| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 10:02 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2012-05-01, 0:47 AM | Повідомлення # 2321
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (LDII)
Тук-так-було колись Зараз, правда, трохи менше всього,але......як шкода з цим усім розлучатись

о, перші рукодільниці з"явились :)) Почекаємо, поки інші перестануть соромитись і впізнають себе в цьому вірші офіційно ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2012-05-01, 3:10 AM | Повідомлення # 2322
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, не сумуй, може, воно в готовому виробі, на тобі, буде по -іншому.Натягнеться, вирівняється. Іноді після прання плетена річ теж стає кращою - петлі вирінюються, якось розгладжуються.

Quote (Bullet)
Тим часом я почала плести на спицях собі кофтинку літню


П.С. Впізнала себе у віршику))
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-05-01, 9:37 AM | Повідомлення # 2323
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
За аийнятком що я все купую, а не збираю - схоже! Збирати ще не маю потреби, вiршик мабуть трошки продикитований дуже важким матерiальним становищем бiльшоi частини рукодiльниць sad


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Середа, 2012-05-02, 2:01 PM | Повідомлення # 2324
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
За аийнятком що я все купую, а не збираю - схоже! Збирати ще не маю потреби, вiршик мабуть трошки продикитований дуже важким матерiальним становищем бiльшоi частини рукодiльниць

От я насправді в скрутному матеріальному становищі, але мене дуже чіпляють подібні слова, чесно кажучи : )))))

І я би сказала, що віршик продиктований скоріше не матеріальним тяжким становищем, а радянською ще дійсністю, коли нічого в продажу не було для ручних робіт. Та що казати, і досі в Києві, у столиці! не купити дуже багатьох простих, але потрібних речей smile

Quote (Сестра_Юлія)
Bullet, не сумуй, може, воно в готовому виробі, на тобі, буде по -іншому.Натягнеться, вирівняється. Іноді після прання плетена річ теж стає кращою - петлі вирінюються, якось розгладжуються.

Я вже розслабилась )) Мені показали фото вироба і я зрозуміла, що ідеально - плести панчішними рядами і не "паритись". Може хомутик легенький ще зроблю (люблю хомутики і водоспади на горловинах). Покажу тут!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Середа, 2012-05-02, 5:04 PM | Повідомлення # 2325
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (Bullet)
зовсім не має вигляду в виробі, ажури не пасують,

Ой, я колись теж "обпеклась" зі схожими нитками. В"зала шапочку - з візерунками (на свою голову вибрала!!!). З тих пір з "рябенького" в"яжу лише найпростіше, максимум - зрідка якісь варіації лицьових-виворітних. А колір гарний!
 
mirra15Дата: Середа, 2012-05-02, 6:09 PM | Повідомлення # 2326
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 101
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Bullet, віршик супер!Особливо сподобалося
Quote
Пробку дал, греби скорей
 
romannahДата: Середа, 2012-05-02, 9:38 PM | Повідомлення # 2327
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
happy happy happy за віршик

я всіх люблю
 
BulletДата: Четвер, 2012-05-03, 0:19 AM | Повідомлення # 2328
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (mirra15)
Особливо сподобалося Пробку дал, греби скорей

happy

romannah, mirra15, Тетяна, дякую, що заходите в гості до мене, хоч я вишивку поки ніяку майже не показую smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2012-05-03, 3:56 AM | Повідомлення # 2329
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
А глядіть, що у мене дома житиме з тиждень (а може і більше). Хочу пофотографувати розвороти, але якщо хто знає, що ці книжки лежать в Міжмережжі, то дайте лінк (хоча би в приват!), щоб я знала і не мучилась фотоапаратом : )

особливо смачні мені видались книги по реконструкції козацького одягу (також моя шана авторам, що не придумували маячню про історичність козацького костюму,а так і написали: напали, пограбували, собі вдягли))))



Просто хвастаюсь, ясна річ. Це не мої. Дав один шанувальник української культури, що зацікавився реконструкцією одягу, моя колега вишиватиме йому сорочку з дубовими листочками якоюсь дуже мудрено. технікою на основі стеблового шва з перевиттям по верху, дуже насичена вишивка, а з вивороту - лише тоненькі акуратнюсінькі пунктири.
Прикріплення: 6982845.jpg (111.7 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2012-05-04, 0:02 AM | Повідомлення # 2330
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Класнюча бібліотека, освоюй!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
DakotaДата: П`ятниця, 2012-05-04, 0:32 AM | Повідомлення # 2331
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 69
Нагороди: 1
Репутація: 27
Статус: Offline
Bullet, до речі , цікава була нещодавно лекція Оксани Косміної про реконструкцію одягу. Я раніше зовсім не замислювалась, звідки ж беруться малюнки в підручниках з історії)

 
BulletДата: П`ятниця, 2012-05-04, 6:14 PM | Повідомлення # 2332
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Класнюча бібліотека, освоюй!

