| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 10:19 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
Irina_SVДата: Понеділок, 2013-10-28, 3:24 PM | Повідомлення # 4121
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Bullet, чарівно exclaim !
Я б використала, як доповнення до подарунків. Стильна річ ніколи зайвою не буде smile




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
BulletДата: Понеділок, 2013-10-28, 3:45 PM | Повідомлення # 4122
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Irina_SV, напевно так і зроблю ))) аби тільки у адресата подарунків невиникло такого ж питання: і що з отим робити? )))))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Irina_SVДата: Понеділок, 2013-10-28, 3:49 PM | Повідомлення # 4123
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
ой, не виникне :)! така краса завжди знайде своє місце для милування ока smile



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
sovkaДата: Понеділок, 2013-10-28, 5:13 PM | Повідомлення # 4124
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Цитата Bullet
Спробувала якось декорувати дерев"яні заготовки від "Кабу", вийшло так, що мені сподобалось, але куди його пристосувати - незрозуміло )))
Лізо, так це ж - новорічні прикраси. Може вони не надто яскраві (тобто не ріжуть око і не миготять усіми кольорами веселки))), але я їх бачу тільки на ялинці. До того ж, якби УСЯ ялинка була б в такому стилі, було б зовсім ВАХ ВАХ ВАХ biggrin

У якості доповнення до упаковки подарунка це буде занадто круто. Хіба якщо подарунок дуже особливий...
Або якщо це якісь ласощі власного виробництва wink


Повідомлення відредагував sovka - Понеділок, 2013-10-28, 5:14 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2013-10-28, 5:44 PM | Повідомлення # 4125
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата sovka ()
Лізо, так це ж - новорічні прикраси. Може вони не надто яскраві (тобто не ріжуть око і не миготять усіми кольорами веселки))), але я їх бачу тільки на ялинці. До того ж, якби УСЯ ялинка була б в такому стилі, було б зовсім ВАХ ВАХ ВАХ

ух ти, дякую за підказку!

Irina_SV, дяка на доброму слові wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2013-10-28, 5:49 PM | Повідомлення # 4126
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ліза, скільки нового і гарного! Молодець, ролика подивитись зараз не встигаю, але сумочку останню і поробоку дерев"яну дуже сподобала. Привіт Тетяні Леонідівні


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Вівторок, 2013-10-29, 11:31 PM | Повідомлення # 4127
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка,  дякую за вітання, передала, мама радо віддячувала вітаннями навзаєм! smile

Дівчата, я повернулась на рідний форум! Завтра (начебто останній) останній забіг - семінар-практикум, я даватиму майстер-клас по віртуальних екскурсіях музеями світу (в великому розділі "Інноваційний підхід в роботі з обдарованими дітьми через популярні соціальні інтернет-мережі". Вже готується до друку стаття моя в профільній пресі, а навесні захищатиму цю тему, атестуючись на вищу пед. категорію. Педагоги мене зрозуміють )))))

І вже від завтра я ВСЯ ПОВНІСТЮ ВАША :)*Дякую всім, а особливо модераторам нашим любим (!!!) за терпіння і з розуміння : *

Всі конкурси порихтую, всі таблички вивішу, чесно-чесно:)
поки що розпийте зі мною каву-чай, будь ласка smile

Ой, я ж забула і вам похизуватись, що побувала на вечірці у сусіднього форума, в самісінькому центрі Києва мені в подарунок попало.. ой, а самі дивіться,я ледь його не зй"їла )))


додано згодом: а подивилась на свої фото і вкотре не хочу фарбувати волосся. Хай і сивини вдосталь, але на фото ж не видно )) А знаєте, від чого волосся так блищить? Я вже давно начиталась японської жіночої літератури 18 сторіччя і там вичитала, що японки натирали волосся стрічками натурального шовку для блиску. І так воно і є. Щоразу, як не лінуюсь досушувати влосся 100% шовковою хустинкою, то вони це так блищаь, як на фото. Ділюсь з вами, користуйтесь smile На фото: висушене волосся вручну, фен згорів (і слава богу, як видно!), досушено шовком.
Прикріплення: 5294128.jpg (122.7 Kb) · 5898858.jpg (146.9 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Irina_SVДата: Середа, 2013-10-30, 0:25 AM | Повідомлення # 4128
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Bullet, Лізо! Шикарні фото exclaim !!!!

