| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 9:52 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
ТетянаДата: Понеділок, 2013-05-13, 11:29 AM | Повідомлення # 3681
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
перестав подобатись візерунок (скорше нитки, якими я взялась вишивати...)
А там же має бути ще й червоний колір? Може, варто трошки вишити червоним, візерунок оживе, зовсім інакше сприйматиметься?

Це вам для настрою привіт із Голосіївського лісу. Будьте здорові!
 
BulletДата: Понеділок, 2013-05-13, 12:46 PM | Повідомлення # 3682
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тетяно! Дякую smile Підняло настрій!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2013-05-14, 9:23 AM | Повідомлення # 3683
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Сумка з хамелеоном тут (ЖЖ ліг); посилаємо флюїди для цілковитого одужання!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2013-05-14, 9:37 AM | Повідомлення # 3684
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Tana)
Сумка з хамелеоном тут (ЖЖ ліг); посилаємо флюїди для цілковитого одужання!

ой, в тій дискусії жвавій я її просто втратила з поля зору (сумочку з хамелеоном), дякую, що нагадала! smile Приємно!

Одужувати ХОЧУ і БУДУ, неймовірно набридло хвріти. А ще ця переміна погоди, виходить, я метеочутлива. Дома я вже нию і потихеньку дістаю маму і колег. Понапухали лімфовузлики збоку шиї, з обох боків, усього 4 шт.І чого їм, га? Як я вже майже не кашляю навіть :"(((

Tana,  підбадьорена тволїм постом в ЖЖ, вчора сіла розкроїти собі сорочку (виплекану))), розклала шмат тканини... і склала його назад. Нічого нема важливішого за здоров"я. Головне, я розумію, що треба іти до лікаря, бо це ненормально так довго хворіти. Але також розумію, що прийду я до свого дільничного терапевта, яка мені лікувала остеохондроз в дні, коли у мене застряг камінець в жовчному. Лікування остеохондрозу припинилось лише коли у мене механічна жовтуха почалась.

От і нема довіри до лікарів державних поліклінік. А на приватні я ще не заробила. І з таким здоров"ям, боюсь, не зароблю.

Тож вилізаю з поганого самопочуття, одужую. Всім дякую за підтримку. Перепрошую, кому не відповідаю: на сусідній вулиці згоріла 9-поверхівка, а заодно високовольтний кабель, тепер маємо великі проблеми у Фастові з електропостачанням, вже третій день. (і подумала я, що все ж попри хворобливий стан, мені краще, ніж погорілцям).

Користуючись можливістю писати в своїй майстерні про що завгодно, поділюсь з вами порадою. ПОКИ ЦВІТУТЬ КАШТАНИ! Нарвіть каштанових квіток (без квітоніжок!), набийте їх (не миючи) в літрову банку і залийте горілкою чи мед. спиртом. Тримайте 2-3 місяці в темному місці (я - під диваном). Це прекрасний настій для хворих чи набряклих ніг. Хмочили чисту серветку в настойці, поклали на литки - через 10 хв ви здорова людина. Перевірено мною і всіма майже моїми колегами smile

Будьмо здорові!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТМКДата: Вівторок, 2013-05-14, 10:58 AM | Повідомлення # 3685
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Понапухали лімфовузлики збоку шиї, з обох боків

Організм з хворобою сперечається. Допоможи йому трошки, на вузлики - сухе тепло, шалик чи хустинку, можна легеньку, тільки щоб трохи більша температура була. Розумію, що зараз і так жарко, але ж треба видужувати.
Дякую за рецепт настою для ніг, обов"язково зроблю.
Цитата (Bullet)
мені краще, ніж погорілцям
То вже справді, а скоро буде зовсім гарно. Геть погані думки і хворобливий стан! Скорішого видужання!


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
BulletДата: Вівторок, 2013-05-14, 2:06 PM | Повідомлення # 3686
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ТМК, дякую, Таня! На рахунок сухого тепла - трохи лячно. Зазвичай лікарі не радять гріти залози... *напружилась я*


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LDIIДата: Вівторок, 2013-05-14, 2:25 PM | Повідомлення # 3687
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Bullet, дуже прикро,що ти хворієш.У мене дома ситуація не набагато краща,тому я тебе розумію.тим паче з твоїм нележачим характером.Щиро бажаю одужати,а можливо знайти хорошого лікаря.
Цитата (ТМК)
Геть погані думки і хворобливий стан! Скорішого видужання!

підтримую кожне слово.
 
