| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 11:29 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
SabrinДата: Середа, 2012-11-28, 10:31 AM | Повідомлення # 3181
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (Bullet)
браслетик, що зараз знову у моді.

О-о-о, знову в моді? Я свої такі більшість розібрала на "матеріал" sad ; я люблю браслети, і робити, і носити. Маю цілий мішок. Вітаю з обновкою, і з котодарунками. А як там ті котики, що мали вирости? Ну дуже цікаво
 
nosiknataДата: Середа, 2012-11-28, 11:43 AM | Повідомлення # 3182
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Ася, спеціально для тебе, дорогенька моя підштовхувачка

А для МЕНЕ коли??

Лізо, радію, що ти попала в руки до ортодонта у теперішній час, коли сверла працюють на таких оборотах, що для дискомфорту треба ще напрягтись, уяви картину маслом 10-15 років тому - набір "будівельних" матеріалів та інструментів - тебе б уп"яте вирубили загальним наркозом! Недавно мала розмову з нашим лікарем з приводу Максимових зубів, - дитина взагалі немає страху перед дверями кабінету, згадую себе у його роки - за кілометр обходили огляд у стоматолога:)))

Скажу тобі (по секрету) як людина яка два роки мала справу з біжутерією на продаж - такі штуки як фенечки,фрілавки,ланцюги (і ланцюжки), черепи, шкіряні браслети з шипами,стрази і рози ( аж самій стало смішно)) ніколи з моди не вийдуть, популярність "хвилями" накочується, але не пропадає. Причому теперішні діти далекі від хіппі і навіть не знають хто вони такі, але носять:). Я пробувала, мені не зручно, плела "расточку" на пасмі волосся (на фестивалі "Свірж" на пам"ять зробила собі) , також довго не протрималась - це вікове,мабуть...

Ваш "котообмін" дуже радує - такі дива!:)А отими слизькими ниточками я вишивала - нічого, все вийшло бо звикла рука, спробуй на вишивці білим по білому - буде гарно. cool



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
ЖаннаДата: Середа, 2012-11-28, 1:39 PM | Повідомлення # 3183
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
теперішні діти далекі від хіппі і навіть не знають хто вони такі, але носять:)

це точно))))))
та й носять не тільки діти)) я вчилася в КИєво-Могилянській академії в 2005-2009 роках, то в нас дуже багато "неформалів" (сучасних хіппі) та й не тільки носили плетені фенечки, здебільшого всі знали, що коренями то пішло від хіппі, але таке значення мало хто в це вкладав. поширено було дарувати фенечки друзям - саме в знак дружби і особливого ставлення, при чому коли зав"язуєш фенечку другові, то він має загадати бажання і цю фенечку типу не можна знімати, поки вона сама не порветься)) мій чоловік носив такі фенечки, в нього всього їх було десь штук 7 (але не всі одночасно))), то я й сама, як почала з ним зустрічатися, то спеціально навчилася плести фенечки, щоб йому зробити такий подарунок)))) а потім робила-дарувала і іншим друзям-прихильникам стилю і світогляду хіппі. але сама ніколи таких не носила)))

Лізо, а ваш подарований браслетик, теж, безумовно, є свідченням неабиякої прихильності))) уявляю собі, як Вам було приємно його отримати!))



мій рукодільний ЖЖ


Повідомлення відредагував Жанна - Середа, 2012-11-28, 1:41 PM
 
sovkaДата: Середа, 2012-11-28, 3:05 PM | Повідомлення # 3184
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Жанна, дякую за такий екскурс!
Фенєчок не носила ніколи і навіть не підозрювала, що вони мають такий глибокий зміст.
Треба обов'язково спробувати, хай навіть вік уже не той wink
 
lady-vДата: Середа, 2012-11-28, 4:03 PM | Повідомлення # 3185
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (sovka)
хай навіть вік уже не той

biggrin насмішила, який то такий "не той", вік завжди той, що треба - такий який у душі. ( читаємо мій підпис в повідомленні )


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ЖаннаДата: Середа, 2012-11-28, 4:35 PM | Повідомлення # 3186
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
lady-v, погоджуюся! зрештою, плетіння фенечок - то дуже цікаве мистецтво і дуже гарне))) мені й зараз кортить іноді поплести, правда, руки так і не доходять. але маю папку з великою кількістю схемок - хоча ніколи фенечок і не носила)))) буду донечці вміння передавати, як підросте))


