| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 6:44 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
shtynkaДата: Понеділок, 2011-11-28, 2:59 PM | Повідомлення # 1621
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Давайте любити одне одного, поки ще є час. Інше насправді фігня.

+100


Моя майстерня
 
BulletДата: Понеділок, 2011-11-28, 4:16 PM | Повідомлення # 1622
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline




у нас страшний буревій і ось така пожежа.. 101 кинули слухавку і не стали мене дослуховувати. За вікном - страшне, дерева гнуться від вітру, і таке палає. Поки писала це, вогонь перекинувся зе на 300-400 метрів вліво, на футбольне приватне поле...

мраки.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаталиGДата: Понеділок, 2011-11-28, 4:22 PM | Повідомлення # 1623
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Жуть! eek ну тримайтесь!
А в нас в Одесі навпаки, жодна гілочка не ворухнеться, і таке насуває весь день з півночі, що бр-р-р-р
Ну добре хоч на поле, а не на приватний сектор.


 
BulletДата: Понеділок, 2011-11-28, 11:33 PM | Повідомлення # 1624
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
НаталиG, виявилось, то діти "жартували". І жартували не в одному мікрорайоні. А 01 все ж приїжджали, але все встигло вигоріти до того часу....


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2011-11-29, 4:06 PM | Повідомлення # 1625
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
японці пишуть про гуцулів

мова - японська, можна скористатись гугл-перекладачем. Ото японці дають:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2011-11-29, 11:43 PM | Повідомлення # 1626
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Потішило. Дякую.

ore et labore!
 
BulletДата: Середа, 2011-11-30, 0:23 AM | Повідомлення # 1627
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пасіонарія, а мене як потішило!

Погралась зі сторінками у фейсбуці, додала лайк-бокс у праву панельку головно\ сторінки нашого сайта + в останню додану Юлею новину, клацайте ваші *лайки* скільки завгодно wacko Розповсюдимось ген-усюди )))

З часом хочу перенести на фейсбук свій швацький бізнес.... *задумливо...*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
veronikaДата: Середа, 2011-11-30, 6:58 PM | Повідомлення # 1628
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Булет, я напевне щось пропустила, не розумію чого хочуть видалятися наші форумчанки sad Може то немоя справа, але не люблю бути в темному лісі.

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
BulletДата: Середа, 2011-11-30, 8:13 PM | Повідомлення # 1629
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
veronika, що я вам можу сказати? Я не маю перед ваи зобов"язань щось пояснювати. Люди дорослі і роблять по-своєму, як вважають за потрібне. Я написала Олі приватного листа, в якому як могла пояснила свою поведінку і те, що жодні мої слова не були направлені особисто ні проти кого. Хто як читає - це його особиста справа і проблема.
Мене дивує інше: чому образилась саме Оля, вона ж бо взагалі не має стосунок до заробітку на вишивках.
Ще раз наголошую: Хто ображається - це проблема ображеного, радикальний варіант уходу з форума - теж варіант, якщо він доречний для цієї людини.

Якщо мені хтось особисто неприємний, я з ним не спілкуюсь. У мене була не дуже схожа, але в чомусь подібна ситуація на форумі Дублірин, коли я образилась на одну форумчанку, що почала розводити плітки в приватах щодо мене і потім сама мені про це написала. Я образилась і пішла з того форума. Але на форумі спілкується ще кілька десятків людей, які ні мені, ні я їм нічого не зробили. Тому охолонувши, я повернулась на той форум і з задоволенням його читаю.

Я сподіваюсь, Оля людина зріла і охолоне (а може просто подивиться на все з іншого боку).
Особисто Олю як Олю я поважаю і надихаюсь її клаптиковими працями, і вишивки у неї чудові. Чому така раптова поведінка - мені неясно.

Усім, хто має на мене зуб, скажу: це ваші особисті проблеми. А ниття щодо *хтось заважає мені заробити гроші* я не люблю , скільки себе знаю і відверто про це говорю. Всі, хто сприймають таке моє ставлення як особисту образу - це ваші особисті проблеми. Сприймати будь-який порух вітру на свою адресу - це смішно. А як і сприймати, то треба навчитись або давати відсіч, або виясняти ситуацію особисто. Вам ніхто не заважає заробляти на вишиванні. Жодна жива душа. Ну хіба що податкова інспекція ;)) Та й то не особливо.

