| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 3:20 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Чому я не беру участі в наших конкурсах? (Ділимось враженнями, вирішуємо.)
Чому я не беру участі в наших конкурсах?
Чому я не беру участь в конкурсах форума:
1.Я беру участь у конкурсах цього форуму![ 13 ][43.33%]
2.Не встигаю, або Строки конкурсів дуже малі[ 12 ][40.00%]
3.Переживаю із-за моєї недосвіченості у вишивці[ 6 ][20.00%]
4.Боюсь конкуренції майстрів вишивки[ 4 ][13.33%]
5.Нецікаві конкурси[ 0 ][0.00%]
6.Нецікаві призи[ 4 ][13.33%]
7.Погана поінформованість про той чи інший конкурс (пізно дізнаюсь)[ 3 ][10.00%]
8.Мені нецікаві конкурсанти, слабкий рівень[ 0 ][0.00%]
9.Поганий досвід з попередніх конкурсів (опишіть в темі, будь ласка)[ 0 ][0.00%]
10.Ваш варіант (пишіть в цій темі, будь ласка)[ 5 ][16.67%]
Усього відповідей: 30
mykolajaДата: Четвер, 2012-09-06, 11:09 PM | Повідомлення # 41
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 156
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
найперше, в мене ще мало змістовних повідомлень
вишиваю я ще так собі, бо за останні 15 років лиш на початку цього літа взяла в руки голку, засилену муліне wacko
та ше й відразу за сорочку взялася
саме вона забирає в мене весь мій вільний від клопотів-мами-в-декреті час
хотіла, правда, взяти участь у "Палітрі серпня"
бо, по-перше, насушила яблук на узвар взимку
а, по-друге, мені таки тре пошити для них торбинку, бо ще й досі стоять на підвіконні в коробці з-під взуття (
тож я вже й тканину на ту торбинку мала, й малюнок для аплакації вибрала, але так і не бралася ще за неї
а треба...


Повідомлення відредагував mykolaja - Четвер, 2012-09-06, 11:10 PM
 
BulletДата: Четвер, 2012-09-06, 11:11 PM | Повідомлення # 42
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (mykolaja)
найперше, в мене ще мало змістовних повідомлень

це не причина. у нас багато конкурсів без такого обов"язкового пункту в умовах. Поясніть все ж таки, яка причина: вам бракує часу? чи ще щось? Дякую:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
mykolajaДата: Четвер, 2012-09-06, 11:17 PM | Повідомлення # 43
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 156
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
Quote (Bullet)
вам бракує часу? чи ще щось?

так, мені дійсно бракує часу на паралельне вишивання кількох робіт
поки вишиватиму сорочку, за інше не візьмусь, бо не зроблю ні одне, ні друге, на жаль (
форум для мене - натхнення до вишивання
а конкурси, поки що лиш перспектива
 
BulletДата: Четвер, 2012-09-06, 11:49 PM | Повідомлення # 44
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
mykolaja, дякую за відповідь! smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Окс0832Дата: Неділя, 2012-09-09, 0:36 AM | Повідомлення # 45
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
а можна і собі написати?
сама можливість участі у конкурсі мені цікава...
і приз мене зовсім би не стимулював... було б весело просто позмагатися, аже виграти десь - це як мікровизнання співлюбителями хоббі, однодумцями.

проте участі ніколи дотепер не приймала.
чому:
1. причина 1. часто: справді строге обмеження: робота має бути вишита упродовж .... (термін).
а) працюючій у сфері невишивальній особі дуже важко вишивати щось у певний термін ... а здурити всіх, що робота саме така - якось соромно.
б) можна, звісно, вишивати міні... але по суті, тоді на велику роботу - картину. скатерть тощо - самого часу вже не буде.. .от і доводиться виставляти собі самій пріоритети...
2. причина 2: конкурси порівняно консервативні. мені цікаво побродити, подивитися. хто що вміє... маю гарну бібліотеку з народними візерунками... але вишиваю мало геометрії. все якось тягне до робіт побільше. кратин тощо. навіть вітчизняні виробники зараз пропонують сотні чуових сюжетів...
і коли вишито величезну роботу приміром, в гобеленовій техніці, то якось не піднімається рука її записувати у конкурси, де прописано "перевага надається роботам з елементами народних швів і технік". боюся бути білою вороною...
 
BulletДата: Неділя, 2012-09-09, 0:42 AM | Повідомлення # 46
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Окс0832)
2. причина 2: конкурси порівняно консервативні. мені цікаво побродити, подивитися. хто що вміє... маю гарну бібліотеку з народними візерунками... але вишиваю мало геометрії. все якось тягне до робіт побільше. кратин тощо. навіть вітчизняні виробники зараз пропонують сотні чуових сюжетів...

