| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 10:07 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » 1-й Всеукраїнський Зліт закоханих у вишивку-2011. ЗВІТ. (Зліт закоханих в традиційну українську вишивку. ФОТО і ЗВІТ)
1-й Всеукраїнський Зліт закоханих у вишивку-2011. ЗВІТ.
BulletДата: Понеділок, 2011-10-10, 1:31 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Відбувся наш перший НЕвіртуальний проект під дооовгою назвою Перший Всеукраїнський Зліт Закоханих в Українську Традиційну Вишивку!


Долучитись до цієї події мав змогу будь=хто з бажаючих форумчан, але скористались можливістю не всі. З різних причин, з дуже серйозних, і не дуже (як то сором"язливість чи острах). Нижче наведені фотозвіти і розповіді очевидців, я сподіваюсь, спонукатимуть всіх нас бути активнішими smile

Наші форумчанки представили великі і маленькі виставки з власних родинних вишитих скарбів і свої сучасні вироби в українській традиції.
Свої роботи на Зльоті представили Dmutryk09, Пасіонарія, Kaluna, Цветана, Яга, Жанна, Лелітка, Таna, n-tsynaiko, Сестра_Юлія, Zeta, romannah, nosiknata, Bullet, olimpia, Goncha, Росава, Jasjka, lady_v, НаталиG, Ролічок, Росава,

Неоціненну допомогу у процесі склала Марімарфа, наш новачок, але її всі-всі вподобали за якусь неземну якість, вона справді була нашою чайною спасителькою (я чула від кількох форумчанок саме такий епітет)), Тетяна (саме вона подбала про те, щоб у Марімарфи було чим пригощати форумчан!) , fatini та fiery - вони були нашими руками і ногами, допомагали зустрічати потяги та гостей).

За проведення майстер-класів величезна подяка Росаві, Goncha, НаталиG, Dmutryk09.

За допомогу в формуванні призового фонду дякую ТМК, Цветана, Яга, Жанна, Лелітка, Таna, Сестра_Юлія, Bullet, olimpia, Росава, lady_v, Ролічок, Росава,
За надання матеріальної допомоги (на відеозйомку та купівлю термінових потреб) дякую Оленці з США (яка першою відгукнулась на наш Зліт), nosiknata, Dmutryk09, Катюні (що двічі робила перкази!), Сестрі_Юлі, Тетяні, Kaluna, romannah, fatini, Жанна, НаталиG, Яга, Пасіонарія, fiery, Goncha, lady_v, Zeta і ще хтось тикнув мені гроші вже під вечір, я не зафіксувала - відгукніться, добродійки :)*

На самому зльоті координаційна група була помічена бейджиками smile Але я також встигла помітити у нас в гостях Kate-Black-Cat, Nitochka і Mod.Я впевнена, форумчанок було більше, але всі переважно крились, зізнавайтесь, я вас впишу сюди і всім буде приємно smile

Як адміністратор, я дуже задоволена зустріччу і виставкою. В цій темі ми збираємо відгуки про Зліт, фотографії і невід"ємну частину - критичні зауваження на майбутнє smile Тож запрошую всіх до столу з... фотографіями:)

п.с. я жива людина, зовсім ні разу не робот, тому напевно когось забула вписати, хоч писала нікнейми згадуючи почергово розміщені стенди і розвіски. Будь ласка, нагадайте про себе мені в приват, якщо я вас не вписала, або нагадайте про вашу колегу по вишивці, якщо вона була, а ви не знайшли її нікнейму серед вищезгаданих!

