| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-24, 11:52 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2011 рік (Долучайтесь до обговорення)
Конкурси на 2011 рік
nosiknataДата: П`ятниця, 2011-02-04, 1:44 AM | Повідомлення # 61
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Лесю, оголошуй десь на середину осені - після літніх відпусток і дачного сезону буде час на активізацію процесу, та і до новорічних конкурсів лишається достатньо ( чи недостатньо? wacko ) часу biggrin
Я взагалі-то думала приєднатись cool і нарешті почати страшенно очікуване замовлення бордової скатертини... happy



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2011-02-08, 0:47 AM | Повідомлення # 62
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Dmutrik09, скатертини - восени бажано. Така моя думка
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-02-08, 0:53 AM | Повідомлення # 63
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Сестра_Юлія, добре, на днях зроблю умови конкурсу і викладу! Дякую, усім за підтримку. smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ОлькаДата: Середа, 2011-02-09, 5:56 PM | Повідомлення # 64
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Хочу підтримати дівчат - Goncha, shtynka, Сестра_Юлія - мені дуже цікава ідея «рушникового коловороту». Але перед тим, як дописати сюди, я вирішила перечитати пости з попередніх коловоротів, і ентузіазму стало значно менше… Не знаю, чи підтримають мене, але, можливо, справа піде краще, якщо коловорот максимально спростити? Мені дуже сподобалась ця ідея.

Це фото якось показувала Ліза. Можливо, вишити для кожного ось таку роботу з орнаментами того чи іншого регіону, чи просто з орнаментом, який по душі та своїм ніком на форумі та містом? (Я, наприклад, не знаю, які орнаменти характерні саме для мого регіону). Цей коловорот був би максимально легкий – мало кольорів, кожна обере для себе орнаменти, які вона в змозі вишити з огляду на свій вишивальний досвід та свою зайнятість, ну і робота сама по собі невелика… І значних грошових вкладень не потрібно – шматок рушникової тканини чи канви та декілька кольорів ниток. Єдине – обговорити кількість учасників (щоб не розтягувати коловорот на рік), довжину-ширину роботи, строки, ну і максимально відповідально поставитись до коловороту, вкладатись у строки. Ретельно подумати, розрахувати свої сили. Я наприклад, не потягну вишивати у коловороті саме рушник чи доріжку, це забере багато часу. А ось вишити фрагмент нескладного орнаменту, думаю, зможу. Можна також для кожного окремого учасника підготувати різні орнаменти, щоб не повторюватись. Можливо зробити обов’язкові правила: викладати фото чеку на відправку та фото відшитої частини роботи. Ось моя думка. Але, звичайно, видніше тим, які вже брали участь у подібній грі. Напевне, дівчата можуть порадити, як зробити участь у цій грі приємною і результативною для кожної з учасниць.

 
BulletДата: Середа, 2011-02-09, 7:36 PM | Повідомлення # 65
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Олька)
Можливо зробити обов’язкові правила: викладати фото чеку на відправку та фото відшитої частини роботи.

це і були обов"язкові првила, яких не всі дотримувались.
А ще є поняття про етику: не вибирати тканину, на якій майже неможливо вишивати із-за дрібності ниток, не брати розмах на півтора метрові коловороти і так далі. Звісно, це моє власне "імхо" smile Та й мене досі осад від однієї з учасниць, що мені написала *краще було взагалі ніяк не вишивати, аніж так, як ти* (як я). Хоча мені і дотепер невідомо, як та дівчина встановила, де саме мною відшитий ведмедик, бо фотографій у процесі на сайті довгобудів, де ми звітувались, наче не було. Та і якби було.. таке враження, що їх потім на продаж виставляли.

По-любому, я в коловоротах пас. бо я неорганізована, працюю виключно за натхненням, а не за потребою. Але якщо ви складете собі компанію коловоротівців smile , я радо вас підтримуватиму морально і підбадьорюватиму! wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОлькаДата: Вівторок, 2011-02-15, 10:55 AM | Повідомлення # 66
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Bullet, Лізо, дякую за коментар.

