| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 0:43 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-11-23, 6:18 PM | Повідомлення # 3161
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Мені подобаються старі варіанти, але якщо Всі хочуть змін, значить у нас наступає новий період. Я плентаюсть за вами smile .

ore et labore!
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-11-23, 7:09 PM | Повідомлення # 3162
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
знаю Геннадія Заречнюка віртуально, він і для мене робив старим козацьким скорописом надпис на прохання, при тому що в реалі ми не знайомі. Так що мій уклін за роботу над українськими шрифтами, мені банер подобається )))

А ще, може не дуже в тему, але подруга закинула посилання на інтернет-крамничку сьогодні, бо знає, чим я цікавлюсь... Так от, крам такий собі, а от сайт мені дуже сподобався. Вибачайте, якщо хтось причетний до нього і я образила вас попереднім реченням. http://nytka.com.ua/


Моя майстерня
 
tanytryellДата: П`ятниця, 2012-11-23, 7:22 PM | Повідомлення # 3163
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Вибачаюсь, що насмілилася мати власну думку, та ще й висловлювати її на загал. Неприпустимо з мого боку. От була б я, приміром, дипломованим художником - тойді да, тойді канєшно - а дипломованому агроному місце, напевно, десь у городі, в лайні - пардон, у добривах, - колупатися...
 
BulletДата: Субота, 2012-11-24, 0:51 AM | Повідомлення # 3164
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (tanytryell)
Вибачаюсь, що насмілилася мати власну думку, та ще й висловлювати її на загал. Неприпустимо з мого боку. От була б я, приміром, дипломованим художником - тойді да, тойді канєшно - а дипломованому агроному місце, напевно, десь у городі, в лайні - пардон, у добривах, - колупатися...

П"ємо валер"янку, вимикаємо психи, Таня wink Взагалі не збиралась нікого ображати. І я ж не писала нічого з царини агрономії чи з того, про що нічого не знаю.. скажімо, написала би я: гідропоніка - це їрунда і за нею нема майбутнього, я її не вважаю за науку і те де. От ти би посміялась, я думаю, з таких моїх слів ))))

Хто в чому хоче, в тому і колупається, перепрошую... Я і не підозрювала, що агроном повинен у лайні колупатись... Психувати на публіці теж не дуже гуд, я сама дуже часто так роблю, а потім сильно про це шкодую smile

tanytryell, мирового чаю? wink

Quote (Ролічок)
Bullet, так! ще б аби і дві реклами які поруч зробити такими ж лаконічними - було б супер!

Quote (Zeta)
підтримую! бо трошки вибиває з загального контексту

Лівареклама не наша праця, я не можу змінювати чуже, а праве мені самій подобається smile
Таня, Лора, дякую за підказку, зміню центральну частину smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Субота, 2012-11-24, 12:40 PM | Повідомлення # 3165
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, шкода, що не можна було змінити іншу рекламу. зараз багато сайтів з дизайну того чи іншого намагаються бути біленькими і лаконічними.
ну в нас все таке яскравеньке. мабуть так всім більше подобається.



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Субота, 2012-11-24, 1:56 PM | Повідомлення # 3166
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
Bullet, шкода, що не можна було змінити іншу рекламу. зараз багато сайтів з дизайну того чи іншого намагаються бути біленькими і лаконічними. ну в нас все таке яскравеньке. мабуть так всім більше подобається.

Лорочко, ти мабуть, не ходиш по іншим сайтам, присвяченим вишивці і рукоділлям?
http://vishivalochka.com.ua/forum/
http://crestik.ucoz.ru/forum
http://www.stitchua.com/
http://www.igolka.in.ua/forum/
----- це форуми, які в першій п"ятірці по пошуку в яндексі. Ага, такі всі лакончні і білесенькі... wink

Не хочу бути грубою, але тим, кому не подобається наш сайт, пропоную зробити альтернативний ресурс, і всім буде комфортно! Які проблеми? ))))
Зробіть свій, подивіться, чи довго протягнете на ентузіазмі, переконаєтесь, що без реклами нікуди не подітись, і зрозумієте, чому ЦЕЙ сайт саме такий, як є.