Увеличить Увеличить Увеличить
(с) фото належать адміністратору форума www.dublirin.com.ua/

Фотоальбом зустрічі 8 жовтня 2011 (пікасса)
фотозвіт від Сестра_Юлія
Про зліт написали:
http://www.dublirin.com.ua/

http://www.pereval.kiev.ua/ на фейсбук
Бібліотека написала про Зліт тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2011-10-10, 2:45 AM
 
TanaДата: Понеділок, 2011-10-10, 1:36 AM | Повідомлення # 41
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дорогі мої співфорумчанки! Красно дякую вам за наше спільне свято, дякую за схвальні відгуки гостей і віддалену підтримку тих, хто не зміг до нас приєднатись!
Bullet вітаю із співдосвідом! Ти неодноразово хотіла, щоб я перепросила у спільноти, тож перепрошую тут, бо справді на початку справи сумнівалась, що буде стільки люду. Але виключно завдяки спільним(!) зусиллям захід пройшов на пристойному рівні.
Мамі Тані -- скорішого одужання, прикре завершення свята, але, сподіваємось, все швидко загоїться.
Марімарфа, дякую за делікатне чаювання і увагу до всіх заклопотаних задіяних осіб і не тільки.
Цветана, дякую за сушку і знайомство в реалі!
Сестра_Юлія, завжди радію нашим зустрічам, але в залишились незавершені справи (бісерні в тому числі)
Яга, Юлечко, дякую за турботу, допомогу, вишукані листівки-призи і дівочу красу!
Goncha, сподіваюсь, твої побажання здійснились, хай все буде краще, краще, краще!
Quote (Goncha)
Зате надзвичайно сподобалась лекція по символіці вишивки. На деякі речі зовсім з іншої сторони подивилася.

Дякую!
Kaluna, дякую за спілкування у всі дні, речі, від яких очей не можна відвести і фото, які тепер в мене є, бо або фотографувала, або виконувала свої функції))) координатора.
nosiknata, Наталочка, моя хороша людина, ощасливила мене і добрим словом, і книгою прекрасною, дякую!
lady-v, Вікторіє, плаття моєї мрії твоє до Дня Незалежності назавжди в моїх фаворитах! Дякую за знайомство, нажаль, мало поспілкувалися.
Ролічок, Лоро, всі дороги перед тобою хай відкриваються...ти молодчинка!
Zeta, вдячна за знайомство, яке мене приємно здивувало, навзаєм всі Ваші слова і запрошення!
fatini,дякую за підтримку і за чудові букети для Пасіонарії і Kate-Black-Cat. Першій іменинниці дяка за торт, другій -- за призи від Гальванарт!
Тетяна, дякую за смачнющу основу наших кавувань і чаювань, пунктувальність, відповідальність, все, все, все!
НаталиG , дякую за диво-відкриття -- вперше бачила мережану кількома видами мережок ікону!!! Дякую за всю роботу, МК та ін.
Росава, дякую за подолання негараздів численних, вийшла із ситуації і провела хороший МК, всі учасники в захваті!
Жанна і Сміяна і Танюшка, ваше українське музичне привітання стало окрасою свята, невимушене, доречне, щире, дякую і низенько вклоняюсь за збереження пісенної культури!
Лелітка, дякую за приязну бесіду і щасливі хвилини тет-а-тету!
Jasjka, приємно вражена знайомством!
shtynka ? Таню, дякую за материньський подвиг -- відірватися від дитини матері-годувальниці непросто, ще й позувати в дизайнерському одязі і актуальному взутті smile
fiery і всіх, кого не згадаю зараз, дякую за участь і підтримку.
Про трьох людей хочу сказати окремо.
Це n-tsynaiko Надя Цинайко, яка не тільки знайшла можливість надати прекрасні сорочки з бабусиної скрині і приїхати і в п'ятницю, і в суботу (попри стан здоров'я), і добула з нами до самісінького кінця. І допомагала прибрати, виносити сміття і багато що ще, це дорогого вартує.
Dmutrik09 і Юстинка для мене стали рідними за ці дні. Завдяки вправності Лесі, її активності, відповідальності ми не залишились з голими стінами))) Завдяки таким людям обертається земля!
Нефорумчанам дякую, зокрема Олександру Босому, бібліотечним співробітникам і музейним працівникам, всім тим, хто доклав сил, зусиль і свого часу до справи. І зокладатиме завтра.
Надя Mod також повертається!
Завтра в б-ці ми формуватимемо експозицію з тих виробів, які лишили майстри, хочемо провести впродовж кількох тижнів зустрічі, можливо МК, Олександр Босий зголосився провести ще лекції; для школярів проведемо презентацію по традиційним швам Київіщини, яку зранку демонструвала я вам. Тож свято не закінчується, робота продовжується. Все недопрацьомане кимось можна доробити. Ще раз дякую за співпрацю!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
010101Дата: Понеділок, 2011-10-10, 1:36 AM | Повідомлення # 42
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Дівчата, більше, ніж одне фото зробити не прийшлось (гм, фотограф у мені таки заснув надовго)


