| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 2:00 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
OленкаДата: Субота, 2012-07-28, 11:53 PM | Повідомлення # 2721
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ну дивись. я роблю все це після роботи. Матеріали купую за знижками 50%, 70%, і навіть 90% - ти бачила і сама, коли ходила зі мною (віртуально в магазин)
Роблю все це я, в тей час коли відпочиваю, тоб - то це моє хоббі. Я б це робила не залежно, продам, чи ні. Коли купують, вартість матеріалу часту буває на все про все 2-5 долларів. Купують за 10 і більше, залежно що. 9.99 за брелок для ключів. Ціна на виготовлення 1.50. час 45 хвилин. От і вся математика.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Неділя, 2012-07-29, 0:04 AM | Повідомлення # 2722
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
я роблю все це після роботи.

з цього і почнемо. Це - твоє ХОББІ, ти продаєш своє хоббі і якщо вираховувати вартість часу, занятого на речі, які будуть продані, але виготовлені у ВІЛЬНИЙ час, то їм уже висока ціна, бо відпочинок - саме головне. Особливо для декого ;)*

Quote (Oленка)
Матеріали купую за знижками 50%, 70%, і навіть 90% - ти бачила і сама, коли ходила зі мною (віртуально в магазин)

Бачила! Тут я теоретично приєднуюсь до тебе, бо мені більшість матеріалів дістаються за знижкою в 90% wacko Але встати і поїхати бозна куди за знижками, витратити пальне, амортизація автомобіля - ти не рахуєш це, тому що це твоє хоббі. Якби це був основний заробіток, то враховувала би, правда?

Quote (Oленка)
Роблю все це я, в тей час коли відпочиваю, тоб - то це моє хоббі. Я б це робила не залежно, продам, чи ні. Коли купують, вартість матеріалу часту буває на все про все 2-5 долларів. Купують за 10 і більше, залежно що. 9.99 за брелок для ключів. Ціна на виготовлення 1.50. час 45 хвилин. От і вся математика.

ну от, власне! Я ж кажу: це твоє хоббі і ти не рахуєш все серйозно, як рахувала би свою основну роботу.

Quote (Oленка)
вартість матеріалу часту буває на все про все 2-5 долларів.

+ дорога, пальне, автомобіль. + час, витрачений на добирання до знижкового продажу і т.д. + оплата твоє праці погодинна чи за виробленою продукцією. +... +.. у кожного ще купа своїх плюсів.

Тому я і кажу, що як копнути серйозно і глибоко, то 75% чистого (!) прибутку не може бути. Бо якщо ми чесні дівчатка, то ми ще мусимо віддати більше 20 % в податкову smile

хоча.. я оце тут дискутую, а може і можливо : ) Хто зна. Але я поки не уявляю, чесно! (бо я віддаю свої вироби з дому дуже рідко, в основному я ще забезпечую доставку, тоді мінус ще якась сума на діставання ДО пошти і на відправлення посилок.

АЛЕ! Якщо говорити про продажі виключно як про хоббі - то да, тут можливо і 100% прибутку. Живий приклад: завтра мама іде на ювілей, я сама виготовила листівку, сама вишила картинку, сама вставила її в рамку, сама пошила подарункові наволочки ... А могла би це все купити і витратити КУПУ грошей, а зекономила і зробила сама...

і знов кажу НІ, не 100%. Бо нитки для вишивки я купувала, рамку, хоч і за 10 грн, але я купувала, папір для скрапбукінгу купувала і так далі.....

Оленка, оце ти задала мені вариво для моєї голови )))))) Тепер сидітиму і ще роздумуватиму над тим, як зменшити амортизацію приладів і підвищити економію на матеріалах і доставці )))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Неділя, 2012-07-29, 0:16 AM | Повідомлення # 2723
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ліза, я не ізджу нікуди спеціально. Я заїжджаю по дорозі. Це повністю і елімінує витрати на бензин і амортизацію. Я все одно їду туди, бо основний бізнес там, в 2-х хвилинах ходьби від магазину, та і взагалі в день в середньому виходить 60+ миль тільки бізнес.
Що стосується податків - в мене зареєстрований бізнес, я поновлюю ліцензію кожний рік. При заповненні податкових документах є графа "витрати пов"язані з бізнесом". Всі чеки, по яких купляються матеріали, тей самий бензин, і кількість проїханих миль, в зв"язку з бізнесом, зберігаються. Кожні 3 місяці, робиться звіт, і платяться так звані " податки на примірний заробіток". На протязі всього року всі корінці чеків складаються до купки, в кінці року підсумковується і при заповненні податків, віднімається від загального доходу. Податку підлягає тільки чистий прибуток. Якщо на протязі року, я переплатила, в кінці мені все повертається. Але і країни різні, і закони різні, і погляди на життя відрізняються. А в загалі-то як я і сказала - ти все сама знаєш. Я тебе не вчу.
Для мене прибуток чистий, бо як би я не продавала ніколи нічого, то були б одні витрати. biggrin

