| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 2:23 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2012-09-18, 1:37 AM | Повідомлення # 2901
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Заінтригую поки що.. бо сама замовниця (наша форумчанка Оленка fiery, що зараз при надії) відмовилась фотографуватись у строї, обіцяла передати фотографії з братового весілля (для цієї нагоди плаття і шилось)... Але я маю слабкі надії.
Ось так воно ивгляда на вішалці, вибачте. Не встигли з ручною вишивкою, використали машинну декоративну строчку (дякую мої Janome).



На фото видно шматочок Оленки fiery smile
Прикріплення: 5820741.jpg (38.0 Kb) · 1973775.jpg (40.7 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2012-09-18, 1:39 AM | Повідомлення # 2902
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
А ще покажу вам, як я працюю. Мене нема на світлині, я фотограф ))) 15-16 вересня - День Міста у Фастові, мали організувтаи виставку на центральній площі Соборній. Ось таке ми сіємо"добре, мудре, вічне". На тлі моїх колег - картини - роботи наших учнів (петриківський розпис, київський розпис, декоративне малярство, козак з конем - то килимок дитячої роботи, на ослінчику сидить наш колега, виклача художньої оборбки деревини, плете кошик, такий собі майстер-клас влаштував. Брилі - його ж праця.Все це - Фастівська Міська Школа народної майстерності.

Хоч тут попіарю її, бо скоро їй точно настане хана, нам навесні відімкнули опалення, а зважаючи на минулорічні +9" в приміщенні (і це при опаленні...). Ех, про хороше, про хороше... завтра обіцяли аванс smile



Знайшла і себе. Навіть посміхаюсь. Правда, губи не розтягуються із-за застуди, і всі (як назло!) підходили максимально близько і намагались потрогати мою вже таку давню вишиванку...

Прикріплення: 4551997.jpg (143.8 Kb) · 2349136.jpg (86.9 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romantikДата: Вівторок, 2012-09-18, 9:39 AM | Повідомлення # 2903
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Bullet, дуже гагна сукня. хоч я зайшла у Вашу свілицю "поглазеть" на новеньку сумочку wink wink wink
 
SabrinДата: Вівторок, 2012-09-18, 10:00 AM | Повідомлення # 2904
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Точно, сукня - супер tongue . А я ніяк не дочекаюся, поки "гаманець-малятко" в Шафі з"явиться, мабуть, таки не дочекаюся, і він вже "пішов" комусь...
 
a-straДата: Вівторок, 2012-09-18, 3:39 PM | Повідомлення # 2905
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Лізо, чудове плаття! Дуже елегантне! І виставка - ви МОЛОДЦІ!!!!
Але я заінтригована твоєю вишиванкою! Тобі дуже вона пасує! Чудові відтінки, і фасончик вдалий! Я не бачила, хоч, як ти кажеш, вона і давня! Можна поближче роздивитись? Або якщо я забудькувата або неуважна, тицьни мене туди, де ти її виставляла!!!! biggrin


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
BulletДата: Вівторок, 2012-09-18, 11:26 PM | Повідомлення # 2906
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
А я ніяк не дочекаюся, поки "гаманець-малятко" в Шафі з"явиться, мабуть, таки не дочекаюся, і він вже "пішов" комусь...

Неправда! Я його нікому не віддам. Не шила ще, тому що був період великих замовлень і початок навчального року + я прихворіла, як я вже писала. Оксано, неа вас окрім гаманця чекає пошта щастя, пошита спеціально для вас, я дуже сподіваюсь, що той подаруночок затьмарить очікування гаманця smile До речі, ця річ уже фігурувала в інтернеті і цілком можливо, ви могли здогадатись, про що я веду smile

Quote (a-stra)
Я не бачила, хоч, як ти кажеш, вона і давня! Можна поближче роздивитись? Або якщо я забудькувата або неуважна, тицьни мене туди, де ти її виставляла!!!!