Я, Ролічок і Лелітка (Лізо, бачиш, я навіть усміхаюсь biggrin biggrin biggrin )
 
BulletДата: Понеділок, 2011-10-10, 2:49 AM | Повідомлення # 43
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Надя Mod також повертається!

це прекрасна новина (зважаючи на прізвище Наді /Надія Прекрасна/, це звучить вдвічі емоційніше)))

Quote (Tana)
Завтра в б-ці ми формуватимемо експозицію з тих виробів, які лишили майстри, хочемо провести впродовж кількох тижнів зустрічі, можливо МК, Олександр Босий зголосився провести ще лекції; для школярів проведемо презентацію по традиційним швам Київіщини, яку зранку демонструвала я вам.

Вдячна тобі і бібліотечним працівникам за допомогу завтра, бо я з відомих причин буду іншу експозицію проводити (у лікарів).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
tanytryellДата: Понеділок, 2011-10-10, 11:13 AM | Повідомлення # 44
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
І я там була, тишком-нишком усе оббігла, все-все (як мені здавалося) роздивилась, набралась таку купу вражень, що на рік вистачить і втекла, бо приїхала з малечею, а він трохи стомився і завередував...
Виставка вийшла надзвичайна! Дівчатка, усі, хто пер всю цю не таку вже й легеньку красу, та ще в такий неблизький світ - які ж ви молодці, бджілки ви наші! Так вразили колекції, так сподобались вишиваночки, так схотілось і собі долучитись до цього дійства!... Сподіваюсь, наступного року у мене зявиться така можливість?
Окрема дяка вам, наші замучені організаторки! Відпочивайте, і нехай усі ваші клопоти та негаразди швиденько минуть і дадуть вам насолодитись, нарешті, рзультатами ваших трудів!
ПС: передивилась усі фото - вони чудові! Виявилось, щопобачила я даааааалеко не все! Так що вже чекаю настуного разу, щб роздивитись решту!
 
ОлькаДата: Понеділок, 2011-10-10, 1:12 PM | Повідомлення # 45
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Дівчата, дуже рада, що Зліт відбувся! Приємно передивлятись фото! Може хтось розкаже детальніше (для тих, хто не зміг приїхати на Зліт) - скільки людей відвідало Звіт, як пройшли ваші майстер-класи, що сподобалось найбільше. Дуже цікаво буде почитати розповіді.
 
ntvДата: Понеділок, 2011-10-10, 1:32 PM | Повідомлення # 46
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми теж були з донечкою на зльоті. Дуже вдячні організаторам за МК, за цікаві пізнання , що до походженя наших символів, обрядів і так далі. Було дуже гарно, затишно, по-домашньому. Я в захваті! Так тримати!!!
 
cherryДата: Понеділок, 2011-10-10, 1:35 PM | Повідомлення # 47
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Bullet, Tana, ви молодці, що такий захід організували! І, звичайно, всі інші дівчата, що долучились до організації та проведення Зльоту! жалкую, що не змогла бути з вами! Судячи з фото і великої кількості знаків оклику, свято СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАННЯМ вдалось на славу ( в чому ніхто і не сумнівався)!!! Лізо, бажаю мамі швидкого одужання!
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2011-10-10, 1:53 PM | Повідомлення # 48
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Олька, вожко сказати щодо кількості учасників і гостей. Певно, кілька сотень було. Аншлаги були і на майстер-класах, ніде навіть сісти було
 
ТМКДата: Понеділок, 2011-10-10, 1:53 PM | Повідомлення # 49
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Лізо, поправ заголовок. Закінчується 2011 рік wink biggrin Ви всі такі молодці, просто слів бракує!!!