Quote (Bullet)
Оленка, оце ти задала мені вариво для моєї голови )))))) Тепер сидітиму і ще роздумуватиму над тим, як зменшити амортизацію приладів і підвищити економію на матеріалах і доставці )))))
Купляй в інтернеті, великими партіями. Єкономія на пересильці. Там завжди є (при наймні тут) варіант "При закупці більше ніж на сумму Х, безплатна доставка"



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Неділя, 2012-07-29, 8:06 AM
 
OленкаДата: Неділя, 2012-07-29, 10:12 AM | Повідомлення # 2724
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Але я поки не уявляю, чесно! (бо я віддаю свої вироби з дому дуже рідко, в основному я ще забезпечую доставку, тоді мінус ще якась сума на діставання ДО пошти і на відправлення посилок.
У мене продається попутно, побачили, попитали де взяла, якщо ціна яку мені запропонували підійшла, я продала. Якщо ні, запропонувала свою. Зійшлись добре, не зійшлись - "Дітки, цілуйте тьотю в ручку, бо вона вже буде їхати до дому!" Річ ховається, до чергової нагоди. Такі речі як брелочки, я кладу на прилавок, або на віконечко регістратора. Прикраси ношу, часто буває з дому пішла з намистом і сережками, повернулась без. Оце і весь бізнес напряг.

Quote (Bullet)
то 75% чистого (!) прибутку не може бути.
Ну порахуй: затрати на матеріали 10%, 20 на податки. Решта прибуток. 70%, буває що матеріали коштують тільки 5 %, тоді прибуток 75%



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Неділя, 2012-07-29, 7:58 PM | Повідомлення # 2725
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Купляй в інтернеті, великими партіями. Єкономія на пересильці. Там завжди є (при наймні тут) варіант "При закупці більше ніж на сумму Х, безплатна доставка"

о так! я так і роблю, здебільшого не із-за пересилки, а просто великими партіями - великі знижки wink

Quote (Oленка)
Ну порахуй: затрати на матеріали 10%, 20 на податки. Решта прибуток.

Все одно не можу погодитись, бо ще є витрати часові (я маю свій час і я його ціную, він багато чого вартий, це моя вартість, так би мовити)))) + амортизація швейної машини і + електрика + амортизація праски. Ну хоть побий мене, не буде 70% :)) Якщо ж раптом і буде, то це випадковість, яка тільки підкріплює правило wink

Олечко, я раніше рахувала лише витрати на матеріали (нерозумна була), а тепер рахую і свій час. Ось як учитель отримую 1600 грн на місяць, працюю 8 днів на місяць (18 годин на тиждень) , з цього я можу вирахувати мінімальну вартість моєї робочої години (22,5 грн, це вже з вирахуваним податком, це = 3 доларам США /думаю, у вас навіть негри за такі гроші не працюють/))). А якщо робота креативна, то вартість години праці автоматично збільшується.

Ось я рахую свою середньостатистичну сумку, з безкоштовним матеріалом верху.

матеріали:
верхня тканина = 0,00 грн
підкладка 0,5 м х 18 грн = 9 грн
нитки 50 м = 1 грн
клейові матеріали 0, 2 м х 20 грн = 4 грн
дублерин для ручок 1,4 м х 12 грн
магнітна кнопка чи блискавка = 10 грн
--------------------------------------------------
36 грн

вартість сумки = 150 грн, тобто 36 грн це десь 25 % від вартості сумки, тобто матеріали = 25%.

