| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 4:23 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Великодня писанка-2010 в Експоцентрі, Київ
Великодня писанка-2010 в Експоцентрі, Київ
BulletДата: Середа, 2010-03-10, 4:18 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Про виставку-фестиваль
Виставка-фестиваль, що повертає добрі традиції

Терміни та місце проведення

Виставка-фестиваль проводиться напередодні Великодніх свят – 26-28 березня 2010 року в павільйонах № 2, 3 та на відкритих майданчиках Національного комплексу «Експоцентр України», майстер-класи – в конференц-залі павільйону №2, конкурси – на відкритих майданчиках

Учасники виставки-фестивалю

Виставка-фестиваль обєднає народних майстрів, приватних підприємців, творчі колективи. В ній беруть участь майстри писанкарства, лозоплетіння, вишивки, гончарства, ткацтва, килимарства, різьбярства, національного одягу, художніх виробів зі шкіри, бісеру, сиру, ковальської справи та інших видів декоративно-ужиткового мистецтва.

Мета „ВЕЛИКОДНЬОЇ ПИСАНКИ-2010”
Виставка-фестиваль проводиться з метою вдосконалення школи традиційного народного мистецтва декоративного розпису, відродження і розвитку писанкарства та виявлення і підтримки обдарованих молодих людей, що цікавляться історією та збереженням народних традицій, прагнуть розширити свій духовний світогляд.
Організатори дбають про впровадження, виявлення, збереження та популяризації культурної спадщини України, підтримки народних майстрів, залучення дітей до вивчення звичаїв та духовної спадщини українського народу, а також передачі унікальних художніх традицій міським жителям, .
Організатори забезпечують підтримку національного виробника товарів та продуктів, приватних підприємців.

Тематика „ВЕЛИКОДНЬОЇ ПИСАНКИ”:
Виставка-фестиваль - це авторські писанки народних майстрів з усіх регіонів України, пасхальні кошики, вишиті рушники, сувеніри, національний український одяг для дорослих та дітей, продукти та напої до святкового столу, універсальний ярмарок товарів та послуг, де всі зможуть придбати:

Культурна програма

Культурна програма включає підготовку і проведення майстер-класів, Другого Національного фестивалю писанки, конкурс „Напиши свою писанку” та конкурси для дітей „Писанкові розписи на асфальті” і „Великдень в Експоцентрі”, концерт духовної музики.

Організатор „ВЕЛИКОДНЬОЇ ПИСАНКИ -2010”:
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"

З питань участі звертатись:

МСП 03680, м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1
Національний комплекс "Експоцентр України"


Філіпенко Ірина ____________ Кучеренко Марина
тел. 38 (044)596- 93-40 ______ тел./факс: 38 (044) 596-98-10
моб. тел. 8-067-442-97-12 ____моб. тел.: /067/ 442-97-13

e-maіl: expoprogram@expocenter.com.ua

Кирієнко Світлана
тел. 38 (044) 596-91-92
моб. 8-067-247-70-09



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2010-03-10, 4:22 PM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Я братиму участь в цьому ярмарку, а також в ярмарку хендмейду *Открой себя* в Планетарії, Київ.
Бажаючі можуть приєднуватись wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Середа, 2010-03-10, 6:02 PM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Я за, то Ти маєш уже відповідь з "Открой себя"?
 
BulletДата: Четвер, 2010-03-11, 1:57 PM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (ulyafare)
Я за, то Ти маєш уже відповідь з "Открой себя"?

відписала тобі про це в приват. Вигідні умови, але ж Планетарій. На нього всі хендмейкери жаліються чомусь (кажуть, погані продажі, але мені дуже тцди хочеться)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Великодня писанка-2010 в Експоцентрі, Київ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.