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"

Повідомлення відредагував ТМК - Понеділок, 2011-10-10, 1:54 PM
 
shtynkaДата: Понеділок, 2011-10-10, 2:04 PM | Повідомлення # 50
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Спробую трохи більше своїх вражень залишити з картинками, як і обіцяла.
На зліт прибула я очевидно перша, бо мій потяг прийшов до києва о 5.55, дісталась місця досить швидко, завдяки дуже детальному опису Тані та Лізи на головній сторінці, за що величезне дякую! Перші враження від Києва - багато людей навіть о шостій ранку, в метро не протовпишся... Але дуже сподобались нововідлизані дороги - проведення євро таки матиме хоч якийсь плюс. Отож - ранковий Київ біля бібліотеки:

Скучати самій довелось мені не довго - за 100 метрів можна було впізнати нашу Лесю Демчук із чарівною донею Юлею:

Далі наводжу кадр, який вважаю трохи повчальним на майбутнє - про наш зліт на дверях бібліотеки була інформація, але ну дуууже дрібненько:

Всередині бібліотеки дівчата постарались заздалегідь, і частина експозиції вже була розвішана та розставлена акуратненько.

Далі почалось найприємніше - живе спілкування із побратимами по форуму:

По порядку: Вікторія lady-v, Оленка fiery, Жанна Капшук, Люба МаріМарфа, Ліза Bullet, Оля Kalyna
Шкода, що мало нафотографувала, бо приємно поспілкуватись пощастило іще з багатьма чудовими людьми!
Далі вже відома за світлинами інших наших форумчан просто вражаюча колекція Лесі Демчук із сучасними вишивками та старовинними експонатами. Це дійсно був подвиг - привезти і показати наживо ці шедеври, така тендітна маленька жінка з великим неоціненним скарбом!

далі буде...


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Понеділок, 2011-10-10, 2:50 PM | Повідомлення # 51
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Продовжую:

наша чайна кімната, затишна і смачна. Але на майбутнє, думаю, кава-брейк можна було б зробити ще і на виносі - у фойє, або в основному залі - щоб пригостити всіх гостей, не тільки форумчан. Наскільки я зрозуміла, за забезпечення чаєм-кавою та смакотою до кави треба дякувати нашій скромній форумчанці Тетяні, вона потрудилась дійсно вражаюче. Моя повага за паперові стаканчики і якісні напої - відчувався відповідальний підхід, для людей - як для себе!


наша заклопотана Таня як бджілка, забезпечувала найбільшу інформаційну віддачу від гостей та учасників зльоту )))

Юлечка (Сестра-Юлія) старанно все фотографувала, і, напевно, ми ще почуємо від неї цікаву розповідь про подію, а не погляд окремої заклопотаної штиньки... )))

Юлечка Демчук старанно допомагала мамі Лесі із експозицією, і не тільки! Я вмираю від заздрощів до її народного строю - ви би бачили зблизька цю вишиванку... я просто в захваті! Взагалі родина Демчуків на мене справила незабутнє враження і заразила новими бажаннями... Сподіваюсь, вони дуже скоро втіляться в життя!


чудова музично-культурна програма від наших форумчанок! дуже сподобалась гра на сопілці та імпровізована "вгадай пісню" ))) А ще моя повага за чудовий народний стрій!


А це шматочок експозиції від Людмили Вонсуль (Пасіонарія) - я дуже шкодую, що так і не пороздивлялась все ближче, бо біля неї був справжній ажіотаж...


