| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-23, 3:47 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: Четвер, 2012-12-20, 10:21 PM | Повідомлення # 3261
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пасіонарія, Волиняночка, дякую за слова підтримки, дівчата!
Сьогодні приходжу додму ввечері після *холодної* роботи, а вдома на кухні стоїть закутаний у флісову ковдру.. чайник. Мама каже: а раптом знов світла не стае? То хоч будемо чай в пакетиках заварювати (с)...

Поки світло є, я пишу. Я ще відкопіюю це в тему подарунків діткам від св. Миколая, але бачу, що ось Люда Вонсуль мене читає, тож побачить і тутчеки.

Я сьогодні отримала 2 посилки-передачки до нашої колективної доброчинної акції в старечий будинок і в тюрми до мам з малюками. Одну - від Юлі Рацибарської (Сестра_Юлія), другу від Люди Вонсуль (Пасіонарія). Мені було так приємно отримати їх, наче це мені особисто було надіслано дві величезні коробки smile Юліну посилку встигла показати на роботі (холодно в школі і всі ютимось в одному найменшому кабінеті, тож колеги спитали *що там ти отримала?*, я і показала, і розповіла.). У нас всіх був шок. У моїх колег був шок, що "хтось ще таким займається" (цитата) і "воно тобі нада?"(цитата). У мене був шок, що стільки наробила Юля, хоч працює щодня, а я лише двічи на тиждень зайнята на роботі.

Ліричний відступ про педагогів. Ображайтесь, хто зоче, але у мене стійке враження, що безсердечніших людей годі і шукати, гірше хіба що лікарі бувають. Мій улюблений анекдот про педагогів: Знаєте чим відрізняється педагог від педофіла? Педофіл любить дитину ЩИРО. Шістьднів назад родина нашої учениці позбулась хати: вся під чисто згоріла дерев"яна стара хата через нечищений димохід, мама, тато і найменша дочка (15 р) встигли в капцях і шкарпетках з голими ногами і руками вибігти надвір - і за ними вибухнув газовий котел. Коли дівчина приїхала в нашу школу через 4 дні після біди, плакала вона, її майстер-викладач і я за компанію ледь стримувала сльози. Колега (майстер-викладач дівчинки) побігла в міськвиконком, я давай дзвонити в доброчинні організації, підбурювати людей скинутись бодай по 20 гривень ( у нас 20 осіб в колективі, все ж були би хоч якісь гроші матері-пенсіонерці, що лишилась без документів і телефона), але наштовхнулись на... співчутливе кивання головами і оце стандартне "та воно вам нада?"... sad Пєчалька, - сказали б мої учні.

Вертаючись до подарунків від Юлі і Люди. Юліну ковдру та іграшки колеги запрпонували мені лишити собі (кажуть: все одно ж ніхто не узнає!). Юля, можеш бути в мені певна! wink Кольоровий папір уже подумки розібрали собі по класах, я так думаю, бо звучало щось подібне :)))) Ні, я ніколи не звикну до цього, їй богу...

Отож, почнемо! Юля пошила, прибдала та прислала:


прекрасний яскравий чи то бампер на ліжечко чи то килимок, чи то покривальце на коляску - печворк з вишивкою! Дуже різдвяно, дуже зимово!
Дві закладинки (я думаю їх бабулькам відвезти, але як скаже автор, так і буде!)
Чотири набори простих, але гарних прикрас (сережки та підвіски на шунрі)
Три чохлики (телефон, пенал, на окуляри тощо)
Три вишиті новорічні іграшки-гольнички
Два новорічних чобітка на ялинку
Чотири ялинкові іграшки-пташечки
Сім наборів кольорвих картону та паперу і розмальовка
Фломатсери та олівці
Наліпки декоративні
Три розкішні акуратнюсінькі серветки гачковані


Сестра_Юлія, дякую за підтримку доброї справи, але розпиши, що ти для кого підготувала? Чи є якісь побажання, щоби яка річ куди відправилась: яка в колонію, яка - в старечий дім? Можна в приват.

