перепрошую, що відписую так пізно. Я відписувала одразу, але щось не спрацювало з відправкою коментаря, я не перевірила сторінку і була певна, що відповідь моя там є smile

Відповідаю: посилання на магазин не існує. Я блукала по блогах, а там хтось з авторів ходив в магазин і оте сфотографував. Діло було у Австралії чи в Америці.

Цитата LDII ()
Bullet, Лізо, я тебе розумію))) останнім часом тільки охаю та ахаю-скрізь така купа спокусливих речей....Весь час доводиться свого хом"яка заспокоювати,але і не підгодовувати його не можу куди б не поїхала,завжди щось йому тягну.

і я.. і я smile (тисну лапку)

Цитата НаташаО ()
В мене та ж сама проблема. А ще ж є інтернет-магазини, крім базарів та магазинів вживу. То я відриваюсь по повній, чоловік тільки охає та ахає, а інколи вже не витримує і починає сваритись: понакуплювала всього і лежить без діла. А воно ж не просто так лежить, а жде свого часу.

Мені з МЧ моїм пощастило (ТТТ), він мені якось по телефону сказав слова, які були бальзамом на мою душу і я після цього ставлюсь до нього іще краще smile Купуючи на виставці на останні гроші тасьму для сумок, стрічці всякі українські (бо їх або не достати, або ж задорогі, а купувала у виробника!), він подзвонив і спитав, що я роблю. Я почала майже скиглити, мовляв, оце витрачаю останні гроші, вже на сто гривень стрічки накупила, а вдома уже і так її багато, але не можу втриматись... Думала, пожурить мене. А ні. Він сказав: якщо ти таке купуєш, то я точно знаю, що ти купуєш те, що тобі потрібно, значить нема чого переживати. Тут витратиш, але ж у тебе - точно в діло піде (с).

І навіть продавчиня поруч зі мною його одразу заповажала smile

а тим часом я вишиваю майже кожнеого дня. Деякі речі не можна показувати за правила конкурсів, тому покажу танцюівницю, процес пішов уже до пупа танцівниці :)))


також покажу те, що намайструвала на подарунки, частину уже отримали наші форумчанки smile


Ну і нарешті мій запізнілий фотозвіт про ПРИЄМНОСТІ ВІД ТМК! Лишила їх на кінець повідомлення, щоб саме красиве - на завершення!

Отримала пошту щастя від Тетяни Коротенко з Дніпропетровська, наша улюблена перенабирачка схем ТМК!



По-перше, сам факт - неочікувано! По-друге, там була ПЕРЕЧНИЦЯ ПОВОРОТНА!!!! та ще й РОЗПИСАНА ТЕТЯНОЮ!! Ааааааа!!! Краса - не сказати нічого, і на фото виглядає класно (у ТМК в майстерні є ці чарівні штучки), а в руках тримати - одне задоволення! Таня, не розумію, як ви їх робите і чому у мене не виходить:((((( (маже плАчу)

В новорічній посилці і пахло по-новорічному - бадьяном, ми уже п"ємо з ним чай і навіть у каву заварюємо, ід чаю пахне весь поверх smile Також є спеції для глінтвейну, там прощупується палички кориці і якийсь дріб"язок.. як ви знали, що ви ось-ось збираємось в ліс варити глінтвейн? Плюс перечниця - давно омріяна... Ви читаєте думки?

Смачна рукавчика - сподіваюсь, їстівна? А хто готував??? Така гарна smile

Срібні кульки - їстівні прикраси для новорічної страви. Не гарантую, що я їх з"їм, але точно прикрашатиму новорічний тортик, клянусь!:)

І на дні посилки лежав... записничок у джинсовій обкладинці з вишивкою - ялинкою секційними (!!!) нитками:)

Ну що сказати? Вгадали з усім абсолютно! ДЯКУЮ, Тетяно-ТМК, слова в листівці розчулили, приємно!!!! Хай і у вас в новому році все буде краще, ніж в минаючому, бажаю здоров"я і творчого неспокою:)
Прикріплення: 8270096.jpg (239.7 Kb) · 3426352.jpg (107.5 Kb) · 4604876.jpg (114.6 Kb) · 3501829.jpg (258.8 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Окс0832Дата: Неділя, 2013-12-22, 9:34 PM | Повідомлення # 4243
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
а я зразу бачу суміш для глінтвейну!! ууууу!!!! Лізо, все, капець точно виберемося у гості :), і хай мо ямігрень починає боятися відтепер !
 
BulletДата: Неділя, 2013-12-22, 10:18 PM | Повідомлення # 4244
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Окс0832 ()
а я зразу бачу суміш для глінтвейну!! ууууу!!!! Лізо, все, капець точно виберемося у гості :), і хай мо ямігрень починає боятися відтепер !

