| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 3:15 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: Середа, 2012-09-26, 0:10 AM | Повідомлення # 2941
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
забула додати: дівчата-львів"янки, витратьте на мене 5 -10 гривень, будь ласочка, а я вам теж стану чимось в нагоді... smile ... у вас28 - 30 вересня на пл. Ринок буде фестиваль кави... і можна буде відправити листівку кавову тематичну... а я великий любитель Львова, кави і паперових листівок...

http://www.ot-ot.lviv.ua/uk/event/?ca_eventid=6554




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: Середа, 2012-09-26, 10:04 AM | Повідомлення # 2942
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (Bullet)
дівчата-львів"янки, витратьте на мене 5 -10 гривень, будь ласочка, а я вам теж стану чимось в нагоді... smile

візьму до уваги. хоч не з самого Львова, але постараюся бути на фестивалі кави. А адресу? Куди листівку відсилати?


Повідомлення відредагував Sabrin - Середа, 2012-09-26, 10:05 AM
 
shtynkaДата: Середа, 2012-09-26, 10:24 AM | Повідомлення # 2943
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
підозрюю, що дешевше буде зашити рот

це і дешевше, і ефективніше )))

Quote (Bullet)
я переймаюсь можливою непрофесійністю тренерів

знаєш, як натрапиш... коли я була на індивідуальній консультації - зі мною спілкувалась дуже гарна жіночка, у свої 40 із гаком вона виглядала як цукерочка, але виявилось, що вона лише допомагала запустити проект у запоріжжі і незабаром повернулась додому у київ... а от щодня тренування проводили зовсім різні дівчата, працівники... тут власне, багато знати не треба, бо вони вивчають більш менш як правильно користуватись обладнанням, і як приводити нових клієнтів.
Ну і скажімо так, спортивного вигляду серед дівчат тренерок було менше половини, і то я гадаю це не результат роботи, а вроджена відсутність проблем із зайвою вагою.

Власне, результат в будь-якому разі залежить на 99% від тебе самої. І досягти мети можна різними шляхами, витрачаючи гроші або ні... Якщо тобі важко себе організувати без стимулу того, що от я ж гроші заплатила, значить треба досягати, - то треба йти. А якщо можеш налаштуватись без того - економія на лице )))

Вартість у них постійно змінюється, але плюс-мінус... це може обійтись у 600-800 грн за пів-року, але контракт оплачується наперед. Воно наче і не так багато, якщо порівняти останній раз я ходила до тренажерки із абонплатою 300 грн на місяць. Але відразу заплатити таку суму не кожен спроможний.


Моя майстерня
 
a-straДата: Середа, 2012-09-26, 12:55 PM | Повідомлення # 2944
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Лізо, мені сподобалось назва дієти, яку я почула по телеку: ПМЖ - попробуй меньше жрать. За довгі роки дієт я переконалась в справедливості цього висловлювання. Ще мені допомагало, дійсно ефективно, рахувати калорії. Спочатку напрягає, але за недільки дві звикаєш, і це стає нормою.
Я зараз схудла на 10 кілограм завдяки більш прискіпливому ставленню до свого (і своєї сім'ї) харчування. Я не вживаю взагалі свинину, тобто жирне м'ясо. Ковбаси, сосиски, пельмені - це не їжа. Майонез вживаю дуже рідко і тільки власного виробництва. А взагалі моя мета, я думаю, що так і буде - відмова від м'яса взагалі (але це можливо при адекватній заміні іншими продуктами), або вживання нежирного м'яса зрідка. Людині для повноцінного функціонування організму достатньо вживати м'ясо два рази на тиждень. Також я відмовилась від алкоголю взагалі - він також додає нам зайвих калорій. І борюсь з собою стосовно курива. Кидала палити, не палила вагітною, коли кормила, тоді в силу обставин, що стались почала палити як паровоз, тоді кинула і не палила півроку, а зараз то палю, то не палю. Соромно стає - кидаю. Але десь 2-4 сигаретки в день буває. Соооромнооо!!!
Тобто, якщо за себе взятись і зважити всі плюси здорового образу життя - це фігура - раз, краще самопочуття - два, і що найголовніше - здоров'я, оскільки зайва вага за собою тягне і діабет, і різні захворювання шлунково-кишкового тракту, і судинні захворювання, також додаткова нагрузка на серце. Зважте все це і з прекрасним настроєм беріться за покращення свого життя! І головне, що на це не потрібно тратити коштів, бо ніякі інструктори і фітнес-тренери не змінять нічого. Все залежить тільки від Вашої на те доброї волі. З Богом!!!