мій рукодільний ЖЖ
 
sovkaДата: Середа, 2012-11-28, 11:43 PM | Повідомлення # 3187
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Quote (lady-v)
насмішила, який то такий "не той", вік завжди той, що треба - такий який у душі. ( читаємо мій підпис в повідомленні )

А я от подумала, що Наталя знає, про що каже (що це "вікове"). Треба було носити фєньки на стадії дівчинка-дівчина. wink
На стадії "молода жінка №3" вже хочеться брильянтів biggrin
 
BulletДата: Четвер, 2012-11-29, 11:24 PM | Повідомлення # 3188
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ВСІМ ВСІМ дякую за моральну підтримку! Лікар сказала, що операція непотрібна )Поки що підліковуюсь народними антисептиками. Далі життя покаже, але я дуже рада, що не буде хірургічного втручання, ТТТ,

Поточних новин багато, у тому числі і про наш рідний форум. Не знаю, як і куди поки що все писати, але впевнена: ви всі будете раді :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-11-30, 2:06 AM | Повідомлення # 3189
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
роздивитись тут
як вам? ;)))))) це пошила я, що постійно бореться з порушенням авторських прав. Піддалась гривні, звиняйте. Замовили і забрали, а зарплата мені ще не світить і не світить.. ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LeniДата: П`ятниця, 2012-11-30, 2:16 AM | Повідомлення # 3190
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
Bullet, Класні подушки!!! smile Була б я поруч - теж забрала б smile
 
КатюняДата: П`ятниця, 2012-11-30, 1:55 PM | Повідомлення # 3191
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Bullet, подушки дивовижні!! Ну дуже сподобались!

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-11-30, 5:50 PM | Повідомлення # 3192
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Bullet)
як вам? ;)))))) це пошила я, що постійно бореться з порушенням авторських прав.

biggrin іноді корисно бути порушливою, так, щоб бачити проблему і з іншого боку! Вітаю з таким корисним досвідом!
Quote (Bullet)
зарплата мені ще не світить і не світить.. ))))

Звучить вбивчо, при тім, що кінець року, і свята наближаються, і.... sad повно всього, а коли жити ось так: " Купи, що хочеш і ні в чому собі не відмовляй?" wink


ore et labore!
 
ZetaДата: П`ятниця, 2012-11-30, 6:40 PM | Повідомлення # 3193
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
exclaim exclaim exclaim
я не знаю,чиї ти права порушила - але вийшло дуууууууже гарно!






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
shtynkaДата: Субота, 2012-12-01, 0:49 AM | Повідомлення # 3194
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
ФЕЙСБУК? )))

Гадаю, Цукерберг не дуже образиться ))) І не збідніє точно )))


Моя майстерня
 
BulletДата: Неділя, 2012-12-02, 3:22 AM | Повідомлення # 3195
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Leni)
Bullet, Класні подушки!!! Була б я поруч - теж забрала б

Quote (Катюня)
Bullet, подушки дивовижні!! Ну дуже сподобались!

Quote (Zeta)
я не знаю,чиї ти права порушила - але вийшло дуууууууже гарно!

Quote (shtynka)
Гадаю, Цукерберг не дуже образиться ))) І не збідніє точно )))

Дякую, дякую, дівчата smile
Quote (Пасіонарія)
Звучить вбивчо, при тім, що кінець року, і свята наближаються, і.... повно всього, а коли жити ось так: " Купи, що хочеш і ні в чому собі не відмовляй?"

Так і є, мовчать бухгалтери , більше того, нам не видали цейтлики з нашою зарплатою.. певно, щоб ми не знали, скільки нам недоплатять цьогоразу (вже двічи не додають по 150- 350 грн до зарплати і до авансу.... і поки що не повернули недодане).
Але знаєте, Людо, хоч зарплати і нема, але є замовлення (нехай і невеликі і не особливо вартісні), та все ж зрушилось з місця задумане мною покращення передсвяткового настрою для літніх одиноких людей і мам з малечею в колонії. Механізм уже запщено, усні домовленості укладені, відступати я не можу. Тобто якщо грошей не буде у мене, то я влітаю у копійочку (все одно ж якість льодяники куплю і вкладу)))).
Тож напевно у Бога є якісь плани на мене і на цей наш проект smile Точно є якісь плани. Бо просто так би не завелась ця "машинка" з передноворічними подарунками...