В кінці дня зх пошти забрала посилку від Пасіонарії! Людо! І всі, хто хочуть зробити "як краще", але самі собі шкодять! Висилайте лише простою безцінною посилкою.! Всі ваші кур"єрські доставки не спрацьовують, я все одно іду на пошту їх забирати, а ви переплачуєте ВТРИЧІ!

Ітак, Люда зробила, купила і прислала:


янголик з пухнастими крильцями (таке біле сонечко!!!), зроблений ласноруч!
Прикраса бісерна (я не відкривала, ще не заю, що воно)
Цілий набір ниток для вишивання і гачкування

(не стану приховувати, що у мене закралась хитра думка замінити один моточок на звичайний побідний варіант, а собі лишити секційну нитку, але я стримуюсь, як можу :Р )))))
З десяток образків Св. Марії з немовлям (я забула, як називаються ці паперові вкладки, вибач, Людо)
Дві розмальовки до Різдвяних свят
Пісенник "Навчуся доброти у Миколая"
Книжка про бісер (чомусь моцно запакована))))
Різдвяні історії
Кольорові олівці, дві пачки
Щось схоже на підковку (моцно замотане, я не відкривала, чекаю на інструкції автора!)))
Книгу "Сім слів чудових про Різдво Христове"

.. я нічого не забула?

Дівчата, ДЯКУЮ ВАМ, надзвичайно приємно, що ви АЖ ТАК відгукнулись! По-перше, цей факт тішить моє самолюбство, що я ще можу зорганізовувати людей на добрі справи. По-друге, ви обидві (і Тетяна ще в листах) стимулюєте мене до кращої роботи, бо я зі своїми нав"язаними шарфиками і шапочками відчуваю себе тепер ніяково поруч з вашими дарунками... smile

І насамкінець, поадрунки мені від Сестри_Юлі, це неочікувана (для мене) пошта щастя :)Юля, як ти відчула, що у мене зовсім закінчився стьобаний синтепон??:)))
ЦЕ: пів метра стьобаного синтепону, велика котушка ниток бордового кольору (у мене якраз саме таких і не було!), і ням-ням шоколад з ліщиною! (бішусь, коли український виробник пише ФУНДУК, у нас-бо в мові є таке чарівне слово ЛІЩИНА smile Дякую, Юлечко, шоколад ще цілий , уяви :))))


Д Я К У Ю smile Настрій вверх! smile
Прикріплення: 2703944.jpg (66.0 Kb) · 5358213.jpg (53.4 Kb) · 7425554.jpg (56.4 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: П`ятниця, 2012-12-21, 10:36 AM | Повідомлення # 3262
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Сьогодні приходжу додму ввечері після *холодної* роботи, а вдома на кухні стоїть закутаний у флісову ковдру.. чайник. Мама каже: а раптом знов світла не стае? То хоч будемо чай в пакетиках заварювати (с)...

Нє, ну просто тобі - на війні як на війні... Жах! Чим же ви там грієтесь? Хоч бери "буржуйку" складай... Була в моєму житті ситуація, коли я на свічці(!) підігрівала чашку молока з покришеним печивом, щоб дитину погодувати, але то ж було у дев"яності, а тепер - суцільне "пакращєння"... Тримайтеся! У мене батьки (разом з усім селом) сиділи тиждень без електрики і, відповідно, без води, бо криниці давно повисихали, а водопроводу немає, а свердловини без електрики - не працюють... Топили сніг rolleyes . Актуальне питання: коли там відлига?!!!
І про хороше: дівчата, ви такі молодці! Такі душевні подаруночки! Видно, що збирали з любов"ю!
Quote (Bullet)
У мене був шок, що стільки наробила Юля, хоч працює щодня,
- приєднуюсь!

