| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 3:26 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » 1-й Всеукраїнський Зліт закоханих у вишивку-2011. ЗВІТ. (Зліт закоханих в традиційну українську вишивку. ФОТО і ЗВІТ)
1-й Всеукраїнський Зліт закоханих у вишивку-2011. ЗВІТ.
BulletДата: Понеділок, 2011-10-10, 1:31 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Відбувся наш перший НЕвіртуальний проект під дооовгою назвою Перший Всеукраїнський Зліт Закоханих в Українську Традиційну Вишивку!


Долучитись до цієї події мав змогу будь=хто з бажаючих форумчан, але скористались можливістю не всі. З різних причин, з дуже серйозних, і не дуже (як то сором"язливість чи острах). Нижче наведені фотозвіти і розповіді очевидців, я сподіваюсь, спонукатимуть всіх нас бути активнішими smile

Наші форумчанки представили великі і маленькі виставки з власних родинних вишитих скарбів і свої сучасні вироби в українській традиції.
Свої роботи на Зльоті представили Dmutryk09, Пасіонарія, Kaluna, Цветана, Яга, Жанна, Лелітка, Таna, n-tsynaiko, Сестра_Юлія, Zeta, romannah, nosiknata, Bullet, olimpia, Goncha, Росава, Jasjka, lady_v, НаталиG, Ролічок, Росава,

Неоціненну допомогу у процесі склала Марімарфа, наш новачок, але її всі-всі вподобали за якусь неземну якість, вона справді була нашою чайною спасителькою (я чула від кількох форумчанок саме такий епітет)), Тетяна (саме вона подбала про те, щоб у Марімарфи було чим пригощати форумчан!) , fatini та fiery - вони були нашими руками і ногами, допомагали зустрічати потяги та гостей).

За проведення майстер-класів величезна подяка Росаві, Goncha, НаталиG, Dmutryk09.

За допомогу в формуванні призового фонду дякую ТМК, Цветана, Яга, Жанна, Лелітка, Таna, Сестра_Юлія, Bullet, olimpia, Росава, lady_v, Ролічок, Росава,
За надання матеріальної допомоги (на відеозйомку та купівлю термінових потреб) дякую Оленці з США (яка першою відгукнулась на наш Зліт), nosiknata, Dmutryk09, Катюні (що двічі робила перкази!), Сестрі_Юлі, Тетяні, Kaluna, romannah, fatini, Жанна, НаталиG, Яга, Пасіонарія, fiery, Goncha, lady_v, Zeta і ще хтось тикнув мені гроші вже під вечір, я не зафіксувала - відгукніться, добродійки :)*

На самому зльоті координаційна група була помічена бейджиками smile Але я також встигла помітити у нас в гостях Kate-Black-Cat, Nitochka і Mod.Я впевнена, форумчанок було більше, але всі переважно крились, зізнавайтесь, я вас впишу сюди і всім буде приємно smile

Як адміністратор, я дуже задоволена зустріччу і виставкою. В цій темі ми збираємо відгуки про Зліт, фотографії і невід"ємну частину - критичні зауваження на майбутнє smile Тож запрошую всіх до столу з... фотографіями:)

п.с. я жива людина, зовсім ні разу не робот, тому напевно когось забула вписати, хоч писала нікнейми згадуючи почергово розміщені стенди і розвіски. Будь ласка, нагадайте про себе мені в приват, якщо я вас не вписала, або нагадайте про вашу колегу по вишивці, якщо вона була, а ви не знайшли її нікнейму серед вищезгаданих!

Увеличить Увеличить Увеличить
(с) фото належать адміністратору форума www.dublirin.com.ua/

Фотоальбом зустрічі 8 жовтня 2011 (пікасса)
фотозвіт від Сестра_Юлія
Про зліт написали:
http://www.dublirin.com.ua/

http://www.pereval.kiev.ua/ на фейсбук
Бібліотека написала про Зліт тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2011-10-10, 2:45 AM
 
BulletДата: Середа, 2011-10-12, 1:58 AM | Повідомлення # 81
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Goncha)
Дівчата, більше, ніж одне фото зробити не прийшлось (гм, фотограф у мені таки заснув надовго) Я, Ролічок і Лелітка (Лізо, бачиш, я навіть усміхаюсь )

але ж ЯКЕ теє єдине фото! Суперове! Тим більше, ТИ з УСМІШКОЮ :)*

Дівчата дорогенькі, я заходжу в цю тему і як нову порцію наркотику впорскую собі ))) Я форумозалежна!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Середа, 2011-10-12, 2:26 AM | Повідомлення # 82
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Я форумозалежна!!!
О!!! Дякую, Ліза! Я колись це слово шукала шукала, щоб висловитись і не знайшла!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ZarazkaДата: Середа, 2011-10-12, 9:49 AM | Повідомлення # 83
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Прекрасные фото, спасибо Вам девочки, хоть и сами не были, но очень приятно на Вас посмотреть.Вы умнички.Так держать!!
 
