| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 3:34 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
martka80Дата: Неділя, 2012-07-01, 3:42 PM | Повідомлення # 2541
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Лізо, з поверненням.. А як тобі таке фото:

Перший вихід в світ з обновкою)
 
BulletДата: Неділя, 2012-07-01, 11:04 PM | Повідомлення # 2542
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (martka80)
А як тобі таке фото:

Уффф! Мені велика приємність! Прошу дозволу розмістити це фото у мене в розділі *Сумки на покупцях* smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
martka80Дата: Неділя, 2012-07-01, 11:19 PM | Повідомлення # 2543
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Бери, виставляй на здоров'я))
Сумка направду ДУЖЕ гарна і зручна. І приємна. Так і хочеться носити завжди і до всього)
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2012-07-02, 0:59 AM | Повідомлення # 2544
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Сьогодні вранці повернулась додому!

Bullet, з приїздом, дуже рада твоєму поверненню!!!! smile
Quote (Bullet)
ЗАто у нас смачні харчі. Дуже хочу вареників

Перевірено!
Я теж ту спеку знести не могла. А венеційське намисто купила?
martka80, дякую за фото. Вихід у світ вдався! smile


ore et labore!
 
SabrinДата: Понеділок, 2012-07-02, 11:53 AM | Повідомлення # 2545
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (Bullet)
гречневу кашу, якої, як мені видалось, в Італії взагалі не їдять, ми навіть не бачили в продажу її ніде.

В Європі, гречку не їдять, хіба слов"яни. Я була в Англії - там нема, є знайомі в Швеції - там теж нема...Вітаю з поверненням додому.
 
SabrinДата: Понеділок, 2012-07-02, 11:55 AM | Повідомлення # 2546
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
А та сумка в Марти...я її теж замовляла, але не встигла...можна сподіватися, що щось подібне ще буде?
 
BulletДата: Вівторок, 2012-07-03, 2:47 AM | Повідомлення # 2547
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
Вітаю з поверненням додому.

дякую!)

Quote (Sabrin)
А та сумка в Марти...я її теж замовляла, але не встигла...можна сподіватися, що щось подібне ще буде?

ага, так от хто то був кілька днів без інтернету smile Звісно, буде. Дуже скоро. Вже є вишивки, лишилось зібрати сумки smile Я вам ще особисто напишу, як зшию, щоб у вас була привілея першою подивитись на сумочку smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2012-07-03, 3:36 AM | Повідомлення # 2548
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Забула, що не всі гості моєї Творчої Майстерні знають про існування мого ЖЖ-блогу.. втсавлю сюди мій вчорашній пост про поїздку...

Originally posted by at В Україні ха-ра-шо.
Регіональна київська температура +27 - +30 сприймається як приємна прохолода після ошалілого бігання по Риму в пошуках затінку (+44", як там люди живуть - мені незрозуміло).

У нас дуже смачна їжа. Якось минулого року я була в Італії всього день чи два, тож проблем з харчуванням не виникало. А нині 10 діб жерти щодня недоварені макарони - ну смачно, але ж ДОКОЛЄ? smile + переважна більшість харчів - неймовірна хімія. Я наполегливо шукала звичайне молоко, але все попадалось зі строком зберігання від пів року і вище.

З кумедного. Я витратила близько 200 (двісті) єврів на холодну питну вду і холодне морозиво. Це абсолютно неприпустимо для України (бо то є моя місячна зарплата "брудними").

0001 Зустріла багато українців і взагалі "наших" (радянських). Ніхто не може звикнути до температури, отримують копійки (700-1000 євро на місяць), але наполегливо працюють в Італії. Нєпонятно!

Переїзди від міста до міста - сумний пейзаж, який розбавляють хіба що рівні рядки пряностей чи виноградників. Щоб не було сумно їхати - вздовж усіх доріг насаджено квітучі прекрасні олеандрові дерва (див. фото)  Гори вирубані і на новоутворених лисинах присіли деревця олив.

Великий контраст вражень після Італії - Словакія. Складається враження, що італійці намагались весь час видертись на гори - всі хатинки і старовинні замки, так і сучасні, розкидані по верхівкам гір, і взагалі неясно, як туди видирались років 200 назад, як не було автівок.

Словаки ж, навпаки, мешкають в долинах, гори стоять пусті.

