| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-24, 7:06 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
TanaДата: Неділя, 2013-05-26, 10:22 PM | Повідомлення # 3721
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ліза, ти постаєш з іншого творчого боку, так приємно і несподівано. Бажаю хороших виплеканих сорочок тобі, в першу чергу, а потім всім учасницям колективу! А взагалі, повторюсь, ду-же приємна і несподівана новина!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
sovkaДата: Вівторок, 2013-05-28, 1:54 PM | Повідомлення # 3722
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Bullet, чудова сумочка!
Намагалася роздивитися, на якій тканині вишито... Це канва для вишивання?
 
Молодець, що співаєте і навіть виступаєте. Це такий позитив!
 
Ось вам веселе відео про співи -  http://www.youtube.com/watch?f....b][b] 
Це ролик із кастингу на шоу Джея Лено, який проводиться у прямому ефірі на заправках smile Ведучий просить людей щось заспівати, і якщо йому подобається виконання, то учасників запрошують у студію, а також оплачують заправлене пальне biggrin
На відео - подружжя, з яким Джею Лено дуже пощастило. Таких співунів і веселунів знайти важко wink
 
BulletДата: Середа, 2013-05-29, 1:05 AM | Повідомлення # 3723
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (sovka)
Намагалася роздивитися, на якій тканині вишито... Це канва для вишивання?

ой, це звичайна жахлива канва для вишивання, що продається щось до 40 грн за метр в кожному магазині. Така, як рядно. Хоч я вже сто разів казала замовниці, що така канва швижко втратить вигляд і закашлатиться (я їй уже третю сумку пошила з її вишивок, все не слухає. А мені шкода, що стільки роботи (і її вишивка, і мій пошив) пролпаде уквально чкерез місяць активного носіння sad

Цитата (sovka)
Ось вам веселе відео про співи -  http://www.youtube.com/watch?f....b][b]  Це ролик із кастингу на шоу Джея Лено, який проводиться у прямому ефірі на заправках Ведучий просить людей щось заспівати, і якщо йому подобається виконання, то учасників запрошують у студію, а також оплачують заправлене пальне На відео - подружжя, з яким Джею Лено дуже пощастило. Таких співунів і веселунів знайти важко

Аххах smile Яке позитивне відео!!!! ДЯКУЮ!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2013-05-29, 10:10 AM | Повідомлення # 3724
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Канва, якщо маленькою вставкою в сумці або повністю зашита якісними нитками, довговічніша.
І замовник правий, бо замовляє)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2013-05-29, 10:38 AM | Повідомлення # 3725
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, ото ж бо smile Я казала, що треба защити або ж меншу вишивку, показала свою сумку (з вишитою голопопою дівчинкою, може пам"ятаєте), так там канва дуже якісна, але теж покашлатилась. Ні, ні в яку smile Ну сподіватимусь, що більше не замовлятиме взагалі ця людина, дуже вона важка і напряжна. Найнеприємніше, що не цінує чужу роботу. Мені нічого не говорить про вартість пошиву (з неї я брала по 150 грн за кожну сумку), але про інші ручні роботи інших людей - ой я і вислухала.
Мабуть, у кожного така людина зустрічається )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
a-straДата: Середа, 2013-05-29, 5:31 PM | Повідомлення # 3726
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Bullet, Лізо, привіт! Красива сумка вийшла! А що то за аксесуарчики, балабончики такі, чи може я недогледіла?
Цитата (Bullet)
але про інші ручні роботи інших людей - ой я і вислухала.
я з такими людьми намагаюсь не спілкуватись. У мене така перукарка була: тільки людина за поріг, вона їй кістки перемиває, все що знає, викладає при клієнтах і співробітниках. Просто впевнена, що коли я виходила...)))) Тому і перестала туди ходити.


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
ZetaДата: Середа, 2013-05-29, 8:30 PM | Повідомлення # 3727
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
пролпаде уквально чкерез місяць активного носіння
Лізо - якщо подивитися на це з точки зору бізнесу,а не творчості - то через місяць ти знову матимеш замовлення - і зарплатню biggrin






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
lady-vДата: Четвер, 2013-05-30, 0:35 AM | Повідомлення # 3728
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Bullet,  я тут знайшла цікавий на мій погляд МК, і чогось зразу подумала, про Вас )))

http://www.mastera-rukodeliya.ru/shitye....oy.html


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2013-05-30, 1:48 AM | Повідомлення # 3729
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (a-stra)
Красива сумка вийшла! А що то за аксесуарчики, балабончики такі, чи може я недогледіла?

дякую, Ася! Це з боків висять шнурочки, зав"язуються на бантики чи просто свисатимуть, а на кінцях шнурків настрочені конуси з джинсової тканини smile

Цитата (a-stra)
я з такими людьми намагаюсь не спілкуватись. У мене така перукарка була: тільки людина за поріг, вона їй кістки перемиває, все що знає, викладає при клієнтах і співробітниках. Просто впевнена, що коли я виходила...)))) Тому і перестала туди ходити.

