| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 6:39 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » 1-й Всеукраїнський Зліт закоханих у вишивку-2011. ЗВІТ. (Зліт закоханих в традиційну українську вишивку. ФОТО і ЗВІТ)
1-й Всеукраїнський Зліт закоханих у вишивку-2011. ЗВІТ.
BulletДата: Понеділок, 2011-10-10, 1:31 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Відбувся наш перший НЕвіртуальний проект під дооовгою назвою Перший Всеукраїнський Зліт Закоханих в Українську Традиційну Вишивку!


Долучитись до цієї події мав змогу будь=хто з бажаючих форумчан, але скористались можливістю не всі. З різних причин, з дуже серйозних, і не дуже (як то сором"язливість чи острах). Нижче наведені фотозвіти і розповіді очевидців, я сподіваюсь, спонукатимуть всіх нас бути активнішими smile

Наші форумчанки представили великі і маленькі виставки з власних родинних вишитих скарбів і свої сучасні вироби в українській традиції.
Свої роботи на Зльоті представили Dmutryk09, Пасіонарія, Kaluna, Цветана, Яга, Жанна, Лелітка, Таna, n-tsynaiko, Сестра_Юлія, Zeta, romannah, nosiknata, Bullet, olimpia, Goncha, Росава, Jasjka, lady_v, НаталиG, Ролічок, Росава,

Неоціненну допомогу у процесі склала Марімарфа, наш новачок, але її всі-всі вподобали за якусь неземну якість, вона справді була нашою чайною спасителькою (я чула від кількох форумчанок саме такий епітет)), Тетяна (саме вона подбала про те, щоб у Марімарфи було чим пригощати форумчан!) , fatini та fiery - вони були нашими руками і ногами, допомагали зустрічати потяги та гостей).

За проведення майстер-класів величезна подяка Росаві, Goncha, НаталиG, Dmutryk09.

За допомогу в формуванні призового фонду дякую ТМК, Цветана, Яга, Жанна, Лелітка, Таna, Сестра_Юлія, Bullet, olimpia, Росава, lady_v, Ролічок, Росава,
За надання матеріальної допомоги (на відеозйомку та купівлю термінових потреб) дякую Оленці з США (яка першою відгукнулась на наш Зліт), nosiknata, Dmutryk09, Катюні (що двічі робила перкази!), Сестрі_Юлі, Тетяні, Kaluna, romannah, fatini, Жанна, НаталиG, Яга, Пасіонарія, fiery, Goncha, lady_v, Zeta і ще хтось тикнув мені гроші вже під вечір, я не зафіксувала - відгукніться, добродійки :)*

На самому зльоті координаційна група була помічена бейджиками smile Але я також встигла помітити у нас в гостях Kate-Black-Cat, Nitochka і Mod.Я впевнена, форумчанок було більше, але всі переважно крились, зізнавайтесь, я вас впишу сюди і всім буде приємно smile

Як адміністратор, я дуже задоволена зустріччу і виставкою. В цій темі ми збираємо відгуки про Зліт, фотографії і невід"ємну частину - критичні зауваження на майбутнє smile Тож запрошую всіх до столу з... фотографіями:)

п.с. я жива людина, зовсім ні разу не робот, тому напевно когось забула вписати, хоч писала нікнейми згадуючи почергово розміщені стенди і розвіски. Будь ласка, нагадайте про себе мені в приват, якщо я вас не вписала, або нагадайте про вашу колегу по вишивці, якщо вона була, а ви не знайшли її нікнейму серед вищезгаданих!

Увеличить Увеличить Увеличить
(с) фото належать адміністратору форума www.dublirin.com.ua/

Фотоальбом зустрічі 8 жовтня 2011 (пікасса)
фотозвіт від Сестра_Юлія
Про зліт написали:
http://www.dublirin.com.ua/

http://www.pereval.kiev.ua/ на фейсбук
Бібліотека написала про Зліт тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2011-10-10, 2:45 AM
 
НаталиGДата: Субота, 2011-10-29, 5:24 PM | Повідомлення # 101
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Дівчата! S.O.S. - в Одесі не має покриття Тоніс, а кабельне, яке в мене, показує Тоніс лише вибірково, іноді по пару годин. Зараз - не має.
Може хтось мені та іншим кому цікаво, але в них не має цього каналу запише ту передачу?! Дякуємо наперед! biggrin cool


 
010101Дата: Субота, 2011-10-29, 5:33 PM | Повідомлення # 102
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Хто дивився? В нас ТОНІС теж не показує.
 
olimpiaДата: Субота, 2011-10-29, 5:41 PM | Повідомлення # 103
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Вся передача була присвячена вишивці. І на фоні цієї теми розказали трохи про нас.
Наша Леся розповідала про вишивку і Малиновський давав інтервю


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
намистоДата: Субота, 2011-10-29, 5:44 PM | Повідомлення # 104
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Я бачила! Леся Dmutryk09 інтерв"ю давала. Також її донечку показали. Леся так гарно розказувала про те, що вишивання це сенс життя і релакс одночасно. Дизайнерку Олесю Теліженко і її роботи показали. Мені дуже сподобався сюжет! smile

Додано (2011-10-29, 5:44 PM)
---------------------------------------------
Але про зліт небагато показали, це правда.


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
olimpiaДата: Субота, 2011-10-29, 6:39 PM | Повідомлення # 105
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Дівчатка, кліп про наш зліт можна подивитись на ютубі
кліп

Додано (2011-10-29, 6:39 PM)
---------------------------------------------
Зайшла на сайт "Тоніс", а там, навіть, в програмі нема цієї передачі про вишивку sad . Зається, вона називалася "Бути в курсі", чи ні?