РолічокДата: Середа, 2011-10-12, 10:58 AM | Повідомлення # 84
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Таня, Ліза! спасибі вам велике що організували нашу зустріч!!! Окрема дяка вашим помічнцям! все було доже добре, атмосфера привітною. може вже потрібно думати про банер, що хотіли вишивати? я підглянула у "вечорниць". може вже інша ідея до його вигляду виникла? який би він вигляд не мав - спільна робота над ним підкреслює наші спільні інтереси!
Лізо, мамі - поскоріше одужати!!!



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
TanaДата: Середа, 2011-10-12, 1:04 PM | Повідомлення # 85
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Наша виставка після Зльоту триває в бібліотеці , анонс тут , готуйте, учасники, персональні виставки! biggrin

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
JasjkaДата: Середа, 2011-10-12, 1:16 PM | Повідомлення # 86
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Я виставляю свій звіт biggrin
Вхід.Бачимо зразу роботи Лесі Dmutryk09,їх багато і всі вони неперевершені!

Далі,роботи Юлі Goncha

Стенд закладок Тані Таna

Зразки борщівських мотивів
Мій показ робіт,Мар"яни Jasjka

Роботи Людмили Пасіонарія

Рушники які приніс Олександр Босий (якщо не помиляюсь)

Ляльки мотанки

Це робота кажись Kaluna
Роботи Цветана



Я,таDmutryk09 та знову я та Лелітка

Мініатюрна ручна вишивка Валерія Малиновського

Мастер клас по мотанці,яку проводила Світлана Росава

Окульковування на початку Злету


Творча майстерня

Повідомлення відредагував Jasjka - Середа, 2011-10-12, 1:23 PM
 
veronikaДата: Середа, 2011-10-12, 1:24 PM | Повідомлення # 87
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Так все гарно!!!!!!!!!!!!! Зависть бере. Такі всі позитивні і гарні. А роботи просто шедеври!!!!!!!! Побільше Вам натхнення та творчого успіху, щоб всі рукольні мріі збулися. А наша Булет і Таня та інші модератори мали сили на нас всіх biggrin

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
BulletДата: Середа, 2011-10-12, 3:50 PM | Повідомлення # 88
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
може вже потрібно думати про банер, що хотіли вишивати? я підглянула у "вечорниць". може вже інша ідея до його вигляду виникла? який би він вигляд не мав - спільна робота над ним підкреслює наші спільні інтереси!

думки є, але після перегляду *Вечорниць* я думаю над іншим варіантом. Гуртом думати краще і плодотворніше, давайе думати разом smile
Ролічок, дякую за турботу, передам мамі привіт:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nadiya_tsynaikoДата: П`ятниця, 2011-10-14, 5:51 PM | Повідомлення # 89
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Нарешті і я зібрала до купи думки, вільний час, натхнення і прийшла написати свій відгук.
Дівчата-організатори (Таня, Ліза і всі-всі, хто вам допомагав), я навіть не уявляю, яку ж ви кількість роботи переробили, що провести Зліт!!! Ви такі молодці!!! Думаю, скоро цей захід вийде на державний рівень, а там і до міждержавного недалеко. smile Будуть до нас приїздити вишивальниці з різних країн і дивуватись майстерності українських вишивальниць. )))))
Шкодую, що змогла приїхати лише під кінець, бо дуже багато цікавого пропустила (особливо неофіційну частину, коли всі пили чай і їли смачненьке wink ). Але й від того, що побачила-почула в повному захваті. Розглядала роботи в німому захваті.
Приємно було розвіртуалізуватись, поспілкуватись з тим, з ким встигла. Ви всі теплі й чудові люди.


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
KalunaДата: П`ятниця, 2011-10-14, 9:26 PM | Повідомлення # 90
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Quote (nadiya_tsynaiko)
Ви всі теплі й чудові люди.


