| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 5:13 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » 1-й Всеукраїнський Зліт закоханих у вишивку-2011. ЗВІТ. (Зліт закоханих в традиційну українську вишивку. ФОТО і ЗВІТ)
1-й Всеукраїнський Зліт закоханих у вишивку-2011. ЗВІТ.
BulletДата: Понеділок, 2011-10-10, 1:31 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Відбувся наш перший НЕвіртуальний проект під дооовгою назвою Перший Всеукраїнський Зліт Закоханих в Українську Традиційну Вишивку!


Долучитись до цієї події мав змогу будь=хто з бажаючих форумчан, але скористались можливістю не всі. З різних причин, з дуже серйозних, і не дуже (як то сором"язливість чи острах). Нижче наведені фотозвіти і розповіді очевидців, я сподіваюсь, спонукатимуть всіх нас бути активнішими smile

Наші форумчанки представили великі і маленькі виставки з власних родинних вишитих скарбів і свої сучасні вироби в українській традиції.
Свої роботи на Зльоті представили Dmutryk09, Пасіонарія, Kaluna, Цветана, Яга, Жанна, Лелітка, Таna, n-tsynaiko, Сестра_Юлія, Zeta, romannah, nosiknata, Bullet, olimpia, Goncha, Росава, Jasjka, lady_v, НаталиG, Ролічок, Росава,

Неоціненну допомогу у процесі склала Марімарфа, наш новачок, але її всі-всі вподобали за якусь неземну якість, вона справді була нашою чайною спасителькою (я чула від кількох форумчанок саме такий епітет)), Тетяна (саме вона подбала про те, щоб у Марімарфи було чим пригощати форумчан!) , fatini та fiery - вони були нашими руками і ногами, допомагали зустрічати потяги та гостей).

За проведення майстер-класів величезна подяка Росаві, Goncha, НаталиG, Dmutryk09.

За допомогу в формуванні призового фонду дякую ТМК, Цветана, Яга, Жанна, Лелітка, Таna, Сестра_Юлія, Bullet, olimpia, Росава, lady_v, Ролічок, Росава,
За надання матеріальної допомоги (на відеозйомку та купівлю термінових потреб) дякую Оленці з США (яка першою відгукнулась на наш Зліт), nosiknata, Dmutryk09, Катюні (що двічі робила перкази!), Сестрі_Юлі, Тетяні, Kaluna, romannah, fatini, Жанна, НаталиG, Яга, Пасіонарія, fiery, Goncha, lady_v, Zeta і ще хтось тикнув мені гроші вже під вечір, я не зафіксувала - відгукніться, добродійки :)*

На самому зльоті координаційна група була помічена бейджиками smile Але я також встигла помітити у нас в гостях Kate-Black-Cat, Nitochka і Mod.Я впевнена, форумчанок було більше, але всі переважно крились, зізнавайтесь, я вас впишу сюди і всім буде приємно smile

Як адміністратор, я дуже задоволена зустріччу і виставкою. В цій темі ми збираємо відгуки про Зліт, фотографії і невід"ємну частину - критичні зауваження на майбутнє smile Тож запрошую всіх до столу з... фотографіями:)

п.с. я жива людина, зовсім ні разу не робот, тому напевно когось забула вписати, хоч писала нікнейми згадуючи почергово розміщені стенди і розвіски. Будь ласка, нагадайте про себе мені в приват, якщо я вас не вписала, або нагадайте про вашу колегу по вишивці, якщо вона була, а ви не знайшли її нікнейму серед вищезгаданих!

Увеличить Увеличить Увеличить
(с) фото належать адміністратору форума www.dublirin.com.ua/

Фотоальбом зустрічі 8 жовтня 2011 (пікасса)
фотозвіт від Сестра_Юлія
Про зліт написали:
http://www.dublirin.com.ua/

http://www.pereval.kiev.ua/ на фейсбук
Бібліотека написала про Зліт тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2011-10-10, 2:45 AM
 
ganzyaДата: Понеділок, 2011-10-10, 9:38 PM | Повідомлення # 61
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Які красуні наші дівчата !!!
Мамі Лізи пані Тетяні - скорішого одужання.
Ваші топутушки до сіх пір дарують мені тепло.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
ЛеліткаДата: Понеділок, 2011-10-10, 9:40 PM | Повідомлення # 62
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline


Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
КатюняДата: Понеділок, 2011-10-10, 9:44 PM | Повідомлення # 63
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Дівчата, які ви всі гарні, які чарівні!!!!
Лізо матусі скорішого одуження!!!!!


Я листоноша ЩАСТЯ!
 
ЛеліткаДата: Понеділок, 2011-10-10, 10:30 PM | Повідомлення # 64
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline


Додано (2011-10-10, 9:53 PM)
---------------------------------------------


Додано (2011-10-10, 10:03 PM)
---------------------------------------------
Ще?