Quote (Окс0832)
і коли вишито величезну роботу приміром, в гобеленовій техніці, то якось не піднімається рука її записувати у конкурси, де прописано "перевага надається роботам з елементами народних швів і технік". боюся бути білою вороною...

нууу :))) це ви трапили на 1 чи 2 таких конкурси, у нас ДУЖЕ лояльні умови, я роблю висновки , порівнюючи конкурси на інших вишивальних веб-ресурсах. smile
І ми категорично проти конкурсів з вишитими ведмедиками-котиками-дівчатками-янголиками тощо. Ми прагнемо популяризувати рідне, українське, а не сплюндрувати традиційну вишивку. Для змагань ведмедиків і пейзажів в інтернеті є сила-силенна форумів і сайтів wink

Я пояснюю це вже не вперше, ми пишемо про це час від часу на всіх наших форумівських "парканах", щоб форумчани не забували, за якимизнаннями сюди прийшли smile

Окс0832, я гадаю, дуже багато відвідувачів форума мають подібну вашій точку зору. Дякую, що висловили її, так я мала змогу ще раз пояснити нашу позицію щодо вишивання популярних узорів.

У себе в мастернях - будь ласка. Похвастатись - будь ласка! А конкурси з популярними мотивами - ні. smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Окс0832Дата: Неділя, 2012-09-09, 3:50 PM | Повідомлення # 47
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
дозвольте з вами не погодитися. принаймі, в цілому.

як заповідав Шевченко? свого не цуратись, але і чужому навчатись.

перший аргумент. добре, що в наш складний час навіть молодь вишиває... все частіше. витрачає кошти не на бар чи пиво. ана ниточки і голочки... прагне створити щось своїми руками...
я знаю одну хорошу молоду майстриню з Коломиї. вона вишиває з 9-річного віку. на даний час її стаж - 21 рік. суцільно національні речі. а в 9 - то були суцільні муки і сльози, коли її мама чи тета з-під палки змушували зашити фрагмент рушника чи геометричної сорочки... як вона сама зізнається - якби не трапився їй у той момент замок з квітами зі старого європейського журналу (і де ми його тоді знайшли?), до котрого ми півроку підбирали 40 відтінків акрилу (ранні 90-ті) - то взагалі б розчарувалася і з полегшенням закинула би всі голочки подалі... а так - переключилася.. спробувала у свій кризовий момент іще щось...і залишивалася удосконалювати впарвність...

навряд чи модераторам цікаво популяризувати народну вишивку між учасницями, для яких вона і так цікава? адже абсолютна більшість людей. які набрали потрібну кількість повідомлень. і так вже люблять традиційне. виходить - варитися у власному соку... введіть, приміром, обмеження: що участь у конкурсах можуть брати усі. навіть із 0 повідомлень. але приз (якщо такий є) видається лише постійним відвідувачам і дописувачам. уникнете користолюбних новачків, і дасте їм шанс себе показати.

було би далекоглядно і мудро подумати про перспективу... і створити віддушину для інших учасниць, хто поки "не дозрів" шити традиційне. щоб вони не тікали по чужих світах, а йшли до свого, найбільшого національного кола спілкування...
приведу приклад. у нас у місті 5 років тому існували 2 окремих клуби - філателістів (люди, які збирають марки) і нумізматів (ті, хто колекціонує монети). і ті, і інші збиралися по неділях 3 10.00 до 12.00. але в різних місцях. і новачки мусили розриватися на частки... робити складний вибір, що ж їм цікавіше... мучитися. чи вірно вибрали...
3 роки тому хтось розумний вирішив: а чому би не орендувати одне, більше приміщення?
так от. за ці 3 роки практично всі марочники завели великі і цікаві колекції монет. а нумізмати вигребли із коробок і шафів цілу купу цікавих марочникам експонатів. в сумі, збагатилися новим спілкуванням і знаннями і ті, і інші. це не міф - приїздіть у гості в неділю в Чернівці. відведу і покажу.

Quote (Bullet)
проти конкурсів з вишитими ведмедиками-котиками-дівчатками-янголиками тощо. Ми прагнемо популяризувати рідне, українське, а не сплюндрувати традиційну вишивку.
- якось воно різкувато звучить. врешті, серед тих же пейзажів і янголяток є цілий напрямок українофільних робіт. Які? великі картини за мотивами Білокур, Шевченка... портрети українських митців... ікони Блажейовського... картини-епізоди (вкл. кумедні) - із життя українців... роботи на тему козацтва... пейзажі. що зображують українське село... і наші архітектерні перлини... пейзажі, що демонструють красу і велих перлин країни - Карпат, Львова, фортець... столиці... кумединки за Гапчинською...
якщо хоча би раз у рік створити якесь мікродійство для тих, хто вишиває нетрадиційні речі, але на традиційну тематику ще не доріс, ви не лише не втратите родзинки форуму. ви мудро протягнете руку тим, хто ще не визначився із вишивальними вподобаннями... і мудро отримаєте нову аудиторію, яка поки що заблукала по далеких світах... виграють і ті, і інші


Повідомлення відредагував Окс0832 - Неділя, 2012-09-09, 3:58 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2012-09-10, 4:54 PM | Повідомлення # 48
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Окс0832)
дозвольте з вами не погодитися. принаймі, в цілому.