Quote (Bullet)
але наштовхнулись на... співчутливе кивання головами і оце стандартне "та воно вам нада?"... sad Пєчалька, - сказали б мої учні.
точно пєчалька... На жаль, дуже знайома ситуація. Але не зважайте, то їхня власна думка, просто вони ще не мали в житті таких ситуацій, які б змусили їх її змінити.
Лізо, мій клуночок чекає на нагоду "передатися". Напевно, ближче до наступних вихідних. І я вам там ще на пошту написала, є питаннячко...
Бажаю всім теплого і світлого дня! (І вечора теж!!!)
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-12-21, 11:02 AM | Повідомлення # 3263
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тетяна, дякую за підтримку , Таня! на листа я відповіла, але все ж пропоную не висилати, а зекономити кошти і передати моєю тіткою, я точно дізнаюсь, де вона працює і їй там можна буде або віддати в руки, або лишити пакет і й передадуть інші лікарі (вона лікар дитячої невідкладної чи швидкої допомоги, я плутаюсь у визначеннях), вона сама мама 7-х дітей, і тягає по 20 кіло в одній руці, її легко можна користувати в цьому питанні, без сором"язливості. Ми дуже часто бачимось з нею smile

Quote (Тетяна)
точно пєчалька... На жаль, дуже знайома ситуація. Але не зважайте, то їхня власна думка, просто вони ще не мали в житті таких ситуацій, які б змусили їх її змінити.

Всі мої колеги старші за мене. Ну, не зовсім вони вже й черстві, але ініціативу скинутись хоча би по 20 грн... далеко не всі одобрили, скажімо так )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: П`ятниця, 2012-12-21, 11:21 AM | Повідомлення # 3264
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
О-О-О... скільки всього...це я про подарунки, які Вам наші дівчата передали(для молодих мам та самотніх стареньких). Бо мені тепер трохи ніяково, що моя коробочка менша sad суттєво. Завтра відсилаю. А про черствих людей - так, їх навколо багато, сама часто чую "і нашо воно тобі, часу забагато?", то добре Вас розумію, але подивіться, скільки у нас на форумі ДОБРИХ і СПІВЧУТЛИВИХ людей.
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-12-21, 11:35 AM | Повідомлення # 3265
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
Бо мені тепер трохи ніяково, що моя коробочка менша суттєво.

у мене теж суттєво менша коробочка (за штуками, а за об"ємами більше, бо майже все в"язане))). Оксана, як в старому анекдоті "копійочка до копійчки..",так і у нас "пакуночок до пакуночка і буде радість)
Як висилатимете, шліть самою простою посилкою, безцінною, без доставки в руки. Щоб було дешевше. Всі посилки і так ідуть однією машиною:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2012-12-21, 4:37 PM | Повідомлення # 3266
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Які хороші подарунки від душі! На колег не зважай.Шкідлива робота.
Бережіть тепло з мамою!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-12-21, 11:34 PM | Повідомлення # 3267
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, дякую-дякую))

а мені Миколай трохи припізнився, але я теж з подарунками smile





Один дарунок - мою радість зрозуміють всі жінки smile Люблю "Веллу", користую і піни для укладки волосся, і спреї для рівних кінчиків... а тут одразу тааак багато! Ще й догляд за обличчям "Олей", недешева штука.. правда, я в ній досвіду не маю, я ярий любитель косметики Мері Кей, пропрацювала з нею більше 10 років wink

На іншому фото - український скарб, мене зрозуміють майже всі форумчанки. Я збираю українські хустки, незалежно від стану і давнсоті. Спершу думалось шити з них сумки, але передумалось і тепер я з них... тримаю у секреті smile Але вам сподобається wink
Мама кинула клич по своїх подружках і тепер мені зносять відусюди українські хустки, а я лише радію smile
Прикріплення: 5086880.jpg (80.1 Kb) · 5418353.jpg (70.7 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2012-12-22, 1:23 AM | Повідомлення # 3268
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Ура! дійшли пакунки!
Щодо переплати - просто не прослідкувала на пошті - попросила якнайдешевше оформити, от вони й оформили! Бігла дописувати річний звіт нашої позашкільної установи - коліжанка лікується на Ломоносова ,33 у Києві sad
Туго запаковані - пакетики з бісером - щоб не губилися! Це було моє бачення - подарунковий варіант рукодільних штук (посібник з бісеру і сам бісер) в одні руки чи установу. Запакована "Цукерочка" - бісерене намисто - десь було побажання про дрібне намисто дамам, які в" тих місцях" хочуть залишитися жіночними.
Що до того, куди те все щастя - на місцях краще видно! biggrin Можна його потрошити, перефарматовувати, ділити, компанувати за бажанням!
Успіхів у добрій справі, незважаючи на цинізм довкола. Ну ж має набратися хоч п"ять -десять праведників на Київ, щоб Бог його не спопелив в пень! cry Ось і дерзай, чутлива дівчинко! smile


ore et labore!
 