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
shtynkaДата: Середа, 2012-09-26, 2:25 PM | Повідомлення # 2945
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (a-stra)
на це не потрібно тратити коштів, бо ніякі інструктори і фітнес-тренери не змінять нічого. Все залежить тільки від Вашої на те доброї волі.

так, я цілком згодна. підписуюсь під кожним словом.
ще я помітила, що корисна проста їжа навіть економить бюджет, я вже не говорю про помірне споживання її )))
наприклад, обід із гречаної каші і тушкованих овочів обійдеться значно дешевше, ніж шмат смаженого м"яса і олів"є.
а про користь сперечатись нема чого.

все, що коштує надто дорого, навіть якщо це вважається здоровою їжею (ну наприклад сухофрукти, горішки, екзотичні овочі чи фрукти) як правило або оброблено купою зайвих для нашого організму речовин, або не є корисним в принципі...


Моя майстерня
 
soncevudaДата: Середа, 2012-09-26, 6:51 PM | Повідомлення # 2946
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Лізо, цей фіт кьорс дуже сумнівний фітнес. ((
я от відмовилась від м"яса та риби взагалі вже 4-ий місяць. схудла майже на 10 кіло.
хоча ще є куди меншати.
було дуже дуже просто!!!



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
BulletДата: Середа, 2012-09-26, 9:40 PM | Повідомлення # 2947
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Власне, результат в будь-якому разі залежить на 99% від тебе самої.

+111111 smile

Таня, твоя думка була вирішальною, я ще більше полазила, почитала. Сьогодні пішла і підписала угоду. Річний абонемент. Лишилось десь знайти 2 тисячі гривень smile
Quote (a-stra)
Лізо, мені сподобалось назва дієти, яку я почула по телеку: ПМЖ - попробуй меньше жрать.

А у мене не спрацьовує. Я пробую і кидаю. І я не їм багато, я знаю, що я їм неправильно. Я собі порушила обмін речовин, загустила кров і внаслідок затяжної депресухи вибудувала жовчо-камінний рудник в собі smile Тому просто "попробуй менше жерти" мені не піходить. Мені потрібен стимул. Думаю, 2 тисячі гривень мені буде жалко просто так віддати і жерти далі : ))))

Quote (soncevuda)
Лізо, цей фіт кьорс дуже сумнівний фітнес. (( я от відмовилась від м"яса та риби взагалі вже 4-ий місяць. схудла майже на 10 кіло. хоча ще є куди меншати. було дуже дуже просто!!!

Нема ніякого зв"язку між відмовою від м"яса та риби і схудненням, повірте, то у вас якийсь збіг. Я пів року займалась оздоровчим голодуванням щотижневим (по добі) і пів року була вегетеріанкою. Не схудла взагалі на кіло навіть smile
Крім того, організми у нас всіх дуже індивідуальні.

Я прекрасно розумію, що фітнес - це не панацея, та і фітнесом цей Фіт Кьорвз назвати важко. Зато мені то буде стимулом ходити на заняття, бо вдома я знаходжу тисячу відмовок і закидаю всі свої заняття : )))

Дякую всім за підтримку : )*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2012-09-26, 9:45 PM | Повідомлення # 2948
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
буде жалко просто так віддати і жерти далі : ))))

так, це організовує )))
Лізо, тримай настрій на висоті і все буде добре!
Головне, не нападай на їжу, коли ти можеш без неї обійтись, а спостерігай результати і радій.
Зменшення кілограмів на вагах і гарне самопочуття - найкращий стимул триматись далі курсу на самовдосконалення!


Моя майстерня
 
BulletДата: Четвер, 2012-09-27, 0:13 AM | Повідомлення # 2949
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
shtynka, дякую дякую за підтримку : )*


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Четвер, 2012-09-27, 1:12 AM | Повідомлення # 2950
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (a-stra)
ПМЖ - попробуй меньше жрать.
Мені більше подобається ПБХ - Попробуй більше ходити! Всі ж знають - рукодільниці ходять значно меньше чим люди, у яких захоплення спорт



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
MіраДата: Четвер, 2012-09-27, 1:48 AM | Повідомлення # 2951
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Quote (Bullet)
ому просто "попробуй менше жерти" мені не піходить. Мені потрібен стимул. Думаю, 2 тисячі гривень мені буде жалко просто так віддати і жерти далі : ))))

