| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 9:24 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Чому я не беру участі в наших конкурсах? (Ділимось враженнями, вирішуємо.)
Чому я не беру участі в наших конкурсах?
Чому я не беру участь в конкурсах форума:
1.Я беру участь у конкурсах цього форуму![ 13 ][43.33%]
2.Не встигаю, або Строки конкурсів дуже малі[ 12 ][40.00%]
3.Переживаю із-за моєї недосвіченості у вишивці[ 6 ][20.00%]
4.Боюсь конкуренції майстрів вишивки[ 4 ][13.33%]
5.Нецікаві конкурси[ 0 ][0.00%]
6.Нецікаві призи[ 4 ][13.33%]
7.Погана поінформованість про той чи інший конкурс (пізно дізнаюсь)[ 3 ][10.00%]
8.Мені нецікаві конкурсанти, слабкий рівень[ 0 ][0.00%]
9.Поганий досвід з попередніх конкурсів (опишіть в темі, будь ласка)[ 0 ][0.00%]
10.Ваш варіант (пишіть в цій темі, будь ласка)[ 5 ][16.67%]
Усього відповідей: 30
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2012-09-03, 9:36 AM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Стараюся час від часу брати участь в конкурсах. Можу підлаштовувати свої роботи під конкурси.Сорочково, рушниковий , великодній ,новорічні - тобто ці що є щороку можу готувати завчасно. Цьбого року з сорочковим пролетіла, сукня була готова ще з зими, банально, але причина така, що не було кому сфотографуіати, сукня на маненкен не влізала.А просто розкласти виріб на підлозі, це не для мене. ПРизи не головне, головне бажання приймати участь.Реклама конкурсів теж уже для мене не головне, бо про всі пам"ятаю....
Тож вдалих нам конкурсів! biggrin biggrin


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
намистоДата: Понеділок, 2012-09-03, 11:32 AM | Повідомлення # 22
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Стараюся регулярно приймати участь в конкурсах, але тільки в тих, де виставляються великі вироби, на мініатюрки в мене не вистачає часу. Хоча я їх дуже люблю. Тому дуже приємно, що дівчата з форуму у вигляді заохочувальних призів і просто в поштах щастя надарували мені таких маленьких милих дрібничок. Маю про вас теплу згадку. smile Призи для мене не суттєві, їх може не бути зовсім і це для мене не біда, все рівно прийматиму участь. Достатньо відчути підтримку спільноти! exclaim Це для мене є великим стимулом для творчості. Приємно спостерігати як зростає рівень робіт, тому бажаю всім успіху у майбутніх конкурсах! smile

Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2012-09-03, 11:50 PM | Повідомлення # 23
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
намисто, Dmutrik09, дівчата, дякую, що поділились своєю думкою smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ГаннусяДата: Вівторок, 2012-09-04, 11:04 AM | Повідомлення # 24
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
Я ще новачок у вишивці, і щонедавно приєдналася до форуму, але хотіла взяти участь у конкурсі етнічних торбинок, бо вишила цього літа свою, ніде не пдгледену, власного дизайну (хоч майстрам вона здасться неідеальною) торбинку. Зупинило те, що учасник повинен мати на форумі певну кількість змістовних повідомлень. Я зрозуміла для себе, що змістовне повідомленя - це конкретна думка, обмін досвідом, доречне питання тощо, а не просто фрази типу "ой, як гарно!" (я думала, таке можна тільки у репутацію писати), хоча те теж йде у кількість повідомлень. Потім побачила, що більшість конкурсів вимагає певну кількість змістовних повідомлень (від 30 до 50), тому в основному тут приймають участь "старожили". Може воно і правильно, не мені судити. Тим паче, хто вже не перший рік тут спілкується, в тих, мабуть і робіт побільше, які можна на конкурс виставляти.
 
BulletДата: Вівторок, 2012-09-04, 11:27 AM | Повідомлення # 25
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ганнуся)
Зупинило те, що учасник повинен мати на форумі певну кількість змістовних повідомлень.

