| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 2:30 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
РолічокДата: Неділя, 2014-01-05, 0:36 AM | Повідомлення # 4281
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, smile
а запрошення і афішу сама розробляєш?



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
OленкаДата: Неділя, 2014-01-05, 0:46 AM | Повідомлення # 4282
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Головне, що накупила вже пару десятків рамок
Колись одна моя знайома, художник-реставратор з Єрмітажу, приїхавши сюди сказала: "Це просто жах! Оформлювати картини в рамки так дорого! Тепер замість того щоб малювати картину, а потім в раму вставляти, я купую рами, а потім малюю картину. В залежності якого розміру рама була на скидці" Різнула тоді мене в саме серце. Тепер, чогось знову защемило, Ліза, давай сонечко, малюй що небудь і покажи. Порадуй стареньку.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Неділя, 2014-01-05, 2:55 AM | Повідомлення # 4283
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Ролічок ()
Bullet,
а запрошення і афішу сама розробляєш?

як завжди. З яких же грошей платити дизайнеру?

Цитата Oленка ()
Тепер замість того щоб малювати картину, а потім в раму вставляти, я купую рами, а потім малюю картину. В залежності якого розміру рама була на скидці" Різнула тоді мене в саме серце

Дивись-но, Олечко. Я вишила Марію з немовлям, майже 60 тис хрестиків. Тепер, щоб вставити її в раму, маю викласти мінімум 300 гривень (ще минулого року було 250)))). 300 грн - це майже 20% від моєї місячної зарплати. На одну вишивку.
Картину ж завжди оформлюють в дорогі якісні (юажано не пластикові) рами, з красивим паспарту. Не уявляю, скільки коштуватиме моя графічна робота, якщо я віддам її в багетку. Відповідно, проводячи виставку у Фастові, не уявляю, хто зможе придбати мою картину за кілька тисяч гривень (бо за 10 гривень малювати тиждень теж не хочеться, а + рама, скло, багет, податок......)

Покажу, Олечко, покажу. Наша спільна знайома Ірина Міхалєвич також чекає. Мені надзвичайно приємно, що вона надихається з моїх робіт на свої прекрасні писанки (див. фейсбук).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-01-05, 3:48 AM | Повідомлення # 4284
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, я колись чула, що знамениті художники не використовують дорогі рами, тому що це як ви пишете +++ = ого-го, а може тому, щоб не дивились на раму , а дивились на саму картину. 
Ще хочу у вас запитати як в кравчині, раз зайшла до вас в гості, то трішки понаглію . Як обробити ось такий виріз сорочки ?
Прикріплення: 1812605.jpg (28.0 Kb)
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-01-05, 3:57 AM | Повідомлення # 4285
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline


Це теж з інтернету - для вас
Прикріплення: 6820280.jpg (99.5 Kb)
 
BulletДата: Неділя, 2014-01-05, 4:26 AM | Повідомлення # 4286
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Ще хочу у вас запитати як в кравчині, раз зайшла до вас в гості, то трішки понаглію . Як обробити ось такий виріз сорочки ?

Цитата НаташаО ()
Це теж з інтернету - для вас

Без питань. Це один з простих вирізів горловини.
Головне: не вирізати до самого останнього шва! Щойно виріжете - майже викинута сорочка.
Це підкрійна обтачка. Багато гугл може підказати, я ось знайшла, на мій погляд, самий простий спосіб і зрозумілий:

- це та, що вас цікавить, ось посилання: http://portnoy-plus.ucoz.ru/index/0-24

а от за це не подякую, бо то для мене не аргументи. Я з тих (дурних, як дехто вважає), хто намагається здешевити вироби ручної праці. Бо мені важливо, щоб люди купували хай незадорого, але потроху постійно. Можу аргументовано відповісти на кожен пункт. До речі, буде весело. Так і зроблю ))))

1. Времени на изготовление одного экземпляра, всегда уходит больше, чем когда эти же вещи делаются на потоке.
- я шию сумку в середньому 1,5 - 3 години. Ціна в 200 гривень більше ніж покриває мою годину вчителювання.