Додано (2011-10-10, 10:12 PM)
---------------------------------------------
[/URL[URL=http://radikal.ru/F/i082.radikal.ru/1110/c9/769bbddddf4a.jpg.html]

Додано (2011-10-10, 10:24 PM)
---------------------------------------------


Додано (2011-10-10, 10:29 PM)
---------------------------------------------

Ось такий коротенький звіт про наш зліт. Лізо. Таню, дякую вам за це справді свято! І всім, хто долучився, хто приїхав і не зміг приїхати теж. Це було супер! Я ще під враженням. Все було неперевершено!!!

Додано (2011-10-10, 10:30 PM)
---------------------------------------------
Вже чекаю наступного зльоту. smile


Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013


Повідомлення відредагував Лелітка - Понеділок, 2011-10-10, 10:33 PM
 
Na_talkaДата: Понеділок, 2011-10-10, 10:54 PM | Повідомлення # 65
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 228
Нагороди: 0
Репутація: 118
Статус: Offline
Дуже дякую організаторам. Зліт дуже класний. Розказую знайомим, всі кажуть наступного року також поїдуть.
Дівчата - організатори ви великі молодці.
 
ZetaДата: Понеділок, 2011-10-10, 11:08 PM | Повідомлення # 66
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
дорогі дівчата! оце тільки добралась до інтернета smile Ліза і Таня- ви просто молодці! дякую вам за чудове свято! для мене це як подорож на Україну! особлива подяка Валентині fatini,що підібрала,приютила й обігріла happy . Дівчатам-хазяюшкам -Тетяні і Марімарфі за чай-каву. Досі під враженням від тих шедеврів,що виробляють наші форумчанки- це ж море натхнення!!! Вишиваймо далі! smile щоб на новий зльот оновити всю виставку! wink





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
vecnaДата: Вівторок, 2011-10-11, 2:16 AM | Повідомлення # 67
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 73
Нагороди: 0
Репутація: 39
Статус: Offline
привіт золоторучкам.сьогодні побачила nosiknaty почала розпитувати про зліт.вона під враженням.я від її розповіді теж.завтра в процесі підготовки до виставки продовжу розпитування.передивилась фото.у вас було дуже цікаво.дякую всім хто любить все українське.

Самовидалена з 22 січня 2014 року.
 
ТетянаДата: Вівторок, 2011-10-11, 2:20 PM | Повідомлення # 68
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
"Свято, яке завжди з тобою" - пам"ятаєте? Отакі враження про перший, але успішний зліт! Поки емоції відформатуються у слова, викладу фото (намагатимусь не повторяти те, що вже виклали інші). Дівчата, якщо комусь сподобається власнезображення (раптом, бо я не спец у цьому ділі), напишіть свій е-мейл і вам вишлю повноформатний файл, не зменшений.
- Оленка вся у справах; - чарівні Жанна і Наталя; -цю родину полюбили всі; - Вікторія - заряд оптимізму і енергії; - ось так починалася змова білявок (про їхні пригоди після - читайте вище)

Додано (2011-10-11, 2:20 PM)
---------------------------------------------
- Таня у костюмі від Лори Шейх; - чарівна Юля; - вбрання від пані Людмили зацікавило багатьох; - а це робота Юлечки (Яга), чорна (!) сумка вишита рушниковими швами; - каюсь, вперше побачила таке оформлення низу рушника і була дуже вражена; - соловейко з рушника з колекції Лесі Демчук так і проситься на мій наступний рушник...
Напевно, у цьому і сенс таких зустрічей - поспілкуватися з однодумцями, набратися наснаги й ідей для нових творчих задумів, зарядитись оптимізмом - і вперед!
Дуже дякую всім!


Повідомлення відредагував Тетяна - Вівторок, 2011-10-11, 2:25 PM
 
fieryДата: Вівторок, 2011-10-11, 2:31 PM | Повідомлення # 69
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 137
Нагороди: 0
Репутація: 57
Статус: Offline
Аааа))) Які гарні фото, і які гарні дівчата, а які розумниці і які неперевершені майстрині))) Єдине про що жалію, що через диплом не змогла побачити все(((
Було дуже приємно з усіма познайомитись)) Ще раз підтвердила думку про те, що всі хто вишиває дужжжже приємні люди))))


Живу в ритмі щастя!!!
 