Ролічок, невже ця моя робота викликає таку у тебе огиду? smile А мужик, що в"яже як корова копитом, не викликає? ))))) Ну ти даєш :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
tanytryellДата: Субота, 2012-11-24, 2:06 PM | Повідомлення # 3167
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Нічого не маю проти "мирового чаю". Можу навіть додати від себе
...хороший агроном у всьому, вибачаюсь, колупається - тільки тоді можна бути впевненим, що все буде, як треба... Наш агроном знав не тільки, який раціон у корів, а й де все те росло, і чим удобрювалось... І регулярно брав аналізи грунту, органічних добрив і тому подібного, щоб чітко знати, чого і скільки не вистачає, або забагато...
" Взагалі не збиралась нікого ображати. І я ж не писала нічого з царини агрономії чи з того, про що нічого не знаю.. скажімо, написала би я: гідропоніка - це їрунда і за нею нема майбутнього, я її не вважаю за науку і те де. От ти би посміялась, я думаю, з таких моїх слів ))))" - ніколи не дозволяю собі сміятись з чужої думки, навіть якщо вона не правильна. Намагаюсь пояснити, чому не згодна, довести власну точку зору із аргументами в руках... Тому категоричні присуди на зразок "ти не маєш диплома - ти нічого не тямиш" сприймаю досить негативно. Часто стрічала людей, які у не своїй фаховій сфері знаються ліпше за деяких "прохвесорів" wink
"П"ємо валер"янку, вимикаємо психи" - перепрошую, якщо висловилась занадто різко, але це не буди психи - я обдумувала суть питання день, і ще день ходила, "перетравлюючи" твою відповідь... Просто я, спілкуючись у певному тісному колі людей, звикла висловлюватись прямо і стисло, не причісуючи слів... Я все життя така була - пряма, як голобля... І мені це також завдає клопотів, і досить часто - але закинути мені нещирість ще нікому не вдалося...
...давайте просто утримуватись від вироків будь-кому! Тобі особисто неприємний цей чоловік, як людина, дратує його манера розмовляти, спосіб заробляння грошей і методи самовираження? Що ж - це твоя особиста точка зору. Те, що він психічно хворий, нічого не міняє - Врубеля згадай, Гойю, ну, та що я тобі казатиму - сама все знаєш, і безумовно, краще за мене... Ну, а якби він був охайно вдягнений, стрижений і не вивязував вузлів на своєму плетиві, а даючи інтерв'ю, казав те, що ти б хотіла почути і приязно посміхався?.. Як би ти поставилась до нього?
...Давайте, будемо добрішими до людей - навіть таких дивакуватих соціопатів, як він?.....


Повідомлення відредагував tanytryell - Субота, 2012-11-24, 2:09 PM
 
BulletДата: Субота, 2012-11-24, 2:23 PM | Повідомлення # 3168
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (tanytryell)
Тому категоричні присуди на зразок "ти не маєш диплома - ти нічого не тямиш" сприймаю досить негативно.

Агов, я такого не казала! wink Це ти сама собі таке уявила smile

Quote (tanytryell)
"П"ємо валер"янку, вимикаємо психи" - перепрошую, якщо висловилась занадто різко, але це не буди психи - я обдумувала суть питання день, і ще день ходила, "перетравлюючи" твою відповідь...

Таня, співчуваю. І не раджу надалі перетравлювати в собі все, з чим стикаєшся, так можна не дотягнути і до половини відведеного життя.!!

А тортик розрізаю, розрізаю... розрізаю.. та капець, нічого ж не залишиться :))))) Дякую :)
Quote (tanytryell)
Тобі особисто неприємний цей чоловік, як людина, дратує його манера розмовляти, спосіб заробляння грошей і методи самовираження?

Ні, я не можу мовчати smile Таня, Врубель і Гойя, як не крути, майстри своєї справи, а цей, що на відео - не майстер взагалі ні разу. І не він сам мене дратує, а те, що зараз в світі піднімається "на ура" не майстерність, а випендрьож на пустому місці. Тобто більше мене дратують ті, хто з нього робить культ, розумієш?

І вже не ображайтесь ні ти, ні Лора, але де тут *чистий дизайн*? Там лише брудні руки, брудний одяг і, підозрюю /з його мовлення/ забруднені думки.

Яким би не був пафосним Малєвич (я читала його щоденники і його праці, він елементарно безграмонтий, з такими помилками писав, що жесть!), але він прекрасний колорист, і від цього не дітись нікуди. В магію "Чорного квадрата" вірять лише наївні люди, люди ж зх худ. освітою, все розуміють і тихо посміхаються.