2. Изделие делается с учетом Ваших пожеланий, Вы можете в процессе менять, дополнять, убавлять, по мере возможности, детали для достижения оптимального результата.
- я не шию на замовлення.

3. Изделие эксклюзивно. Точной копии нет ни у кого. Чаще всего, даже если мастер делает повтор, то два изделия все равно не получаются абсолютно идентичными. Мне приятно осознавать, что некоторых вещи есть только у меня.
- в 99% це брехня у 99% авторів ручних робіт.

4. Мастер очень тщательно контролирует весь процесс изготовления, каждый стежок, каждую петельку. Его изделие – это его репутация и его имя. Он не может себе позволить сделать некачественную вещь.
- До чого тут вартість роботи? Я знаю купу "мастєров", які шиють лажу і деруть скажені гроші.


5. Много времени уходит на подбор материалов. Мало найти нужные нитки или нужную основную ткань, нужно к ним подобрать кучу фурнитуры, причем так, чтобы все это идеально сочеталось.

- Брехня. Не це впливає на високу вартість роботи. Якщо підраховувати всі реальні витрати (метро, іноді електрички, поштові витрати доставки фурнітури тощо), то вийде золотий виріб, а за ціну золота ручні роботи теж не прлдаються.

6. На потоке практически нет ручной работы. А ведь ручная работа дает совсем другой результат, на машинке невозможно добиться такой тщательной проработки деталей. Не зря же Коко Шанель всегда отдавала предпочтение ручному труду.
Порівняно з сучасними технологіями пошиву одягу, Коко шила криво і косо. Це видно на музейних взірцях її суконь. Приплітати те, чого не знаєш - відома мулєчка "мастєров".
І про всяк випадок: вручну неможливо зробити багато речей, які можна зробити виключно на швейній машинці smile Шкода, що автори тих строк, "мастєра", цього не знають smile

7. Чтобы добиться хорошего результата, нужно знать весь процесс изготовления, знать состав материалов, их свойства. Разве на фабриках каждый работник вдается в такие детали? А мастер обязательно.
- Тю, дурня. Це правила і звичка індпошиву. Хіба індпошив такий вже супер дорогий? Ні. Просто "матсєра", вочевидь, не розуміють різниці між дипломом кравчині і курсами швеї -мотористки :)))

8. Мастер не экономит на качестве. На фабриках экономия стоит на одном из первых мест, а при индивидуальных проектах это нецелесообразно, потому что для мастера главное не совершить акт покупки-продажи, а найти хозяина для его детища.

9. При заказе оригинального изделия Вам никто не будет впаривать ненужное, к Вам и Вашим пожеланиям будут прислушиваться и стараться вместе с Вами создать неповторимую вещь.
- 100% брехня. Ніхто не доведе мені зворотнього. Розумна кравчиня (я говоритиму лише про свою спеціалізацію) завжди впарить клієнту те, що їй зручно і логічніше пошити і клієнтка не відчує натиску. У мене бували клієнтки, які вимагали глибоко вирізати горловину, і мої уговори про сантиметр, який ще піде в шов, не діяли. Доводилось іти на обман smile Добре, що ми, кравчині, знаємо, як скерувати замовника у правильному руслі smile

10. У вещи есть душа, характер, темперамент, история.
- Речі з історіями краще продаються. Але повірте, жодна з моїх сумок, ваших сумок, чиїхосьтам закладинок, суконь - не мають такої історії, за яку варто було би переплачувати 100% вартості smile

Звісно, можна уявити, що є певна історія у тканини, наприклад, плаття з цієї тканининосила королева Англії... Тут і свій шарм, і історія, і душа, і темперамент.. Але повірте, люди, що замовляють з таких тканин, ТОЧНО не будуть жадібничати заради якоїсь там зайвої тисячі фунтів стерлінгів ))))

Вмовила ?;)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Неділя, 2014-01-05, 1:20 PM | Повідомлення # 4287
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Лізо, не знаю чи пригодиться. знайшла ось таке

трішки "рамочного" натхнення. 
а може графіку без рамок подавати? скло+паспарту
Прикріплення: 1442907.jpg (108.2 Kb) · 6883330.jpg (78.5 Kb)



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2014-01-05, 11:52 PM | Повідомлення # 4288
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Ролічок ()
трішки "рамочного" натхнення. 