читаю з цікавістю! : )

Quote (Dakota)
Bullet, до речі , цікава була нещодавно лекція Оксани Косміної про реконструкцію одягу. Я раніше зовсім не замислювалась, звідки ж беруться малюнки в підручниках з історії)

В двох словах - ?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
DakotaДата: Субота, 2012-05-05, 1:14 AM | Повідомлення # 2333
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 69
Нагороди: 1
Репутація: 27
Статус: Offline
Пані Оксана наводила багато прикладів, але особливо показовим здалося про зображення в підручниках людей, які жили в епоху Трипілля. Малюнки одягу та прикрас робились художником на основі знайдених у курганах поодиноких предметів побуту та власної багатої уяви. Наприклад, одяг довільного крою прикрашався орнаментом чи знаками із знайденого посуду. Або браслет чи пряжка чи прикраса шийна знаходили собі місце та використання на розсуд того ж художника. Ну про ті часи важко щось певне казати , бо мало на що можна спиратися
Але дуже багато ляпів і у зображеннях одягу чи побутту пізніших часів - Київської Русі, Запорізькой Січі. Часто фантазія або необізнаність художника переходить межі.


 
BulletДата: Субота, 2012-05-05, 2:23 AM | Повідомлення # 2334
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Dakota)
Малюнки одягу та прикрас робились художником на основі знайдених у курганах поодиноких предметів побуту та власної багатої уяви.

: )

Quote (Dakota)
Ну про ті часи важко щось певне казати , бо мало на що можна спиратися Але дуже багато ляпів і у зображеннях одягу чи побутту пізніших часів - Київської Русі, Запорізькой Січі. Часто фантазія або необізнаність художника переходить межі.

Власне! Тисну вашу руку ; )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Субота, 2012-05-05, 4:39 AM | Повідомлення # 2335
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
але мене дуже чіпляють подібні слова, чесно кажучи : )))))
Хм... Я не хотіла зачепити... З тих далеких і не дуже далеких часів у мене з"явилась тверда звичка - купляти все що потенційно можна використати, коли воно продається по мінімальній ціні, майже даром. А потім сподіватись що використаю. Тому мій син обізвав мене "Плюшкіним", тільки на англійській мові, що звучить набагато грубіше. Може від того і гумор у таких творах, мені здається дуже чорним cry
Quote (Bullet)
а радянською ще дійсністю,
там же дата написання не стоїть... Я і не знала, що в радянскі часи люди займалися рукоділлями з бутилками і пробками. Чесно думала що це дуже новітне. Вибач. Чесно не хотіла зачепите. Всі кого зачепило - вибачте!!

А за поповнення бібліотеки радію! happy



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ZetaДата: Субота, 2012-05-05, 1:09 PM | Повідомлення # 2336
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Лізо! а трошки нам можна показати? ну хоч саме яскраве? бо дуже цікаво! я тут нуцику на хрестини сорочку вишиваю - взяла взір з полуботчиної сорочки - так перерила весь інтернет - опис є,а всі вишивки опису не відповідають sad хочеться такі речі хоч інколи десь бачити,бо до музеїв важко дістатися cool
я маю на увазі оті цінні книжечки,що гостюють у тебе cool






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012


Повідомлення відредагував Zeta - Субота, 2012-05-05, 1:11 PM
 
BulletДата: Неділя, 2012-05-06, 4:17 PM | Повідомлення # 2337
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Вибач. Чесно не хотіла зачепите. Всі кого зачепило - вибачте!!

якась їрунда! Оля, тут (в інтернеті) ніхто не ображається! Просто я зауважила, що мене зачепило. Окі, все в нормі ; )
(в моїй родині такою їрундою займались все життя, скільки я себе пам"ятаю. Тільки не накопичувалось, як у мене, а все робилось одразу, і одразу ж дарувалось або починало користуватись у побуті))))) А я таки Плюшкін. Ех ))))

Zeta, З вівторочка, Таня! Наразі ДУЖЕ занята: майже не заходжу на форум і свої улюблені до читання сайти - малюю ілюстрації, бо вже підпирає час: ( Обов"язково покажу. Як не посканую, то пофоткаю! : )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Неділя, 2012-05-06, 9:48 PM | Повідомлення # 2338
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Тільки не накопичувалось, як у мене,
У мене вже теж не накопичено - все що збиралось на випадок що колись використається для декупажу, тоб-то старі журнали, обгорточний парір, т.і - син не перебираючи усе здав в переробку.
aaa Так як було в коробках, заклеєне взяв витяг з під столу і здав. Звільнилось місце під столами. Мотивував тим, що у мене на декупаж все одно часу ніколи не буде, а в мене одразу з"явились ідеї. що правда час поки що не з"явився. giggling Я трішки шкодую, а трішки радію - у мене б ніколи рука не піднялась викинути таке добро.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
cherryДата: Понеділок, 2012-05-07, 3:08 PM | Повідомлення # 2339
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Ліз, знайшла чудовий МК по виготовленню косої бейки, сподіваюсь, пригодиться )))
http://oxanakir.gallery.ru/watch?ph=BQp-dmCbz
 
lady-vДата: Вівторок, 2012-05-08, 12:05 PM | Повідомлення # 2340
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Bullet, отримала від Вас лист з ниточками за рушниковий конкурс і призом від Ролічок для конкурсу " Лялька в національному вбранні"



ДЯКУЮ! salute


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.