Це пов"язане з прикрими випадками, коли людина прийшла виключно заради конкурса, взяла участь , отримала приз і пішла, не сказавши *до побачення*. Ви ще маєте можливість набрати потрібну кількість повідомлень, час є smile
(ну і якщо у вас буде 48, а не 50 повідомлень, гадаю, координатор може погодитись взяти вашу роботу на конкурс).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Вівторок, 2012-09-04, 11:28 AM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Ганнуся, як організатор цього конкурсу хочу дати Вам відповідь. Я поставила обмеження в 20 змістовних повідомлень не тому, що :
Quote (Ганнуся)
хто вже не перший рік тут спілкується, в тих, мабуть і робіт побільше, які можна на конкурс виставляти.
, а в зв'зку з тим, що, при проведенні інших конкурсів я не ставила ніяких обмежень. І як результат мала конкурсантів які прийняли участь в конкурсі і після нього просто пропали. А коли дійшло діло до того, щоб вислати заохочувальні призи, то я навіть не знала куди їх висилати, і почувалася м'яко кажучи некомфортно, бо призи були надані не мною. Тож тепер я волію мати справу з людьми, з якими хоча б трохи поспілкувалась.
І тепер щодо конкретно Вашої ситуації. Ви пишете так:
Quote (Ганнуся)
Я зрозуміла для себе, що змістовне повідомленя - це конкретна думка, обмін досвідом, доречне питання тощо, а не просто фрази типу "ой, як гарно!" (я думала, таке можна тільки у репутацію писати), хоча те теж йде у кількість повідомлень

Але в нас є теми де саме ця фраза була б доречною
Quote (Ганнуся)
фрази типу "ой, як гарно!"
- це творчі майстерні, хвастульки, альтанка.
Тай зрештою - у Вас уже й так є 16 повідомлень, і щоб набрати ще 4 ( у цьому конкретному випадку ) у Вас ще є час. Бо роботи на конкурс я буду приймати до 30 вересня, а сьогодні тільки 4. Тож у Вас є час продовжити своє спілкування на форумі, і вислати мені фото вашого виробу мені на конкурс. Буду радо чекати на вашу авторську сумочку, і щиро бажаю Вам перемоги.


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ГаннусяДата: Вівторок, 2012-09-04, 11:42 AM | Повідомлення # 27
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
lady-v, дякую! Я заходжу в творчі майстерні, але тільки до цього момента мовчки спостерігала цю красу, яку дівчата, дехто із своїми дітками, робить. А ще, беручись за перше серйозне замовлення, вивчала усі майстер - класи, бібліотеку форума, усі теми з техніки вишивки, та позберігала усі корисні посилання. Про конкурс узнала тільки, коли побачила банер.
 
BulletДата: Вівторок, 2012-09-04, 11:43 AM | Повідомлення # 28
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ганнуся)
Про конкурс узнала тільки, коли побачила банер.

Важливе зауваження, беру до уваги, дякую!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LDIIДата: Вівторок, 2012-09-04, 5:00 PM | Повідомлення # 29
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Цікаві конкурси тай призи гарні,та нажаль у мене зараз дуже мало часу-така от банальна причина,але сподіваюсь завжди так не буде.
 
JinseiДата: Середа, 2012-09-05, 10:42 AM | Повідомлення # 30
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
У мене часу не вистачає, через роботу. Спеціально до конкурсів не готуюсь. Беру участь тоді, коли закінчення робіт співпадає із конкурсом.
 
