| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 5:19 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
MtvДата: Неділя, 2011-03-20, 1:54 PM | Повідомлення # 621
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 75
Нагороди: 0
Репутація: 67
Статус: Offline
Щасливі діти , що вчаться вТАКІЙ школі і їх навчають ТАКІ вчителі. Образливо, що держава так мізерно оцінює Вашу працю .Справді бракує слів...
А ,наприклад , у Китаї найбільша повага і зарплата вчителям, потім ідуть монахи і на третьому місці художники.От так!
 
BulletДата: Неділя, 2011-03-20, 3:20 PM | Повідомлення # 622
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Mtv)
А ,наприклад , у Китаї найбільша повага і зарплата вчителям, потім ідуть монахи і на третьому місці художники.От так!

Я гадала, ЗП в усіх країнах у вчителів мізерна.... Хоча насправді вчити дітей дуже важко. Я себе вже відчуваю ідіотом: щоуроку повторюю одне і те саме, часто це навіть дратує. Але особисто я не думаю, що підвищена зарплатня мене втримала би на роботі в загальноосвітній школі. Там би мене давно вже посадили (ТТТ), бо я б точно когось би стукнула за неслухняність...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
010101Дата: Неділя, 2011-03-20, 3:59 PM | Повідомлення # 623
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Bullet, Лізо, зграя пташечок - просто чудо! А які кольори - прямо райські птахи вийшли!
Фото в інтер'єрі теж чудові! Так гарно у вас на роботі! І пальто чудове! Прям собі захотілося новеньке пальтечко на весну, а то пройшлась по магазинам - усе якось не те і не так сидить, як хочеться wacko
Треба терміново учитися шити!
 
sovkaДата: Неділя, 2011-03-20, 4:34 PM | Повідомлення # 624
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Суперові пташечки! Цікаво, як потім отримувачі користуються ними, де їх підвішують, чим прикрашають?..

Лізо, просто цікаво - як виставляєте ціну на свої роботи? Вартість матеріалів + Х грн. за роботу (час)?
Запитую, бо буквально щойно повернулася з міського базару.
Цілком випадково зайшла у магазинчик, де торгують усілякими матеріалами для рукоділля (переважно - вишивка і бісер).
Так от, ціна рушничка на пасхальний кошик - від 100 грн. surprised При чому примітив такий, що аж очі ріже. Якісь люмінісцентні світлоповертальні кольори, про саму композицію взагалі мовчу!
Там же продають і вишиті ікони. На них - переважно Св. Миколай, Божа Матір (сама, або з дитям).
Вартість однієї ікони (без рамки, тільки полотно) - 1000 грн.!!!!! Я була в шоці!
Не знаю, як оцінюється така робота, але ікони вишиті ДУЖЕ неякісно. Обличчя людей, наприклад, вишито тільки 2-ма кольорами.... і це при тому, що розмір ікон досить великий (десь 50 см по довгій стороні).
А найбільше я була вражена, побачивши, що на такий товар є попит. dry
Прийшла додому, розказала чоловікові, а він мені: на тому і порішили - ти ідеш на базар! biggrin

 
lady-vДата: Неділя, 2011-03-20, 7:27 PM | Повідомлення # 625
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Bullet, на нашому форумі весна прийшла! Пташечки прилетіли!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2011-03-20, 9:17 PM | Повідомлення # 626
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
sovka, на жаль ваша розповідь мені чомусь дуже знайома! Бо бачу напевно те саме що і ви.... Але інколи людина приходить і просить вишити, ти говориш ціну, вона розвертається і йде, йде на той самий базар і купує, ту саму "несмаковинку", як я її називаю. Та шароварщина, що ріже очі всюди,....знаєте аж руки опускаються.... таке наболіле питання...
Лізо вибач, що у твоїй темі, але і шиття і вишиття і в"язання, за кордоном цінуються дуже високо, бо робиться в ручну, тобто руками...... wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2011-03-20, 10:50 PM | Повідомлення # 627
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sovka)
Лізо, просто цікаво - як виставляєте ціну на свої роботи? Вартість матеріалів + Х грн. за роботу (час)?

Дякую за комплімент smile Гадаю, їх можна підвішувати в якості мобіле над колискою, чи як декор на штори... Насправді, я точно не знаю, як їх використовують покупці...