намистоДата: Вівторок, 2013-05-14, 3:20 PM | Повідомлення # 3688
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Ліза, я каюся, що давно не заходила до вас у гості. Ваша шкатулка чудова! Але я б її застосувала як гольничку, а в серединку найулюбленіші нитки. Треба щось таке при нагоді і собі утнути. Стильний аксесуарчик!
Мама ваша велика молодчинка! Виворіт блискучий! Передавайте їй привіт! Шкода, що вона вже не вишиває, я собі уявляю, яка то для неї трагедія...Днями був низький атмосферний тиск і мені було в очах "темно". Почала задумуватися над тим, що усіх грошей не заробиш...
А ваші малюнки тушшю...Це бомба. Я так не вмію, хоча колись у школі для класу завше щось малювала: плакати, стенди, декорації для вистав...Я самоучка. І мені б у дитинстві не завадило мати таку талановиту вчительку як ви. На жаль, поїзд пішов... smile Успіхів вам у всіх ваших починаннях!


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2013-05-14, 3:26 PM | Повідомлення # 3689
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
На рахунок сухого тепла - трохи лячно.
Ліза, ти знаєш, як я кілька місяців проходила з лімфовузлами, так що краще до лікаря -- лора і інфекціоніста,і в жодному разі не гріти. А чудоліки--протефлазит, і лімфоміозот крапельки гомеопатичні. Але до лікаря. Не шуткуй! Хай не справдяться  побоювання!
За кроки до сорочки хвалю, ти молодчинка, працьовита і талановита! Мамі вітання,хай випхає тебе кудись до лікаря!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
намистоДата: Вівторок, 2013-05-14, 3:44 PM | Повідомлення # 3690
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Цитата (Tana)
так що краще до лікаря
Таня права, з лімфовузлами не варто шуткувати.
Ліза, виздоровлюйте пошвидше!!!


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ТМКДата: Вівторок, 2013-05-14, 4:53 PM | Повідомлення # 3691
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Зазвичай лікарі не радять гріти залози... *напружилась я*
Лізонько, справа в тім, що вузлики на шиї, саме там де ми найбільш охолоджуємось, тому хустинка лише захистить вузлики від перепаду температур. Гріти грілкою, або компресами дійсно не можна доки нема діагнозу.


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
BulletДата: Вівторок, 2013-05-14, 10:31 PM | Повідомлення # 3692
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (намисто)
Ваша шкатулка чудова! Але я б її застосувала як гольничку, а в серединку найулюбленіші нитки. Треба щось таке при нагоді і собі утнути. Стильний аксесуарчик!

Дякую за теплий відгук і пораду, але пораду час адресувати форумчанці Ромашка1, тепер вона її власниця в проекті Великодній Обмін smile
Але я ще маю багато пустих основ з-під скотчу, обов"язково буде і гольничка, дякую! wink

Цитата (намисто)
А ваші малюнки тушшю...Це бомба. Я так не вмію, хоча колись у школі для класу завше щось малювала: плакати, стенди, декорації для вистав...Я самоучка. І мені б у дитинстві не завадило мати таку талановиту вчительку як ви. На жаль, поїзд пішов...

Я вам як вчитель художньої школи і випускниця худ.вузу кажу, що ПІЗНО НЕ БУВАЄ :)Буває "не так вже і хотілось" ))))) Є купа прикладів сереж відомих художників, музикантів, що починали дуже пізно і стали ультра відомими і взагалі , молодцями! smile Я в вас вірю, щиро!

Цитата (намисто)
Мама ваша велика молодчинка! Виворіт блискучий! Передавайте їй привіт! Шкода, що вона вже не вишиває, я собі уявляю, яка то для неї трагедія...Днями був низький атмосферний тиск і мені було в очах "темно". Почала задумуватися над тим, що усіх грошей не заробиш...

Дякую, передам їй! Ото і моїй мамі тепер прикро, що очі перевела тоді на всяку їрунду... А тепер в"яже лише спицями і лише прості речі з легким візерунком, щоб можна було пальцями відрахувати кількість рядів sad Отой красивий виворіт вона вишивала, коли мала зір мінус тринадцять. А зараз скільки - я і не знаю. :(((

Цитата (ТМК)
Лізонько, справа в тім, що вузлики на шиї, саме там де ми найбільш охолоджуємось, тому хустинка лише захистить вузлики від перепаду температур. Гріти грілкою, або компресами дійсно не можна доки нема діагнозу.

Дякую! Знайшла в шафі бавовняну хустинку з котиками, подаровану мені в рамках котячого обміну Ромою Черрі зі Львова, хай мені ті вузлики котики вигрівають. Зараз обв"яжусь smile
Цитата (Tana)
Ліза, ти знаєш, як я кілька місяців проходила з лімфовузлами, так що краще до лікаря -- лора і інфекціоніста,і в жодному разі не гріти. А чудоліки--протефлазит, і лімфоміозот крапельки гомеопатичні. Але до лікаря. Не шуткуй! Хай не справдяться  побоювання! За кроки до сорочки хвалю, ти молодчинка, працьовита і талановита! Мамі вітання,хай випхає тебе кудись до лікаря!