BulletДата: Середа, 2012-09-05, 11:22 AM | Повідомлення # 31
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
LDII, Jinsei, дякую вам за участь в цьому обговоренны. Вимальовуэться картина вже smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ВолиняночкаДата: Середа, 2012-09-05, 4:24 PM | Повідомлення # 32
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
На нашому форумі конкурсів багато і кожен цікавий по своєму, але не вистачає часу у всіх брати участь, тому інколи приходиться вибирати. Конкурси допомагають організуватися, тобто стимулюють мене творити трішки "в строк" , але і це не завжди допомагає sad
Призи для мене не саме важливе, а самий процес роботи і конкурсний дух (прагнення зробити найкраще творіння) приносять найбільше задоволення, але не буду лукавити теплі листи з подякою за участь в конкурсі - неймовірно тішать і спонукають далі творити і вдосконалюватися! wink


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
BulletДата: Четвер, 2012-09-06, 9:59 AM | Повідомлення # 33
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Волиняночка, дякую за участь в обговоренні smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romantikДата: Четвер, 2012-09-06, 10:03 AM | Повідомлення # 34
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Я обираю 10 пункт. Руки трохи криві rolleyes , поки вправиш, то пора голосувати wink
 
OленкаДата: Четвер, 2012-09-06, 10:22 AM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Jinsei)
У мене часу не вистачає, через роботу. Спеціально до конкурсів не готуюсь. Беру участь тоді, коли закінчення робіт співпадає із конкурсом.
О! У мене так само! Або коли скаржаться, що робіт мало.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
cherryДата: Четвер, 2012-09-06, 10:23 AM | Повідомлення # 36
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Зі свого досвіду знаю, як приємно перемагати у конкурсі! Приємно, що люди, які творять своїми руками таку красу, голосують за твою роботу - тобто не тільки тобі подобається те, що вийшло з твоїх рук. Пункт про нецікаві призи некоректний - БУДЬ-ЯКИЙ приз отримати приємно, думаю, ніхто ж не розраховує на якийсь суперприз! часто не встигаю на конкурс - налаштовуюсь прийняти участь, а життєвий темп закрутить в інший бік biggrin
 
BulletДата: Четвер, 2012-09-06, 8:35 PM | Повідомлення # 37
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
cherry, Oленка, romantik, дякую за вашу думку!
Quote (cherry)
Пункт про нецікаві призи некоректний - БУДЬ-ЯКИЙ приз отримати приємно, думаю, ніхто ж не розраховує на якийсь суперприз!

Ром, як бачу по голосуванню, то пункт дуже доречний. В дійсності, багато хто розраховує на супер-приз (а що, я би теж не відмовилась від автомобіля, якби він розігрувався у наших конкурсах))))))
І потім, комусь стимулом є участь, комусь - мжливість підтягнути поскоріше завершення роботи, а комусь стимулом є приз. Це нормалньо! wink

Кожен з пунктів опитування грунтується на листах, які яотримую час від часу від форумчанок з різним досвідм перебування на нашому форумі.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Четвер, 2012-09-06, 8:38 PM | Повідомлення # 38
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
В дійсності, багато хто розраховує на супер-приз
А мені ж так соромно, що я й досі не всі призи відправила за свій конкурс. Але я пам"ятаю всіх. Призи є, скоро будуть на Україні. Я чесно кажу!!! Я не забула. Мені дуже соромно що так вийшло cry ! Вибачте дівчатка!!!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Четвер, 2012-09-06, 8:47 PM | Повідомлення # 39
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
А мені ж так соромно, що я й досі не всі призи відправила за свій конкурс. Але я пам"ятаю всіх. Призи є, скоро будуть на Україні. Я чесно кажу!!! Я не забула. Мені дуже соромно що так вийшло ! Вибачте дівчатка!!!

Оля, не варто так переживати із=за цього, я тобі багаторазово казала smile У нас ВСІ форумчанки адекватні і розуміють можливість певних ситуацій.
Але в гості ми тебе чекаємо і зустрінемо хлібом-сіллю smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КатюняДата: Четвер, 2012-09-06, 8:49 PM | Повідомлення # 40
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
А я приймаю участь, та буває, що забуваю, або не встигаю. Для мене головне прийняти участь, а приз то добре, але не саме обов'язкове.

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Чому я не беру участі в наших конкурсах? (Ділимось враженнями, вирішуємо.)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.