| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 10:01 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2012-08-06, 5:39 PM | Повідомлення # 2761
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
це чудово, але якось не сучасно )))) я вже багато років користуюсь кредитною карткою і це дає дуже багато свободи дії... тим більше що маю до 55 днів на безвідсоткове погашення...

Моя думка щодо кредитів все одно не змінилась. Для мене слово КРЕДИТ це є антипод слова Свобода, тож яку свободу він дає - мені не зрозуміти smile Принаймі, не в нашій країні. В сусідній Польщі річний відсоток 2 - 3 %, а у нас 15. Відчуймо різницю. Сенс кредита? Але ж правду кажуть: кожному - своє. Одному зручно з кредитом, іншому - без нього.

В моєму колективі я - єдина особа, що ніколи не брала кредитів.

Quote (Sabrin)
А по-моєму, ремонт - то складно, і фінансово, і по часу...А класно - це закінчення ремонту! Чого і Вам бажаю

А що робити, як кахлі відвалились? )))) Вже 2 роки прожили з відваленими кахлями, але це такий вид кухні, ніби там фашисти пройшлись sad

Quote (cherry)
Лізо, ремонт - це класно! Головне, не сильно брати до серця))) Бо коли все закінчиться - будеш просто щаслива! І з власного досвіду - на кухні старий лінолеум міняй на НОВИЙ лінолеум, не на плитку - і ногам тепліше, і є шанс, що чашка, яка впала, не розіб`ється

От і я кажу, а майстер-сусід "брикається". Крім того, плитка сама дорожча за лінолеум, + робота дорожче коштує.. капець, з тим лінолеумом треба щось робити, бо розійшовся за 15 років шов лінолеума і звідти щодня йде цементна пилюка : (((

Quote (shtynka)
Як би не було, співчуваю, бо домашня розруха - це не дуже гарно. Бажаю подолати ці побутові труднощі якнайшвидше.

даа, одна кімната повністю засталвена речами з кухні (і як вони в ту кухню влазили?)... і це ж я вже повіддавала скільки сусідкам (хай у них в кухні баночки і коробочки з-під масла зберігаються)))))

lady-v, Sabrin, cherry, LDII, shtynka, дякую за підтримку :)* Буду старатись. А до серця близько не беру. Бо найголовніше - здоров"я! А ремонт - це та штука, яку ми для покращення свого життя (і здоров"я) робимо smile
Щодо грошей.. у мене за пару днів кудись ділись 800 гривень. Ще лишилось 800 (отримала ЗП). Брехня, протримаюсь без кредитів smile

А поки про приємне, про текстильне.
Поки майстер здирав шпалери і мазав чимось стінку під плитку, я пошила ось таку доріжку. Теоретично це ав бути сигнальний примірник для лавочок в ресторан (вчора дзвонили і замовили 40 штук, добре, що я сигнальний зробила))))). А сьогодні виявилось, що їм треба тканий. Не уявляю, чиим люди слухають, я ж бо говорила, що я ШИЮ із ТКАНИН натуральних і те де. Ну, тепер ось продаю, бо вернути хоча би витрачені кошти на тканини (я їх давно не купую, виявилось, що бязь по 40 гривень тепер...)





Прикріплення: 0148444.jpg (76.9 Kb) · 5230639.jpg (52.6 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Понеділок, 2012-08-06, 6:11 PM | Повідомлення # 2762
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, я собі вчора теж пошила схожу (з вузеньких смужок і кромок).
гарненька в тебе вийшла. от якби ще ї простьобати... не думала про таке?



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2012-08-06, 6:40 PM | Повідомлення # 2763
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
гарненька в тебе вийшла. от якби ще ї простьобати... не думала про таке?

дякую smile Простьобати я не можу, бо не вмію акуратно, а неакуратно не хочу (машинка не відпускає нижній транспортер без істерик)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2012-08-06, 9:32 PM | Повідомлення # 2764
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Все, закінчила свій перший в житті заплічничок! УРАА! smile




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romannahДата: Понеділок, 2012-08-06, 10:10 PM | Повідомлення # 2765
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Bullet,я щось пропустила, чи одягала Мадонна вишиванку,яку їй шили в Україні?

я всіх люблю
 
olimpiaДата: Понеділок, 2012-08-06, 11:04 PM | Повідомлення # 2766
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Все, закінчила свій перший в житті заплічничок!

Гарненький, сучасний і по-дитячому веселий. Дуже мені подобається.
Quote (romannah)
Bullet,я щось пропустила, чи одягала Мадонна вишиванку,яку їй шили в Україні?

І мені цікаво.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
Na_talkaДата: Понеділок, 2012-08-06, 11:32 PM | Повідомлення # 2767
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 228
Нагороди: 0
Репутація: 118
Статус: Offline
Bullet, Ліза, рюкзачок просто клас!
 