І за поради дякую. Цікавий факт і ніби-то не складний. хоча я такий лінтюх, завжди на себе час відкладається :)))




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-11-01, 0:20 AM | Повідомлення # 4129
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Irina_SV,  дякую за відвідини моєї скромної майстереньки wink Поки хвастатись не маю чим, нажаль. Закінчую котиків-сіамців, в"яжу потихеньку, їжджу у мандри, поки час дозволяє smile

всім бажаю теплої осені, Куйбіда обіцяв до нового року теплу погоду!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2013-11-01, 12:24 PM | Повідомлення # 4130
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
я даватиму майстер-клас по віртуальних екскурсіях музеями світу (в великому розділі "Інноваційний підхід в роботі з обдарованими дітьми через популярні соціальні інтернет-мережі". Вже готується до друку стаття моя в профільній пресі, а навесні захищатиму цю тему, атестуючись на вищу пед. категорію.
Вітаю, терпіння-натхнення і результата!

А шовк який потрібен для волосся?


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ромашка1Дата: П`ятниця, 2013-11-01, 2:57 PM | Повідомлення # 4131
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Bullet, Лізо!,гарний вигляд маєте і волося здоров"ям блищить,а де сиве його немає, і колір русий темно з пепельним відтінком такої  немає краски скільки я не шукала і не пробувала,ось природа-матінка дала чудовий колір ,не фарбуйтесь,взагалі осінь подіяла на вас  особливо,трішки загадки,молодість,свіжість,спокійність .
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-11-01, 10:28 PM | Повідомлення # 4132
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Tana ()
А шовк який потрібен для волосся?

натуральний! у мене - хустинки.

ромашка1, о, дякую)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2013-11-03, 7:33 PM | Повідомлення # 4133
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Прошу вибачити мені всіх, кому не відписала вчасно чи не відреагувала на ваші кментарі. Маю велику запарку на роботі разом з активним розвитком особистого життя smile Прошу вашої поблажки smile
Дякую.

Цілком ймовірно, буду в мережі наскоками наступного тижня.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2013-11-04, 6:31 AM | Повідомлення # 4134
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Bullet, Ліза я щиро радію всім твоїм успіхам! Так тримати, рухатись вперед і не здаватись. Молодчинка, ти


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
a-straДата: Вівторок, 2013-11-05, 2:45 PM | Повідомлення # 4135
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Привіт, Лізо! Чудово виглядаєш! Волосся дійсно дуже гарне, доглянуте і виблискує так само, як і сяють твої очі!)) Дуже кумедні фото з паучком! На другій фото ти нагадала мені мою подругу, вона таку ж гримаску робить biggrin
Дуже радію за тебе, особисте життя - це дуже класно! Нехай Господь благословить тебе!


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
BulletДата: Неділя, 2013-11-10, 0:01 AM | Повідомлення # 4136
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленкаa-stra, дякую, дівчата, дуже приємні коментарі ваші і побажання smile
Завтра об 11-й іду на відкриття виставки-звіту групи фастівськиххудожників-живописців та графіків, серед яких і я. Прихистила наші картини на 2 тижні піцерія. Але то нічого. Від їжі смачної додуховної - один крок smile Фото покажу по факту заходу.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olgavasilevskiaДата: Неділя, 2013-11-10, 1:06 AM | Повідомлення # 4137
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Головне,що все добре,а сивину можна прибрати приймаючи 1-2 рази в тиждень хвойні ванни. Тільки бажано зварити гілки сосни самостійно-хто зна,що в аптеці підсунуть...
 
BulletДата: Понеділок, 2013-11-18, 5:27 PM | Повідомлення # 4138
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх у моїй майстеренці! Сьогодні буде навіть трошки про вишивку:)

Найперше пхвастаюсь неочікуваною-неочікуваною поштою щастя від Леді_В !

