| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 8:43 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
shtynkaДата: Понеділок, 2012-11-12, 2:06 AM | Повідомлення # 3101
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
я товста, як жбанець )))))

насмішила, але це не правда )))
З твоїм авторитетом - взагалі не помітно. Все компенсує 75 D )))
А от у мене із цим не склалось... Так що я просто банячок )))

Quote (Bullet)
Ну буду чесною: я ще й не змінила свого харчування...

Бажаю прийти до цього легко і невимушено.

Доречі, стегна мої колись почали вужчати тільки лише коли перестала вживати відверто шкідливі штуки, типу шоколаду, алкоголю, смаженого, соленого і т.п. Інакше жодні фізичні вправи не дають такого ефекту. Я це пов"язую із тим, що як правило в нас там запасається не жирок, а шлаки і всякий бруд. Поки не почнеш мити його чистою водою, а не кавою - не хоче діватись нікуди, хоч лусни.


Моя майстерня
 
BulletДата: Понеділок, 2012-11-12, 2:29 AM | Повідомлення # 3102
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
насмішила, але це не правда ))) З твоїм авторитетом - взагалі не помітно. Все компенсує 75 D ))) А от у мене із цим не склалось... Так що я просто банячок )))

Ну і як тобі не соромно? Га?:) Ти на 20 кіло худіша за мене. Чи навіть на 30???
Я нахабно не худну і важу 81 - 82 кіла, і у мене все ще розмір Д, але уже далеко не 75, а всі 95 мабуть. Я не міряю, щоб не розчаровуватись:)

Quote (shtynka)
Доречі, стегна мої колись почали вужчати тільки лише коли перестала вживати відверто шкідливі штуки, типу шоколаду, алкоголю, смаженого, соленого і т.п. Інакше жодні фізичні вправи не дають такого ефекту. Я це пов"язую із тим, що як правило в нас там запасається не жирок, а шлаки і всякий бруд. Поки не почнеш мити його чистою водою, а не кавою - не хоче діватись нікуди, хоч лусни.

Ой мама... шоколааад. До речі, від нього у мене нічого не болить. А взагалі я останнім часом страждаю болями навколо пупа і нижче. Сирі яблука (моя улюблена раніше їжа!), цільне молоко (навіть просто додане в каву!) - вбивча штука, щось не те з моїми бактеріями, хоч плач. Гастроентеролога в місті нема (і таке буває). Лікуюсь наосліп шляхом спроб і помилок. sad
Перестати їсти шоколад для мене - це як кинути палити для курця. Каву покинути пити було легше. Зараз пью її пару разів на тиждень всього лише.
А смаженого і солоного я не вживаю. Тони цукерок компенсують це:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
tanytryellДата: Понеділок, 2012-11-12, 11:26 AM | Повідомлення # 3103
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Лізо, та не товста ти! Нормальна жінка з нормальною статурою і запасами у потрібних місцях! Наше (жіноче) тіло запасає їх не на чорний день, а на випадок вагітності - отже, позбуватись жирку на животі, означає зменшувати свої шанси стати мамою... У мене "животик" з'явився років у 12-13, разом із самі знаєте, чим - а важила я тоді 57 кіло, що для моїх метр сімдесят два - досить мало. А якщо перестаратись із вправами для боків - можна залишитись без таліі, у "корсеті" із м'язів...
Моя двоюрідня сестра - інструктор з шейпінгу. У неї природній тип тілобудови - груша, так вона два роки на самому рисі і сухофруктах жила, щоб жирку зі стегон і ніг позбутись. І тренувалась 7 днів на тиждень, по кілька годин... І то, не зразу вийшло. І що - схожа тепер на гренадера, з широкими плечима,вузкими стегнами, талією шириною з попу, яку доводиться "малювати" пояском...
А щодо травлення - моя баба рекомендувала всім, у кого гастрити, катари і навіть язви, пити щоранку натщесерце картопляний сік. Пів-склянки свіжовичавленого соку, "закусюючи" 1 сирим яйцем. Потім десь із пів-годинки не їсти.
А шлаки ганяти салатом із сирих овочів - моркви, капусти, цибулі, червоного буряка, петрушки, гарбуза - натертих на тертці і помащених олією... А якщо із печінкою негаразди - щоранку випивати столову ложку олії...
А цукерки заміни на курагу, або чорнослив, або інші-всякі фініки - це значно корисніше, хоча не менш смачно!
І будь здорова!