Quote (lady-v)
Bullet, на нашому форумі весна прийшла! Пташечки прилетіли!

та зізнаюсь, у мене у самої весна в душІ! smile Дякую ))

Quote (sovka)
Лізо, просто цікаво - як виставляєте ціну на свої роботи? Вартість матеріалів + Х грн. за роботу (час)?

Не повірите: я оцінюю зовсім неправильно (так не радять оцінювати!): я міркую собі: чи купила би я сама подібний виріб за такі гроші. І все. Ну і щоб не менше 15 грн за годину роботи (я в школі отримую чистими саме стільки...)
Матеріали я (перважно, але не завжди) не купую, або купую за смішними цінами за домовленістю з продавцями. Часто мені дарують відрізи і відрізки тканин. Ось минулого року мені віддала сестра-монашка з костелу, де моя мама прихожанка, багато дуже цінних тканин з Аргентини і Штатів, де та служтла перед приїздом в Україну. А також усякої фурнітури: замків-блискавок, стрічок, мережив тощо. За що їй привелика дяка! Тож на тканини я багата, купую хіба що витратні матеріали: нитки, синтепух, рідкісні гудзики, липучку тощо.
Тому і виходить, що оцінювати свою роботу мені можна *зі стелі*, не сильно вираховуючи вартість матеріалів.
Хоча існує серед рукодільниць така формула:
матеріали + погодинна оплата праці + амортизація (електрика, амортизація машинки, праски тощо) = ціна виробу.

Та на мою упереджену думку, кінцевий покупець не винен у тому, що одні рукодільниці шиють, скажімо, сумку за 1 годину, а інші рукодільниці таку ж сумку шиють три дні. Тому момент погодинної оплати в цій формулі для мене є сумнівним.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2011-03-20, 11:42 PM | Повідомлення # 628
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
sovka, на жаль ваша розповідь мені чомусь дуже знайома! Бо бачу напевно те саме що і ви.... Але інколи людина приходить і просить вишити, ти говориш ціну, вона розвертається і йде, йде на той самий базар і купує, ту саму "несмаковинку", як я її називаю. Та шароварщина, що ріже очі всюди,....знаєте аж руки опускаються.... таке наболіле питання... Лізо вибач, що у твоїй темі, але і шиття і вишиття і в"язання, за кордоном цінуються дуже високо, бо робиться в ручну, тобто руками......

Нема за що вибачатись, ти описала щиру правду... Я хоч і не вишиваю на замовлення, але довгий час шила одяг на замовлення і неодноразово стикалась з вигуками типу *Ого, та на базарі за таке...* (с) і так далі, хоча мої розцінки на пошиття одягу були смішними і мізерними, повірте. Наприклад, нова шв. машинка ніяк не окуповувалась мені пошиттям одягу протягом пів року, а шиючи сумки я окупила її повну вартість за 2 місяці...!
Ну і плюс до того - людський фактор, не люблю після пошиву одягу працювати з людьми... sad Прикро, але так є.

А щодо людей, що купують базарну шароварщину... ну і нехай купують. Може, то їх перший крок до пізнання естетики smile Найменший і найнижчий і найдрібніший крок, крочок smile Як каже східна мудрість: Глупість є найнижчим проявом розуму (с) Якщо людина не геть противна в поведінці, то їй можна навіть дати якісь поради щодо вибору речей на базарі (ну треба з розумінням ставитись і до тих, у кого дійсно бракує грошей або широти душі для купівлі у нас. Мене ще 10 років назад в Мері Кей (да, було таке в моїй практиці, і є зараз))) навчили певним трюкам (назвемо їх так), що заохочують людину купувати саме у вас, а не в іншогопродавця (читай: виробника). Наприклад, якщо допомагаєш людині у виборі більш зручного варіанту (по ціні, по якості і т.д), роз"яснюєш їй, на що на ринку звернути увагу у твоїх же конкурентів, але по-доброму, ьез обливання брудом (!), то найчастіше ця людина сприйма тебе позитивно, пам"ятає, що ти їй допоміг, встав на її сторону, і так проникається і довіряється тобі, що з чсом стає твоїм клієнтом. Перевірено не раз : ))) (ТТТ). Хоча трапляються такі індивіди, що їх навіть конкуренту не побажаєш...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Понеділок, 2011-03-21, 9:42 AM | Повідомлення # 629
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Хоча трапляються такі індивіди, що їх навіть конкуренту не побажаєш...