Обіцяю щодня викладати фотки, мені було цікаво мандрувати :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-07-03, 9:29 AM | Повідомлення # 2549
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Зустріла багато українців і взагалі "наших" (радянських). Ніхто не може звикнути до температури, отримують копійки (700-1000 євро на місяць), але наполегливо працюють в Італії. Нєпонятно!
Приїзджай до мене буде ще непонятніше...
Quote (Bullet)
Обіцяю щодня викладати фотки, мені було цікаво мандрувати :)
Ловлю на слові! smile



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
a-straДата: Вівторок, 2012-07-03, 11:53 AM | Повідомлення # 2550
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
У мене кум живе в Італії, вони їдять натуральну їжу, рибу купляють зранку виловлену, овочі і все в них свіже і дешевше, чим у нас, молочні продукти, зокрема сири, натуральніше не придумаєш. Морозиво звичайне можна знайти в магазині. В Києві також поставили лотки з морозивом, шарик по 12 гривень, але ж я купляю в магазині, і шукаю натуральне з молока (в нас доречі це проблемно, знайти морозиво з молока, а не з пальми чи кокоса!!!!!). Макарони вони дійсно їдять кожного дня, їдять їх недовареними, айденте))) Можливо Вам просто не повезло!?
А на горах дійсно прохолодніше, спека саме в долинах))))
Доречі, наші там працюють, скаржаться, не рекомендують лишатись, все так пагано, але ж вони і досі там!!!!!
Китайці, турки, ін національності - один влаштувався, тягне за собою земляка, допомагає своїм. А наші відмовляють. Мені здається це менталітет!


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!


Повідомлення відредагував a-stra - Вівторок, 2012-07-03, 11:54 AM
 
natalinaДата: Вівторок, 2012-07-03, 2:09 PM | Повідомлення # 2551
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Bullet, вітаю з поверненням на Батьківщину! Так, своє і небо голубіше й вище, та й сонечко жовтіше biggrin
Цікаво було почути враження від Італіїї.
У мене подруга вже 10 років живе в Італії, вийшла заміж, народила дитинку. Тепер намагається мене навчити італійській кухні, бо вважає, що все, що готується більше 15 хвилин - то є вищий пілотаж кулінарного мистецтва biggrin Доречі, вони їдять дуже багато різноманітних морепродуктів, які продаються найсвіжішими. Вони ніколи не готують їжу про запас, тобто лише тільки "з лану- до столу". Італійці дуже слідкують за своїм здоров'ям, не їдять майонезу взагалі (у них є чудовий вершковий соус - панна називається). Гречку їдять дуже мало, та й загалом то більше "наші" італійці. Наші там дуже сумують за огірками (особливо консервованими) та оселедцем. А ще я подрузі постійно передаю згущене молоко. Отакий сум за Україною biggrin Доречі, італійці полюбляють каву, а чай вважається напоєм, що збуджує агресію і саме тому наші такі емоційні. Хто б казав, чи не так? biggrin
Щодо макарон, то вони у них смачні, визнаю. Дуже подобається, що на упаковці завжди зазначають час приготування. А тоді повернемось до українських реалій: "варити до готовності". Готова відлупцювати того ідіота, хто таке придумав написати на упаковці.
Чекатиму на продовження фотозвіту мандрівки.
 
TanaДата: Вівторок, 2012-07-03, 3:34 PM | Повідомлення # 2552
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (a-stra)
Макарони вони дійсно їдять кожного дня, їдять їх недовареними, айденте))) Можливо Вам просто не повезло!?

Просто в них макарони з твердих сортів пшениці, а ми звикли до бозна чого розвареного)))

Фотка класна ,Ліза, ти чудово виглядаєш!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2012-07-03, 4:36 PM | Повідомлення # 2553
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (a-stra)
Макарони вони дійсно їдять кожного дня, їдять їх недовареними, айденте))) Можливо Вам просто не повезло!?

