| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-24, 4:01 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
BulletДата: Неділя, 2011-04-10, 11:23 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Початок тут


З чого з"явився задум організувати Всеукраїнський з"їзд закоханих в українську вишивку?
З раптово побаченого Лесею Демчук відео


І подумали ми, що мешкаємо в інтернеті ми вже давно, наш форум - це велика всеукраїнська родина жінок та чоловіків, закоханих в українську традицію.
Маємо про що розказати і що показати широкому загалу!
Гуртом порадившись, обрали датою 8 жовтня 2011 року, субота, місцем проведення - Київ, приміщення бібліотеки ім. Забіли (пр-кт Науки, 4).

Ось наше офіційне запрошення.

Хто може прийти до нас в гості? БУДЬ-ХТО, зацікавлений у вишивці, в збереженні традицій, в освоєнні старих цікавих технік вишивання, любителі та збирачі одягу та предметів ДПМ, просто гості, яким приємно знаходитись серед рукодільниць!

Що таке є наш Зліт?
Це не ярмарок, це не виставка, це не урок і не форумівка. Це велике родинне свято, відкрите для своїх і для сторонніх гостей!

Вхід на захід є вільний, приємне спілкування і фотографування - безкоштовне. Обмін інформацією та контактами - неоціненний!

Є ряд технічних питань, які ми не хотіли би виносити на широкий загал, бо то є чорнова робота, підготовка, оргмоменти. Якщо особисто вам хочеться допомогти форумчанкам словом, ділом чи копійкою smile , то просимо надіслати нам на електромейл zlit2011@ukr.net лист про ваше бажання, ми переведемо вас в *Координаційну групу Зльоту* і вам стане видимий великий розділ з темами про підготовку до нашого заходу!

Наш захід не є комерційний, роботи продаватись не будуть, тому робота форумчанок в Координаційній групі Зльоту є неоплачуваною smile За що всім вам, група підтримки. щиро дякую!

Можете допомгти поширити інформацію про наш захід в пресі чи в інтернеті, на вашій сторінці ВКонтакті, ФБ чи Однокласниках? Тоді вам сюди і від нас велика дяка!

Можете запросити ТБ, пресу, інші ЗМІ? Звертайтесь до адміністратора за номером 097 158 35 97.

Побачимось 8 жовтня 2011 року з 12 до 17.00 в Києві, пр-кт Науки, 4, бібліотека ім. Забіли!

Необов"язковий, але бажаний дресс-код - етнічний стрій!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-09-13, 0:46 AM | Повідомлення # 201
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, Ліз мені потрібен буде прес реліз з нашого зльоту. Коли він менш- більш буде готовий. У мене після зльоту буде виставка у нашому місті. Хочу дати директрисі цей прес реліз. Бо вона на мене такими великими очима дивилася, певно не дуже вірила, що їду в Київ на виставку.

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2011-09-13, 3:36 PM | Повідомлення # 202
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
ось вам і головна причина, чому не варто давати доступ до редагування повідомлень широкому колу осіб. Наразі те повідомлення неможливо виправити із-за вписаного скрипта, скрипти на двигунці укоза не працюють, а роблять ось таке лихо. Я це знала, але не думала, що доведеться пояснювати всім, тому що це внутрішнє робоче питання.

Причина зіпсованості повідомлення - додавання під час редагування хтмл-кодів, в той час як весь цей сайт з форумом працюють на вв-кодах.

Цілком усвідомлюю свою вину, як завжди, хотіла як краще...


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2011-09-13, 8:41 PM | Повідомлення # 203
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Цілком усвідомлюю свою вину, як завжди, хотіла як краще...

я так само могла би зробити на твоєму місці, все гаразд, хіба я на тебе можу ображатись чи злитись? )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Четвер, 2011-09-22, 2:20 PM | Повідомлення # 204
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Bullet!Лізо.на яку сторінку треба скинути свої особисті данні(№телефону,e-mail)? і ще- чи можна привезти пару рушників работи майстрів нашого клубу -бо я таких не бачила поки що ніде- один присвячений голодомору,а другий весільний





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-09-23, 2:49 AM | Повідомлення # 205
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Zeta)
Bullet!Лізо.на яку сторінку треба скинути свої особисті данні(№телефону,e-mail)?