Дякую за довідочку, перепитаю у лікаря. Завтра-післязавтра спробую дійти до терапевта, бо вже знову болить горло, не можу ковтати. Хай йому грець!
Я здорова. Я здорова. Я здорова. У мене імунітет, імуніет, імуніте... (самогіпноз)))))))
LDII, дякую, Ірочко :)*

Щоб розбавити розмови про здоров!я творчими бесідапми, покажу заготовки, які вже місяць мене не дочекаються, щоб яїх завершила (правда, руки опускаються. Але мозок уже працює, слава богу)))

Ось, це такі самі пусті колишні скотчі. Одна - декупаж серветки, інша - моя перша спроба текстурної пасти (сподобалось!)
Це заготовки, прохання не оцінювати, як завершені роботи...



І покажу вам сумку, як на мене - справжню бохо-торбу, пошиту відверто з колишніх джинсів і всякого підножного, як то кажуть (я збираю найменші клаптики, щоб потім шити, за словами Тані Срібної, свій нано-печворк)))))
Сумка дуже велика, і (мені!) така класна, але сфотографувати нормально ну не вмію я ще :(((
Прикріплення: 3290410.jpg (34.8 Kb) · 3665664.jpg (40.4 Kb) · 2098391.jpg (86.1 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LDIIДата: Вівторок, 2013-05-14, 10:58 PM | Повідомлення # 3693
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Bullet, Лізо! Заготовочки уже самі гарні-можна тільки уявити готову роботу.Клас! І торбочка....,а торбочка,так ти жїх поганих не шиєш tongue
Лізо! я недавно розбирала свої закрома і надибала замочки-блискавки.Їх багато і кольорів різних,проте не довгі.Постараюсь сфоткати і показати.Якщо тобі такі потрібні-радо поділюсь.
 
BulletДата: Вівторок, 2013-05-14, 11:02 PM | Повідомлення # 3694
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (LDII)
Лізо! я недавно розбирала свої закрома і надибала замочки-блискавки.Їх багато і кольорів різних,проте не довгі.Постараюсь сфоткати і показати.Якщо тобі такі потрібні-радо поділюсь.

ДАДАДАДА, можна не фоткати. Не потрібно фоткати, це збільшить відстань у часі між мною і блискавочками smile
На що обміняти?;)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LDIIДата: Вівторок, 2013-05-14, 11:19 PM | Повідомлення # 3695
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
На що обміняти?;)
та я тобі їх подарую tongue Тільки скинь мені свою адресу,я постараюсь не затягувати)))
 
ТетянаДата: Вівторок, 2013-05-14, 11:28 PM | Повідомлення # 3696
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
знову болить горло, не можу ковтати.
Щоб спокійно спати - здайте, будь ласочка!!! звичайний загальний аналіз крові.
Цитата (Bullet)
як на мене - справжню бохо-торбу, пошиту відверто з колишніх джинсів і всякого підножного
Класна торба! І хто сказав, що колишні джинси - це її недолік?! Навпаки, це її фішка!!!
 
BulletДата: Середа, 2013-05-15, 2:28 AM | Повідомлення # 3697
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Тетяна)
Радше за все, у вас щось інше, простіше, але береженого Бог береже... І тоді важкого зовсім не можна піднімати!

Підозрюю, що можу зараз а) розгнівати більшу частину форумчанок , і б) викликати шалену заздрість, але після деяких інцендентів я себе дійсно поважаю і а) не ношу важкого (є для цього таксі!), б) не саджу картоплю (втім, моя родина ніколи цим сексом не займалась) і я не розумію, навіщо містяни їдуть в село і садять там кілька соток картоплі (так само мені неясно, куди вони її потім дівають в такій кількості).
Цитата (Тетяна)
Нічого страшного, але температура (спочатку), лімфовузли, горло і втома постійна - класичний набір симптомів інфекційного мононуклеозу.

Нецікава відповідь у спойлері smile


LDII, дякую, дякую, біжу, пишу smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Середа, 2013-05-15, 10:20 AM | Повідомлення # 3698
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, вітаю з новою сумкою!
а я тільки збираю джинс. так хочеться його з чимось червоним скомбінувати.



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Середа, 2013-05-15, 2:15 PM | Повідомлення # 3699
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Ролічок)
а я тільки збираю джинс. так хочеться його з чимось червоним скомбінувати.

А я вже думаю, як його здихатись, ось, "здихуюсь" потроху ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Середа, 2013-05-15, 6:13 PM | Повідомлення # 3700
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
покажу вам сумку, як на мене - справжню бохо-торбу, пошиту відверто з колишніх джинсів і всякого підножного, як то кажуть (я збираю найменші клаптики, щоб потім шити, за словами Тані Срібної, свій нано-печворк)))))

Сумка просто грандіозна. І джинс на ній має бути саме там де він і є)))


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.