| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-24, 3:25 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: Середа, 2012-03-21, 0:26 AM | Повідомлення # 2121
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, дякую за кишеньку smile А щодо пенсій американських.. Мені озвучили таку версію: В Америці похорони коштують 50 тисяч, і на гробки ніхто не приїде smile

Поки що ті люди переживають тут дикий стрес. Наша українська душа чомусь вважає, що там, закордоном, гроші падають з неба. І всі клянчать трошей, ну хоча би тисячу доларів.. ну що вам... для родичів жалко, да? (с) ))))) Думаю, з цим стикались усі, хто довго жив або нині мешка за кордонами нашої Батьківщини...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2012-03-21, 4:26 AM | Повідомлення # 2122
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


кращий фільм, який я колись до цього дня бачила. Час, витрачений на перегляд, не витрачений даремно.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Середа, 2012-03-21, 3:49 PM | Повідомлення # 2123
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Лізо, дякую.... подивилась фільм на одному диханні - просто немає слів - вищий пілотаж! Буду дивитись ще раз сьогодні увечері, з сім"єю smile


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
ZetaДата: Четвер, 2012-03-22, 1:18 AM | Повідомлення # 2124
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
мені теж син показав цей фільм - недарма я люблю французське кіно - тільки вони вміють таке знімати! thumb





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
OленкаДата: Четвер, 2012-03-22, 2:40 AM | Повідомлення # 2125
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
В Америці похорони коштують 50 тисяч,
Фу! Тут би мертві на дорогах валялись. 5000 тисч, а на гробки не прийдуть, бо тут тільки ті що ходять в церкви гробки влаштовують. А так, коли на душу лягло, тоді і ідуть.
Quote (Bullet)
Наша українська душа чомусь вважає, що там, закордоном, гроші падають з неба.
Не падають. Але ділимось чим можемо, коли можемо. А я дуже людям які повернулись співчуваю. Бо тільки вчора зустрілась з тими, що повернулись з України назад, прожили 3 роки, повернулись назад. Але це таке, буденне. Не стосується вишивального форуму.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Четвер, 2012-03-22, 6:58 PM
 
BulletДата: Четвер, 2012-03-22, 1:29 PM | Повідомлення # 2126
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, бачте, мене знов обманули ))) Мені, власне, нема різниці, скільки коштують поховання. Я точно знаю, що навіть якщо у родини нема грошей, то все одного мерця закопають. Інакше тіла би давно лежали на дорогах, вибачте за жорстке порівняння. Але це до тексту smile

nosiknata, ввечері раджу подивитись ще старіший французький фільм (2001 р) "Грегуар Мулен проти людства" smile Воно веселіше, значно веселіше. І теж родинне. Хоча малих краще прибрати. Там є такі сценки.. ну сучасні діти здогадаються, про що мова, хоч відверто нічого крамольного не показано.
Quote (Zeta)
мені теж син показав цей фільм - недарма я люблю французське кіно - тільки вони вміють таке знімати!

Таня, я теж люблю французьке кіно, але вибірково. Я думаю, не дарма кажуть *специфічна французька комедія* - воно якесь таке дивне...
Хоча мало хто розділяє мою любов до французьколї мелодраматичної комедії "Грегуар Мулен проти людства" - мені двд з цим фільмом подарували ще в 2005 - 2006 на день народження, і досі цей фільм лишається для мене улюбленим. Трошки смутку, трошки радості, трошки сміху - фантасмагорія нашого життя.



Це офіційна озвучка, я люблю, коли чутно голос акторів, дублер не може передати емоції оригінального актора! Рекомендую! До слова, назва фільму читається правильно : *Грегуар Мулен*, це французька вимова, хоча на мій жаль, необізнані у французькій мові викладачі відео часто називають хлопця Григорій Мулін.Це невірно.

Прошу не лякатись першого кадра з козою. Думаю, це дуже класна візальна алегорія нашого сучасного життя: тримайся краще, бо вилетиш геть.

Сподіваюсь, ви отримаєте задоволлення і від цього фільма. Рекомендую для вечірнього родинного перегляду.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Четвер, 2012-03-22, 4:08 PM | Повідомлення # 2127
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
привіт Лізо!
вчора отримала листа - закладинка, 2 моточка ниток і теплий лист!
дякую!



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ЖаннаДата: Четвер, 2012-03-22, 4:11 PM | Повідомлення # 2128
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Bullet, Лізо, висловлюю своє захоплення організацією вишивання бамбукового панди і тим, яке ж воно кльове виходить)))) ух!)) молодець!)))


мій рукодільний ЖЖ
 
BulletДата: Четвер, 2012-03-22, 9:23 PM | Повідомлення # 2129
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
привіт Лізо! вчора отримала листа - закладинка, 2 моточка ниток і теплий лист! дякую!