напишіть нам на zlit2011@ukr.net

Quote (Zeta)
і ще- чи можна привезти пару рушників работи майстрів нашого клубу -бо я таких не бачила поки що ніде- один присвячений голодомору,а другий весільний

Не знаю, що і сказати. Я набйльше переживаю про наслідки виставляння чужих робіт, якщо це роботи не наших форумчанок. Покладаюсь на ріення координаційної групи, але мій голос буде скоріш за все у корзинку з голосами *проти*. Як я вже казала раніше, не хочу в майбутньому мати проблем і зайвих звинувачень сторнніх людей (маю досвід)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-09-23, 10:52 AM | Повідомлення # 206
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Все, учасників-форумчан з іх роботами в нас досить: ми зараз не можемо виставляти роботи всіх бажаючих з багатьох причин. Прошу учасників клубу долучитись до форуму активно, тоді матимуть змогу і можливість іншого разу виставити свої роботи
Quote (Zeta)
чи можна привезти пару рушників работи майстрів нашого клубу -бо я таких не бачила поки що ніде-

Зрозумійте правильно, навіть я обмежуюсь виставкою кількох робіт, щоб активні учасниці форуму мали змогу показати свої роботи, свою працю...В мене є також речі, яких більше ніде не бачила, але 1)зали обмеженої площі і 2)доглядати за виробами, розказувати про роботи хто буде?!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2011-09-27, 1:04 AM | Повідомлення # 207
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Повідомляю широкому загалу приємність.
На Ютубі я лишила коментар до вищезгаданому відео польских крафтерів про нашу зустріч і про те, що ми надихнулись саме з їх зустрічи, і ось нам з вами прийшов від них віртуальний привіт:

Witaj :-)
Cieszę się, że organizujecie spotkanie połączone z warsztatami haftu ukraińskiego.
Mam nadzieję, że udostępnisz zdjęcia i napiszesz czy wszystko się udało :-)
Jeśli ktoś zechce ,zapraszamy do Polski - w Ustroniu (Śląsk) będzie drugie spotkanie Zakręconych w Krzyżyk.
Impreza, planowana jest w dniach 4 - 6 listopada 2011
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki ( żeby wszystko się udało) za obydwa spotkania - wasze i nasze :-)
Aśka



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Вівторок, 2011-09-27, 1:49 AM | Повідомлення # 208
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Класно як, дівчата!! ПОтримають за нас кулачки:))) Спасибі за відповідь, Аська!!


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Вівторок, 2011-09-27, 1:59 AM | Повідомлення # 209
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Класно як, дівчата!! ПОтримають за нас кулачки:)))

я дуже довго перекладала оті кулачки : )))

увага, я змінила на 100% саме перше повідомлення цієї теми, щоб більшості форумчан було зрозуміло, що то за Зліт такий smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2011-09-27, 10:47 AM | Повідомлення # 210
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
хороші зміни!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2011-09-27, 2:41 PM | Повідомлення # 211
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Другий лист від Аськи, дівчата, зліт нам уже не страшний.. Може поїдемо? ))) Принаймі, наші західні форумчанки - запросто! )))

Witaj.
Oczywiście,ze zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich gości.
Moje dziewczyny bardzo czekają i przyjmą każdego z wielką radością. Gdyby jeszcze udało wam się pokazać swoje prace Haftem Ukraińskim - była bym bardzo szczęśliwa.
bardzo proszę - jeżeli ktoś zechce nas odwiedzić - weźcie swoje prace z tradycyjnym haftem - jest bardzo piękny.
Organizujemy również wystawę prac uczestników - Zapraszam bardzo gorąco
Aśka



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-09-27, 7:54 PM | Повідомлення # 212
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, якщо на те пішло то могли б їхати але я немаю паспорта. Одна велика проблема... і МЕНІ ДО РЕЧІ НА СКРИНЬКУ ПРИЙШЛО ВІД НИХ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЦЕЙ ДРУГИЙ ЗХ"ЇЗД.
І на перший з"їзд так само, бо я зареєстрована у них на форумі " Гафтів Польськх".
Quote (Bullet)
Moje dziewczyny bardzo czekają i przyjmą każdego z wielką radością. Gdyby jeszcze udało wam się pokazać swoje prace Haftem Ukraińskim - była bym bardzo szczęśliwa. bardzo proszę - jeżeli ktoś zechce nas odwiedzić - weźcie swoje prace z tradycyjnym haftem - jest bardzo piękny.