в чому неповезло? Я якраз про недоварені макарони і писала.
a-stra, жодного разу не побачила в продажу яєць, м"яса, молока. А стосовно "натуральних" продуктів.. Знаєте, нехай кожен залишиться при своїй дмці, щоб не входити в конфлікт. Я і в Україні знаю купу людей, що СВЯТО ВІРЯТЬ, ніби купують екологічно чисті продукти. Ага, я ж забула, реактор гахнув тільки в Чорнобилі, і небо чорнобильске теж одне єдине і хмари нікуди не розійшлись... В тій же Італії я на власні очі бачила, як кроплять картоплю і суниці. Вручну і механізовано. Хай ваш кум вірить, що їсть хорошу їжу. І я буду вірити, що Україна - найкраща smile

Стосовно риби - погоджуюсь, звісно smile
Quote (natalina)
Доречі, італійці полюбляють каву, а чай вважається напоєм, що збуджує агресію і саме тому наші такі емоційні. Хто б казав, чи не так?

Чай містить велику дозу таніну, що , кажуть знавці (не я), набагато гірше за кофеїн...

Quote (natalina)
Щодо макарон, то вони у них смачні, визнаю. Дуже подобається, що на упаковці завжди зазначають час приготування. А тоді повернемось до українських реалій: "варити до готовності". Готова відлупцювати того ідіота, хто таке придумав написати на упаковці.

Розсмішили ))))))) Я себе почувала супер розмною, що знала про спеціальну недовареність макарон. Наші групчани намагались *нати діжку* на кухарів за недоварені макарони. Я ж просто в якомусь фільмі подивилась, що героїня готувала улюблену страву - трохи недоварені макарони. А без кіна і я би не знала, мабуть ))

Quote (Tana)
Просто в них макарони з твердих сортів пшениці, а ми звикли до бозна чого розвареного)))

Да, Таня. У мене ні разу не було проблем з травленням. А якби я дома їла щодня макаронні вироби, то моя печінка би відростила руки і задушила моє горло за таке харчування smile
Quote (Tana)
Фотка класна ,Ліза, ти чудово виглядаєш!

Дякую! Від перегріву схудла на три кіла. А тепер дома лягла на цукерки і розумію, що схудла від відсутності солодкого під рукою. Хоча морозиво навертала щодня по 2 порції мінімум.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-07-03, 5:07 PM | Повідомлення # 2554
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (natalina)
Наші там дуже сумують за огірками (особливо консервованими) та оселедцем.
Ооооо.... це саме те за чим і я нудьгую.
Quote (natalina)
"варити до готовності".
Способ перевірки готовності макарон - це без усяких жартів. Берете макаронину і кидаєте її на стіну, якщо прилипла - значить готова
Quote (Bullet)
А тепер дома лягла на цукерки і розумію, що схудла від відсутності солодкого під рукою. Хоча морозиво навертала щодня по 2 порції мінімум.
Ліза, що ми робимо, коли попадаємо коли кудись їдемо? Ми ходимо, бо хочимо побачити як можна більше. Дома ми теж ходимо, але тільки в справах, так що схудла ти тому, що в тебе збільшився рівень фізичної нагрузки і настрій був набагато кращий чим вдома (Ой яка я зануда! Брррр фф). Можна їсти цукерки і вдома, якщо обходити всі видатні місця в місті кожний день пішки. І думки щоб були зайняті приємним, а не тим: "Ой треба ще це зробити,це дошити, а це замовниці віддати..."
Не забудь фотки викласти, hearts giggling



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
natalinaДата: Вівторок, 2012-07-03, 5:58 PM | Повідомлення # 2555
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Способ перевірки готовності макарон - це без усяких жартів. Берете макаронину і кидаєте її на стіну, якщо прилипла - значить готова

вибачте, не можу без жартів... biggrin biggrin biggrin Розвеселили Ви мене, дякую за настрій! Уявила просто очі мого чоловіка, коли я буду на стінах випробовувати макарони на готовність. biggrin Ні, хочу на це подивитись в реалі. Треба спробувати, поки він дома у відпустці.
 
BulletДата: Вівторок, 2012-07-03, 6:27 PM | Повідомлення # 2556
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
і настрій був набагато кращий чим вдома (Ой яка я зануда! Брррр фф).

а не факт! ТО було справжнє випробування, бо частина групи поводилась, як з дикого лісу, по-хамськи.Було важко не засуджувати декого хоча би подумки... Тож настрій то таке....

Quote (Oленка)
Не забудь фотки викласти,

У нас тільки кінець робочого дня, ще встигну wink

Quote (natalina)
вибачте, не можу без жартів... Розвеселили Ви мене, дякую за настрій! Уявила просто очі мого чоловіка, коли я буду на стінах випробовувати макарони на готовність. Ні, хочу на це подивитись в реалі. Треба спробувати, поки він дома у відпустці.