Дякую за відгук, Лоро! То, до мого глибокого сорому дуже запізнілий) заохочувальний приз за участь в Вишитому сиволі року :)*

Жанна, дякую ) Сама захоплююсь собою, якраз зараз сідатиму вишивати після кількаденної перерви. Одначе, тепер робота піде повільніше, тому що почалась ділянка хрестиків "вроздріб": по 2-3-5 хрестиків одного кольору то тут, то там... треба бути дуже уважною і точно рахувати. Дуже згодилась порада наших форумчанок: поділити олівчиком поле канви на клітини 10х10 хрестиків.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Четвер, 2012-03-22, 10:46 PM | Повідомлення # 2130
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Лізо! мабуть треба створити клуб любителів французського кіно! wink цей фільм я теж дивилась - проте я б його класіфікувала,як ексцентричну комедію+мелодраму,я просто внутрішньо відчуваю їх філософію - тому мені все зрозуміло,а ще люблю артхауз cool (до речі - "Помаранчеве кохання" - яке у нас не сприйняла основна масса населення - це теж дуже непоганий артхауз у французській манері - не дивилась часом?)





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ромашка1Дата: Четвер, 2012-03-22, 11:33 PM | Повідомлення # 2131
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Гарна кишенька,візерунок красивий .Уже назбирала кучу корисних ідей.Таку картину я не знаю коли буду вишивати ,скільки терпіння треба і часу .У вас мабуть з терпінням все гаразд !Панда красавіца !
 
ромашка1Дата: Четвер, 2012-03-22, 11:38 PM | Повідомлення # 2132
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Трошки я не в тему (зачарована роботами ,вишивками) ,а про фільм пропустила , треба на вихідних передивитись.Я ще ваші сторінки не передивилась, багато їх.
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-03-23, 0:53 AM | Повідомлення # 2133
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Zeta)
(до речі - "Помаранчеве кохання" - яке у нас не сприйняла основна масса населення - це теж дуже непоганий артхауз у французській манері - не дивилась часом?)

ні, не дивилась і чомусь поки що не хочу. У мене про Помаранчеву революцію лишились свої особисті, дуже хороші, спогади і я не хочу їх псувати smile

Quote (ромашка1)
Гарна кишенька,візерунок красивий .

ви про яку? :)) я ж не пам"ятаю вже.. стільки тут понапоказувала ))) Беріть ідеї, я теж надихаюсь чиїмись роботами, це нормально smile Головне - не приписувати собі авторство, а надихатись з чужого потрібно.

ромашка1, гуляйте сторінками, тільки якщо щось вас зацікавить, то ви питайте з вказанням хоча би номера повідомлення, щоб я розуміла ; )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЖаннаДата: П`ятниця, 2012-03-23, 6:36 PM | Повідомлення # 2134
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Quote (Zeta)(до речі - "Помаранчеве кохання" - яке у нас не сприйняла основна масса населення - це теж дуже непоганий артхауз у французській манері - не дивилась часом?) ні, не дивилась і чомусь поки що не хочу. У мене про Помаранчеву революцію лишились свої особисті, дуже хороші, спогади і я не хочу їх псувати

вклинюся щодо цього фільму - там практично ніц нема про Помаранчеву революцію.. дуже специфічний фільм, як на мене, мене вибив із колії на кілька днів. але однозначно вартий перегляду))



мій рукодільний ЖЖ
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-03-23, 6:42 PM | Повідомлення # 2135
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Жанна, дякую, пошукаю при нагоді і подивлюсь. У мене чомусь є стереотип щодо нашого кіно. І він не самий хороший. Тому боюсь, я не зможу бути об"єктивною. Але спробую ; )


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: П`ятниця, 2012-03-23, 10:17 PM | Повідомлення # 2136
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
нахабно докину 5 копійок про наше кіно - дуже подобаються фільми Олега Бійми - талановито! cool





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Субота, 2012-03-24, 2:02 AM | Повідомлення # 2137
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Zeta, дякую, подивлюсь і його при нагоді ; )

А поки і собі в майстерню збережу ці фотографії!!! Леся, дякую за скани, Оксана5, дякую за журнал!!! Андрій Харламов, дякую за запрошення до журналу і друк статті! Собі дякую за більш-менш читабельний текст ))))



Про нас надрукував статтю паперовий український журнал "Все о рукоделии"!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Субота, 2012-03-24, 2:43 AM | Повідомлення # 2138
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
ПОЗДОРОВЛЯЮ!!!! Менi так була потрiбна хороша новина! biggrin biggrin happy happy happy


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Субота, 2012-03-24, 2:51 AM | Повідомлення # 2139
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
ПОЗДОРОВЛЯЮ!!!! Менi так була потрiбна хороша новина!

Олечко! я досі стрибаю по кімнаті, якби не заважало земне тяжіння, я би скакала по стелі і стінах smile

Дівчтата, про нас написали в журналі!!! урааа smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Субота, 2012-03-24, 8:13 AM | Повідомлення # 2140
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Я спочатку написала в темі про зліт, а потім вирішила і тут ще трошки дописати, уже вдома на компьютері. Дивлячись на Ваші ємоції, і бачачи Вас такою щасливою і усміхненою по Скайпу, справді нагадало мені книгу П. Л. Треверса "Мері Поппінс". Момент де діти і Мєрі в гостях у її дядечка, і всi смiшинку проковтнули. Пам"ятаєте? Я сподіваюсь Ви читали книгу. Наповнились веселящим газом i злетiли пiд стелю? Чогось саме так я Вас зараз i уявляю. Смiющуюся і як в російскому перекладі "Бултыхающуюся" аж пiд самою стелею!!!
Лиза поздоровляю! happy hearts holiday salute song



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.