Повідомлення відредагував tanytryell - Понеділок, 2012-11-12, 11:28 AM
 
lady-vДата: Понеділок, 2012-11-12, 12:08 PM | Повідомлення # 3104
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (tanytryell)
А якщо перестаратись із вправами для боків - можна залишитись без таліі, у "корсеті" із м'язів...

Щодо талії - вичитала в інеті цікаву пораду. Треба мати корсет на шнурівках ( або ще якийсь, щоб регулювати об'єм ) і качаючи прес (без корсету!) мати його біля себе, а коли вправи закінчено - ЛЕЖАЧИ на спині!!! одягнути корсет затягнувши в потрібних місцях ( ми говоримо про талію wink ) поки м'язи ще розігріті. І походити так, як мінімум годину поки вони, тобто м'язи, охолонуть (а, якщо, є бажання і сприятливі погодні умови ( не літо і не жарко), то хоч весь день) Тоді і прес качається, і мя'зи лягають корсетом саме там, де треба нам - жінкам smile


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2012-11-12, 4:23 PM | Повідомлення # 3105
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (tanytryell)
Лізо, та не товста ти! Нормальна жінка з нормальною статурою і запасами у потрібних місцях! Наше (жіноче) тіло запасає їх не на чорний день

Таня, від такої худої, як ти, чути таке сумнівно! ))))))

Quote (tanytryell)
А щодо травлення - моя баба рекомендувала всім, у кого гастрити, катари і навіть язви, пити щоранку натщесерце картопляний сік. Пів-склянки свіжовичавленого соку, "закусюючи" 1 сирим яйцем. Потім десь із пів-годинки не їсти. А шлаки ганяти салатом із сирих овочів - моркви, капусти, цибулі, червоного буряка, петрушки, гарбуза - натертих на тертці і помащених олією... А якщо із печінкою негаразди - щоранку випивати столову ложку олії...

Дякую за поради від бабусі! )

Quote (lady-v)
Щодо талії - вичитала в інеті цікаву пораду. Треба мати корсет на шнурівках ( або ще якийсь, щоб регулювати об'єм ) і качаючи прес (без корсету!) мати його біля себе, а коли вправи закінчено - ЛЕЖАЧИ на спині!!! одягнути корсет затягнувши в потрібних місцях ( ми говоримо про талію ) поки м'язи ще розігріті. І походити так, як мінімум годину поки вони, тобто м'язи, охолонуть (а, якщо, є бажання і сприятливі погодні умови ( не літо і не жарко), то хоч весь день) Тоді і прес качається, і мя'зи лягають корсетом саме там, де треба нам - жінкам

Ого! Не знаю щодо дієвості саме цієї поради, але моя однокурсниця змучувала себе затягуванням талії в школі цілий рік... і має талію! smile

Я прибічник еволіційного розвитку усього-усього, спеціально дертись із сил не буду, звісно.
А от можливість ентероколіту у себе я не виключаю. Але буду мислити позитивно:) Дивно інше: від болів в животі кльово допомагає кока-кола. Парадокс.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Понеділок, 2012-11-12, 4:31 PM | Повідомлення # 3106
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
однокурсниця змучувала себе затягуванням талії в школі цілий рік.

То тільки годинку після вправ biggrin


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
a-straДата: Понеділок, 2012-11-12, 5:33 PM | Повідомлення # 3107
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Ліза, привіт! Чудесні фото!!! Як подих свіжого гірського повітря!!! Молодець, що я можу сказати! Це ти у справах чи відпочиваючи?
Я не знаю чому ти так над собою насміхаєшся, ти вродлива дівчинка!
Стосовно м'язів: потерп ще трошки, і ти побачиш результат не тільки на спині! Якщо у тебе є бажання стати стрункішою (а воно у тебе є) поступово ти прийдеш і до привильного харчування і до здорового способу життя! Як каже моя подруга: має бути реформа, а не революція!
Бажаю тобі успіху і вірю що ти незабаром станеш ще красивішою і стрункішою! (Хоча ти і так дуже приваблива smile )