Вікторія, дякую-дякую-дякую!!! Приємне усе, але найприємніший - рушничок!!! Вікторія написала, що вишивала її мама і просила вислати. Передавайте матусі вітання і побажання здоров"я та добра! Мені страшно вішати такий рушничок навіть як оберіг , бо в квартирі із-за великої кількості текстилю пильно. Але придумаю! Всім, кому показую рушничок - всі в захваті! А я - взагалі без слів smile

Водорозчинний маркер уже випробувала в дії, це просто диво. ДЯКУЮ!
Секційні нитки - мої улюблені, ви точно підмітили! Але зелених тонів до вашої пошти у мене не було!
Зелену тасьму використаю в косметичку, обов"язково!
Також дякую також за листівку з видами Тернополя, повішу її на видне місце, де час від часу вішаю листівки, отримані в посткроссінгу.
Приємно!!!!
*****************************

похвастась тим, що нарешті почались у мене продажі з мого сайта. Ура smile Приємна замовниця Надія зі Львова купила не просто сумку, а і такі, скажімо чесно, не дуже популярні серед покупців сердечко для інтерьєру, гольницю, косметичку.


**************************

Розпочався сезон переносу паперових зображень на різноманітні поверхні. Просто вчора сіла і почала робити це. Водоемульсійка, фен, ПВА, серветки, губка - і ось ви бачите перші стадії декорування предметів у техніці декупаж.
Буває ж таке, що натхнення БАЦ! і прийшло. Раптово. А часом сидиш, ходиш, мучаєшся - і нема ніякого бажання щось творити. Буває ж...

**************************

І ложка дьогтю, як годиться.
Вирішила опробувати водорозчинний маркер від Леді_В у вишивці за схемою, яку отримала в одному з вишивальних котів у мішку (здається, то від Тани, але якщо помиляюсь, то хазяйка прочитає і виправить. Не біда, що хазяйка невідома, головне, що те, що ви надіслали, - воно використовується! А це головна місія наших обмінів!).
Розграфила сітку 10 х 10 клітинок, взяла секційні нитки муліне від хваленої фірми ДМС.
Недарма вони мені ніколи не подобались. Але якщо раніше - із-за своєї дороговизни, то відтепер - із-за неякіснго фарбування.
Не знаю, чи видно вам на фото, дивіться в лівий куток. Я помилилась на 1 клітинку і зсунула рисунок. Розпорола весь сегмент (майже чверть рисунку) і... там лишились кольорові сліди від ниток! sad

Жахіття, бо ДМС вважаєються найкращими нитками (ким вважаються? тепер точно не мною). Для порівнняння, мої улюблені нитки Аріадна не линяють. Дешеві китайські по гривні = не линяють. А ДМС підсунув такий сюрприз.
Прикріплення: 4937850.jpg (68.8 Kb) · 3000541.jpg (95.9 Kb) · 2805278.jpg (49.7 Kb) · 6387374.jpg (70.5 Kb) · 9087420.jpg (96.7 Kb) · 2075165.jpg (60.9 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Понеділок, 2013-11-18, 5:47 PM | Повідомлення # 4139
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Передавайте матусі вітання і побажання здоров"я та добра! Мені страшно вішати такий рушничок навіть як оберіг , бо в квартирі із-за великої кількості текстилю пильно.
Дякую, дуже приємні вітання, і приємно , що Вам сподобалось. А щодо рушничка - то він точно і обов'язково НЕ Є ОБЕРЕГОМ! Моя мама тверда християнка і до язичницьких переказів має негативне відношення. Тож рушничок нехай буде просто вишиваною приємністю.
Цитата Bullet ()
Приємна замовниця Надія зі Львова купила не просто сумку, а і такі, скажімо чесно, не дуже популярні серед покупців сердечко для інтерьєру, гольницю, косметичку.
От і добре wink

Цитата Bullet ()
Буває ж таке, що натхнення БАЦ! і прийшло
Буває! і в мене теж.
Цитата Bullet ()
Жахіття, бо ДМС вважаєються найкращими нитками (ким вважаються? тепер точно не мною). Для порівнняння, мої улюблені нитки Аріадна не линяють. Дешеві китайські по гривні = не линяють. А ДМС підсунув такий сюрприз.
А може то підробка? Бо в мене таких проблем ніколи не було з ДМС


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
сяняДата: Понеділок, 2013-11-18, 6:46 PM | Повідомлення # 4140
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Водорозчинний маркер уже випробувала в дії, це просто диво.
Коли будете прати, обов'язково у холодній воді (можливе це тільки я не знала),у мене від прання в ледь теплій -  залишились сліди.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.