А у випадку з цим відео про в"язальщика, нам всім намагаються нав"язати думку, що в"язати всяку фігню - це ДИЗАЙН, трясця. Та який дизайн? Хочу я побачити тебе, Таня, в таких виробах. Бо він в"яже цілком носибельні шапки, шалики, абажури, але з висячими нитяними, пардон, соплями, тьфу.

tanytryell, в будь-якому випадку, із-за якогось відео сваритись я і не збиралась. Перепрошую, якщо емоційно висловлююсь (я і так змінилась сильно, чесслово, я вже спокійніша, ніж років 5 назад )))))

Миру - мир smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Субота, 2012-11-24, 3:53 PM | Повідомлення # 3169
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet,
Quote
Ролічок, невже ця моя робота викликає таку у тебе огиду? А мужик, що в"яже як корова копитом, не викликає? ))))) Ну ти даєш :)*

це взагалі про що?! і звідки?!
де я написала чи сказала що те що ти робиш викликає у МЕНЕ огиду?!
все що було написано - не про те що у нас. тут всі намагаємось одну одну хвалити, чи просто нічого не писати якщо неподобається. я так намагаюсь роботи.



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Субота, 2012-11-24, 8:52 PM | Повідомлення # 3170
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ролічок, цей сайт робила я smile Тобі не сподобався сайт - я сприйняла, що тобі не сподобалось те, що я зробила - сайт smile

Лора, та то все їрунда, я не зациклююсь, і всім не раджу. Я трохи емоційно неврівноважена, бо днями мушу їхати в щелепно-лицьову хірургію, причому повторно.. і це у мене не викликає позитиву, відповідно, все, що навкруги мене, я сприймаю специфічно. Тому дуже прошу вас не ображайтесь на мене smile

Ну і віруючих попрошу помолитись за те, щоб я обійшлась без хірургічного втручання smile Бо задовбали вже ці наркози, чесно кажучи.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Субота, 2012-11-24, 9:47 PM | Повідомлення # 3171
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, вибач, але я ніде не сказала і не написала, що мені не подобається цей сайт!!!
і чого б це я таке навіть думала?
був класний новий банер! я просто думала, що можна і ті реклами змінити. а якщо ж ні, то нехай би був новий банер і ти реклами. я так і написала. не знаю чому тобі здалося щось інше.
сама знаєш, що це твоє дітеще і ти з ним робиш що хочеш. якби в мене були якісь би принципові зауваження, то я б написала тобі особисто або навіть зателефонувала.



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ЯлинаДата: Субота, 2012-11-24, 9:57 PM | Повідомлення # 3172
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Bullet, я щиро бажаю вам видужати і обов"язково про це помолюсь!
Quote (Bullet)
Я трохи емоційно неврівноважена, бо днями мушу їхати в щелепно-лицьову хірургію, причому повторно.. і
Ооо, я там бувала...
eek sad але налаштовуватись позитивно все одно треба намагатися! smile
 
ZetaДата: Неділя, 2012-11-25, 2:31 AM | Повідомлення # 3173
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Лізо! ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! от побачиш! smile
smile smile






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
РолічокДата: Неділя, 2012-11-25, 2:48 AM | Повідомлення # 3174
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, бажаю емоційно врівноважитись. і бажано без наркозу. можна з шоколадно-кавовим допінгом wink


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2012-11-25, 4:10 AM | Повідомлення # 3175
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ролічок, Zeta, Ялина, дякую, наступний тиждень покаже )*

Quote (Ролічок)
Bullet, вибач, але я ніде не сказала і не написала, що мені не подобається цей сайт!!! і чого б це я таке навіть думала?

От яка сила інтернетного непорозуміння : )))))) Все ок, просто я невірно зрозуміла, ти неточно написала , буває smile Головне, миру мир! ))))))
Дівчата, а я закінчила одну монохромну роботу вишивати, але не покажу, бо в конкурсі хочу взяти участь. Просто хвастаюсь:)
Потенційні питання? Ні, не панда ))))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2012-11-25, 4:22 PM | Повідомлення # 3176
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Миру - мир

Амінь!
Bullet, молюся тихо, щоб все було добре


ore et labore!
 
sovkaДата: Понеділок, 2012-11-26, 5:21 PM | Повідомлення # 3177
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Bullet, Лізо, ви як там? Все вже закінчилося?
Вболіваю за вас, бо сама була у такій ситуації двічі, відтоді мало не на "ти" з персоналом хірургічного кабінету smile
Але це ж добре, що є рішення і засоби лікування? Гірше було б, якби ніхто не знав, що робити, або не було б потрібного лікаря на місці (як це часто у нас буває).
Словом, тримайтеся! Ми подумки з вами.
 