Тут гірше. Вона ДО МЕНЕ приходить. Навчилась не реагувати на її нервування, вона дуже ображена на весь світ, мені суто як людину її дуже жаль. Але зневажливе ставлення до робіт інших майстрів трохи напружує. Сподіваюсь більше не перетинатись з нею...

Цитата (Zeta)
Лізо - якщо подивитися на це з точки зору бізнесу,а не творчості - то через місяць ти знову матимеш замовлення - і зарплатню

Дивно, Тпнечко, що ти ще не знаєш, що цей фокус спрацьовує з китайским ширнепотребом, а з роботою по інндпошиву це ЗАВЖДИ спрацьовує як "фуууууу, вона мені какашечно пошилааааа" - і байдуже, що я попереджала ))))) wink Значить, ти з таким не стикалась, і слава богу, і хай у тебе будуть адекватні замовники )* Щиро!

Цитата (lady-v)
Bullet,  я тут знайшла цікавий на мій погляд МК, і чогось зразу подумала, про Вас ))) http://www.mastera-rukodeliya.ru/shitye....oy.html

Дякую, Віко! Саме про цей спосіб створення косої бейки я вже давно знаю і спробувала (мені виявилось не так зручно, як рекламується в МК). Але якщо ще щось вам про мене проасоціюється, то прошу вас - кидайте в мою тему посилання, буду вдячна! Одна людина не може всього знати, і навіть знайти всього цікавого не зможе. А гуртом - легше!
===========================
А тепер ТА_ДАМ!

Я отримала пошту щастя від Іринки LDII - повну коробку замочків-блискавок. Не уявляєте, як мені було важко пускати слину так, щоб не залити ці замочки smile Всі, хто закуповують фурнітуру партіями, зрозуміють моє щастя - аж до вереску!
ІРОЧКО, ДЯКУЮ ДЯКУЮ ДЯКУЮ!!!!! smile Моя вдячність не забариться!!!

Прикріплення: 6138115.jpg (75.6 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2013-06-02, 3:26 PM | Повідомлення # 3730
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Блукала я просторами інтернету і знайшла скан з журналу Українська вишивка, там конкурс до 25 липня на найцікавіше використання їх схеми вишивок на ваших предметах ужитку. Можливо, це когоь зацікавить і хтось із форумчанок переможе smile
Ось цей скан:

Прикріплення: 2143173.jpg (348.5 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Неділя, 2013-06-02, 4:26 PM | Повідомлення # 3731
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, дякую за скан. а от яка схема? квіти зверху чи орнамет збоку?


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2013-06-02, 5:31 PM | Повідомлення # 3732
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Ролічок)
Bullet, дякую за скан. а от яка схема? квіти зверху чи орнамет збоку?

А хто їх знає... http://gallery.ru/watch?a=brbS-ka9x - ось посилання на відсканований журнал (дяка автору альбома). Можливо, потрібно зареєструватись для перегляду, спробуйте.
Там вишукуйте самі, бо я (чесно!) сама не зрозуміла )))) А на першій сторінці журнала є телефон редакції, можна і туди подзвонити, щоб уточнити smile

===================

Дорогі дівчата, Допоможіть оцінити вартість роботи.

Завдання:
1. намалювати 3 фешн-ескізи одягу на акварельному папері формат А3 (кожна): історичний, сучасний, ще якийсь (я вже не пам"ятаю)))).
2. також намалювати технічний вигляд моделі з розбивкою на тканини (хто закінчив бодай швейне училище - мене зрозумієє), тобто ще й приклеювати тканини. (1 шт)
3. Рисунок - композиція костюма з геометричних фігур (1 шт)
-- на все маю 2 дні. Ну "максимум три" (с)

Подзвонили студентки (не знаю, якого закладу, знаю, що конструктори). Просять допомогти. Питають про вартість роботи, я не знаю, що відповісти, зустрічаємось завтра.

Допоможіть визначитись з вартістю роботи, виходячи з наступних факторів: місцевість наша далека від київських дизайнерських цін; дівчата - студентки; я хожу грошей будь-яких, але ж не 20 гривень )))))

Прохання не розводити дискусію про сумління студенток і моє. Кожен сам кінець свого щастя. Чоу дівчата здають залік і не вміють такого елементарного намалювати - мене не обходить. Я вмію - і що?:)

Прошу поділитись вашою думкою в два пункти:
а) скільки би вам особисто було би не напружно заплатити за 5 аркушів А3 акварелі (з моїм мозковим штурмом)
б) скільки би зажадали отримати за цю роботу, якби могли її виконати (тобто уявіть, що ви - це я).