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
TanaДата: Субота, 2011-10-29, 7:11 PM | Повідомлення # 106
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Так, прекрасно Леся з Юлею... хороше відео, якщо розуміти редакторське задання сказати про вишивку все і одразу, ще й з коментарями публічних людей, прикро, що про сам Зліт мало, але гідні наші учасники трималися на висоті, пан Малиновський на фоні Лесиних скарбів, Вікторія на реєстрації в холі, то ж це все одно популяризація.
Quote (olimpia)
Бути в курсі",

"Бути в курсі"

Ще новина. Бібліотека готує відео про Зліт на 5-те листопада, може, подивимось на місці, беріть флешки із собою. Наша відеобібліотека поповниться.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
намистоДата: Субота, 2011-10-29, 7:22 PM | Повідомлення # 107
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Quote (Tana)
хороше відео, якщо розуміти редакторське задання сказати про вишивку все і одразу, ще й з коментарями публічних людей, прикро, що про сам Зліт мало

В рамках невеличкого сюжету неможливо охопити все, що хотілося б показати. Досить пристойна, інформативна, пізнавальна передача, як на мене.


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
romannahДата: Субота, 2011-10-29, 8:22 PM | Повідомлення # 108
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
.........

я всіх люблю
 
TanaДата: Субота, 2011-10-29, 10:25 PM | Повідомлення # 109
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
romannah, я Вас кілька разів набирала, намагаючись повідомити, не було зв'язку...

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2011-10-30, 3:39 AM | Повідомлення # 110
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (olimpia)
Зайшла на сайт "Тоніс", а там, навіть, в програмі нема цієї передачі про вишивку . Зається, вона називалася "Бути в курсі", чи ні?

16:15 Шлях до перемоги - ось як називалась передача, але в інтернет вони ще не виклали ролик. Ну і бог з им, головне, що взагалі озвучили цю тему. Ще я дуже рада, що показали і послухали Лесю і Валерія.
Нажаль, я в цей час була в дорозі до Києва, теж не бчила. та важливіше, що я бачилась з вами на самому Зльоті! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Неділя, 2011-10-30, 7:57 AM | Повідомлення # 111
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Ну і бог з им, головне, що взагалі озвучили цю тему. Ще я дуже рада, що показали і послухали Лесю і Валерія.
... та важливіше, що я бачилась з вами на самому Зльоті!
sad cry sad



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
TanaДата: Неділя, 2011-10-30, 1:00 PM | Повідомлення # 112
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Шлях до перемоги -

Може, така ще буде, але в ефір вийшла "Будь в курсі"


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2011-10-30, 2:45 PM | Повідомлення # 113
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, тоді перепрошую, я знайшла інфу на сайті Тоніса. Може, вони щось наплутали там. smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2011-10-30, 5:31 PM | Повідомлення # 114
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Може буде про нас ще в одній програмі? (нахабно мрію)

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ОлькаДата: Понеділок, 2011-10-31, 11:39 AM | Повідомлення # 115
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Tana, величезна дяка тобі, що подзвонила і сповістила про передачу! Це була несподіванка, насправді! Подивилась із задоволенням! Леся молодчинка, з таким захопленням розповідала про вишивку. Дівчата, ви чудові!
 
ТетянаДата: Понеділок, 2011-10-31, 1:52 PM | Повідомлення # 116
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Tana, теж велике спасибі, що повідомили. Правда, я, така розтяпа, умудрилась подивитись не все, початок пропустила, хоч і будильник навіть завела, щоб не забути! Але загалом сподобалось, дівчата - молодці, а роботи говорять самі за себе.
 
BulletДата: Понеділок, 2011-10-31, 7:24 PM | Повідомлення # 117
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Нас запрошує ще Університет Шевченка зробити у них виставку вишитих етнічних виробів! wink Дівчина-зв"язковий постійно мені про це нагадує, але я ніяк не наважусб вас, форумчанки, просити про таку виставку.. happy


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2011-10-31, 7:30 PM | Повідомлення # 118
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Олька, Тетяна, будь ласочка!
Bullet, давай умови організатора, подумаємо)))цікаво, де в альма-матер це буде і для кого ця виставка працюватиме.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
lady-vДата: Понеділок, 2011-10-31, 7:43 PM | Повідомлення # 119
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Дівчина-зв"язковий постійно мені про це нагадує, але я ніяк не наважусб вас, форумчанки, просити про таку виставку

Так, пам'ятаю - підходила на зльті до мене ця дівчина. Єдине , що турбує - це чи є хтось відповідальний за збереження в цілості тих самих виробів, які ми б могли надати? І скільки саме часу буде тривати ця виставка?


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2011-11-01, 3:05 AM | Повідомлення # 120
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Bullet, давай умови організатора, подумаємо)))цікаво, де в альма-матер це буде і для кого ця виставка працюватиме.

в холі економічного ф-тету, в прольоті (якому саме - не дуже розуміюсь, бо не ходила ще).

Quote (lady-v)
Єдине , що турбує - це чи є хтось відповідальний за збереження в цілості тих самих виробів, які ми б могли надати? І скільки саме часу буде тривати ця виставка?

п. Вікторія гарантує охорону і взяття робіт під писок з підписами.
ЧАС. Вони хочуть 2-3 тижні. Медіа підтримку беруть на себе.

Я бачу, що таки зацікавленість є (хоч дві форумчанки всього, але це вже не нуль, правда ж?) Відвідаю те місце - сповіщу smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » 1-й Всеукраїнський Зліт закоханих у вишивку-2011. ЗВІТ. (Зліт закоханих в традиційну українську вишивку. ФОТО і ЗВІТ)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.