BulletДата: Середа, 2012-11-28, 0:34 AM | Повідомлення # 3178
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пасіонарія, дякую, ще завтра треба пережити (я переживу, але щоб все легко обійшлось))

sovka, дякую за турботу, завтра до ортодонта їду, поки не поспішаю знову до хірурга. За своє життя я вже пережила 4 повних загальних наркози і більше не хочу smile
Саме дивне (я би навіть сказала *неприємне*) в моїй ситуації, що всі зуби здорові або пошпакльовані, а от, бач, все одно доводиться возитись із щелепою, халепа smile
Я тримаюсь молодцем, хоч зрозуміло, що в такій ситуації геть спокійним бути складно, бо мені "світить" ще раз сверлити наскрізь верхню щелепу, повірте, не саме приємне відчуття ))))))) Не уявляю, як собі всякі "зірки" добровільно дають стукати по черепу, носи міняють, всяку пластику, бррр... Психи smile

А я тим часом похвалюсь: отримала котообмін другий, від Волиняночки на цей раз.. а там.. дивіться самі:








Оля - Волиняночка! Дякуємо тобі за подарунки для всієї родини! Мама абрала у Тішані гриби smile Тішаня прихватизував мишку, бо вона дзеленчить (але вона ще жива, я дивуюсь! Кіт напевно старіє ))))) Я в захваті від гудзхиків найбільше!!! Гольниць багато не буває, мені і так заздрить колектив, щоразу я приношу на роботу рукоділля з різними гольницями, бо я придмала різні роботи складати з різними гольницями, різними голками т.д.)))
Ну і КАВА :)** і ШОКОЛАААД :)**** Оля, нитки спробую обов"язково, такі слизькі видаються, я ще не бачила таких smile Дякую ЗА ВСЕ!

-------------------------------------

І щоб не створювати безліч повідомлень, зразу тут і похвастаюсь: мені "пішла" вишивка. Так набридло шити (а ще невдача з невірно розміщеною вишивкою на сумці замовниці вибила з колії, вірніше ДОбила))). І я присіла на вишивку smile

Ася, спеціально для тебе, дорогенька моя підштовхувачка smile


(підказка: побільшало вишитого листя по центру!)

-----------------------------------

І ще похвастаюсь, мене прийняли до братства, я так думаю.. Сьогодні учениця урочисто (і таємничо водночас))) надягнула на мою руку (поки я замружувала очі)))) браслетика, що зараз знову у моді. Нині це нічого не значить, але коли мені було 18, такі фєнєчки в триколорі називали "фрілавки" (від фрі лав - вільна любов) і їх носити було .. еммм.. ну трохи напряжно в осередку хіпі (а я ж в художньому вчилась, там 50% під хіпі косило). Ось, тепер я з фрілавкою:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Середа, 2012-11-28, 0:45 AM | Повідомлення # 3179
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Я тримаюсь молодцем, хоч зрозуміло, що в такій ситуації геть спокійним бути складно, бо мені "світить" ще раз сверлити наскрізь верхню щелепу, повірте, не саме приємне відчуття ))))))) Не уявляю, як собі всякі "зірки" добровільно дають стукати по черепу, носи міняють, всяку пластику, бррр... Психи

Аж мороз по шкірі. Тримайтесь! Вболіваю, щиро.
Quote (Bullet)
мені "пішла" вишивка.

Ура! Панда росте!
Quote (Bullet)
Нині це нічого не значить, але коли мені було 18, такі фєнєчки в триколорі називали "фрілавки" (від фрі лав - вільна любов) і їх носити було .. еммм.. ну трохи напряжно в осередку хіпі

biggrin biggrin biggrin


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ЯлинаДата: Середа, 2012-11-28, 10:30 AM | Повідомлення # 3180
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Я тримаюсь молодцем, хоч зрозуміло, що в такій ситуації геть спокійним бути складно, бо мені "світить" ще раз сверлити наскрізь верхню щелепу, повірте, не саме приємне відчуття )))))))
Тримайтесь, ми хвилюємось за вас!!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.