+1000000000
підписуюсь під кожним словом!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Вівторок, 2011-03-22, 2:22 AM | Повідомлення # 630
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nosiknata, ну та всяке ж буває, я розумію )

А я ось позавчора не знала. куди діти мускульну силу, і наробила 3 брусочки мила, реціклінг 100%-вий. Люблю рецикльовані штуки, але мило роблю вперше: )

Взагалі, ідея рециклінгу (вторинної переробки) мені дуже імпонує. Я вже колись писала, що я не викидаю у смітник папір, а акуратно складаю всі бумаженції в спец. пакунок, в кінці кожного місяця виходить не менше 2-3 кілограмів, і це якщо я не малюю (тобто нема викинутих числених ескізів). Я вірю, що потім бідні люди здадуть ту макулатуру і одне деревце на рік я збережу своїми зусиллями.

А мило, що ви бачите на фото нижче, це перетерті на овочеву тертушку (вручну, руки вже після цього добряче боліли) обмилки за пів року, мабуть)))) Милом твердим користуються лише мама та гості, я мию лапки рідким милом, тому збирала обмилочки я довго.

Так от, натерла на етрці, вийшло десь 5-7 см по висоті в емальованій кастрюлі діаметром 22 см. У мене електроплита, поставила той порошок з обмилків на меншу напругу плити, влила одну тертину від кількості мильного порошка - воду, все страшно злиплось, але по нагріву почало плавитись і вода - випаровуватись, запахи мила (дитячого чомусь) стояли на всю квартиру )))) Кіт пішов геть, обматюкавши мене перед тим добряче за зіпсовану йоуму запахами вечерю.

Постійно помішуючи дерев"яною кописточкою ту масу, я прогріла її до шипіння на дні (до кипіння я так і не довела, нерви здали))) десь з годину. Додалажовтий харчовий барвник Е 102, маса стала приємно лимонного кольору. Заштовхала масу в силіконову форму для випічки. У масу, що лишилась в кастрюльці, я додала столову ложку якісного какао-порошку. Оце був запах! Такий какао-штин стояв!! Доліпила ту какао-мило-масу в сердечки, поверх лимонної мильної маси. Винесла на балкон.

Вранці вийняла з форми. Простояло ще мило добу, гадаю, тепер можна митись ним. Аде не знаю, що мити.. ноги? )))) Але мені і ноги жалко smile

Коротше, для чого я це пишу? Тепер ще на один вид ручних робіт в моїх інтересах стало менше. Тепер я не ціквлюсь бісеронанизуванням (де, теж був такий смішний досвід) і миловарінням! smile

Ось обіцяне фото:




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2011-03-22, 2:46 AM | Повідомлення # 631
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
А ще у мене рибки намалювались, це взагалі ні раху не хендмейд, але я так радію, що нарешті почала малювати щось сейозне (да, для мене ця чорно-біла фігня є дуже серйозним зрушенням з мертвої точки), що показую цю картинку усюди )))

Рибки. Туш, перо, папір, гарний настрій. 21.03. 2011. (с) Копірайти мої.
Не використовуйте , будь ласка, зображення без мого відома.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-03-22, 2:51 AM | Повідомлення # 632
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, Лізо, ти не одна! Я з тобою! Я донедавна збирала усялякі обмилки, благо у нас є кому обмиватися... А ще коли приходить наш тато з кузні то вопше капецьььь!Збирала, збирала, тішила всіх, що скоро будемо робити мило, оте скоро вже було напевно з пів року, допоки ті обмилки таємничим образом кудись поділися мені з під ванни. Цікаво, хто їх викинув? Тоді якось будучи в супермаркеті накупувала 4 сорти по дві штуки мила... БУДЕМО РОБИТИ МИЛО... Сказала мама всім, тепер бачу діти по одному витягають і миються і вже не питають, коли будемо робити мило...
Колись за радянських часів моя мама теж складала обмилки і коли назбирувалася чимала торбинка, тоді вона теж варила, але варила у відрі,а потім додавала коли щось прала або виварювала. Пам"ятаю тільки, що мило було таким, що бралося руками з того відра, не було тверде. Може чогось ще додавала? Треба буде спитати
Ой Лізо якась ностальгія чи що ? А може весна!
Розсмішила ти мене своїм оповіданнячком іду спати, втікаю геть, як твій кіт. Для нових експериментів докидаю тобі балів, щоб новеньке щось придумала тай розказала! wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-03-22, 2:53 AM | Повідомлення # 633
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Копірайти мої. Не використовуйте , будь ласка, зображення без мого відома.

