| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 3:04 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
lady-vДата: Вівторок, 2010-12-28, 3:55 PM | Повідомлення # 401
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Ого, які гарні закладинки! Я дуже люблю хардангер, а це просто витвір мистецтва!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
JasjkaДата: Вівторок, 2010-12-28, 5:01 PM | Повідомлення # 402
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Зайшла до тебе на сторіночку і аж АХнула..Стільки всього гарного!Ти молодчинка,що твориш таку красоту biggrin Бажаю творити ще більше,і нас дивувати!
А призи суперові biggrin І сама захтіла їх виграти,уже думаю як артіллію використати happy Побільше гарних спонсорів у НОВОМУ році biggrin biggrin biggrin
Дойшла і до закладок smile я під враженням...


Творча майстерня
 
BulletДата: Вівторок, 2010-12-28, 9:50 PM | Повідомлення # 403
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
А я під враженням від тарифів Укрпошти і наглості моїх фастівських поштарів :Е Арррр.

За 4 посилочки мініатюрні (!!! по 35 - 50 грамів!) я заплатила... 46 гривень. Я давно не була такою розлюченою, як сьогодні на пошті.

Ще й 45 хвилин мене відпускала, горе-операторка. То пошту вона відправляла, то 10 хвилин друкувала прізвища, жах :((((( Місцевим поштарям я пообіцяла в січні колосальну встряску, вже впевнена, що напишу скаргу в головну дирекцію Укрпошти. Просто гади, вибачайте, нема слів. Просто так до кожної посилки додрукували мені по 3 гривні "за додаткові послуги". Коли перепитала, що то за послуги - мені відповіли: а у нас так "вбито" в компьютер! Я подзвонила в головну дирекцію, у відділ зв"язків з громадскістю, там мені відповіли, що додаткові послуги це: оператор на пошті за мене сам упаковує посилку, або пише за мене адресу, якщо я не бачу, скажімо. А просто так не мають права брати 3 гривні. Три гривні то їрунда, але за 4 малюсіньких пакуночка я "просто так" лишила на пошті 12 гривень.

Я в бєшенствє.

додаю фотофакти. Порівняйте розмір:

і уважно вчитайтесь в МАСУ (обведено жовтою рамочкою). Тільки зі стільця не впадіть. А я точно запам"ятала вагу. Тридцять чотири грама.

чек такий довгий тому, що там ще вартість конвертів додрукована (два вида конвертів - два чека. А посилок всього 4)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ganzyaДата: Вівторок, 2010-12-28, 10:21 PM | Повідомлення # 404
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Тримайся, поштарі всюди однакові , в мене таж петрушка sad .

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
УкраїнкаДата: Вівторок, 2010-12-28, 10:23 PM | Повідомлення # 405
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
eek оце так сервіс...Я на пошті нашій "релакс" часто отримую...
Дяка за посилання cool



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
BulletДата: Вівторок, 2010-12-28, 10:37 PM | Повідомлення # 406
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Українка)
...Я на пошті нашій "релакс" часто отримую...

Quote (ganzya)
Тримайся, поштарі всюди однакові

Не буду більше триматись Не повірите, але всже сьогодні мене кінцево то дістало. У січні напишу величезну скаргу просто на ім"яї Т.Замкової, нехай побігають, нахаби і нероби.

Усюди панібратство! Поштарка не носить мені рекомендовані листи. Питаю на пошті, показують пальцем на начальника відділення. Скаржусь їй, вона так мене типу розуміє, хитає головою, каже: *Та ви що? Ой, не може бути, зараз подзвоню їй*. Дзвонить і що я чую?? - "Людочка, доця, а тут кажуть, що ти не приносиш пошту* Я в шоці, а виявляється, поштарка моєї дільниці - начальниччина невістка. І я маю увійти в її стан (с), у неї мала дитина і нема з ким лишити. Так що мені - її роботу виконувати? А якщо у мене проблеми - я просто не буду ходити і уроки не викладатиму?

А ще мені розказали щойно про схему відмивання грошей, тепер я взагалі всіх фастівських поштарів хочу порвати на тисячу дрібних конвертиків. Виявляється, в кінці місяця вони "працюють у посиленному режимі": заправляють нові касові стрічки і перебивають чеки, а оті нещасні "додаткові послуги" (по 3 грн кожна) лишають з каси собі і ділять між працівниками. Розказала людина, що пропрацювала в сусідньому відділенні пів життя.

Я зла. angry angry angry angry



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТМКДата: Вівторок, 2010-12-28, 10:42 PM | Повідомлення # 407
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Лізонько, бережи нерви. Це мабуть скрізь так. Бо я вже теж стикалась. А за кордон(напевне знаю в Росію і Білорусь) набагато дешевше передати потягом ніж відправляти поштою.