сяняДата: Вівторок, 2011-10-11, 2:35 PM | Повідомлення # 70
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Дівчата, які Ви молодці, що організували такий ЗЛІТ. Вже другий день тишком-нишком на роботі розглядаю фотографії, читаю коментарі, набираюсь такого позитиву і по-доброму Вам заздрю.Така кількість робіт! А можна нескромне проханнячко - якщо є можливість виставити на Вишиванці матеріали Зльоту (МК, порт-фоліо), які готували учасниці. Я думаю це буде багатьом цікаво
Лізо, мамі скорішого одужання
 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-10-11, 3:38 PM | Повідомлення # 71
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
а це робота Юлечки (Яга), чорна (!) сумка вишита рушниковими швами

мені тепер ця сумочка спати не дає...
Тетяна, гарні фото! Дякую, що вловили і мене на свій апарат!
Всьо, наступного року, хрест на пузі - беру свій нормальний фоторужжо, і буду фотографувати всіх гарно гарно!
Хоча, як не дивно, фотозвіт у нас все одно з миру по нитці - гарна фотосорочка )))


Моя майстерня
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-10-11, 4:33 PM | Повідомлення # 72
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Всьо, наступного року, хрест на пузі - беру свій нормальний фоторужжо, і буду фотографувати всіх гарно гарно!

Таньчик, сонечко наше рудоволосе! Ловимо тебе на слові... wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2011-10-11, 8:37 PM | Повідомлення # 73
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Додам фото, які не повторюються

Підготовчі роботи: дякую всім, хто приїхав вчасно і швиденько заповнив виставковий простір. Досвід на майбутнє неоціненний. Тут НаталиG, nosiknata, shtynka


Реєстрація гостей: Жанна і Юстинка


Хол оформлений роботами Лесі Демчук Dmitryk09 вже сам по собі був подією (на фото фрагмент)


Фрагменти спілкування


Як слухали Босого (до речі, одну з презентованих книжок я вже "проковтнула")


Кімната чаювання, lady-v ніяк не хотіла повертатися, не могла відірватися від розмови)))

Ліза показує, як хустку в'язати на Наталі (очей не відвести)

Лотерейка всім сподобалась (багато приємних відгуків)

МК (всі чотири)



Далі буде...


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2011-10-11, 8:42 PM | Повідомлення # 74
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (сяня)
А можна нескромне проханнячко - якщо є можливість виставити на Вишиванці матеріали Зльоту (МК, порт-фоліо), які готували учасниці. Я думаю це буде багатьом цікаво

Прошу відгукнутися учасників!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
lady-vДата: Вівторок, 2011-10-11, 9:13 PM | Повідомлення # 75
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Tana)
Кімната чаювання, lady-v ніяк не хотіла повертатися, не могла відірватися від розмови)))

redface


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ЛеліткаДата: Вівторок, 2011-10-11, 9:15 PM | Повідомлення # 76
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
Quote (Олька)
Приємно передивлятись фото! Може хтось розкаже детальніше (для тих, хто не зміг приїхати на Зліт) - скільки людей відвідало Звіт, як пройшли ваші майстер-класи, що сподобалось найбільше. Дуже цікаво буде почитати розповіді.
Трошки написала на Головній сторінці.


Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
TanaДата: Вівторок, 2011-10-11, 10:39 PM | Повідомлення # 77
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую, Лелітка, прочитала із такою цікавістю! Додам фото із своїм носиком (з Лесиного фотоапарату)))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-10-11, 10:58 PM | Повідомлення # 78
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
О, дівчата, які ми тут красиві пані!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2011-10-11, 11:29 PM | Повідомлення # 79
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Dmutrik09, а хіба творчі люди можуть бути негарними!?
 
OленкаДата: Середа, 2011-10-12, 1:50 AM | Повідомлення # 80
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Oй дівчаточка! Фотографії сиплються як з рогу достатку! Надаючи мені радості кожний день! Мабуть ще довго кипітиме така приємна підвищенно-святкова атмосфера на нашому форумі. Ви собі уявити не можете, як мені допомагають ваші фотозвіти, відчути ту атмосферу, в якій ви всі побували. Звичайно ж мама доповнює фотографії своїми розповідями. Я радію за вас. Кожний день даю собі слово, що наступну відпустку обов"язково піджену до часу зліту, що прийму активнішу участь, тут уже мало що від мене залежить. Але я постараюсь, дуже постараюсь. Я уявляю тільки як вам читати повідомлення одна одної, наскільки вони стали більш персональними і більше схожими на співбесіду. Хай і наступні зустрічі будуть такими ж натхненними.
Quote (Dmutrik09)
О, дівчата, які ми тут красиві пані!
Дуже, дуже красиві всі до одної.
Bullet, Лелітка, Тетяна, Tana, Goncha, shtynka, Жанна Дякую вам всім за ваші фотозвіти!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » 1-й Всеукраїнський Зліт закоханих у вишивку-2011. ЗВІТ. (Зліт закоханих в традиційну українську вишивку. ФОТО і ЗВІТ)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.