Спершу порахуйте вартість переклейки шпалер чи переклдки кахлів smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romannahДата: Середа, 2012-07-04, 0:34 AM | Повідомлення # 2557
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Ой насмішили! З поверненням додому. вірю- Італія справляє багато вражень, але жити напевне не змогла-би. згадую, яка паніка мене охоплювала, коли я віставала від своїх і чула тільки італійську. (ніяк не можу второпати- чому так було.
а наші жінки там- тому, що тут немає роботи в селах і маленьких містах. та і тут в їхніх сімях немає ладу-це трагедія. від добра -добра не шукають. а наші жінки там стараються вести і громадську роботу-у них там організації по допомозі землякам і театри і гуртки і різні ансамблі. проводять конкурси, фестивалі, випускають газети. різні люди туди поїхали і по-різному там живуть.мені довелося бачити їх зразу так тисяч 5-7. у мене пів вулиці і Італії перебули.


я всіх люблю
 
BulletДата: Середа, 2012-07-04, 1:16 AM | Повідомлення # 2558
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (romannah)
(ніяк не можу второпати- чому так було.

Може, недосконало володіли італійською? Тоді це все пояснює: страх опинитись серед чужих...

Quote (romannah)
а наші жінки там- тому, що тут немає роботи в селах і маленьких містах. та і тут в їхніх сімях немає ладу-це трагедія. від добра -добра не шукають. а наші жінки там стараються вести і громадську роботу-у них там організації по допомозі землякам і театри і гуртки і різні ансамблі. проводять конкурси, фестивалі, випускають газети.

Але ж де пояснення: чому вони не ведуть таку ж роботу в Україні?.. Я розумію, що їдуть не від добра... Але, без образ (я тут без жодних персоналій і натяків на походження!), у мене склалось враження, що у мешканців прикордоння в західному регіоні є один бог - Гроші. На цю тему можна багато тріпатись, але я побоюсь, бо мій спосіб віртуального висловлювання деякі люди сприймають болісно і ображаються і йдуть з фолрума smile

Quote (romannah)
З поверненням додому.

і дякую smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2012-07-04, 1:30 AM | Повідомлення # 2559
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (romannah)
я всіх люблю

додатково всміхнув мене ваш підпис thumb

Щось я сильно панікую із-за моєї участі у конкурсі *Вишиванка для Мадонни*... все таке мутне. За попередніми даними, 5 липня вже треба було "ЗДАТИ" вишиванку в агенцію, що проводить конкурс. Ні звуку від організаторів. Зателефонувала представниці їх, що раніше вона зі мною контактувала з цих же питань, а та і сама ніц не знає. Каже: я вам обов"язково зателефоную, коли дізнаюсь про точні строки" (с)

Ого, - думаю. Це ж уже післязавтра! Які ще точніші строки?

На їх фейсбуці тиша та благодать.

Я доросла людина, чудово розмію, що все давно вирішено і розіграні всі партії. Але ж навіщо тоді напрягати сторонніх людей. Волно мені хіба було би треба, якби не конкурс? От сиджу над вишивками і думаю: кро\ти з них те плаття-вишиванку чи плюнути на все та використати їх аплікацію на сумки, та й грець з ним...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: Середа, 2012-07-04, 10:14 AM | Повідомлення # 2560
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (Bullet)
у мене склалось враження, що у мешканців прикордоння в західному регіоні є один бог - Гроші.

Я часом теж так думаю, бо живу у тому-таки прикордонні, але грошолюби є всюди. Як і щирі люди...Хочу вірити, що останніх більше. А театри, гуртки і таке інше тут не організовують, бо тут за таке ніхто платити не буде, хіба палки в колеса ставити, влада місцева особливо. Пробачте, може я не в тему... Просто дуже актуально, місцевий фестиваль скоро.
Quote (Bullet)
чи плюнути на все та використати їх аплікацію на сумки, та й грець з ним...

Шкода вже виконаної роботи...А може, то плаття хтось купить? І швидше, ніж сумку? Якщо з конкурсом нічого не вийде. Уявляєте ,яка реклама: "плаття майже Мадонни" або "вишиванка в стилі Мадонни"...Ну продають ж на аукціонах речі відомих людей за космічними цінами...
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.