BulletДата: Вівторок, 2012-08-07, 0:00 AM | Повідомлення # 2768
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
olimpia, Na_talka, дякую, дякую smile Заплічничка хутенько купили (ааффф, люблю, коли купують ОДРАЗУ щойно вивішу!))), поїде у місто Рівне завтра...

olimpia, romannah,
Quote (romannah)
Bullet,я щось пропустила, чи одягала Мадонна вишиванку,яку їй шили в Україні?

Зізнаюсь, я не слідкувала, т.як мене сама поп-діва мало хвилює (зовсім не). Але спеціально пішла на сторінку фейсбука агенції Мєльніца, ось що там повідомляють:

facebook.com/

Как и было обещано, вышиванка от дизайнера Елены Бурениной, была передана Мадонне! По словам Колин Лизард, представительницы пресс-центра певицы, вышиванка очень понравилась поп-королеве. "Она изумительна!" - так выразилась про работу украинского дизайнера сама Мадонна!

ну і там ціла перепалка на рахунок роботи переможця Олени Буреніної... ну насправді там можна дуже довго спорити, я б теж підкинула своїх вражень (наприклад, що сам комбідрес аж занадто скопійований з комбідресу Дж.Гальяно для мадонни)))). Але ніхто не ідеальний.. я би, може, і мала би право голосу, якби вважала, що моя робота заслуговує на краще, ніж 5-тірка фіналістів. А так я несказано рада, що взагалі взяла участь в тому всьому (я щиро!))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-08-07, 3:08 PM | Повідомлення # 2769
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Все, закінчила свій перший в житті заплічничок!

чекаю етно заплічник )))


Моя майстерня
 
SabrinДата: Вівторок, 2012-08-07, 3:31 PM | Повідомлення # 2770
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (Bullet)
А що робити, як кахлі відвалились?

Як треба, то треба...Нікуди не дінешся. Але, як казав майстер, що робив нам ремонт: "Два ремонти рівні одній пожежі".
Quote (shtynka)
чекаю етно заплічник

І я чекаю...навіть на стільці підскакую від нетерплячки biggrin
 
BulletДата: Вівторок, 2012-08-07, 9:16 PM | Повідомлення # 2771
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дівчата, будьте уважні, хто купуватиме плитку: я не передивилась кожну плиточку і в результаті завтра намагатимусь поміняти цілу пачку: 5 штук акуратно надбиті по всіх чотирьох кутах... smile

А ще куплю завтра кахлі на підлогу. Йаххху!! smile Добре, що торбиночки і заплічники купуються (ТТТ), а то не знаю, що робила би smile

Sabrin, shtynka, дівчата, і я чекаю на етно-заплічники:)))) Погано родяться вони, урожайність заплічників сьогодні впала, пошила поганий sad Пороти не люблю, тож шитиму просто інший....



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Середа, 2012-08-08, 9:15 AM | Повідомлення # 2772
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
би, може, і мала би право голосу, якби вважала, що моя робота заслуговує на краще, ніж 5-тірка фіналістів. А так я несказано рада, що взагалі взяла участь в тому всьому (я щиро!))))
Ліза, це перемога, маєш чим пишатись. А мені все одно не подобається та вишиванка. Мадонна людина вихована, навпрочуд, зовсім не схожа на свій сценічний образ. Побачим чи вона її вдіне, тоді все буде ясно.

Ремонт справа кепська! Мої батьки його роблять ще з мого дитинства, ніяк не закінчать... Бажаю тобі швиденько з усім розібратись і забути про всі неприємності з ним пов"язані.
hearts



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Середа, 2012-08-08, 10:50 AM | Повідомлення # 2773
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Ліза, це перемога, маєш чим пишатись. А мені все одно не подобається та вишиванка. Мадонна людина вихована, навпрочуд, зовсім не схожа на свій сценічний образ. Побачим чи вона її вдіне, тоді все буде ясно.

ні, Оля, вона її не вдягнула smile Секретар Мдни передав публіці,що співачка вдячна за дарунок і що назвала роботу вишуканою (с) !

Quote (Oленка)
Ремонт справа кепська! Мої батьки його роблять ще з мого дитинства, ніяк не закінчать... Бажаю тобі швиденько з усім розібратись і забути про всі неприємності з ним пов"язані.

А я вже знаю з власного досвіду, що головне при в"їзді в нову квартиру, СПЕРШУ завершити всі ремонтні роботи. Тому що потім вони точно не завершаться. Нам всі казали, а ми не вірили і коли з мамою в"їхали 15 років назад в нову квартиру, то не встигли побілити стелю у ванній. Чи треба казати, що у ванній і досі непобілена стеля?...

А з неприємностей із-за ремонту у мене: неможливість доступа до холодильника, він погано відкривається, бо закритий електроплиткою; неможливість приготувати котикові нову кашку з рибкою, бо плитка вкрита (скляна поверхня), тож годуватиму його кітікетом; просто не люблю, коли дома брудно, а на кухні не просто брудно, а жахливо.

