| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 9:10 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси 2009: оргмоменти (Це переіменована тема (колишня "Новорічний конкурс"))
Конкурси 2009: оргмоменти
ОлькаДата: Вівторок, 2009-01-06, 10:53 AM | Повідомлення # 21
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
я на своём профессиональном форуме в прошлом году заняла первое место в конкурсе и пересылку подарка курьером оплачивала сама. а вот вчера побывала на почте - отправка простого письма уже 1,50, о бандерольках вообще молчу... на самом деле, я согласна с Ксенией - я бы оплатила пересылку подарка сама. но это не всем может понравиться, поэтому ваш вариант, Bullet, о виртуальных подарках считаю очень даже замечательным!
 
ganzyaДата: Вівторок, 2009-01-06, 3:08 PM | Повідомлення # 22
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
А я за значки и коронки под подписью.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
SchastyachkoДата: П`ятниця, 2009-01-09, 9:37 PM | Повідомлення # 23
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Нагороди: 0
Репутація: 13
Статус: Offline
Як на мене, то я згодна з ganzya, значки і коронки - нормальний подарунок для конкурсу. Все чесно: віртуальний конкурс - віртуальний приз. Проте, може виникнути деяка плутаниця. в Новорічному конкурсі призи повинні отримати всі (згідно з умовами), то що ж тоді, всім коронки? Якщо коронки тільки для переможців, то що тоді простим учасникам? пропоную об'єднати коронки з пересилкою схем в електронному вигляді. Щоб чесно було і ніхто не ображався, то можна щоб такі призи отримували всі учасники форума, не тільки некияни.
 
BulletДата: Субота, 2009-01-10, 11:53 AM | Повідомлення # 24
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Schastyachko, думаю, прситану на вашу пропозицію.. але ще будемо обговорювати smile дякую за розуміння.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СвітланкаДата: Понеділок, 2009-01-12, 10:56 AM | Повідомлення # 25
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Schastyachko, я з Вами повністю погоджуюсь... бо навіть отримувати призи... якось не зручно, адже знаєш що людина все на голому інтузіазмі створює... вже сам сайт це подарунок для всіх нас! да і назвати електронну книжку віртуальним призом не можна! Це дуже корисна річ!
А якщо чесно, то я була дуже щаслива побачивши під аватаркою корону... shy можливо і цього було б досить.... але це вже Вам вирішувати, пані адміністратор!
Bullet, погоджуйтесь на віртуальні призи! Це швидко і завжди можна переслати wink



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка


Повідомлення відредагував Світланка - Вівторок, 2009-01-13, 10:18 AM
 
TanaДата: Неділя, 2009-03-08, 9:01 PM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вважаю, можна оголошувати конкурс Великодній Пропоную номінації: 1) вишита доріжка, серветка до свята; 2) декор святкового столу; 3) "невишиті" подарунки до Великодня.
Ваша думка!?


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ksan2103Дата: Неділя, 2009-03-08, 11:00 PM | Повідомлення # 27
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня товариству, я новачок на вашому сайті, дуже сподобався... Я теж трішки займаюсь рукоділлям, з радістю прийму участь у ваших конкурсах, тільки будь ласка докладніше опишіть куди скидати фото своїх робіт і де можна подивитись новорічні конкурсні роботи ...
 
BulletДата: Понеділок, 2009-03-09, 2:46 AM | Повідомлення # 28
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ksan2103, http://www.vyshyvanka.ucoz.ru/forum/25 тут можна переглянути теми новорічних конкурсів. Про всякий випадок, вислала вам ПП з лінком smile Приєднуйтесь, ми ще й на Країну Мрій збираємось організовано вийти і показати всім, що ми вміємо smile

Tana, супер-ідея, але треба попередити ще раз про ситуацію з призами. Таня, твоя ідея віддавати призи переможцям на Країні Мрій мені дуже сподобалась: і особисто в руки і познайомимось нарешті всі smile
Чекаю ще на чийсь відгук і потому відкриваю тему Великоднього конкурса. tongue



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2009-03-09, 10:08 AM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Так як ми з Bullet самостійно формуємо призовий фонд , то наближча масштабна нагода усім побачитися -- це фестиваль, де, впевнена, наш сайт і форму покаже себе у всій (або майже всій biggrin ) красі.
Там і роздамо призи: конкурсні і заохочувальні.