Quote (Bullet)
я в коловоротах пас. бо я неорганізована

Це правильний підхід, тому я і написала, що перед тим, як погоджуватись на участь у подібній грі, треба заздалегідь розрахувати свої сили. Я, наприклад, ніколи не брала участь у робінах, бо просто не хочу витрачати свій час на вишивку сюжетів, які з тих чи інших причин мені можуть просто не подобатись, а примушувати себе не бачу сенсу, бо яке тоді задоволення від гри. У цьому ж коловороті пропонується вишивати саме те, що до душі, тому мені і захотілося взяти участь.

 
ЦветанаДата: Вівторок, 2011-02-15, 11:45 AM | Повідомлення # 67
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Олька, тёзка, мне тоже нравится идея рушникового коловорота.
Quote (Олька)
Я, наприклад, ніколи не брала участь у робінах, бо просто не хочу витрачати свій час на вишивку сюжетів, які з тих чи інших причин мені можуть просто не подобатись

+1
Но рушниковый - это нечто более интересное и новое.
Запустить по кругу полотно, которое вернется со временем с аутентичными мотивами из разных регионов Украины - это будет эксклюзивчик с неслабым позитивом!
Так что, если что, я в вашей компании. smile


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
ОлькаДата: Вівторок, 2011-02-15, 12:33 PM | Повідомлення # 68
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Quote (Цветана)
Запустить по кругу полотно

Цветана, Олечка, полотно - это, наверное, громко сказано. Я подразумевала вышить не рушник, а такую себе панельку с мотивами. Я очень внимательно прочитала и темы с нашими робинами, и подобные темы на соседних форумах, и поняла, что браться за нечто большое с большим количеством участников довольно рискованно. Я предложила максимально упростить этот робин, сделать его более доступным. С другой стороны, я прекрасно понимаю, что от этого он становится менее интересным, к сожалению.

 
BulletДата: Вівторок, 2011-02-15, 2:01 PM | Повідомлення # 69
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Олька)
С другой стороны, я прекрасно понимаю, что от этого он становится менее интересным, к сожалению.

не погоджуюсь, не менш цікаво, чом у Ж?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОлькаДата: Вівторок, 2011-02-15, 5:55 PM | Повідомлення # 70
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Bullet, нвпевно, дивлячись для кого. Як я розумію, дівчата були націлені саме на вишивку рушника.

Думаю, почекаємо ще на думки/ідеї/пропозиції щодо коловороту, дуже хочеться втілити цей задум...

Повідомлення відредагував Олька - Вівторок, 2011-02-15, 5:56 PM
 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-02-15, 6:03 PM | Повідомлення # 71
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Олька)
Цветана, Олечка, полотно - это, наверное, громко сказано.

звісно, що рушник національної єдності ніхто вишивати не буде ))) але думаю цілком посильно вишити кожному по смужці в 2-3 см, якщо основу взяти шириною сантиметрів 30... І вже буде справжній рушник і сюжети довільні - від душі )))


Моя майстерня
 
ОлькаДата: Вівторок, 2011-02-15, 6:36 PM | Повідомлення # 72
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Quote (shtynka)
але думаю цілком посильно вишити кожному по смужці в 2-3 см, якщо основу взяти шириною сантиметрів 30...

Таню, я не проти, і я теж думала над ідеєю рушника, просто скільки ж тоді учасників потрібно, щоб вийшов справжній рушничок... І вірогідність того, що цей коловорот також закінчиться не для усіх з позитивним результатом стає більшою. Саме тому мені і сподобалась більше ідея з фрагментами орнаментів.

 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-02-15, 6:45 PM | Повідомлення # 73
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Олька)
Саме тому мені і сподобалась більше ідея з фрагментами орнаментів.

тоді артільна задумка як на мене, більш актуальна. писала я про це вище... http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/33-549-24913-16-1296023218


Моя майстерня
 
parsДата: Вівторок, 2011-02-15, 7:04 PM | Повідомлення # 74
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
нарешті перечитала тему від початку.

мені сподобався варіант з сувеніром.. дуже хороша ідея..)