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
BulletДата: Вівторок, 2010-12-28, 10:48 PM | Повідомлення # 408
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ТМК, дякую (валідолу мені!). Та щось я розійшлась.
А ще завтра у нас на роботі відкриття виставки і "посіджлкі", а у мене неробочий завтра день, а мушу виходити. А ще в четвер працювати sad

ИИи.. хоч уновий рік і канікули (а 4-го знов на роботу :"( )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТМКДата: Вівторок, 2010-12-28, 10:55 PM | Повідомлення # 409
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
А ти всим поганцям отак , а настрій отак , а назло негараздам отак
Не пам" таю яка то розумна людина сказала, що коли не можешь змінити обставини, міняй своє відношення до них. Сил тобі і гарного настрою на свята!!!


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"

Повідомлення відредагував ТМК - Вівторок, 2010-12-28, 10:55 PM
 
shtynkaДата: Середа, 2010-12-29, 9:59 AM | Повідомлення # 410
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (ТМК)
коли не можешь змінити обставини, міняй своє відношення до них

Це правильно, але я підтримую позицію Лізи щодо скарг - сама пишу завжди відгуки в спец. книжках, коли мене ображають в сфері обслуговування. Правда, ще жодного разу не перетелефонували (за законом власник чи начальник має прийняти заходи і повідомити), але декілька магазинів я тепер обходжу боком.
Лізо, може, є іще відділення неподалік? Чи всюди так?
Цікавости заради, гляну зараз у чек - сама днями відправляла пошту, чи є там за додаткові послуги...
дивлюсь... - нема, хоча я вже таке колись бачила, може навіть у своїх чеках.
в нас три відділення в зоні мого пішого походу - я вибрала із них одне, де найкраще обслуговують, туди завжди і звертаюсь.
Тож тримайся, доводь свої права, і нехай негідники будуть покарані. Ми із тобою.


Моя майстерня
 
nadiya_tsynaikoДата: Середа, 2010-12-29, 10:38 AM | Повідомлення # 411
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
От тому я пошту намагаюсь обходити десятою дорогою. Вже як зовсім без неї ніяк, тоді звертаюсь. Але жодного разу без проблем не обійшлось.
Добре, що в мене зовсім поряд є Інтайм, Гюнсел, Автолюкс.
Днями навіть звичайна покупка конвертів та марок на Головпоштамті зіпсувала настрій і примусила ненавидіти всіх працівників пошти. Їх туди за якимись особливими тестами приймають. Якщо ти ввічливий, працьовитий, відповідальний і т.д., тобі не місце на пошті. wink


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
TanaДата: Середа, 2010-12-29, 10:59 AM | Повідомлення # 412
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Всякі є пошти і поштарі, тому і намагаюсь відправляти всі листи з Києва (у відділенні, що поруч з моїм будинком, навіть наліпок зі штрих-кодом для рекомендаційних листів не замовляють).
Тримай нас в курсі своєї боротьби. Бо в нас стільки конкурсів і призів, все треба надсилати wink Не нервуй занадто, тобі нерви ще знадобляться...


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2010-12-29, 11:55 AM | Повідомлення # 413
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nadiya_tsynaiko)
Якщо ти ввічливий, працьовитий, відповідальний і т.д., тобі не місце на пошті.

: )))))))))) 100% !

Quote (Tana)
Всякі є пошти і поштарі, тому і намагаюсь відправляти всі листи з Києва

Я так і роблю при зручному збігу обставин, ти знаєш. В Києві в приміщенні вокзалу дуже приємні оператори Укрпошти! І то гарантія , що сьогодні відлетить моя пошта, бо одразу пакунки потрапляють в головний цех пошти, буквально через 100 метрів від зали вокзалу.

Власне, із-за того, що найчастіше відправляю з Києва, тому і написано у нас в кожному конкурсі, що приз буде доставлено протягом МІСЯЦЯ з дня оголошення переможця. Щоб був час зручно дістатись в хороше відділення пошти. Звучить по-дурному, погоджуюсь. Але ось найсвіжіша інформація: Рома не отримала приз ще за 2-гу артіль! Добре, що хоч написала мені про це в ПП. Вислала вчора їй повтор : ))) (і пів року не пройшло з дня перемоги). Так, можна розшукувати посилку. Нажаль, я вже маю досвід. За розшук знову платитиму я sad Вже розшукували якось. ЧОТИРИ МІСЯЦІ!... cool

nadiya_tsynaiko, у нас у Фастові добре себе зарекомендувала служба доставки САТ, але долюбої служби доставки треба дістатись, а це - додаткові витрати на таксі, бо розташовані вони ЗА містом.

