| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-24, 8:51 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-03-22, 7:12 PM | Повідомлення # 641
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
чесно скажу, я собі купувала, але ні разу не користувалась, навіть на педикюр не наважилась червоний колір нанести )))

хе, не переживай - у моєму арсеналі тільки червоний і водиться ))) сьогодні тільки навела красу ))) так що не пропаде!


Моя майстерня
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-03-22, 9:23 PM | Повідомлення # 642
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Ліз не знаю куди писати, але сьогодні стільки всього отримала від тебе і пошту щастя і призи на конкурс! biggrin smile ДякуюФото втисну пізніше, бо, як завжди з часом серед тижня проблема! Дякую! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2011-03-22, 11:28 PM | Повідомлення # 643
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
хе, не переживай - у моєму арсеналі тільки червоний і водиться ))) сьогодні тільки навела красу ))) так що не пропаде!

о, ну це як тягар з пліч впав, я щиро рада! smile

Dmutrik09, головне, що відписалась про отримання! Я впевнена, що це ще не все, ще будуть ДОпризи і до Великодня, і до доріжкового (ну до другого так точно ще будуть і будуть)))) Хочу вірити, що ти як модератор задоволена )*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2011-03-23, 12:59 PM | Повідомлення # 644
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Свіжачок, вчора закінчила зразок, який почала і дошила до половини (аби порахувати клітинки) ще до артілі-4. Тепер сама в роздумах, куди його приклепати )))) Ну і чесно показую, що мій виворіт нітрошки не змінився з початку моєї роботи на цьому форумі... ніяк не навчусь акуратному виовроту...

виворотна сторона



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2011-03-23, 1:09 PM | Повідомлення # 645
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Тепер сама в роздумах, куди його приклепати )))

На листівку -- варіант безвідмовний, якщо нікуди більше не налумаєш.
Похвалюся, твою тканину з пошти щастя розкроїла вже...незабаром побачиш, що з неї можна зробити))Дякую!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2011-03-23, 1:50 PM | Повідомлення # 646
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Похвалюся, твою тканину з пошти щастя розкроїла вже...незабаром побачиш, що з неї можна зробити))Дякую!

та наздоров"я, аби вишивати на ній моглось, бо в цьому я невпевнена )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2011-03-23, 9:27 PM | Повідомлення # 647
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ураааа! Отримала від Юлі Goncha весняного пакуночка !! А в ньому: лист весняний, прихватка (?) з куркою весняна (я напево зроблю її декоративною вісюлькою на кухні, щоб око тішила!), і (иииии!!!) різні стрічечки і паєтки для декору моїх рукоділь (дякую-дякую-дякую!), а також солодкий сюрприз - медальйон міста Рівне. Юля, можна його з"їсти?... так хочеться.. і страшно (а раптом він неїстівний?))))

від Юлі Goncha



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
010101Дата: Середа, 2011-03-23, 10:20 PM | Повідомлення # 648
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Bullet, Лізо, дуже рада, що сподобалось smile Медальон їстівний - сама такого одного схрумала на Миколая biggrin З курочкою зроби все, до чого спроможеться фантазія smile Просто такий весняний настрій у неї, що захотілось вишити, а до чого втулити - фантазії малувато smile
 
BulletДата: Середа, 2011-03-23, 11:43 PM | Повідомлення # 649
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Goncha, правда, дуже позитивна курочка, навіть не очікувала! Якби схему побачила - навряд чи вона мене зацікавила ))) Дякую ще раз!!!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2011-03-27, 0:01 AM | Повідомлення # 650
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сфотографувала якісніше дерево, що прислала мені Shtynka Таня, власноруч нею зроблене! Ось, дивіться, ви просили, я показую свою весняну пошту щастя smile




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Неділя, 2011-03-27, 10:37 AM | Повідомлення # 651
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Bullet, яка краса! Молодець Тетянка!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2011-03-27, 1:35 PM | Повідомлення # 652
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lady-v)
Молодець Тетянка!