Quote (Bullet)
Тут я поясню: маю на увазі, що дається певна тема для статей, наприклад, вишивка мого регіону, майстри ДПМ мого міста, а може навіть стаття на тему традиційних віруванбь чи обрядів тощо. Надається певний строк, скажімо, місяць. Всі роботи надсилаються адміністраторам чи модераторам (комусь одному, ясна річ), всі учасники отримують заохочувальні прищзи обов"язково (бо це робота гігантська), а переможець - великий супер-приз. Десь так.

мені подобається ідея.. я її правда бачу дещо інакше. це скорше не як конкурс, або як довготривала номінація.. щось типу "дослідник форуму".
наприклад, надаються тематики, хто коли захоче напише щось, матеріал опублікується на форумі в якійсь закритій гілці, автор отримує якесь заоохочення, в залежності від глибини і цікавості дослідження.
а раз на рік, наприклад будемо з тих написаних досліджених матеріалів обирати автора року)))
ну але це так.. імхо.
Quote (Сестра_Юлія)
мені дуже подобається ідея рушника.

цікаво... ) а де такий рушник має тоді зберігатися? я шось не знаю.. хоч в музей таке віддавати.. ))

а ще я хотіла про палітру сказати.. а чому б не вибирати поєднання двох кольорів? ) ну і 10% додатків.. було б цікаво, думаю.. )


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon


Повідомлення відредагував pars - Вівторок, 2011-02-15, 7:08 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2011-02-15, 9:46 PM | Повідомлення # 75
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (pars)
мені подобається ідея.. я її правда бачу дещо інакше. це скорше не як конкурс, або як довготривала номінація.. щось типу "дослідник форуму".

підтримую.!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОлькаДата: Середа, 2011-02-16, 10:54 AM | Повідомлення # 76
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Quote (pars)
цікаво... ) а де такий рушник має тоді зберігатися? я шось не знаю.. хоч в музей таке віддавати.. ))

pars, малась на увазі ідея робіну/коловороту, кожен з учасників якого мав би в результаті свій рушничок

 
BulletДата: Середа, 2011-02-16, 11:10 AM | Повідомлення # 77
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Олька, ви так багато про це пишете... значить вам дуже хочеться в це пограти. Моя пропозиція: описуєте достоменно правила і показуєте тут. Набираєте свою групу однодумців (я впевнена, тут знайдуться бажаючі!), і граєте собі wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОлькаДата: Середа, 2011-02-16, 11:36 AM | Повідомлення # 78
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Лізо, ти права, я, напевне, в жодній іншій темі на форумі так багато не писала)) Просто сподобалась ця ідея дуже, тому я і хотіла почитати інші думки та пропозиції, поради, бо у таких колективних іграх я взагалі участі ніколи не брала, і координувати цей процес мені буде, м`яко кажучи, проблематично.

Лізо, дякую за підтримку!

 
JasjkaДата: Середа, 2011-02-16, 11:49 AM | Повідомлення # 79
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Олька, я за такий маленький робін,і щоб в ньому були підписи,це ж така пам"ятка.Уже писала свою схожу ідею Сестрі_Юлії...У мене ще є пропозиція серветочок маленьких вишити,там має бути маленький орнамен(квіточка) та підпис,дозавершувати має уже власниця,серветочки невеличкі.Наприклад,дається один розмір 10х10,а узор уже вибирають собі самі учасникі під розмір,вирізають шматочки скільки учасників,обробляють щоб не торочились,видруковують схему,підбирають нитки,і висилають.Ще можна в робін класти малесенький подаруночок-дрібничку учаснику якому відправляєш,один раз,або скільки хочеш biggrin
Я за робін!Хто ще?Лізо.а може відкрити спеціальну тему,і там знайти однодумців?щоб тут не портити теми...


Творча майстерня
 
ОлькаДата: Середа, 2011-02-16, 12:02 PM | Повідомлення # 80
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Jasjka, дякую! Наскільки я зрозуміла, нових тем поки що не відкриваємо. Будемо смітити тут)) Пішла думати над правилами....
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2011 рік (Долучайтесь до обговорення)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.