Quote (shtynka)
але я підтримую позицію Лізи щодо скарг - сама пишу завжди відгуки в спец. книжках, коли мене ображають в сфері обслуговування. Правда, ще жодного разу не перетелефонували (за законом власник чи начальник має прийняти заходи і повідомити), але декілька магазинів я тепер обходжу боком.

Я теж раніше так обходила, але скоро не залишиться магазинів у Фастові.
Буквально вчора мені приятель сказав цікаву фразу: я, каже, почуваюсь пригінченим, коли ходжу по крамницях, бо У НИХ є те, що потрібно мені. І мені треба по-любому це отримати. (с) Прикиньте. Оце так роздуми у хлопця.... А насправді так і є. Попробуй купи щось чи відправ без мороки. Що за люди?

Добре, що хороші культурні люди кучкуються (і плодяться tongue ), нас багато, ми переважимо некульутрних smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Середа, 2010-12-29, 11:58 AM | Повідомлення # 414
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (Tana)
Не нервуй занадто, тобі нерви ще знадобляться...

Це точно! Просто ці скарги і письмові і усні - можуть призвести до зворотнього ефекту, тим більше, що там всі родичі і "рука руку миє" - але КУДИ ВЖЕ ГІРШЕ! Я стараюсь проявляти лояльність і терпіння, але про спеціальний відбір працівників для паспортних столів, містких рад і пошти - це вже не легенди а реальність. Я купила шоколадку поштарці і дала номер свого мобільного - пошта приносилась прямо додому але тільки на перших порах biggrin biggrin biggrin biggrin треба знову щось купити wacko sad



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
010101Дата: Середа, 2010-12-29, 12:37 PM | Повідомлення # 415
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
І я, як Надя Цинайко, намагаюсь поменше з поштою звязуватись, хоч опадаються різні люди. Краще транспортні компанії, особливо для чогось важливого, хоч до кожної з них мені треба діставатися як мінімум 20-30 хвилин з одинм або навіть і двома дітьми (нема на кого лишити). Зате максимум за 2 дні - все на місці.

Bullet, а яка в мене важка посилочка вийшла biggrin Аж 0,00 грамів smile Цікаво, як швидко добереться...
А інше поштове відділення десь поруч у Вас є? Може, дійсно, легше на іншу пошту занести...
Наша культура у сфері обслуговування, здається, найгірша. Я просто намагаюсь не звертати на це уваги. Хоча іноді таке зло бере.... Гарного Вам настрою напередодні Нового Року, і нехай ця суєта не псує його biggrin

Повідомлення відредагував Goncha - Середа, 2010-12-29, 12:37 PM
 
BulletДата: Четвер, 2010-12-30, 9:43 AM | Повідомлення # 416
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Goncha)
Bullet, а яка в мене важка посилочка вийшла Аж 0,00 грамів Цікаво, як швидко добереться...

я сподіваюсь на твій відгук, чи вона взагалі дійде smile

я вже не звертаю уваги. Більше того, сьогоні знов туди піду (укрпошта - це якийсь мазохізм: неприємно, погано, але все одно туди ідеш раз у раз))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
УкраїнкаДата: Субота, 2011-01-01, 9:36 PM | Повідомлення # 417
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Ліза!!З Новим роком та новим щастям!



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
BulletДата: Понеділок, 2011-01-03, 2:44 PM | Повідомлення # 418
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Українка, дякую, Іринко!!! Вітаю і бажаю най-най-кращого в новому році навзаєм!

Дорогі гості моєї творчої майстереньки! Вітаю вас усіх з новим 2011 роком, нехай у всіх нас усе буде добре, і навіть ЩЕ краще!

Я перейшла в новий рік як в нове життя, правда, так багато змінилось за 3 дні, я просто в захваті! Всім бажаю подібного до мого (зараз) настрою, коли крила відростають ... і не заважають!!:)

Хочеться творити нове, завершувати почате, покращувати те, що вже існує і живе своїм життям smile Всіх-всіх з новим роком, радості, здоров"я НАМ ВСІМ, іскринок кохання, тепла любові без переохолоджень, нових творчих забавок і грандіозних проектів!

Ми зустрінемось, я дуже хочу цього року з вами всіма зустрітись smile

Прикріплення: 6281642.jpg (22.4 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2011-01-03, 2:58 PM | Повідомлення # 419
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Приємно читати такі(!) новини-привітання!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
JasjkaДата: Понеділок, 2011-01-03, 4:39 PM | Повідомлення # 420
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Bullet, дякую за листівку biggrin Мені так приємно,тільки но зайшла до хати,а на столі конверт,а в конверті листівка з по-бажанням,на душі так тепло стало...Вона така гарнюська biggrin Бажаю тобі здійснення всіх твоїх творчих і не тільки творчих мрій!

Творча майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.