Стосовно писанок. Можливо, їх слід винести в окрему номінацію, але як не крути зображення яйця буде всюди, чи то на вишивках, чи то у вигляді писанок.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СвітланкаДата: Вівторок, 2009-03-10, 5:18 PM | Повідомлення # 30
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Tana, повністю підтримую! Гарний привід зустрітися wink
Починаю готуватися до Великоднього конкурсу cool



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
abilanДата: Субота, 2009-07-25, 10:47 AM | Повідомлення # 31
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
За спекотою літа, мабудь сюди не заглядають. Деякі думки є. Наприклад, може хтось з форумчан запропонує свій вироб у приз? Крім того, у кожної з нас є щось вдома, що можна подарувати. І не таки, як "на тобі, боже, що мені не гоже". А щось справді цікаве. Можливо хтось купив собі два примврника цікавої книги, а можливо у когось є матеріали науково-практичних конференцій, досліджень, надрукованих малим тиражем, але дуже цікаві... Треби подумати... Обовязково запропоную щось цікаве. Вартість почтового відправлення візьму на себе.

Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.
 
BulletДата: Вівторок, 2009-08-18, 0:36 AM | Повідомлення # 32
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
abilan, зазирнула в цю темі. і бачу, що недарма.
Думаю, Анна, ваша пропозиція може бути дуже життєвою, якщо її трііішечки підкорегувати: хто захоче зробити подарунок *від себе* переможцю, напише мені "в приват" і я вишлю адресу переможця. Відповідно щоб можна було вислати той власний приз йому/їй.
abilan, Як ідея?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2009-08-26, 0:20 AM | Повідомлення # 33
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Прошу зауважити шановних відвідувачів форуму, що до кінця прийому конкурсних робіт лишилось 4 дні !

Нагадую також, що участь можуть брати роботи будь-якого рукотворного напрямку, не обов"язково вишивання!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
abilanДата: Четвер, 2009-08-27, 10:32 AM | Повідомлення # 34
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
Bullet, можна і так. Я мала на увазі призовий фонд.
Quote (Bullet)
зробити подарунок *від себе* переможцю

це приємна несподіванка. Справді приємна і неочикувана.


Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.
 
BulletДата: Четвер, 2009-08-27, 10:59 PM | Повідомлення # 35
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (abilan)
це приємна несподіванка. Справді приємна і неочикувана.

я розриваюсь: вішати фото призів чи не вішати? Щоб люди знали, що виграватимуть, чи нехай буде сюрприз , а поиім переможці самі сфотографують і покажуть на форумі, що отримали в цій грі smile

abilan, каюсь, я вам вишлю льон на початку наст. тижня (тьак сталось, перепрошую)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2009-08-28, 3:04 AM | Повідомлення # 36
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (Bullet)
я розриваюсь: вішати фото призів чи не вішати? Щоб люди знали, що виграватимуть, чи нехай буде сюрприз , а поиім переможці самі сфотографують і покажуть на форумі, що отримали в цій грі

Я за сюрприз!!! за приз-сюрприз))) я приймаю участь у конкурсах не заради винагороди ( навіть коронка чи віртуальний приз були би більш ніж достатніми, а відправлені поштою з ініціативи модераторів - це взагалі фантастика!) а для задоволення, для спілкування, для обміну досвідом і як результат прагнення до вдосконалення і творчого пошуку. biggrin



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"


Повідомлення відредагував nosiknata - П`ятниця, 2009-08-28, 3:04 AM
 
TanaДата: П`ятниця, 2009-08-28, 10:22 AM | Повідомлення # 37
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую за продовження терміну, мій серпень не такий вдалий, як інші місяці)))

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
abilanДата: П`ятниця, 2009-08-28, 10:37 AM | Повідомлення # 38
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
Quote (Bullet)
я розриваюсь: вішати фото призів чи не вішати?

як на мене, то непринципово. Хоча, щоб заохотити більше люду до участі в конкурсах треба вивішувати, або якось натякувати. Все залежить від мети, яка ставиться до проведення конкурсів. А кому, як не адмінам про це краще знати. biggrin
Quote (Bullet)
abilan, каюсь, я вам вишлю льон на початку наст. тижня (тьак сталось, перепрошую)*
Мені вижливіше, щоб я подякувала своєчасно, а то не дай бог, поштою десь загубиться, а мені не зручно бути спитати Вас. от і вийде якось...такось... biggrin

Quote (Bullet)
З причини слізних прохань особливо активних учасниць, останній день прийому конкурсних робіт переноситься на 31 серпня до 23:50.

І знову приємна несподіванка!!!


Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.
 
LudmilaДата: П`ятниця, 2009-08-28, 1:15 PM | Повідомлення # 39
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Дякую за продовження терміну, ще один доданий день дасть можливість все завершити і взяти участь у конкурсі


 
lakizkaДата: Субота, 2009-08-29, 7:44 AM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Цілий місяць не було доступу до сайту (в мами немає інтернету). Щойно побачила про конкурс і зрозуміла, що я не встигла і тут... дякую за продовження терміну прийому конкурсних робіт. Тепер таки прийдеться піднатужитись і завершити мою роботу(за це теж окреме дякую happy - стимул це рушійна сила ). Все ніякого тепер нету - йду працювати.

 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси 2009: оргмоменти (Це переіменована тема (колишня "Новорічний конкурс"))
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.