Я не дуже зрозумла, з ким ви не згодні, але з тексту вашого думаю, що саме зі мною, тому і відповім smile

Окс0832, метою створення сайта форума, як місця спілкування про матеріали сайта, є відтвоерння українських народних рукоділь, регіональних особливостей костюма, обрядів тощо. А не вшановування пам"яті українських письменників чи художниць... smile

Для вишивання популярних вишивок є ТЬМА форумів в українському інтернет (щоправда, вони всі російськомовні, що ж ви про це їм не пишете?)))). Я знаю багато наших форумчанок, що у нас на форумі вишивають рушники, а на стіч.юа, приміром, вишивають ведмедиків тощо. Які проблеми? Зареєструвались на обох форумах і все гаразд wink

Ви так багато написали в цю тему, про обговорення "чому я не беру участь в конкурсах...", що я думаю, чи то є ваша причина небрання участі в наших конкурсах?... Чи мало у нас на форумі конкурсів, де привітно ставляться до сучасних вишивок? Якщоліньки подивитись у роздл конкурсів, то просто прокрутіть вверх екран, там вся верхня частина банерів - конкурси, які дуже сучасні, там хоч ведмедики, хоч котики, хоч сердечки - тільки приймайте участь smile

Я так і не второпала, що саме вам заважає smile

Вашу критику не сприйняла за конструктивну, бо ви вже РІК як зареєсстровані, а досі не ознайомились з концепцією сайта нашого.. Трошки сумно мені, але всі люди різні smile Всім не догодиш smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Окс0832Дата: Понеділок, 2012-09-10, 11:39 PM | Повідомлення # 49
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
Bullet, я зареєстрована вже не рік. а майже 3. і за ці три роки правила таки почитала. як бачите - не задавала подібних питань в жодній темі. спробувала висловити обачно думку там, де була відповідна назва - "опитування". я не критикувала форум і не висовувала пропозицій зробити конкурс з ведмедиками чи котиками (далися вони вам - ті ведмедики. до речі, саме їх я не вишиваю в принципі). і тому дивно, що мене звинувачують в лінощах щодо читання правил форуму чи посилають на російськомовні ресурси.

врешті, ви самі визнали, що таку мою думку можуть поділяти ще багато форумчан. от і все.
хіба оптування не для цього було створене? щоб зібрати різні погляди?
 
anielДата: Середа, 2012-09-19, 8:41 PM | Повідомлення # 50
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 195
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
а я не встигаю cry за весь час брала участь лише у двох палітрах та щє якомусь конкурсі.. навідь соромно за це.. мабудь це тому, що люблю багато чого починати, але майже ніколи не доводжу справу до кінця..
 
BulletДата: Четвер, 2012-09-20, 0:57 AM | Повідомлення # 51
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Окс0832)
хіба оптування не для цього було створене? щоб зібрати різні погляди?

так, опитування є, але мені здається нелогічним обурюватись відсутністю конкурсних тем на вишивання популярних сучасних схем на суто українському вишивальному форумі, який позиціонований як форум, що навчає українській вишивці... чи я щось невірно кажу? smile

В будь-якому разі, дякую за вашу висловлену думку!

Quote (Окс0832)
і тому дивно, що мене звинувачують в лінощах щодо читання правил форуму

Я не прокурор, я не звинувачую. Але зізнаюсь, мені вже важко писати так, щоб всім бути хорошою і доброю. Як бачу, навіть той факт, що моя вам відповідь яскрава від дружелюбних смайликів, не допоміг. Ваше право сприймати це як звинувачення.
Але я так і не зрозуміла, чим ви незадоволені, ЧЕСНО.

Quote (aniel)
а я не встигаю за весь час брала участь лише у двох палітрах та щє якомусь конкурсі.. навідь соромно за це.. мабудь це тому, що люблю багато чого починати, але майже ніколи не доводжу справу до кінця..

Дякую, що не побоялись про це написати. Я теж розділяю цю причину sad Нажаль. Але я стараюсь. Давайте старатись разом ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
anielДата: Четвер, 2012-09-20, 1:40 AM | Повідомлення # 52
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 195
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Давайте старатись разом ))))


Обов'язково візьму участь у наступній палітрі!
 
SabrinДата: Четвер, 2012-09-20, 9:53 AM | Повідомлення # 53
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Я елементарно не встигаю. Кілька разів було, що помітила конкурс за 3-4 дні до його закінчення.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Чому я не беру участі в наших конкурсах? (Ділимось враженнями, вирішуємо.)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.