а шо, глінтвейн допомага від мігрені? Я думала це вже всьо.. навсіхда...

В гості - чекаю щиро! smile Адресу в приват чи тут писати, щоб гуртом нагрянув форум на новорічну ніч до мене?;)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТМКДата: Неділя, 2013-12-22, 10:32 PM | Повідомлення # 4245
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Лізо, я дуже тішусь тим, що подаруночок сподобався, адже мета була подарувати маленьке щастячко перед святами.
Цитата Bullet ()
Смачна рукавчика - сподіваюсь, їстівна? А хто готував??? Така гарна

Рукавичка їстівна, придбана в міні-пекарні по-сусідству. (не встигла я сама напекти redface )
Веселих свят! І нехай в Новому році справдяться всі надії!


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
BulletДата: Неділя, 2013-12-22, 11:09 PM | Повідомлення # 4246
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ТМК, дякую-дякую-дякую! Справді, вся посилка - дуже влучна!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Окс0832Дата: Понеділок, 2013-12-23, 0:10 AM | Повідомлення # 4247
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
а шо, глінтвейн допомага від мігрені?
швидше, навпаки. але воно таке смачне, що можна й постраждати.. адресу: залежить від того, на скліьки гостей може розтягтися домівка :). ми можемо й усім світом приїхати smile


Повідомлення відредагував Окс0832 - Понеділок, 2013-12-23, 0:11 AM
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-23, 2:05 AM | Повідомлення # 4248
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Окс0832, приїжджайте усім світом smile Фастів - гостинне містечко, навіть у новий рік! Приїздіть, телефон мій є усюди, у вас точно, а хто не має - запрошую на мій сайт, там у контактах є мій номер wink
Тільки попередьте завчасно, щоб я покраще підготувалась:)
Я чесно!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Понеділок, 2013-12-23, 11:36 AM | Повідомлення # 4249
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, нова вишивка? а як там поживає пташка, що у повідомленні зверху? wink
подарунки думаю всім буде приємно отримати. особливо ті які пам"ятають тепло рук створювача smile

а отримані - мрія кожного )))



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-23, 1:29 PM | Повідомлення # 4250
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Ролічок ()
Bullet, нова вишивка? а як там поживає пташка, що у повідомленні зверху?

smile і не одна. є купа, які я почала ПІСЛЯ пташки і вже закінчила. у пташки лишились розкидані хрестики - важко шити, треба до Штиньки в довгобуд:(((



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LDIIДата: Вівторок, 2013-12-24, 5:43 PM | Повідомлення # 4251
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Лізо! Вітаю із гарнми подарунками і не менш цікавими рукотворами.
Також найкраші вітання із Свят-вечором.Нехай Різдво у вишиванці розбудить Вас щасливо вранці.І подарує Вам Здоров"я,радості багато.Веселого Різдва і здійснення найзаповітніших мрій!
 
НаташаОДата: Вівторок, 2013-12-24, 6:38 PM | Повідомлення # 4252
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, ух ти сумка дуже-дуже гарна, а час рекордний. Я свої сумки шпортаю по кілька днів, ну мінімум день.
 
TanaДата: Вівторок, 2013-12-24, 7:55 PM | Повідомлення # 4253
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
покажу те, що намайструвала на подарунки, частину уже отримали наші форумчанки
Підтверджую, три предмети з двох світлин вже працюють в новорічному напрямку в домі, де їхлюблять!
Танцівниця порадувала. І запах мелених спецій від Тані ТМК навіть крізь павутиння стелиться. Вітаю із щастячком!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2013-12-24, 9:49 PM | Повідомлення # 4254
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
На ялинці засвітились кольорові ліхтарі,Вже віконце тихо сяє світлом першої зорі.Вже надворі звечоріло, перша зірка зайнялась.За різдвяними столами Свят – вечеря почалась.Пахне медом, пампушками, а кутя яка смачна!Вже дівчатка і хлоп”ятка, колядують край вікна.А які усі щасливі, за Різдвяним цим столом –Ніби вперше причастились і любов”ю, і добром.Вітаю всю родину з Свят-вечором , з Різдвом Христовим!!! Хай Дитятко-Ісус благословить Тебе, Лізо, родину і всіх, хто Тобі любий і дорогий! Сили, наснаги і кріпости Духа на многії літа!
Бог ся Рождає...........(це я колядую smile )


ore et labore!
 