BulletДата: Субота, 2012-12-22, 1:50 AM | Повідомлення # 3269
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
(Пасіонарія)
Ну ж має набратися хоч п"ять -десять праведників на Київ, щоб Бог його не спопелив в пень! Ось і дерзай, чутлива дівчинко!

та ну, я може нещира в своїх висновках, але навколо мене чутливих людей дуже багато smile Не лише ви, форумчанки, що допомагаєте, а і тут, на місці.. Просто в той день, коли писала саме ті слова, було прикро, бо сполдівалась на підтримку людей, з якими працюю пліч о пліч.
Але в цілому - все дуже добре!Дякую, Людмило!

Сьогодні "дрпитала" маму на предмет "як влаштувати бабусям свято", все ж моїй мамі 65 - середній вік тих бабусь, що живуть в старечих лікарнях... Вирішили влаштувати роздачу дарунків за випадковоою лотереєю. Але в понеділок кінцево зтелефонуюсь з лікарнею, тоді все узгоджу телефоном. Поки що - лише плани.

Всім-всім дякую за добрі справи, добрі наміри і добрі думки smile У мене своя філософія: я вірю, що кожна хороша ДУМКА покращує Світ.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2012-12-22, 2:14 AM | Повідомлення # 3270
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Амінь! biggrin

ore et labore!
 
BulletДата: Середа, 2012-12-26, 0:20 AM | Повідомлення # 3271
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Хвалюсь! Я отримала подарунок від Мар"яни Jasjka smile
Журнал "Українська вишивка", серветки для декупажу, муліне, блискуча гірлянда, зелений чай (ням!), цукерочки :), листівка ручної роботи від мар"яни (!), гачковані сніжинки smile


і ще сьогодні в спільній посилці від Оксани Sabrin отримала подаруночки під ялинку smile Не знаю, чи це в рамках нашого обміну листів від Миколая, але для мене то фактично микалойський дарунок, показую, радійте разом зі мною smile
В тубусі - благовонні палички (люблююю)))), соньки-дрімки пахучі, чоколядка :), файна листівка і відріз тканини (Оксана, зізнавайтесь, де таку купували!? якість - супер!). І нова підвіска мені на ключі - тигрик smile


Оксана, Мар"яна, дуже дуже вам дякую smile Обидві посилки - просто супер знахідка для мене smile
Прикріплення: 4617281.jpg (131.1 Kb) · 9581045.jpg (118.2 Kb) · 1865645.jpg (102.4 Kb) · 8526027.jpg (104.9 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: Середа, 2012-12-26, 10:45 AM | Повідомлення # 3272
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
(Bullet)
І нова підвіска мені на ключі - тигрик
То котик biggrin Просто захотілося до Нового року всі обміни згадати: Ароматний(палички і "Соньки"), Котячий(підвіска-кіт), ну і Лист до Миколая(шоколадка і тканина). Але це не в рамках обміну, тож подарунки у Вас ще будуть gifts
А тканина мені від коліжанки дісталася(залишок від пошиття сарафану), ще в серпні, от я її і приберегла до свят.
 
BulletДата: Середа, 2012-12-26, 2:15 PM | Повідомлення # 3273
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Sabrin, перепрошую, буде тигристий котик smile Дякую за все, надто за суперову тканину!!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2012-12-26, 6:04 PM | Повідомлення # 3274
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ліза, вітаю, швидкого "освоєння" дарунків! І вперше читаю про хустки, треба занотувати.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2012-12-29, 1:04 AM | Повідомлення # 3275
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
(Tana)
вперше читаю про хустки, треба занотувати.