+100% , Ви теж




Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
TanaДата: Неділя, 2011-10-16, 12:15 PM | Повідомлення # 91
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
З нетерпінням очикую на відео))
До речі, не зауважила, чи були на заході наші друзі-Рукотвори? (не можу знайти на фото хоча б)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
OленкаДата: Неділя, 2011-10-16, 12:38 PM | Повідомлення # 92
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Jasjka, Дякую! Дуже гарний звіт. Tana,
Quote (Tana)
наші друзі-Рукотвори?
Хто такі? я про них нічого не знаю, можна познайомити?



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
010101Дата: Неділя, 2011-10-16, 12:56 PM | Повідомлення # 93
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Oленка, Рукотвори
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2011-10-16, 1:01 PM | Повідомлення # 94
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Tana)
До речі, не зауважила, чи були на заході наші друзі-Рукотвори? (не можу знайти на фото хоча б)

Думала про те ж. Скоріше - ні, як так, бо Богдана та Катерину впізнала б, бачила на фото, і чула голос Богдана по телефону. У всякому разі, мої органи чуття не зауважили biggrin
Quote (Oленка)
Хто такі? я про них нічого не знаю, можна познайомити?

Знайомтеся, вірніше, ознайомтеся самостійно http://rukotvory.com.ua/
biggrin


ore et labore!
 
НаталиGДата: Неділя, 2011-10-16, 2:08 PM | Повідомлення # 95
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Дівтатонька приєднуюсь до усіх-усіх позитивних і щирих слів: враження самі неймовірно/величезно-позитивні!!!!
Дякую всім вам за щастя спілкування вживу, за добрі знайомства і океан теплоти в моєму сердці!!!
Всі форумчанки, з ким встигла поспілкуватись залишили самі приємні спогади:
Ліза дійсно дуже мудра і глибока людина, Тана - уважна і організована; любі мої товаришки Вікочко, Лелітко, Ларчик, Цвітана, Калуна, Пасіонарія - я пишаюсь тим, що доторкнулася до Вашої творчості, сонячну Яську і співучу Жанночку, тепле лисенятко Штиньку і щиру Любушку Марімарфу дуже хочу ще раз крепко-крепко обійняти!!! Цьомаю вас, мої любі!!!
Quote (shtynka)
майстер-клас - згодиться багато раз1в, кожного разу буду згадувати тебе, Наталочко!
- я маю надію, що наші майстер-класи дійсно згодяться багатьом і підуть в люди з щирим сердцем!!! Юленька і Леся! Ви не просто мої коліжанки, ви мої побратими і як собі знаєте, запали в мою душу надовго!!!
Quote (Zeta)
особлива подяка Валентині fatini, що підібрала, приютила й обігріла
- Я, Танюша (Zeta) і Валюшка (fatini), а також її родина - ми чудово провели час, після зльоту, буду ждати з нетерпінням зворотньої зустрічі!!!
Дуже приємні враження і в мого Іванка, який був разом зі мною - вже другий тиждень він ділиться враженнями з родичами, до яких ми подорожували після зльоту!




Повідомлення відредагував НаталиG - Неділя, 2011-10-16, 2:12 PM
 
TanaДата: Неділя, 2011-10-16, 2:32 PM | Повідомлення # 96
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
НаталиG, якщо сподобалось дитині, то в нас точно все вийшло. Дякую! Все навзаєм!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ZetaДата: Середа, 2011-10-19, 8:32 PM | Повідомлення # 97
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
вийшло-вийшло!!!я в Донецьку навіть директорці бібліотеки обласної розповідала -як буде готово відео- обов"язково подарую їм копію- може щось зрушимо тут з місця...
Quote (Tana)
в нас точно все вийшло.






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
feechkaДата: Четвер, 2011-10-20, 10:00 AM | Повідомлення # 98
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой.какие же вы все умницы!!! Спасибо за море позитива и непередаваемой теплоты!! Всем желаю крепкого здоровья и вдохновения!!!
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-10-28, 11:45 AM | Повідомлення # 99
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Додаю і сюди. Бібліотека написала про Зліт тут

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Субота, 2011-10-29, 4:54 PM | Повідомлення # 100
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
З розсилки пані адміністратора дублюю сюди:
сьогодні, в суботу, 29 жовтня, дивіться телеканал ТОНІС о 16:15сюжет про наш зліт smile

Дяка за зв"язок з тележурналістами Лесі Демчук:)



Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » 1-й Всеукраїнський Зліт закоханих у вишивку-2011. ЗВІТ. (Зліт закоханих в традиційну українську вишивку. ФОТО і ЗВІТ)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.