Кому було цікаве моє в"язання гачком - ось я завершила нарешті ковдру з квадратів.Зв"язані квадрати з залишків ниток, мама плела квадрати, я обв"язувала їх і гачкувала їх разом через край чорною вовною (ковдра важка, кіло , не менше, а то і більше. Зато ТЕПЛА!!!) Це моя особиста, але вам може бути ідеєю, якщо схочете комусь теплий подарунок (чи друзям, чи незнайомим з наших благодійних проектів). Тільки я вже раджу в"язати із синтетичних ниток, бо вони легкі!)


І хвастулик ! Мені від Яськи (Мар"яни Проць) прийшла пошта щастя! Це стосик кольорвоого паперу! На фото не видно, але він різнокольоровий і його так чимало! Дуже приємно + дуже неочікувано smile Мар"яно, дуже тобі дякую )*
Тепер мені ще більше паперів, щоб робити вітальні листівки (я вся з головою в подарунках до Миколая))))


і ще хвастулько маленьке: це котообмін, як ви розумієте. Зі зрозумілих причин не показую готові вироби, куди ця вишивка застосована. Бо мої партнерки читають активно мою тему, а я хочу, щоб їм був сюрприз. Трималась я довго, але сьогодні аж свербить показати ці фото. Мої ученниці бачили ці вишивки і сказали, що це позитивний персонаж з якогось східного мультика. Мама сказала, що це страшки smile А мені подобаються! :))))
Дві адресатки - два різних котики згідно їх кольорових уподобань.

Коти дуже маленькі, сантиметрів по 7 в ширину.
Прикріплення: 0750930.jpg (68.9 Kb) · 2654750.jpg (27.4 Kb) · 8217352.jpg (95.8 Kb) · 0879671.jpg (102.9 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2012-12-02, 1:32 PM | Повідомлення # 3196
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
я завершила нарешті ковдру з квадратів

О, майже одночансо з Оленкою, яка wel..rabbit( перепрошую, вилетіло, як нік пишеться). Мегафункціонально, раціонально і яскраво!

Погоджуюсь, що давненько в тебе листівочок не видно, Мар'яна влучно надіслала.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
lady-vДата: Неділя, 2012-12-02, 1:36 PM | Повідомлення # 3197
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
я завершила нарешті ковдру з квадратів

Мрія...


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2012-12-02, 1:51 PM | Повідомлення # 3198
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lady-v)
Мрія...

я теж так колись казала, головним виявилось: сісти і зробити )))

Quote (Tana)
Погоджуюсь, що давненько в тебе листівочок не видно, Мар'яна влучно надіслала.

Влучно надіслала, але я постійно роблю листівки, просто вони не продаються у мене в інтернеті, відповідно, я перестала їх показувати. Але ось, буквально пару днів назад зробила цілий виводок:

Новорічні нобрчики листівок. Перші, червоні з написами Мері Крістмас віддам за ультра вигідною ціною 5 грн за шт, тобто 25 грн за набір. Всередині вкладка в смужку для підписання побажань. Другий набір - невеличкі листівки приблизно 7 х 9 см, по 10 грн за шт.


Ну ці не продаються, вони вже навіть підписані, самі здогадаєтесь wink


Блакитні бірочки - виготовлено на замовлення студії "ГальванАрт", з іншого боку має бути доданий напис "Спасибо за покупку" з адресою сайта студії.
Справа - купка новорічних блискучих листівочок smile У мене їх дуже добре купують знайомі в реальному житті, а не в інтернеті, впевнена, що ці всі розберуть, бо ціну я на них викладаю невисоку (від 15 до 25 грн за трьохскладальну листівку), тому ще робитиму разів в 10 більше, бо передноворіччя smile

Ось, Таня, я не сиджу склавши лапки smile

Ну і любителям ковдр покажу ще більш ясні фото, щойно нафоткала:
Прикріплення: 3373700.jpg (74.7 Kb) · 7661702.jpg (88.2 Kb) · 7952063.jpg (91.2 Kb) · 5257929.jpg (66.9 Kb) · 7842054.jpg (92.6 Kb) · 6812841.jpg (102.0 Kb) · 3119934.jpg (110.9 Kb) · 0623267.jpg (98.9 Kb) · 5789432.jpg (40.7 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КатюняДата: Неділя, 2012-12-02, 1:55 PM | Повідомлення # 3199
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Bullet, які чудові листівочкиии , гарнюнііі. Що значить золоті рученятки smile

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2012-12-02, 2:20 PM | Повідомлення # 3200
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, ого Лізік! В тебе тут стільки такого всього класного!!! biggrin Молодець.
Листівочки твої, листівочки! АААААААААААААААААААААААААА..... smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.