дякую, для натхнення цікаво!
Цитата Ролічок ()
а може графіку без рамок подавати? скло+паспарту

частина так і буде, але теж не дешевий спсіб. Скло-двійка дороге, папір для паспарту взагалі як сусальне золото smile Лише металеві скобки дешеві smile
Так і вствлю частину, частину в пластик, частину в старі дерев"яні (але пофарбую, бо вони без фарби ще)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-01-06, 2:39 AM | Повідомлення # 4289
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, не те, що вмовили, просто вбили на повал. Дякую за обтачку, буду вчитись.

Повідомлення відредагував НаташаО - Понеділок, 2014-01-06, 2:52 AM
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-01-06, 2:54 AM | Повідомлення # 4290
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
не вирізати до самого останнього шва! Щойно виріжете - майже викинута сорочка.
де саме не вирізати, я не зрозуміла. Ви ж Лізо не забувайте, що я не кравчиня, а повний нуль.
 
BulletДата: Понеділок, 2014-01-06, 5:44 AM | Повідомлення # 4291
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
де саме не вирізати, я не зрозуміла. Ви ж Лізо не забувайте, що я не кравчиня, а повний нуль.

ну там в описі (за посиланням) має бути описано, що саме робити почергово, уважно читаючи, розібратись можна, я думаю.. І нічого, що поки не дуже розбираєтесь, всі починали колись з нуля smile І я теж , все Ок.

Головне: не вирізати саме оту вертикаль, ото власне РОЗРІЗ, бо як виріжете, то уже рівно не зможете обробити обтачку. То навіть досвічена кравчиня матиме великий клопіт, якщо буде вирізано той розріз ДО того, як пришита обтачка.

Спробую словами описати... показати, звісно, значно легше, це доволі проста обтачка.

1. Розкладаємо відпрасований виріб на столі (підлозі) складеним вдвоє так, щоб утворився прямий кут в центрі горловини переду (взяли за плечі виріб і склали його вдвоє так, щоб один плечовий шов "вклався" в інший плечовий шов, тоді кладемо на стіл виріб... ААА, не можу.. пішла малювати і сканувати smile

О, нам пощастило: у мене якраз лежить другові моєму реглан недошитий, зараз спробую у фото показати, як роблять підкрійну обтачку.

1. ось так виглядає МІЙ виріб. Це трикотажний реглан, у нього буде безбтачкова горловина, але для прикладу згодиться.
Я проклеїла спеціальною стрічкою виріз горловини переда, щоб не розтягнувся при шитті і примірці, а вам ця сіра смужка буде зручна на фотографіях - так відмічено перед smile
УВАГА! Не розтягуйте горловину. Викладіть так, щоб горловина лягла рівно, тоді плече "вздибиться" - це нормально. Нам потрібна рівна поверхня виробу саме в районі горла. Хай вас не лякає, що плечовий шов стирчить smile


2. Вкладаю (просовую) один рукав в інший. Нема різниці - з лиця чи вивороту. Якщо ви початківець, пропоную вам використовувати булавки для скріплення основних швів: плеча, середини переду і середини спинки (на горловині) а також навкруги шиї, якщо тканина ковзає.


І ось так виглядає складена навпіл річ. У вас інакший виріз горловини і у вас навряд чи реглан, але я впевнена, що ви зрозумієте мою писанину smile


3. Кладемо виріб на пласку поверхню, ПІД горловину підкладаємо папір.


4. Обводимо олівцем контур горловини. Я віддаю перевагу обвести одразу ВЕСЬ контур, а дехто спершу знімає контур переда, а потім спинки.


5. Не забуваємо про прямий кут НА СПИНЦІ і про точний контур переда. Якщо брати до уваги ВАШЕ фото горловини, то у вас і спереду буде прямий кут! (у мене - V-образна горловина)

Поки виріб на папері, відмічаємо точку ПЛЕЧА і тикніть голкою по лінії плеча від шиї до плеча, щоб відбився котур по паперу.