далі маємо представлення сучасного костюму від Лариси Шейх (Ролічок) в народному стилі, який мені видалось не тільки побачити зблизька, а і походити в ньому, відчувши себе моделлю ))) Скажу лише, що це не тільки дуже гарно, а і дуже зручно! Натуральна тканина і кольорова палітра мене закохали в той костюм з першого погляду... Шкода, не було в комплекті автентичного взуття... - ідея для Лори на майбутнє ))) Сюди б класно підійшли якісь чобітки, задекоровані тканиною, теракотового або молочного кольору... Я собі це вже уявляю ))) а ви?


наша Мар"яна-Яська, напевно зачарована лекцією про символіку української вишивки )))


пізнавальна лекція від пана Босого (якщо я нічого не наплутала), за яку дяка велика превелика. Наступного разу обов"язково запланую відвідування комплексу Пирогово, сподіваюсь таке ж пізнавальне. А ще ця людина вразила своєю відданістю справі, обізнаністю та вмінням володіти аудиторією, чудовим почуттям гумору )))


зізнавайтесь, чия сорочка? дуже хочу й собі таку... сподобався її незвичний крій.

Далі трохи фрагментів, які ми бачили, та наживо вони просто вражають... Роботи Вікторії (lady-v)


А ще був незабутній майстер-клас від Наталі Гонти (NatalyG), дуже шкода, що не потрапила на інші майстер-класи. Багато приємного спілкування і мега-яскравих особистостей!

Шкодую, що полінилась та побоялась взяти пристойний фотоапарат - на фоні чумоданів Лесі Демчук він не зайняв би так уже багато місця. Обіцяю виправитись наступного року та маю надію, що організуюсь показати і щось своє, вишите, окрім моєї скромної вишиванки )))


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - Понеділок, 2011-10-10, 3:30 PM
 
010101Дата: Понеділок, 2011-10-10, 4:21 PM | Повідомлення # 52
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Quote (shtynka)

зізнавайтесь, чия сорочка? дуже хочу й собі таку... сподобався її незвичний крій.


Таню, то теж Пасіонарії - там декілька її робіт на стінах висіли, бо манекенів не вистачило
 
BulletДата: Понеділок, 2011-10-10, 4:36 PM | Повідомлення # 53
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (ТМК)
Лізо, поправ заголовок. Закінчується 2011 рік

дякую! ))) Поправила.
Quote (shtynka)
Далі наводжу кадр, який вважаю трохи повчальним на майбутнє - про наш зліт на дверях бібліотеки була інформація, але ну дуууже дрібненько:

Мій недоробіток. Я зуважила на майбутнє wink
Quote (shtynka)
Але на майбутнє, думаю, кава-брейк можна було б зробити ще і на виносі - у фойє, або в основному залі - щоб пригостити всіх гостей, не тільки форумчан.

Хіба що у нас будуть спонсори!
Quote (shtynka)
зізнавайтесь, чия сорочка? дуже хочу й собі таку... сподобався її незвичний крій.

да, то Люди Вонсуль, про це правда, вже нписала Юля вище smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2011-10-10, 4:42 PM | Повідомлення # 54
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Була в нас пані з Надвірної, вишиває машинним хрестиком.Але її схеми можна вишивати і вручну. Зізнавайтеся, хто має координати цієї жіночки? Бо я таки не взяла її номеру телефону.Ми поговорили вранці і домовилися, щго поговоримо ще пізніще , але.... sad

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
КатюняДата: Понеділок, 2011-10-10, 4:45 PM | Повідомлення # 55
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Прочла звіт, неначе з вами там побувала. Я уявляю під яким враженням ви всі, бо я вже години три ходжу та зітхаю. Це все ж таки ДИВО, це таке щастя та радість. Наступного разу, обов'язково буду. Чоловік сказав, що мені треба буде поїхати smile