BulletДата: Середа, 2013-12-25, 4:18 PM | Повідомлення # 4255
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата LDII ()
Лізо! Вітаю із гарнми подарунками і не менш цікавими рукотворами.
Також найкраші вітання із Свят-вечором.Нехай Різдво у вишиванці розбудить Вас щасливо вранці.І подарує Вам Здоров"я,радості багато.Веселого Різдва і здійснення найзаповітніших мрій!

дякую!!! Ірочко, якраз подарунки в обміні (миколайчики) прийшли саме вчора, напередодні Різдва!):)
Цитата НаташаО ()
Bullet, ух ти сумка дуже-дуже гарна, а час рекордний. Я свої сумки шпортаю по кілька днів, ну мінімум день.

ну та, порівняли! Ви свої вишиваєте, а я свої просто шию smile

Цитата Tana ()
Підтверджую, три предмети з двох світлин вже працюють в новорічному напрямку в домі, де їхлюблять!
Танцівниця порадувала. І запах мелених спецій від Тані ТМК навіть крізь павутиння стелиться. Вітаю із щастячком!

дякую, Танечко, самі приємні коментарі дарувателям, це коли подарунки в дії! wink

Цитата Пасіонарія ()
На ялинці засвітились кольорові ліхтарі,Вже віконце тихо сяє світлом першої зорі.Вже надворі звечоріло, перша зірка зайнялась.За різдвяними столами Свят – вечеря почалась.Пахне медом, пампушками, а кутя яка смачна!Вже дівчатка і хлоп”ятка, колядують край вікна.А які усі щасливі, за Різдвяним цим столом –Ніби вперше причастились і любов”ю, і добром.Вітаю всю родину з Свят-вечором , з Різдвом Христовим!!! Хай Дитятко-Ісус благословить Тебе, Лізо, родину і всіх, хто Тобі любий і дорогий! Сили, наснаги і кріпости Духа на многії літа!
Бог ся Рождає...........(це я колядую )

ой, дякую, Людочко! smile
У нас саме зараз повна хата гостей, різдвяний стіл smile А саме вчора, коли ви писали ці слова, у нас була різдвяна вечеря smile Примєно так, дякую smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2013-12-25, 4:28 PM | Повідомлення # 4256
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дівчата, дорогенькі, дякую всім=-всім, хто привітав мою родину з Різдвом Христовим! І через смс-ки, і через скайп, і через репутацію, і через ПП і листами!
Дуже дуже -дуже приємно!!! Я не вірна католичка, але моя мама святкує Різдво, зранку була у костелі і прийшла вся у піднятому настрої, він передався і мені! (сподіваюсь, дух Різдва допоможе мені одужати, я підчепила традиційно передноворічну халепу і маю гарний червоний мокрий ніс і температурку )))))

Поки вигріваюсь вдома, я не лише отримую даруночки, а і вишиваю smile

Ось мій маленький звіт вам по танцівниці:

уже - за коліно, скоро буде саме красиве smile
Прикріплення: 7845926.jpg (287.5 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Четвер, 2013-12-26, 1:23 AM | Повідомлення # 4257
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, а що буде ще гарніще?
 
lady-vДата: Четвер, 2013-12-26, 10:04 AM | Повідомлення # 4258
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
я підчепила традиційно передноворічну халепу і маю гарний червоний мокрий ніс і температурку
О, якесь неподобство, а ну швиденько одужуйте!
Цитата Bullet ()
Ось мій маленький звіт вам по танцівниці
Цікаво, цікаво..., що ж там далі буде, за коліном)))


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2013-12-26, 11:34 AM | Повідомлення # 4259
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, Лізо, я забула! Вітаю тебе і твою родину із Різдвом. Зичу вам  доброго здоров'ячка, тепла родинного і душевного,кохання, взаєморозуміння і всього самого найкращого! Христос народився! Славімо його!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2013-12-26, 5:18 PM | Повідомлення # 4260
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Dmutrik09 ()
Bullet, Лізо, я забула! Вітаю тебе і твою родину із Різдвом. Зичу вам  доброго здоров'ячка, тепла родинного і душевного,кохання, взаєморозуміння і всього самого найкращого! Христос народився! Славімо його!

Славімо Його! Дякую, Лесюня! smile

Цитата lady-v ()
О, якесь неподобство, а ну швиденько одужуйте!

Дякую, я стараюсь, арбідольчик мені в допомогу ))))

 
Цитата НаташаО ()
Bullet, а що буде ще гарніще?

lady-vНаташаО, це планувалось як панно для форумчанки, але я резонно подумала, що вона вишиває краще за мене і такий подарунок буде некоректний. Тож поки що невідомо як і чим закінчить ця танцівниця wink Ідеї приймаються. Якщо знайдеться бажаюча потенційна хазяйка (яка собі самотужки формить у будь-що цю вишивку), претенденти також будуть розглянуті smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.