УВАГА! Коли ви розріжете по лінії плеча вашу паперову обтачку, обов"язково додайте по 3-5 см додатково до плеча обтачки спинки і до плеча обтачки переда. По-перше, ці см підуть в шов, по-друге, я не впевнена, що ви з першого разу точно знімете контур, зайвим ті см не будуть, а якщо не вистачить - буде прикро smile

далі буде:
Прикріплення: 3132777.jpg (48.8 Kb) · 7558284.jpg (50.5 Kb) · 5878571.jpg (52.3 Kb) · 3205543.jpg (51.3 Kb) · 1765799.jpg (42.4 Kb) · 2540140.jpg (51.0 Kb) · 4278314.jpg (50.2 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2014-01-06, 5:44 AM | Повідомлення # 4292
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Знімаєте виріб. Працюєте з обтачкою.

1. Ми отримали половину обтачки (зі згином по центру переда і згином по центру спинки.
Підготуйте тканину для обтачки, бажано з тканини основного виробу. Проклейте клейовим флізеліном ОБОВ"ЯЗКОВО. Не тягніть, коли прасуватимете: клейовий флізелін припрасовується "топаючими" рухами (ступнули праскою, порахували до мінімум 6 секунд, підняли праску, наступили нею поруч на флізелін. І так поки весь не приклеїте).

У себе в блозі я пояснювала, як працювати з клейовим флізеліном на вишитих виробах: http://bullet-13.livejournal.com/500226.html

2. Викроюємо обтачку.
По виворотній стороні (з флізеліном) працюватимемо. Складаємо тканину проклеєну навпіл. сколюємо в кількох місцях булавками, щоб тканина була нерухома.

Прикладаємо паперову викрійку обтачки, фіксуємо булавками (не зафіксужте - маєте шанс отримати фігнюльку замість обтачки). Обводимо крейдою чи кравецьким маркером. До плеча (пам"ятаємо?) додаємо 3-5 см.

Вирізаємо. Знімаємо скріплювальні булавки.

3. Обробляємо відлітний край обтачки (відлітний - це той, який НЕ війде потім у шов): оверлок, зиг-заг, вручну, т.ін.

4. Беремо наш виріб налице, знімаємо з нього усі булавки, якщо такі були. Беремо булавки і приколюємо ними обтачку лицем до лиця (!). Спершу перед, потім і обтачку спинки. Уточнюємо плечові шви обтачки.

5. Строчка. Зістрочуємо спершу плечові шви обтачки. Розпрасовуємо в обидва боки шви.

6. Прокладаємо строчку по горловині (обтачка пристрочується до грловини. Обтачка повинна бути зверху під лапкою, тоді машинка припосадить трошки саму горловину і це допоможе вам красиво виметати потім горловинку).
УВАГА: вам краще попередньо приметати обтачки. Я не приметую, а тільки приколюю булавками, у мене достатній досвід шиття, я перестала користуватись наметуванням уже давно, але початківця не раджу нехтувати наметуванням)

6.1. ПРО ВАШ ВИРІЗ з розрізом по центру переда:
- спершу ви прокладаєте машинну строчку по колу горловини. Потім ПРИПРАСУЙТЕ СТРОЧКУ, потім приколіть булавками видовжену частину обтачки до середини переда сукні.
- у вас уже є відмічений центр переду (у вас там проміжок між вишивкою тощо), тепер намалюйте під лінійку лінію середини - там ви ПОТІМ розріжете, коли все прострочите.

6.2. Сідаємо за машинку. Прокладаємо строчку з обох боків біля нашої середини переда, звужуючи нанівець строчку в самому низу.

6.3. ПЕРЕВІРТЕ, чи ви попали по центру.

6.4. Припрасуйте всю горловину.

6.5. Зробіть розріз по переду між строчками середини переда (там,де обтачку пристрочено), не доходячи до нашого центрального куточка на 1 мм. Раджу використовувати манікюрні ножиці.