хех ) Я майже цілий рік "викладала" відео в інтернет (довелось вивчати нові програми і різати відео на шматки). Дякуючи колективній спрямованості форумчанок, які самотужки назбирали гроші на відеозйомку, ми маємо чудовий фільм.. я ще не закінчила викладати всі частини, але моя вишиванка найбільше засвітилась ось тут:



Ця та інші частини відео викладені в темі Про Всеукраїнський зліт нашого форума :)

romantik, сумочки новенькі є, дякую, що нагадали, треба сфотографувати і показати (я збиралась на свято "Легенди Юр"єва" в сусідній Білій Церкві, тому шила, не вивішуючи в інтернет, але раптово захворіла (зашкалив напряг, як я розумію, тіло не витримало моїх бажань)))))))))))) і тепер і сумочки вдома, і я є. Записую собі: тааак, пофотграфувати сумочки....



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: Середа, 2012-09-19, 9:42 AM | Повідомлення # 2907
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (Bullet)
цілком можливо, ви могли здогадатись, про що я веду smile

Здогадуюся.... Але я на "малятко", те що готове чекала, таке квіткове, що на попередніх сторіночках майнуло, і не як подарунок, я була готова його купити. Знаєте ,як то буває: побачив - і вже хочу! biggrin Але то таке, головне - щоб ми всі були здорові! Бо тільки вийшла на роботу після відпустки, і вже хоч на лікарняний sad , зловив мене вірус. Воюю з ним медом з вощиною, забрус по-іншому.


Повідомлення відредагував Sabrin - Четвер, 2012-09-20, 9:35 AM
 
nosiknataДата: Середа, 2012-09-19, 11:19 AM | Повідомлення # 2908
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Ліза, та суперська в тебе вишиванка, дарма, що давня, мені ще на зльоті вона приглянулась:))


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
SabrinДата: Середа, 2012-09-19, 11:46 AM | Повідомлення # 2909
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Не шила ще, тому що був період великих замовлень і початок навчального року + я прихворіла

Я не підганяю, ні-ні. Чемно чекаю smile
 
lady-vДата: Середа, 2012-09-19, 12:31 PM | Повідомлення # 2910
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Ось так воно ивгляда на вішалці

На вішалці виглядає пречудово, думаю на власниці має бути - супер, чекаю світлини


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ZetaДата: Середа, 2012-09-19, 8:58 PM | Повідомлення # 2911
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Quote (lady-v)
На вішалці виглядає пречудово, думаю на власниці має бути - супер, чекаю світлини

так-так!підтримую очікування wink






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2012-09-20, 0:24 AM | Повідомлення # 2912
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Sabrin, бажаю здоров"я міцного!!!

nosiknata, дякую за заступництво моєї вишиваночки smile

Quote (lady-v)
думаю на власниці має бути - супер, чекаю світлини

чесне слово, на вдасниці має вид, а от на вішалці - щось зовсім мене засмутив цей вигляд...

Zeta, я і сама чекаю...

Була впевнена, що я це надрукувала, але із-за сьогоднішнього шаленого дня, чи просто неспрацювала відправка повідомлення: підтримайте, будь ласка,подумки мою маму: відсьогоднішнього ранку дома "невідкладна допомога" + лікар сказала 3 дні лежати sad Довелось відкласти чергові примірки на нашоу форумчанку-"пузатика", щоб не розстроїлась із-за виду моєї мами, яку вона добре знає. А також відкласти відправку поштою призів і купленої сумки :(((
Я дуже вірю, що колективна хороша думка спрацьовує (бо пересвідчувалась в тому неодноразово.).
У мами виявили шрами на серці, це ніби засвідчує переходжений на ногах інфаркт. І сьогодні ще 240/140 тиск. Люди, бережімо наших батьків! ... і себе :)*
Дякую за позитивні флюїди на мою родину!

А про хороше: я нашила багато гаманців для призового фонду нашого форума smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Четвер, 2012-09-20, 6:30 AM | Повідомлення # 2913
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ліза, що з мамою? Будь ласка з"явись в Скайпі і розкажи, бо тепер я уже переживатиму.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
shtynkaДата: Четвер, 2012-09-20, 8:11 AM | Повідомлення # 2914
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
підтримайте, будь ласка,подумки мою маму

Ми всіми думками з вами! Передавай мамі від нас із Вовчиком побажання найшвидшого одужання!
Я розумію, як воно... В самої мама така, що її не прив"яжеш удома, але здоров"я нівроку.
Бережіть себе!