приєднуюсь!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2011-03-27, 2:18 PM | Повідомлення # 653
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Bullet! Хай квітне твоє життя, як це дерево! З легкої руки Тані так все і буде.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
nosiknataДата: Неділя, 2011-03-27, 2:20 PM | Повідомлення # 654
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Bullet, кльові подарунки!! така кура-чубатура смішнюча))) а деревце нагадує сакуру, або нашу вишню happy


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Неділя, 2011-03-27, 11:12 PM | Повідомлення # 655
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дівчата, дорогенькі... думала-думала, в яку тему це написати, не вирішила куди підходить, тому показую у своїй темі... Більшого ідіотизму не читала ніколи раніше, першу дивувалась, потім обурювалась, насередині того чтива мовчки сміялась.. Навіть Юрій Мельничук у своєму сумнозвісному слові про рушник, яким мати зіпсувала життя своїм дітям, такого не умудрився написати...

Пошукала, хто ж така та Євгенія Дзядік.. Найшов мені яндекс, що це пані, нагороджена орденом кн.Ольги ІІІ ступеня, "заведующая отделом народного искусства" (с)
Не уявляю, як можна було таке написати в ЖЖ про семантику вишивки... Хіба що журналіст порозривав речення,.... але ж.

Ну, давайте посмакуємо.

Разгадка тайного смысла узоров на вышиванках украинских политиков. - так називається стаття в ЖЖ.


Quote
На рубахе Тараса Чорновила - символы мужской силы и плодородия.
Вышиванку, купленную на ярмарке Тарасом Чорновилом, украшают ромбы с точкой посередине, а сама вышивка - синего и голубого цветов. По словам Евгении Дзядык, такой орнамент символизирует плодородие и отменное физическое здоровье:
- Ромб с точками в середине, по углам или же с мережкой - знак засеянной нивы, то есть плодородия. Голубой же цвет обозначает небесную стихию, воздух и символизирует здоровье.

Тобто ні ріжок, ні павучків там не побачино, а от ромби, що символізують засіяне поле (виключно жіночий символ, якщо не бачити ріжок!) побачили...

Далі у нас дорогенька (дуже дорога) п.Богатирьова в сорочці скомороха російського, але і це не відмічено, зато:

Quote
Раиса Богатырева - примерный семьянин.
Кроме стандартных ромбиков и крестиков, на вышиванке Раисы Богатыревой - растительные орнаменты из веточек со стилизованными листиками. К тому же «первая леди» Партии регионов подпоясалась синим кушаком и повесила на шею синие коралловые бусы.
- Изображение древа жизни - ствол и три веточки с листиками или цветочками - это символ рода человеческого, то есть отец, мать и ребенок, - рассказывает Евгения Дзядык.
Скрытый смысл, заложенный мастерицей в вышиванку Раисы Богатыревой, - это приверженность семейным ценностям, любовь к супругу и детям и все то же здоровье.
P.S. Магическая сила вышиванки, как гласят народные поверья, очень действенна. Ведь такую сорочку надевали и на большие праздники, и на смерть, где всегда звучала молитва к Богу - будь то воскресенье, крестины, свадьба, Пасха, Рождество. Народ знал силу вышиванки-оберега. Поскольку каждый, облаченный в нее, брал на себя большую ответственность стать лучше и жить по совести.

... ну і як вам? Мабуть, п.Богатирьовій не вистачилогрошей на адекватну вишиванку, чи хоча би адекватної довжини... Не кажу вже про форму сорочки і обробку її, про візерунок мовчу, імхо, то збільшений варіант льолі....

ну і наотсанок мене вбив висновок ЕКСПЕРТА, трясця (я не розумію, як людина з такими знаннями може займати таку почсаду!!!)

Quote
Народный депутат Андрей Шкиль часто надевает вышиванки. Он как-то заявил, что в его коллекции около 30 рубашек. В этой вышиванке черная нить.
«Такая вышивка характерна для Подолья, – говорит мастерица. – Она как будто кричит: «Посмотрите, какой я герой»! Однако обозначают черные узоры горе и несут плохую энергетику. Такие рубашки раньше носили на похороны. Вообще предназначены они для скорби, а не для радости.

............... я взялась за голову...