ну це точно як про мене, чесне слово. Я купу разів худала і поправлялася знову. А поїсти люблю - просто капєц. Своїм жахливим способом життя (сидячим і малорухомим) також себе довела, тільки до проблемами з хребтом - грижі і протрузії майже у всіх міжхребцевих дисках.Так що. цілком і гаряче підтримую Лізу в щодо фітнесу. Головне не здаватися і підібрати хороший комплекс вправ. rolleyes
 
BulletДата: Четвер, 2012-09-27, 1:59 AM | Повідомлення # 2952
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Mіра)
ну це точно як про мене, чесне слово. Я купу разів худала і поправлялася знову. А поїсти люблю - просто капєц. Своїм жахливим способом життя (сидячим і малорухомим) також себе довела, тільки до проблемами з хребтом - грижі і протрузії майже у всіх міжхребцевих дисках.Так що. цілком і гаряче підтримую Лізу в щодо фітнесу. Головне не здаватися і підібрати хороший комплекс вправ.

ну я так зрозуміла, там практично усім однакові вправи. Але я усвідомлюю, за що я платитиму гроші. Миро, дякую за підтримку smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
a-straДата: Четвер, 2012-09-27, 12:33 PM | Повідомлення # 2953
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Думаю, 2 тисячі гривень мені буде жалко просто так віддати і жерти далі : ))))

Так, я думаю, то вагомий стимул))))
Лізо, успіху тобі!
Quote (Oленка)
Мені більше подобається ПБХ - Попробуй більше ходити!

Це точно!! Рух - то життя! (Я, наприклад, кожен день борюсь зі своєю ліністю)
Моя співробітниця займається фітнесом вже дуже багато років, вона в прекрасній фізичній формі, також вона харчується з розумом. Я запитувала, як то їй вдається, вона каже, що на шкідливу їжу навчилась дивитись як, наприклад, на щось неїстівне - на зубну пасту, чи пластмасу.)))


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
BulletДата: Четвер, 2012-09-27, 2:17 PM | Повідомлення # 2954
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (a-stra)
на шкідливу їжу навчилась дивитись як, наприклад, на щось неїстівне - на зубну пасту, чи пластмасу.)))

майже заздрю. у мене так смачно пахне зубна паста. До того ж, вона не біла, а червона... ммм.... )))))))))))))))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2012-09-27, 11:03 PM | Повідомлення # 2955
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
та і фітнесом цей Фіт Кьорвз назвати важко. Зато мені то буде стимулом ходити на заняття, бо вдома я знаходжу тисячу відмовок і закидаю всі свої заняття : )))

Повір, це краще, ніж вимотувати себе кількагодинно тренежарами, а результат не забариться. І самопочуття! Щиро бажаю швидко втягнутися в процес!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-09-28, 1:50 AM | Повідомлення # 2956
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Повір, це краще, ніж вимотувати себе кількагодинно тренежарами, а результат не забариться. І самопочуття! Щиро бажаю швидко втягнутися в процес!

Дякую за підтримку :)))

Щойно намальована несерйозна картинка для вашого гарного настрою..



Прикріплення: 2419593.jpg (42.6 Kb) · 2979776.jpg (38.0 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-09-28, 8:00 AM | Повідомлення # 2957
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
для вашого гарного настрою..

великі маленькі творіння посеред ночі... - гарний спосіб із користю проводити час коли не спиться )))
як завжди, цікава графіка. вона залишиться у олівці?
чи буде ще зверху туш? вибач, якщо питання ідіотські, та я в цьому лише захоплений спостерігач...


Моя майстерня
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-09-28, 9:06 AM | Повідомлення # 2958
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
як завжди, цікава графіка. вона залишиться у олівці?

так і буде )))
Quote (shtynka)
вибач, якщо питання ідіотські, та я в цьому лише захоплений спостерігач...

т чому ж?.. Мені будь-яка увага до моїх малюнків приємна! В жодному разі питання не глупі :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: П`ятниця, 2012-09-28, 9:47 AM | Повідомлення # 2959
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
А в мене питання трохи безглузде, але мені цікаво: а за яблуком що намальовано? Бо мені здалося, що старовинний бутель redface , наслідки відвідин аптеки-музею
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-09-28, 9:59 AM | Повідомлення # 2960
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
а за яблуком що намальовано?

а мені здається якийсь музичний інструмент )))


Моя майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.