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2011-10-10, 6:03 PM | Повідомлення # 56
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Нинок, дяка вам за вашу донечку Олю, але нам би було дуже і дуже приємно, щоб ви нам сказали хто ви така. Я особисто хотіла б з вами поспілкуватися. wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2011-10-10, 6:11 PM | Повідомлення # 57
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Мамі Лізи, пані ТЕТЯНІ, великі вітання! Зичу тримати хвіст пістолетом, біль терпіти, все минеться Ми з вами. Величезна дяка вам за подаруночки, обидвом І Лізі і вам , швидкого одужання! Раді завжди вам допомогти! Тільки аукніть!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Понеділок, 2011-10-10, 6:13 PM
 
TanaДата: Понеділок, 2011-10-10, 6:40 PM | Повідомлення # 58
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Cвято триває, робота продовжується. Звітуюсь поки що без фото. Сьогодні скомпонували експозицію з тих скарбів, які ще залишились на виставці: це фото Лесиних робіт -- моделей в форматі А3; родинних скарбів моїх і Надії Цинайко (Київщина+Переяславщина+Полтавщина); картин Лізи, ляльок Жанни і Світани, моїх закладинок і листівок; ескізів Лори Шейх. Також дякую всім, хто лишив портфоліо, вони теж прикрашають виставку, і перші групи сьогодні вже їх роздивлялися. Фото, детальні розповіді про зліт, гостей , події напишу трохи згодом, бо ще клопоти організаційні тривають.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
JasjkaДата: Понеділок, 2011-10-10, 7:01 PM | Повідомлення # 59
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Дівчата,і я в захваті від злету!Стількома чудовими людьми познайомилась!!!Всі чарівниці у своїй справі!Велике ДЯКУЮ організаторам за таку подію!!!
Лише тепер добралась,щоб щось написати,вчора лише забігла прочитала(була ще в Києві),а сьогодні з поїзда та на роботу...а тепер знову все перечитала,передивилась-фото ПРЕКРАСНІ!статті з гарними відгуками! так тримати!
Лізо передавай мамі привітики від нас і велике дякую,що вона тебе підтримувала,я думаю для тебе це було саме найважливіше wink і хай поправляється як найшвидше,а ти їй поможеш!
На наступний раз ми зробимо ще краще,але уже нам всім треба докласти всіх свої зусиль! для цієї справи.
Я і зараз сиджу,пишу та згадую нашу зустріч з форумчаними - така тепла,сімейна!Всіх люблю та цьомкаю


Творча майстерня
 
ЖаннаДата: Понеділок, 2011-10-10, 7:50 PM | Повідомлення # 60
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
дорогі дівчаточка)))) я дуже-дуже вдячна всім за таке чудове свято, яке в нас вийшло))) дійсно, настрій був святковий, урочистий))) і виставка вийшла дуууже гарна!!!!Тож передусім дякую нашим головним організаторам - невтомним Лізі - Bullet і Тані - Tana))))
мені надзвичайно приємно було зустрітися і поспілкуватися з багатьма форумчанками)))) особлива подяка Юлі - тій, що Яга, - за те, що терпіла мої довгі теревені)))))), юній красунечці Юлі-Юстинці - за те, що вона така чудова! :), Тетяні та Любі - МаріМарфа - за теплий чай і тепле спілкування, а також Dmutryk09, Лелітка, lady-v, shtynka, Bullet, Росава і всім-всім, з ким мені трапилося гарно поспілкуватися)) ну і, звісно, дякую Оксані - Сміяна та її донечці Тетянці - за пісенне диво)))) дякую, дівчата!!!

фотографувала я небагато, але що маю, те викладаю))
Вікторія - lady-v біля своїх витворів
Світана - Росава проводить мк з виготовлення мотанки
Мар'яна - Jasjka робить лялечку
Леся - Dmutryk09 проводить мк
Леся - Dmutryk09 і Наталка - nosiknata - в процесі вишивання))
Юля - Яга в очікуванні нових відвідувачів smile
і наша, так би мовити, вокальна група на чолі з Оксаною smile



мій рукодільний ЖЖ
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » 1-й Всеукраїнський Зліт закоханих у вишивку-2011. ЗВІТ. (Зліт закоханих в традиційну українську вишивку. ФОТО і ЗВІТ)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.