(с) всі права на фото і тексти в цитатах належать користувачу http://uzoranet.livejournal.com/

Прикріплення: 7108592.jpeg (28.8 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ModДата: Неділя, 2011-03-27, 11:25 PM | Повідомлення # 656
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
це символізує що Тарас Чорновіл широко засіває )

 
OленкаДата: Понеділок, 2011-03-28, 4:30 AM | Повідомлення # 657
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Більшого ідіотизму не читала ніколи раніше, першу дивувалась, потім обурювалась, насередині того чтива мовчки сміялась.

Шановна Bullet! Вчора я випадково знайшла цей сайт. Ганялася по всьому інтернету за деталями на весільній рушник дочці. Я раніше николи не спілкувалася в форумах, а тут вирішила попробувати. Коли я росла, було це за часів розквіту радянської влади, Українську вишиту сорочку можно було побачити в музеї, в бабусіній скринці та в програмі На Добраніч діти! Був там по вівторках дід Панас, він один носив на телебаченні Українську вишиту сорочку і розказував тількі Українські казки. На Україні я нє була 16 років, і коли завітала в грудні цього року була здивована змінами. Ще 20 років назад вишивка вважалась відмираючим мастерством. Коли моя мама вишила мєні на випускний вечір сукню, для всіх це було дуже дивно - нащо вишивати. Я не можу сказати що я достатньо ознайомлена з символікою Української Народної Вишивки, але знати більше хочу. Наприклад я не змогла помітити того що помітили Ви у коментаріях журналіста, я просто здивована, можна навіть сказати приємно,тим що Українскі політики звернулися до вишиванок (добрє б ще й до народних проблєм звернулися). Якщо вам нє важко, будь ласка підкажіть дє я можу знайти розшифровку Української Народної Вишивки. І ще одне прохання - може хто небудь має схеми тих семи дивовижних сімволічніх тварин, котрі займали значну роль в Україньскому фольклорі та вишивці. Дуже вдячна за любу відповідь



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
010101Дата: Понеділок, 2011-03-28, 10:03 AM | Повідомлення # 658
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Bullet, мда... читала рашіне ту статтю, але якось так швиденько пробіглася і забула - більше фото роздивлялася. Але досі не можу збагнути, як на такому фото можна розгледіти візерунок на сорочці Чорновола - з лупою сидіти, чи що? Ну і про Шкіля - вбило наповал. А те, що борщівські сорочки майже повністю чорні - то нічо, і що майже всі бачені мною вінницькі жіночі сорочки теж - то фігня, музейний працівник зі Львова до уваги не взяла. Ну і плюс зовсім близенько до Львова - Сокальщина з її красивенними сорочками, вишитими чорним (пошепки: ну і що раніше білий був колір скорботи - теж нічого страшного, ми цього не знаємо wink )
Ну і ще посміхнуло про Поплавського. Хоч і не впевнена, але не бачила чоловічих сорочок з виноградом dry Вони взагалі в традиції? (питання на повному серйозі - хочу вияснити це питання для себе)


Повідомлення відредагував Goncha - Понеділок, 2011-03-28, 10:12 AM
 
BulletДата: Понеділок, 2011-03-28, 11:34 AM | Повідомлення # 659
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, написала вам в приват! )

Goncha, там вказано, що на Шкілі подільська сорочка, але у вишивка Поділля є чорна нитка, і символізує вона, на думку великої кількості дослідників вишивки, землю, рілля... і геть не потойбіччя.... Гаразд, нехай вона символізує потойбіччя. Ви бачили напевно теж немало готів, які носять чорні вишиванки (на чорній тканині), всі мої знайомі "готи", дякувати богу, живі і здорові по цей час. А священники? Ну мені найближчі римо-католики, я їх частіше бачу, так ті ходять у білому. А от греко-католики ходять в чорному... І доживають до глибокої старості. І походження чорного кольору там зовсім інше, не має зв"язку з темними силами.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
010101Дата: Понеділок, 2011-03-28, 11:40 AM | Повідомлення # 660
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Bullet, Лізо, ну цілком згідна smile Але хай то все написане буде на совісті того, хто це написав smile
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.