доставка 10 грн укрпоштою
+ 4 грн маргрутка до пошти і назад , від мого дому
+ упакування (я беру в офісі Оріфлейму коробки ніби безкоштовно, за цукерки, вартість 1 коробки складає при такому розкладі..) = 2 грн
---------------------------------
16 грн доставка

+ амортизація машинки (я маю на чорний день копійчину, якщо раптом доведеться міняти машинку)
+ амортизація праски
+ електроенергія, витрати на яку я не фіксую, бо наша квартира в цілому споживає за місяць не менше 1000 (тисячі) кілоВатт. Тут машинку не прорахуєш так запросто smile Ну і праска жене по 2 кіловати на годину (поки я шию, праска не вимикається).

------ ці витрати мені порахувати важко.

Я це все описала не для того, щоб стати в позу типу "я права і всьо тут!")))))) Я підозрюю, що мало хто з дівчат, що заробляють рукоділлям, підраховують ЦІ витрати. Зазвичай рахують лише вартість матеріалу.

А, ще головний плюс витрат! Творчість моя smile Я не користуюсь чужими викрійками, тому моя година роботи коштує точно не 22 гривні, як оплачує мені українська освіта wink

Оля, тепер розумієш, чому я відстоюю думку, що 75 % чистого прибутку в ручних роботах - це утопія?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Неділя, 2012-07-29, 8:19 PM | Повідомлення # 2726
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
/думаю, у вас навіть негри за такі гроші не працюють/)))
ха-ха-ха!!! Більшість з них взагалі не працює. Живуть на посібники.

Quote (Bullet)
Оля, тепер розумієш, чому я відстоюю думку, що 75 % чистого прибутку в ручних роботах - це утопія?
Ліза, я розумію твою точку зору. Моя така, я прийшла після 7-9 годин нескінченної балаканини, і постійного думання на 3-х мовах в одночас, взяла в руки вишивку, бісер, або сіла за швейну машинку (все рідше зараз). Закрила двері в свою майстерную, відключила всі звукові подразники, або вийшла з усіма своїми приладдями у двір (у мене вся майстерня пересувна) і відключилась, від усіх болів, трагедій, всього негативного, чим я жила весь день. Мій час відпочинку, я не можу ще й на нього накласти матеріальну цінність. Це моя творчість, вона безцінна, а на все інше є ціна. І в цьому у нас найбільша несхожість, я рахую час який я витрачаю на переклади, бо я стомлююсь, а творчість, яка б доля у того продукта потім не була, все ж таки мій відпочинок.
Ну знову ж, Ліза, це дискуссія, ми так з тобою поділимось кожна своїм, а хтось навчиться чомусь,
Я з тобою згодна на 150%, коли це твоя робота, від якої ти стомлюєшся, витрачаєш свій час який би ти хотіла витратити інакше, то 75% не буде.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Неділя, 2012-07-29, 8:31 PM
 
OленкаДата: Неділя, 2012-07-29, 8:25 PM | Повідомлення # 2727
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
+ амортизація швейної машини і + електрика + амортизація праски.
Це все входить в бізнес витрати, і списується, тоб-то податками не облягає. Фуф, ну я не можу цього пояснити ліпше ніж сказати, все що списане на такси, це гроші які мені повернули назад. Тоб-то якщо я заробила Х долларів, то все що витратила, для того щоб їх заробити, мені повернули. Тоб то витрат на матеріали, як такових - немає. Вони є, в ту хвилину коли ти гроші виймаєш з кошельку, але тобі їх повернуть в кінці року.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Andrew_YerДата: Неділя, 2012-07-29, 8:35 PM | Повідомлення # 2728
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Лізо, повністю з Вами згоден.
Quote (Bullet)
А, ще головний плюс витрат! Творчість моя ....... и, тому моя година роботи коштує точно не 22 гривні

Показовою є історія, яку, напевне, знають всі.
(цитата)
Одна женщина разгуливая по ярмарке встретила Пикассо. "Господин Пикассо, господин Пикассо я так рада вас видеть, я ваша поклонница!" Пикассо ответил "Рад видеть вас". Женщина достала лист бумаги и карандаш и попросила художника нарисовать ей что-нибудь. Пикассо согласился и менее чем за минуту набросал маленький шедевр. Женщина была в восторге, она его отблагодарила, попрощалась и начала уходить. "Дорогая моя", окликнул женщину художник..."С вас милион долларов"
"Милион долларов??" Удивилась женщина.."Но у вас же ушло на это 30 секунд"