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
BulletДата: Понеділок, 2012-11-12, 10:06 PM | Повідомлення # 3108
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
a-stra, та я ж не кажу, що я потворна, я кажу, що сильно погладшала, і ось аж фітнесом зайнялась за великі (для мене) гроші ))))
Дякую і за віру в мене wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-11-13, 12:00 PM | Повідомлення # 3109
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
, я кажу, що сильно погладшала, і ось аж фітнесом зайнялась за великі (для мене) гроші ))))
Ліза, гладенькі, кругленькі люди, з покін віків вважались добрими і спокійними. Не треба нервувати, чесно. Від мого приїзду з Києва я схудла на 7 кг. Я перестала переживати як там мої мама і татко, бо тепер я бачу їх кожен день, знаю як вони і зовсім не нервую. І худну, просто так, нічого особливого не роблю: гуляю з собаками - як і раніше, тільки тепер три собаки і мама гуляє зі мною. І зовсім немає часу для сидіння, бігаю з першого на другий поверх цілий день, якщо не працюю. Так що секрет схуднення - Душевний Спокій. Ти дуже гарна, мила людина, не нервуй, все буде гаразд.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2012-11-13, 7:47 PM | Повідомлення # 3110
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Bullet)
a-stra, та я ж не кажу, що я потворна, я кажу, що сильно погладшала, і ось аж фітнесом зайнялась за великі (для мене) гроші ))))
Дякую і за віру в мене

Я теж вірю і радію будь-яким позитивним досягненням! smile
Quote (Oленка)
Так що секрет схуднення - Душевний Спокій.

Занотувала! smile


ore et labore!
 
BulletДата: Вівторок, 2012-11-13, 11:08 PM | Повідомлення # 3111
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Ліза, гладенькі, кругленькі люди, з покін віків вважались добрими і спокійними. Не треба нервувати, чесно. Від мого приїзду з Києва я схудла на 7 кг. Я перестала переживати як там мої мама і татко, бо тепер я бачу їх кожен день, знаю як вони і зовсім не нервую. І худну, просто так, нічого особливого не роблю: гуляю з собаками - як і раніше, тільки тепер три собаки і мама гуляє зі мною. І зовсім немає часу для сидіння, бігаю з першого на другий поверх цілий день, якщо не працюю. Так що секрет схуднення - Душевний Спокій. Ти дуже гарна, мила людина, не нервуй, все буде гаразд.

ДЯКУЮ ) Що тут ще скажеш, я і не очікувала )))
Спокою мені не завадить... Мамі привіт передавай (Ніна Анатоліївна, привіт вам з України:)!

Пасіонарія, Людо, ви мені видались взагалі надзвичайно гармонійною і спокійною людиною при зустрічи на Зльоті! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
veronikaДата: Середа, 2012-11-14, 1:59 AM | Повідомлення # 3112
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Фото з криму просто супер, а Ви Лізо чудово виглядаєте !!!!!;) (Нема чого нарікати)))))))))

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
BulletДата: Середа, 2012-11-14, 2:38 AM | Повідомлення # 3113
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
veronika, дякую )) я не нарікаю, я констатую smile Але дякую за добре слово, я на нього не наривалась, але все одно приємно:)


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2012-11-14, 9:27 AM | Повідомлення # 3114
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вітаю з подорожжю!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2012-11-14, 2:21 PM | Повідомлення # 3115
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Людо, ви мені видались взагалі надзвичайно гармонійною і спокійною людиною при зустрічи на Зльоті!

biggrin , приємно чути, враховуючи всі обставини доїзду...
Quote (Oленка)
Так що секрет схуднення - Душевний Спокій.

Я зрозуміла, що ключове слово душевний. От і "лікуюся" biggrin
Як правило, тримаюся довго врівноваженою, але коли штормить - торнадо ховається. Як правило, штормить мене публічно - доводять! А так я біла і пухнаста...і вже кругла, як м"ячик...ось! sad


ore et labore!
 
BulletДата: Середа, 2012-11-14, 3:58 PM | Повідомлення # 3116
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пасіонарія, Привіти м"ячикам wink Головне - не форма, а здоров"я. Коли м"ячики почнуть заважати здоровью, то автоматично все вирішиться! Тим більше, Людо, у вас вдома така моцна підтримка, такий чоловік!!