А так .. я ж сама до того ремонту не торкаюсь. Моя справа - гаманець... Поки що на ремонт пішло 800 гривень, сьогодні замовлю плитку на підлогу і піде ще гривень 700 (але я сподіваюсь на мншу суму). Плюс всякі клеї, ну нехай тисяча гривень. Не так вже й страшно. Головне - не панікувати!


Хочу завершити панду, тобто бамбук, бо панда вже як живий... Вирішила стимулювати себе до закінчення вишивки, повісивши її навпроти ліжка, щоб очі завжди бачили smile Побачимо, чим закінчиться цей варіант!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Середа, 2012-08-08, 11:20 AM | Повідомлення # 2774
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Хочу завершити панду, тобто бамбук,

Вже вимальовується гарна картинка. А куди Ви її використаєте?


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
SabrinДата: Середа, 2012-08-08, 1:18 PM | Повідомлення # 2775
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Чим піднімати урожайність заплічників? Добрим словом чи новими замовленнями? wink
Куди "піде" панда? На стіну в кімнаті?
Шкода котика...йому ж той ремонт ні до чого smile а тут годують не так, як завжди...чи він той "кіттікет" любить і насправді йому свято?
 
BulletДата: Середа, 2012-08-08, 3:02 PM | Повідомлення # 2776
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lady-v)
Вже вимальовується гарна картинка. А куди Ви її використаєте?

Quote (Sabrin)
Куди "піде" панда? На стіну в кімнаті?

Планувала в мамину кімнату на стіну картину. Підходить до шпалер (які теж я їй обирала)))) Покажу якось!

Quote (Sabrin)
Шкода котика...йому ж той ремонт ні до чого а тут годують не так, як завжди...чи він той "кіттікет" любить і насправді йому свято?

Цому цей ремонт - як шкода, бо відтепер не зможе заскакувати на одвірок в туалеті і висіти під антресолями вверх ногами... Бо по ремонті я хочу прибити смугу штучної дошки з підлоги на стіну поруч з наличники (не знаю укр. аналога!) дверей. + думаю, що холодніше лежати на підлозі буде, бо буде ж плитка на підлозі( сьогодні замовила, завтра буде).

А кітікет він ЛЮБИТЬ страшне. Ми намагаємось давати йому сухого кітікету дуже мало, щоб просто вітаміни він вживав в ньому. Тобто даємо пару раз в день по 5 зерняток. (раніше давали тільки сухий корм 3 рази на день, але кіт захворів і лікар заборонив!). Тож сьогодні я йому купила в банці кітікет та сухий віскас, думаю, пару днів він переживе на ньому. Бо варити я не маю де, а сусіди неправильно зрозуміть, бо каша як вариться, то страшно смердить (я рибу терпіти не можу взагалі, а котячу - тим більше).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-08-10, 1:12 PM | Повідомлення # 2777
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
"Два ремонти рівні одній пожежі".

О, Ісусе! Я думала, мене це не зачепить!
Bullet, хотіла поспівчувати відносно незручностей щодо ремонту, пригадую собі минуле літо з усіма "зручностями" - кухня, ванна, столова. Думаю, все! cool
А тут батько повідомив, що нас затопило! Потік шланг зливного бачка на другому поверсі. Мама випадково побачила! Що там мене чекає після солодкої відпустки?! surprised


ore et labore!
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-08-10, 1:48 PM | Повідомлення # 2778
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
А тут батько повідомив, що нас затопило! Потік шланг зливного бачка на другому поверсі. Мама випадково побачила! Що там мене чекає після солодкої відпустки?!

Будемо сподіватись, що все там легко минеться.. шкода, якщо по сііжому ремонту затопило : (((

Зараз майстер шпатлює мені стелю на кухні.. якщо від кого і загрожує потоп, то саме від нього. Бо цей майстер- мій сусід зверху :)))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-08-10, 4:24 PM | Повідомлення # 2779
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
отож, готовий новий заплічник, поки дитячий.. а український все ще лежить. Вчора на ньому зламалась моя машинка, не уявляєте, що мені довелось пережити, поки я дочекалась сьогоднішнього ранку (не мала сили відкрутити гвинти з машини, щоб розібрати її з самого низу). А прийшов сусід і я як почала вичищати машинку.. це просто капець якийсь, аж соромно, менше ніж за рік ось що там завелось (фото соромні-соромні, але це наука тим, хто невчасно відкручує гвинити в своїх машинках, хай буде вам пересторогою!)




-----------------------------------
а тепер про хороше, ось заплічник, та-дам! smile Зайченята smile Закохані.


Рюкзак детский Влюбленные зайцы на Ярмарке Мастеров

Рюкзак детский Влюбленные зайцы на Ярмарке Мастеров
Прикріплення: 5372477.jpg (87.0 Kb) · 1170572.jpg (50.7 Kb) · 1836196.jpg (43.4 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: П`ятниця, 2012-08-10, 5:11 PM | Повідомлення # 2780
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
"Зайці" - клас!!!!!!!!!!!!!!! В добру путь їм.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.