6.6. Зрізаємо куточки зайвого шва там, де розріз "упирається в коло горловини. А по колу горловини робимо надсічки шва, не доходячи на 1 мм до строчки, по всьому колу , відстань від надсічки до надсічки - 3 см. Це для того, щоб горловина була акуратна і обтачка не тягнула шов.

6.7. Вивертаємо обтачку на виворотну сторону. Приколюємо булавками, приміряємо - чи все ок?

Якщо все гаразд, то виметуємо горловину косими стібками або простими стібками, але в два ряди, щоб зафіксувати обтачку гарненько.

Припрасовуємо з виворотного боку. Робимо строчку по верху горловини. Строчка необхідна для фіксації обтачки. Якщо не хочете строчку, то доведеться робити потайне виметування начисто (як роблять вспушку на чоловічих дорогих піджаках), але якщо ви початківець, то краще прострочіть smile

Все.

Справді все дуже просто і вся операція вкладається у мене в 30 хвилин. Дуже жаль, що не змогла лаконічніше описати все. Хотіла допомогти. Також здивувалась, що не змогла знайти такий майстер-клас в картинках в мережі, незрозуміло чому, це дуже розповсбджений виріз гордовини.

п.с. ось в картинках (фото якісні) показано на форумі Осінка.ру) http://club.osinka.ru/topic-92025?p=9413408#9413408



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КатюняДата: Вівторок, 2014-01-07, 3:18 AM | Повідомлення # 4293
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Лізо, на який чудовий майстер клас я попала! Дякую, мені це станеться у нагоді!  tongue

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
Марина19Дата: Вівторок, 2014-01-07, 11:39 AM | Повідомлення # 4294
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
Ліза, дякую за майстер клас. він якраз мені днями знадобиться- майже закінчила свою вишиванку зал шається тільки зшити*).
 
ТетянаДата: Вівторок, 2014-01-07, 3:06 PM | Повідомлення # 4295
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Лізо, дякую! Я раніше робила таку обтачку, але, звичайно, простіше, без деяких моментів, тепер буду виправлятися wink
 
BulletДата: Вівторок, 2014-01-07, 5:08 PM | Повідомлення # 4296
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
КатюняМарина19Тетяна, дякую за відгуки, вони радують, бо показують, що мої довжелезні слововиливи - корисні smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Вівторок, 2014-01-07, 10:01 PM | Повідомлення # 4297
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
+++++ Лізо, супер!!! exclaim


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2014-01-08, 2:23 PM | Повідомлення # 4298
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Лізочко, дякую за вітання!Прийшла від тебе гарнезна суперовська відкритка з теплими привітаннями! Дякуємо усі ми за вітання нашій родині! Щороку нас не забуваєш , вітаєш нас!Дяка.

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Середа, 2014-01-08, 5:01 PM | Повідомлення # 4299
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nosiknataDmutrik09, привіт, дівчата, дякую за вітання smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2014-01-08, 7:06 PM | Повідомлення # 4300
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
так, фото свого звіту не знайшла, значить, я не дуже чемна і виправляюсь пізно, але краще, ніж ніколи.

Отриманий мною новорічний подарунок від Марини19 зі Знам"янки!!!



Вся краса уже частково використана: шарфик чекає весни до іншого мого пальто (мені дуже пасує, дякую, Мариночко!)
шоколад наполовину з"їдений, чобіточки висять на ялинці, чекають на (о, я би дуже хотіла!!!) ймовірну доню :))))) Це не знаю, чи був від Марини натяк, але я сприйняла то як побажання мати мені доню smile
Вишиті прикраси на ялинці, мандарини з"їдені ще минулого року :)))))

Дякую, Мариночко!!!!

_____________________________

і від Іринки Вітамінки: з Ізмаїлу


Ірочко, дякую ще раз, книжки прекрасні, листівки вже майже використала, а з троянди зроблю собі брошу, я ще не маю бісерних брошок!

Дякую, дівчата, за прекрасний новорічний настрій!
Прикріплення: 7141522.jpg (226.6 Kb) · 9766584.jpg (181.5 Kb) · 3624061.jpg (188.3 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.