"Дорогая..я потратил 30 лет, чтобы у меня ушло на это всего лишь 30 секунд"...
(кінець цитати)

Я вважаю, що вартість творчої праці взагалі не можливо порахувати погодинно. Коли вдається-таки продати результат творчості, то вартість матеріалів і всього того, що було придбано для виготовлення вироба, має становити дуже не значну частину ціни.
Нажаль, не часто трапляється покупець, готовий віддати адекватну ціну. А митці всеж-таки творять. Бо роблять вони це заради задоволення. Не можуть інакше.
Часто складається так, що ми з більшим задоволенням даруємо свої вироби гарним людям, а не продаємо їх за не адекватно низькою ціною smile


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
OленкаДата: Неділя, 2012-07-29, 8:41 PM | Повідомлення # 2729
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Andrew_Yer)
Часто складається так, що ми з більшим задоволенням даруємо свої вироби гарним людям, а не продаємо їх за не адекватно низькою ціною
Точно!
Але я тільки що пригадала формулу, яку нам давали на бізнес єкономіці - вартість виробу складається

вартість матеріалів Х 2 + 20 процентів від тієї сумми. Все що ви заробили з верху - це прибуток



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2012-07-30, 1:06 AM | Повідомлення # 2730
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Andrew_Yer)
"Милион долларов??" Удивилась женщина.."Но у вас же ушло на это 30 секунд" "Дорогая..я потратил 30 лет, чтобы у меня ушло на это всего лишь 30 секунд"... (кінець цитати) Я вважаю, що вартість творчої праці взагалі не можливо порахувати погодинно.

Можливо, хоча б ви зрозумієте мене, чому я не малюю свою графіку на своїх сумках.
Я не прирівнюю себе до майстрів, ні. Але поп-арт - це для мене не арт smile

Quote (Andrew_Yer)
Часто складається так, що ми з більшим задоволенням даруємо свої вироби гарним людям, а не продаємо їх за не адекватно низькою ціною

smile Так-так, буває. Але зазвичай я не можу собі дозволити такої розкіші smile

Quote (Oленка)
Але я тільки що пригадала формулу, яку нам давали на бізнес єкономіці - вартість виробу складається вартість матеріалів Х 2 + 20 процентів від тієї сумми. Все що ви заробили з верху - це прибуток

О! Дякую, Олечко, я занотую собі :)))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Понеділок, 2012-07-30, 1:35 AM | Повідомлення # 2731
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, ось подивись, наша художниця розписує сумки http://cherry-t-art.com/Hand-Made/eko-sumka-587
ціна 200-300 грн.
просто для інформації.



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2012-07-30, 1:44 AM | Повідомлення # 2732
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
Bullet, ось подивись, наша художниця розписує сумки http://cherry-t-art.com/Hand-Made/eko-sumka-587

бог в поміч!
я озвучила свою точку зору щодо моєї графіки на моїх сумках.
Quote (Ролічок)
ціна 200-300 грн.

Моя графіка коштує дорожче.
Ролічок, Лоро, хто слідкує за моїми сумками, той в курсі, що на деяких сумках я малюю, але це не те, що я називаю своїми картинами. Тобто ілюстрації свої і станкові роботи я не переношу на текстиль, бо це (вв моїх очах!) знецінює мої твори.
А малюю я на сумках спеціально придумані незамислуваті візерунки.
Quote (Ролічок)
просто для інформації.

Ну уже ж не "просто так", а для інформації wink Дякую, Лоро! Люблю, коли до розмови приєднуються люди зі своїми внесками "ззовні", бо кожне посилання, кожна картинка може бути корисною wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2012-07-30, 7:43 PM | Повідомлення # 2733
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Поділюсь з вами настроєм. Нині працюю над ілюструванням збірки думок знайомого митця красного слова, Юрія Гаврилюка з Підляшшя... І от впало таке мені в окок. ділюсь, бо сподобалось:

Час до білої кості обглодже найжирніше тіло сховане під вишуканим одягом і взуттям. Отже з огляду на кінцеву мету всі ми рівні. Ці, яким нібито живеться краще просто мають хвайніше передсмертя!

* * *


шматочки можна почитати тут: http://www.gak.com.ua/creatives/1/663



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Понеділок, 2012-07-30, 9:23 PM | Повідомлення # 2734
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Bullet, такий.... осінній настрій...
впевнена, що ілюстрації будуть дуже в тему... твоя графіка така ... глибока.
бажаю отримати насолоду від результату!