Конєш, ннє вопрос! Захочу зтирити, в тебе запитаю і спробуй не дозволь.....Доберусь до твого Фастова! А рибуні класні в тебе вийшли, наступний знак по гороскопу овен...Спробуй зробити баранчика. Це- я це мій знак... wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Вівторок, 2011-03-22, 2:59 AM
 
TanaДата: Вівторок, 2011-03-22, 9:32 AM | Повідомлення # 634
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Bullet, вітаю з насиченням миловарінням з першого разу!
А рибки -- хороший знак, нічого тобі не нагадує?


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-03-22, 12:51 PM | Повідомлення # 635
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Tana)
А рибки -- хороший знак, нічого тобі не нагадує?

справжні інь-янь )))


Моя майстерня
 
УкраїнкаДата: Вівторок, 2011-03-22, 12:58 PM | Повідомлення # 636
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Bullet, чудові рибки,бажаю щоб наснились biggrin Чудові пташки,таку весняні,мабуть вони повинні жити вдома у парі,щоб по одній їм не було сумно cool ПАльто я бачила і навіть помацала тканинку biggrin Дуже тобі личить! про миловаріння-я теж все думаю почати,та боюся що покину вишивати,почну миловарити...Але ти ось наварила,та бачу-шити не покинеш biggrin Але мильця дуже смачні на вигляд wink


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
lady-vДата: Вівторок, 2011-03-22, 1:44 PM | Повідомлення # 637
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Bullet, Ви тих рибок ніби про нас чоловіком намалювали, ми обидвоє риби biggrin
Сьогодні отримала Вашу посилочку з рожевою тканиною, буде Даринка мати обновку, щиро дякую! Зшию - покажу wink


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-03-22, 6:58 PM | Повідомлення # 638
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline

червоне щастя від Лізи Bullet
Дякую, настрій чудово-червоний!


Моя майстерня
 
BulletДата: Вівторок, 2011-03-22, 7:06 PM | Повідомлення # 639
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Пам"ятаю тільки, що мило було таким, що бралося руками з того відра, не було тверде. Може чогось ще додавала? Треба буде спитати

Воно при нагріванні плавиться, якщо водички трохи додати smile Тому і бралось!

Quote (Dmutrik09)
наступний знак по гороскопу овен...Спробуй зробити баранчика. Це- я це мій знак...

Данкішон ) Ок, зроблю при натхненні )))

Quote (Tana)
Bullet, вітаю з насиченням миловарінням з першого разу! А рибки -- хороший знак, нічого тобі не нагадує?

та-та ))) Настилась точно. Рибки нагадують, але я не вагітна (начебто))))

Quote (shtynka)
справжні інь-янь )))

я гадаю, Таня про інші асоціації питала smile

Quote (Українка)
Bullet, чудові рибки,бажаю щоб наснились

Ну от, всі ви про одне і теж )) Ваші б побажання та й Богу у вуха ))
Quote (Українка)
Але ти ось наварила,та бачу-шити не покинеш Але мильця дуже смачні на вигляд

Я покинула шити, просто набридло, приїлось. Зато я малюю.

Quote (lady-v)
Bullet, Ви тих рибок ніби про нас чоловіком намалювали, ми обидвоє риби Сьогодні отримала Вашу посилочку з рожевою тканиною, буде Даринка мати обновку, щиро дякую! Зшию - покажу

О, дякую про звіт щодо отримання тканини!! Шийте наздоров"я. smile А рибки - то дійсно як знак зодіаку:)

ВСІМ дякую за приємні відгуки і репутацію!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2011-03-22, 7:08 PM | Повідомлення # 640
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
червоне щастя від Лізи Bullet Дякую, настрій чудово-червоний!

Дякую за звіт! Не знаю, що ти робитимеш з червоним лаком для нігтів, він свіжий і хороший (чесно скажу, я собі купувала, але ні разу не користувалась, навіть на педикюр не наважилась червоний колір нанести )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.