Моя майстерня
 
BulletДата: Четвер, 2012-09-20, 8:40 AM | Повідомлення # 2915
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, не маю часу, бо вже спізнююсь на роботу. Гіпертонічний криз, що ж іще. Хіба ми йдемо до лікаря, поки просто погано? Ні, лікар потрібен, коли вже всьому гаплик sad От і дочекались. Тиск вже вночі стабілізувався, але боюсь, що рано радіти, лікар сказала, що криз не проходить за 1 день, заставляю маму лежати.
Переживемо, Оленка, не турбуймя : )***

Quote (shtynka)
Ми всіми думками з вами! Передавай мамі від нас із Вовчиком побажання найшвидшого одужання! Я розумію, як воно... В самої мама така, що її не прив"яжеш удома, але здоров"я нівроку. Бережіть себе!

У моєї теж було бичаче здоров"я до пори до часу. Бережи свою маму! Дякую за добрі флюїди :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: Четвер, 2012-09-20, 9:33 AM | Повідомлення # 2916
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Лізо, тримайтеся, і Ви і мама. Знаю народний метод для нормалізації тиску, не за день-два, але якщо приймати періодично - допомагає. Якщо вірите в народну медицину, можу поділитись рецептом.
 
BulletДата: Четвер, 2012-09-20, 2:09 PM | Повідомлення # 2917
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Sabrin, дякую за підтримку smile Але гадаю, спершу треба сильно налякати мою маму, щоб вона знов кинула палити! sad


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-09-21, 6:59 PM | Повідомлення # 2918
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Переживемо, Оленка, не турбуймя : )***
Ліза, у мене турбувалка, включається коли їй заманеться і виключається так само. Так що не можу з цим нічого по робити. Турбуюсь. Мамі привіт величезний. Я приїзджаю. уже маю квитка. Дуже потрібно на два слова тебе у Скайпі побачити. Будь ласка з"явись. Було б добре сьогодні або в завтра, , моїми, бо в неділю я говорити не зможу. А потім ще складніше буде. ЦЬом тобі і мамі



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-09-21, 10:31 PM | Повідомлення # 2919
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, погвоорили :)) з таким-то зв"язком )))) Чекаю на твій приїзд, вже наготувала твоїй родині даруночки (розумію, що ти назад майже нічого не візьмеш, ну.. підозрюю, то хоч мамі-папі лишиться))))

А у мене ще й новинки з поля шиття. Зараз - про сумки smile
та

Сумочка *Лісова фея* та Сумка *Рибки в джинсових зарослях*

Це я так готувалась до фестиваля в Б.Ц., участь в якому мені перебігла лихоманка на губах (в трьох місцях, дуже страшний був вид), яка раптово пройшла сама собою (!!) за два дні (ТТТ!). Думаю, то мій організм просто відмовлявся кудись їхати, бо лихоманки з обличчя так швидко ну ніколи не проходять...

Дякую всім також за побажання здоров"я моїй родині. Мама оклигалась і напекла пиріжків з капустою (я сама в шоці). Після перенесеного стресу і 11-ти вколотих в різні місця ампул з бо зна чим (1 ампулу лікарка потягнула назад із собою, сказала "подотчьотноє!") мама чесно пообіцяла кинути курити (вона вже кидала і не палила 2 місяці, без наслідків, без "ломки", але ж..!) і.. пішла "викурити останню цигарку" на балкон.
Тільки не сказала, чи то остання на сьогодні, чи остання на цю годину ))))

Ну-с, я піду узварчику з пиріжком поїм (ага-ага, пів на десяту вечора.. а ви, типу, такі всі правильні?)))), а затим ще повишиваю частинку зимового коловороту smile

Пригощайтесь нашими віртуальними пиріжками smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: П`ятниця, 2012-09-21, 10:42 PM | Повідомлення # 2920
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
рибки зачаровують cool ,хоча і перша сумочка симпатюля wink
Quote (Bullet)
Пригощайтесь нашими віртуальними пиріжками

уявляю цю смакоту! wink wink wink
і вам смачного!






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.