Моя майстерня
 
ZetaДата: Понеділок, 2012-07-30, 11:26 PM | Повідомлення # 2735
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Quote (shtynka)
бажаю отримати насолоду від результату!

+ винагороду достойну твоєї графіки cool






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2012-07-30, 11:48 PM | Повідомлення # 2736
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Bullet, такий.... осінній настрій...

ага. Мені нагадало читання Набокова...
Може, не самі романтичні рядки, але ж я спеціально шукала на ліб.ру цей текст, який я пам"ятатиму, певно, все життя:
Чета зеленых кресел тоже разделилась: одно скучало у Ганина, в другом сиживала сама хозяйка или ее старая такса, черная, толстая сучка с седою
мордочкой и висячими ушами, бархатными на концах, как бахрома бабочки.

"Машенька", Набоков.

Самої відомої книги Набокова (Лоліта) я не читала ні разу. Спершу тому, що всі пісяли кіпятком, мовляв, "заборонена була, вау, круто". Принципово не люблю популярне, навіть якщо воно хороше. А потім подивилась фільм американський. І картина не сподобалась, і хотілось помитись після перегляду. Тому і зараз та повість мною не читана.

Інша справа - пан Єжі Гаврилюк. Мені пощастило з ним бути знайомою особисто. Мені він видавався схожим на задоволеного кота: вусатий брюнет в окулярах, які завжди хотілось замінити на монокль для повноти образу. Бо рухався він спокійно, ніколи не бачила, щоб метушився. Нещодавно він відвідував Україну, чомусь зателефонував мені в останній свій вечір у Львові і мені здалось, що якщо ще трошки поговорить, то замурчить ))))) Такий цікавий письменник, словотворець. Слухати його цікаво.

Quote (shtynka)
впевнена, що ілюстрації будуть дуже в тему... твоя графіка така ... глибока. бажаю отримати насолоду від результату!

Quote (Zeta)
+ винагороду достойну твоєї графіки

Таня-1, дякую, старатимусь:)
Таня-2, дякую, дуже би хотілось, але ми це не обговорювали, я просто "взялась", Ну а там вже ячк буде smile Зробити би завдання!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
natalinaДата: Середа, 2012-08-01, 9:59 AM | Повідомлення # 2737
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Bullet, мені завжди здавалось, що то є дуже відповідальна справа - ілюструвати якийсь художній витвір. Це ж потрібно аби після прочитання твору у художника та письменника співпали образи твору. Часом, розчаровуюсь, коли переглядаю екранізації якихось читаних мною книжок, бо те, що я намалювала у своій уяві під час читання взагалі не співпадало з образами, створеними на екрані. Саме тому бажаю успішної співпраці, та аби ваше уявлення з письменником співпало на всі 100%.
 
BulletДата: Середа, 2012-08-01, 11:28 AM | Повідомлення # 2738
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (natalina)
Це ж потрібно аби після прочитання твору у художника та письменника співпали образи твору.

саме так. Ви навіть не уявляєте, але таки ДА, буває , відмовляюсь ілюструвати бо а) не розумію самого образу, б) не бачу як я можу візуально донести цей твір до глядача, в) взагалі не подобається твір. Хіба себе насилувати? Але ж і вийде жах..
Quote (natalina)
Саме тому бажаю успішної співпраці, та аби ваше уявлення з письменником співпало на всі 100%.

дякую )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2012-08-01, 11:34 AM | Повідомлення # 2739
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ну і як не показати нові гаманці мої на гудзиках:





Їх активно купують на подарунки і для власного користування. Я їх позиціоную як гаманці для документів і жіночого дріб"язку (який непотрібен для чоловічого ока, скажімо, на роботі.. ну ви розумієте, про що я). Але дивовижним для мене було відкриття, що в них мої покупчині носять пігулки і всілякі ліки. Ну що ж, хоч і ліки, але весело і з гудзиком smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Середа, 2012-08-01, 12:16 PM | Повідомлення # 2740
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Але дивовижним для мене було відкриття, що в них мої покупчині носять пігулки і всілякі ліки.

Нічого дивного wink , дуже навіть зручно для таких речей. І не кожна пані хоче щоб хтось побачив, які у неї там в сумочці ліки лежать biggrin Гарно і зручно!


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.