А тим часом я можу поділитись з вами двома радостями: результативними заняттями в ФітКьорвсі і посилкою..! Моя талія за 9 занять зменшилась на 5 см і ще важливіше: значно зменшився % внутрішнього жиру, той, що на органах внутрішніх, забула його назву, якийсь там домінальний... Тепер точно щодня ходитиму! До нового року пострункішаю.! Радіііююю! І ви радійте, тепер у вас стрункіший на 5 см, спортивніший і БОБРИЙ адмін smile

І одразу до смачного. Вранці отримала від Роми Черрі посилку в рамках котячого обміну. Трималась , поки була на фітнесі, і ще дорогою додому всі думки були в посилці.
І щоб передати мої відчуття (і почуття) від отриманого, покажу вам поетапно, як я відкривала посилку і ЩО З НЕЇ ДО МЕНЕ ПРИЛЕТІЛО smile

Ромо, ти суперовааааа!!!!!! ДЯКУЮ ДЯКУЮ ДЯКУЮ ДЯКУЮ :)


















Останні 2 фото - предмети в інтерьєрі (вже користую!) і мама приміряла хустинку smile Звісно, я носитиму її на шиї, я люблю хустинки і шалики різні.

Ромочко, все, вбсолютно ВСЕ в посилці точно для мене! Я дуже-дуже рада і вдячна тобі неймовірно!!! Сподіваюсь, я працюю теж в вірному напрямку і ти теж будеш рада моєму подарунку smile Але він ще не готовий, я попереджала wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2012-11-14, 4:40 PM | Повідомлення # 3117
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Пасіонарія, Привіти м"ячикам Головне - не форма, а здоров"я. Коли м"ячики почнуть заважати здоровью, то автоматично все вирішиться! Тим більше, Людо, у вас вдома така моцна підтримка, такий чоловік!!

Все, точно, заважає і у моїй свідомості вирішується! І моя моцна підтримка теж вимагає, спираючись на моє ж здоров"Я. Для мотивації, зміню аватарка - та вже морально застаріла - сім років пройшло!
Quote (Bullet)
А тим часом я можу поділитись з вами двома радостями:

Ура! Ваша радість - наша радість!
Quote (Bullet)
Моя талія за 9 занять зменшилась на 5 см і ще важливіше: значно зменшився % внутрішнього жиру, той, що на органах внутрішніх, забула його назву, якийсь там домінальний... Тепер точно щодня ходитиму! До нового року пострункішаю.! Радіііююю! І ви радійте, тепер у вас стрункіший на 5 см, спортивніший і БОБРИЙ адмін

Ура! Суттєві зміни! smile
Quote (Bullet)
І щоб передати мої відчуття (і почуття) від отриманого, покажу вам поетапно, як я відкривала посилку і ЩО З НЕЇ ДО МЕНЕ ПРИЛЕТІЛО

Клас ! Ого! Оце Рома! так надивилася, що й сама враз котів полюбила страшно-страшно!
Все таке класнюче! Я,між іншим, теж одержувала вітання зі Львова від Роми з нагоди свят Великодніх - радість неймовірнаа!
Тішуся і вітаю! biggrin


ore et labore!
 
SabrinДата: Середа, 2012-11-14, 5:57 PM | Повідомлення # 3118
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
А я отримала посилку з косметичками. Дуже гарні, ВЕЛИЧЕЗНЕ дякую!! Найменшу в мене намагаються виманити, поки не здаюся. smile
 
LDIIДата: Четвер, 2012-11-15, 1:11 PM | Повідомлення # 3119
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Bullet, вітаю з чудовим відпочинком-ви справді гарно виглядаєте -і не треба на себе наговорювати-головне дійсно здоров"я.А сили волі вам не позичати-я ж кожного вечора обіцяю собі із завтрашнього дня собою зайнятись.
 
cherryДата: Четвер, 2012-11-15, 4:27 PM | Повідомлення # 3120
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Лізочко, рада, що сподобалось. такий фотозвіт шикарний, кращий, ніж сам пакуночок biggrin
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.