Щодо склок і розпалювання ворожнечі, в яких мене звинувачують. Відповім. Якби так було, навряд чи такий вузькоспеціалізований форум, та ще й специфічною для інтернета мовою (українською, а не російською) прожив би так довго. А нині нам вже п"ять з половиною років.

Гадаю, інцендент вичерпано і провернень до цієї теми не буде. Принаймі в моїй темі. Моя тема - мій дім тут, і я не хочу тутечки смітити. Тим більше, зараз чарівні дні.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Четвер, 2011-12-01, 9:08 AM | Повідомлення # 1630
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
З часом хочу перенести на фейсбук свій швацький бізнес.... *задумливо...*
Можна як небудь на мою сторінку вставити лінк, щоб і тут люди мали змогу клацнути і придбати? biggrin exclaim
Quote (Bullet)
Вам ніхто не заважає заробляти на вишиванні. Жодна жива душа.
Хіба що часу недостатньо...
Quote (Bullet)
Щодо склок і розпалювання ворожнечі, в яких мене звинувачують. Відповім. Якби так було, навряд чи такий вузькоспеціалізований форум, та ще й специфічною для інтернета мовою (українською, а не російською) прожив би так довго. А нині нам вже п"ять з половиною років.
Щось я пропустила зі склоками, а5 років це ювілей! де святкуємо?



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Четвер, 2011-12-01, 9:58 AM | Повідомлення # 1631
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Можна як небудь на мою сторінку вставити лінк, щоб і тут люди мали змогу клацнути і придбати?

Дякую, Оля!! Поговоримо wink
Quote (Oленка)
Щось я пропустила зі склоками, а5 років це ювілей! де святкуємо?

а на Зльоті? wink 5 років нам виповнилось в середині червня!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2011-12-03, 1:49 AM | Повідомлення # 1632
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


Я би хотіла, щоб кожна з вас подивилась цю (доволі жорстоку) соціальну рекламу. Навіть якщо ви не маєте ані прав, ані авта. Ми всі живемо в світі автомобілів, до того ж, навколо нас дуже багато самовпевнених ідіотів водіїв.

Людський час сильно обмежений, і дуже прикро, коли він скорочується "дякуючи" подібним ситуаціям, в які може потрапити будь-хто....

У Фастові цієї осені багато жахливих аварій з трагічними кінцями. Троє хлопців і дівчина (16-18 років) йшли вдень по "зебрі" в центрі міста, а п"яний водій тікав від міліції. Дівчина на місці, дво хдопців - за пару днів туди ж.
П"яний водій насмерть збив міліціонера.
26-річну дівчину розмазала автівка на "зебрі", дівчина рухалась на зелене для неї світло, всі стояли, а одне ********* їхало sad
І це лише листопад, і лише те, про що я чула (а я не люблю таких новин і намагаюсь їх уникати).
Згадала, що 8 жовтня, коли маму зі зломаною рукою привезли в травматологію, то теж з трьох лише одна вижила і то ще невідомо як житиме sad

чим люди думають, коли вірять, що вони - боги? :(

Перепрошую за печальний пост, але віде це ТРЕБА передивитись кожному. Щоб не розслаблятись. І не йти на червоне світло, навіть якщо здається, що машин нема на кілометр в обидва боки sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КатюняДата: Субота, 2011-12-03, 12:33 PM | Повідомлення # 1633
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Bullet, моторошно, якби ті недолюді її хоч раз би подивились, може б у них хоч щось у голові б на місце б стало angry

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
BulletДата: Неділя, 2011-12-04, 1:27 AM | Повідомлення # 1634
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Катюня, так-так. Але хотілось би, щоб і ми теж пам"ятала про власну безпеку і зупинялись на світлофорах і взагалі дивились по сторонах на дорогах і не лише на них.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КатюняДата: Неділя, 2011-12-04, 1:39 AM | Повідомлення # 1635
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Саме тому я завжди переходжу дорогу лише на зелене світло! І дотримуюсь всіх правил БЕЗПЕКИ дорожнього руху. Мені завжди моторошно дивиться, коли мама, бабуся тягнуть маленьку дитинку на червоне світло. Дитина росте і не розуміє, чому треба дорогу переходити на зебрі чи на зелений світ, коли головна людина (на даний час) в його житті йде на краснес світло... Для мене це болюча тема, я вічно на світлофорі гавкаю, дочекайтесь зеленого!!!!