Перекладаю: Мої дівчатка , дуже чекаємо і приймемо кожного з великою радістю. Якщо би ще вдалося вам показати праці Гафтами українськими- то була би Дуже щаслива.Дуже прошу, якщо хтось захоче нас відвідати, візьміть свої праці з традиційним гафтом...,він є дуже гарний!
Я хочу туди....


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Вівторок, 2011-09-27, 11:14 PM
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2011-09-27, 8:22 PM | Повідомлення # 213
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Bullet, я маю паспорт, буду робити візу, теж хотіла б поїхати. Але спершу до Києва.
Dmutrik09, роби паспорт!!!


ore et labore!
 
Piwonia67Дата: Вівторок, 2011-09-27, 9:14 PM | Повідомлення # 214
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 100
Нагороди: 0
Репутація: 83
Статус: Offline
Добрий вечір всім!
Я з Варшави і їду на з"їзд в Устроні. Теж з радістю чекаю на зустріч з Вамі. Якщо я робю помилки, пробачте, я перший раз пишу українською мовою :)
:D


Piwonia67.blogspot.com
 
olimpiaДата: Вівторок, 2011-09-27, 10:12 PM | Повідомлення # 215
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (Bullet)
На Ютубі я лишила коментар до вищезгаданому відео польских крафтерів про нашу зустріч і про те, що ми надихнулись саме з їх зустрічи, і ось нам з вами прийшов від них віртуальний привіт:

Як приємно!

Piwonia67, вітаємо в нашій спільноті! Сподіваюсь тут ви знайдете для себе багато цікавого!


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
TanaДата: Вівторок, 2011-09-27, 10:30 PM | Повідомлення # 216
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
І я хочу, і маю паспорт, але зараз не маю можливості)))оце буде бажання для феї))
Piwonia67, ласкаво просимо!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-09-27, 10:40 PM | Повідомлення # 217
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Tana)
І я хочу, і маю паспорт, але зараз не маю можливості)))оце буде бажання для феї))

Феє дети?
Quote (Piwonia67)
Добрий вечір всім! Я з Варшави і їду на з"їзд в Устроні. Теж з радістю чекаю на зустріч з Вамі. Якщо я робю помилки, пробачте, я перший раз пишу українською мовою smile :D

Півоніє, квіточко! Вітаємо на нашому форумі! ПРиємно що ви з нами! wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
OленкаДата: Вівторок, 2011-09-27, 11:02 PM | Повідомлення # 218
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Dmutrik09, Леся! дякую за переклад. Дівчата! Гляньте що робиться, форум росте, шириться, стає міжнародно відомим. Яка радісна подія! Piwonia67, вітаємо у спільноті!
Quote (Piwonia67)
Я з Варшави і їду на з"їзд в Устроні. Теж з радістю чекаю на зустріч з Вамі.

Quote (Bullet)
На Ютубі я лишила коментар до вищезгаданому відео польских крафтерів про нашу зустріч і про те, що ми надихнулись саме з їх зустрічи, і ось нам з вами прийшов від них віртуальний привіт:
Браво, Ліза! Молодець, така гарні ідеї У Вас!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Вівторок, 2011-09-27, 11:39 PM | Повідомлення # 219
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Piwonia67, вітаю польську хафтерку в українському форумі! Будемо раді долучитись до вас при нагоді!

Але зараз краще обговорювати наш захід smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Nito4kaДата: Середа, 2011-09-28, 9:58 AM | Повідомлення # 220
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 176
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Piwonia67, вітаю!
Сподіваюся, що поділитеся з нами своїми враженнями від з'їзду в Устроні ! smile


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.