Занотовуйте всі smile Приймаю пожерті мишами і молями smile Треба! Для мистецьких цілей wink ДЯКУЮ smile

Хочеться нового року і новорічного настрою, а його нема і все тут sad Боюсь, що я могла перегоріти в цій підготовці подарунків для стареньких і маленьких. На роботі сьогодні був останній день перед НР, а потім знов на роботу практично одразу, без жодних канікул, 3-го січня : (((((((( фууу, хочу дома повалятись, побайдикувати на славу. Хочу неробства!..

хліп-хліп sad

Тетяна (Листопад), вибач, не встигла сьогодні сфотографувати твій подарунок (я його ще не з"їла, і це вже диво! (о., піду з"їм, може, з"явиться настрій?)))Вероніка (наша погоріла учениця) була сьогодні вранці так рада твоїм дарункам! Особливо притискала рожеві шкарпетки, м"який рушничок та папку для паперів smile А коли відкрила папку і побачила шоколадку, то так розгублено сказала: "Ой... Це теж мені?"))))) Просила передати величезну подяку за підтримку. ПЕРЕДАЮ smile І від себе теж дуже дякую! Я , зізнаюсь, не очікувала, і це дуже приємно smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Субота, 2012-12-29, 10:14 AM | Повідомлення # 3276
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Лізо, давай перелаштовуйся. Я зовсім не готувалася до свят, зараз на роботут і 31-го, але з позавчора творчість відновилася (ладнаю Саші костюм). Бажаютобі віднайти нову глибину (чи рівень) підготовки до свят!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2012-12-29, 1:52 PM | Повідомлення # 3277
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, дякую, Таня! Я вже дістала обидві ялинки з шафи, сьогодні поставлю, кажуть, одразу і настрій прийде smile

а поки що довишивую свою панду... smile поки світлий час!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Понеділок, 2012-12-31, 3:10 AM | Повідомлення # 3278
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
(Bullet)
Я вже дістала обидві ялинки з шафи, сьогодні поставлю, кажуть, одразу і настрій прийде

Обов"язково прийде!!!я до того ще додаю улюблені новорічні фільми,які у мене записані на диску - вони "шумлять".поки я прикрашаю ялинку та готую "салати олів"є" biggrin
і хоча нам непомітно прибрали різдвяну неділю - чекай на Різдво! wink






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-01-04, 0:33 AM | Повідомлення # 3279
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Zeta, дякую за побажання, Таня! Напевно, вони збулись smile
Дівчата, я вноворіччя отримала ДУЖЕ багато смс-ок з привітаннями, підозрюю, що можливо і від форумчанок! Але вони або без підписів, або підписані лише іменами smile Дякую всім, хто мене привітав, але прошу вказувати імена та нікнейми, я не в силах ввести в обмежену пам"ять телефона ваші номери :)*

Ще хороша новина! Майже закінчено панду! Сьогодні шила-шила, та все ж не встигла дошити палички зверху і знизу. Зато сама основна частина картини готова. Ось який у мене медмедик панда )



Ще питання до знавців! По центру картини (в районі низу морди, просто справа від ротика ) я намагалась зробити контур згідно схеми, але мені потріюна стороння думка...
Дивіться, всі контури листя обшиті червоним, згідно схеми. Але на схемі також є контур всередині білої обводки листочків. Я спробувала (оте саме місце по центру, там один листочок внизу - видно, що з контуром ззовні червоним, всередині темно-зелений), але на роботі колеги розділились, одним сподобалось, іншим - взагалі не сподобалось з другим контуром. Я вагаюсь. Підкажіть, чи робити контури всередині листочків чи ні? :(
Прикріплення: 9135432.jpg (68.3 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sjana_ifДата: П`ятниця, 2013-01-04, 1:53 AM | Повідомлення # 3280
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
(Bullet)
Підкажіть, чи робити контури всередині листочків чи ні?

І без контурів добре, і з контурами теж biggrin . Але зате у першого варіанту є дві переваги:
1) несуттєва - економія ниток tongue
2) суттєва - економія часу - і ми всі швидше побачимо готову картинку!


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.