(я розумію, що цифри в пунктах а) і б) будуть сильно розрізнятись, не соромтесь, ми всі люди wink ДЯКУЮ.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Неділя, 2013-06-02, 7:54 PM | Повідомлення # 3733
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, один лист 50-100 грн (від складності і матеріалів). мабуть + матеріали (як у шитті)


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2013-06-02, 8:50 PM | Повідомлення # 3734
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Ролічок)
Bullet, один лист 50-100 грн (від складності і матеріалів). мабуть + матеріали (як у шитті)

Дякую. Це мені приємно читати smile
Та гадаю, що 500 грн не заплатить мені студентка. Втім, подивлюсь завтра на дівчаток, на їх мобільні пристрої (це для мене великий показник достатку людини-замовника), вирішу на місці. Дякую, Лоро, за коментар!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Неділя, 2013-06-02, 9:16 PM | Повідомлення # 3735
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Втім, подивлюсь завтра на дівчаток, на їх мобільні пристрої (це для мене великий показник достатку людини-замовника)

Щодо мобільних пристроїв wink
В мене є два дуже цікавих знайомих - в одного постійно міняються круті смартфони - він працює продавцем в магазинчику де приймають ці сматрфони БК , і туда їх приносять розбещені багатенькі студентики. Тож, той знайомий маючи досить скромну зарплату постійно міняє на роботі свої круті смартфони на ще крутіші, продаючи відразу свій, і трішки доплачуючи за новіший. Інший вже багато років користується нокіа з монохромним екраном, хоча він успішний відеооператор, бере по 550$ за весілля, а також має в себе на роботі постійно три-чотири оператори. Але він вважає, що для відеозйомки - є камера, для фотозйомки - фотоапарат, а для розмов - телефон, і нічого більше)))


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2013-06-02, 9:34 PM | Повідомлення # 3736
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (lady-v)
Але він вважає, що для відеозйомки - є камера, для фотозйомки - фотоапарат, а для розмов - телефон, і нічого більше)))

о, я теж так вважаю...

Цитата (lady-v)
в одного постійно міняються круті смартфони - він працює продавцем в магазинчику де приймають ці сматрфони БК , і туда їх приносять розбещені багатенькі студентики. Тож, той знайомий маючи досить скромну зарплату постійно міняє на роботі свої круті смартфони на ще крутіші, продаючи відразу свій, і трішки доплачуючи за новіший.

Таке справляння хибної думки на людей колись зіграє з ним злий жарт wink Хоча молодець, добре прилаштувався! wink

Я дивитимусь завтра з огляду на те, що дівчата - студентки, а не працівники мобільних магазинів.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Неділя, 2013-06-02, 9:46 PM | Повідомлення # 3737
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Але він вважає, що для відеозйомки - є камера, для фотозйомки - фотоапарат, а для розмов - телефон, і нічого більше)))

о, я теж так вважаю...

Так, я теж притримуюсь цієї думки
Цитата (Bullet)
Я дивитимусь завтра з огляду на те, що дівчата - студентки, а не працівники мобільних магазинів.

Думаю, Ви праві.
Цитата (Bullet)
Таке справляння хибної думки на людей колись зіграє з ним злий жарт

biggrin можливо


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2013-06-03, 11:07 PM | Повідомлення # 3738
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дівчата, маю питання до тих, хто розробляє схеми.

Жіночка з Росії взялась розробляти мені схеми в ПМ по моїй графіці (у нас на форумі, нажаль, ніхто не взявся, довелось аж в іншій країні шукати). Маю монохромні і 2-3 колірні графічні роботи. Жіночка оцінила свою роботу ось так:
Стоимость схемы: монохром - 150 рублей, цветной - 200 рублей. Цены в российских рублях. Вас такое устроит?
Дівчата, дорогенькі, скажіть, чи є сенс торгуватись? Зрозуміло, мені хотілось би дешевше. Я маю потім ці схеми продавати і ще мати собі зиск smile

Чекаю від знавців поради, чи зголошуватись одразу чи торгуватись і до яких меж. З вашого досвіду. не ображусь на будь-які зауваження.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ganzyaДата: Вівторок, 2013-06-04, 8:44 AM | Повідомлення # 3739
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Стоимость схемы: монохром - 150 рублей, цветной - 200 рублей. Цены в российских рублях. Вас такое устроит?
Как по мне что то очень дешево, на хорошую прорисовку схемы нужно потратить несколько дней а тут в украинских гривнах еле дотягивает до 50, смотри качество


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
irinka-vitaminkaДата: Вівторок, 2013-06-04, 9:11 AM | Повідомлення # 3740
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
а який розмір? Треба порахувати вартість розробки схеми+вартість розпечатки+супутні розходи і поділити на приблизний тираж. А там і буде видно, вигідно це, чи ні.

http://vk.com/id201987262
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.