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
BulletДата: Неділя, 2011-12-04, 3:09 AM | Повідомлення # 1636
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Катюня)
Саме тому я завжди переходжу дорогу лише на зелене світло! І дотримуюсь всіх правил БЕЗПЕКИ дорожнього руху. Мені завжди моторошно дивиться, коли мама, бабуся тягнуть маленьку дитинку на червоне світло. Дитина росте і не розуміє, чому треба дорогу переходити на зебрі чи на зелений світ, коли головна людина (на даний час) в його житті йде на краснес світло... Для мене це болюча тема, я вічно на світлофорі гавкаю, дочекайтесь зеленого!!!!

ви молодець!

А я нікому з дорослих нічого не говорю, бо їх вже не виправиш. А дітям майже завжди кажу, що іноді машини дуже зненацька можуть вистрибнути і що малі - порушують правила дорожнього руху.
А коли мами з колясками пруть поперек машин, я думаю, що їм діти з неба падають. sad І стає так прикро-прикро sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Неділя, 2011-12-04, 3:23 AM | Повідомлення # 1637
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
я думаю, що їм діти з неба падають. І стає так прикро-прикро
Діти з неба їм не падають, їм розуму і відчуття безпезки в свій час з неба не впало. А нажаль на Землі, купити розуму немає де... cry . Колись одна молода мама мені сказала: "Вони ж не дурні, бачать коляску спиняться. Ніхто ж у тюрму іти не хоче". 25 років пізніше я все думаю - а чи варто випробувати чийсь розум, ціною життя чи свого, чи власної дитини... Я, Ліза, Вас дуже розумію у вашому відчутті
Quote (Bullet)
І стає так прикро-прикро



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Неділя, 2011-12-04, 8:09 PM | Повідомлення # 1638
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Колись одна молода мама мені сказала: "Вони ж не дурні, бачать коляску спиняться. Ніхто ж у тюрму іти не хоче". 25 років пізніше я все думаю - а чи варто випробувати чийсь розум, ціною життя чи свого, чи власної дитини... Я, Ліза, Вас дуже розумію у вашому відчутті

капець. що тут скажеш.......



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2011-12-04, 8:11 PM | Повідомлення # 1639
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


http://handmade-kram.livejournal.com/11432.html
- а у мене за кілька годин відбудеться розіграш в"язаних шарфика і шапки. Якщо ще хтось бажає виграти цей наборчик (собі чи родичам чи друзям на подарунок), раджу швидше заходити за посиланням: http://handmade-kram.livejournal.com/11432.html



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЖаннаДата: Понеділок, 2011-12-05, 8:50 PM | Повідомлення # 1640
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
ах, пропустила такий гарний розіграш(((

щодо реклами - ох, не додивилася, не змогла... це дійсно жахлива і жорстока наша реальність, але така вона є... я сама всього цього дуже боюся. не те щоб труситися щодня, звісно)) на щастя, манії якоїсь не маю. але все одно. дорогу найбільше люблю переходити у підземках)) щоб взагалі машин не бачити навколо себе. а біля зебри можу стояти, аж доки машини не поспиняються і не помахають мені, що можна йти)).. страшно все це насправді.. а ще оця тема наштовхує мене завжди на думку про те, як потрібно цінувати своє життя і життя твоїх близьких людей, які ось є поруч із тобою, живі та здорові, яких ти любиш... іноді ми витрачаємо час на всякі сварки - насправді такі дріб"язкові й неважливі, якщо взяти до уваги ціну всього нашого життя. а насправді ж ми ніколи не знаємо, яка наша розмова може бути останньою і що нам принесе новий поворот.. такі думки ще з"являються після перегляду фільмів типу "Один день" - дивилися такий? просто коли усвідомиш глибоко всі жахіття, які нас оточують, і непевність та хиткість нашого життя, то хочеться дійсно цінувати кожен момент і говорити людям про те, як сильно ти їх любиш, не лише на День народження))))



мій рукодільний ЖЖ
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.