| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-23, 5:17 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2011 рік (Долучайтесь до обговорення)
Конкурси на 2011 рік
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2011-01-27, 2:36 PM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Я теж ПРОТИ конкурсів МК і статтей. Мені здвається, просто такі речі важко оцінювати. До того ж, якщо серед нас є професійні "писаки", як я та ВІКАХо, то це взагалі буде нечесно - змагатись із тими, хто пише "для душі".

Повідомлення відредагував Сестра_Юлія - Четвер, 2011-01-27, 2:36 PM
 
ЦветанаДата: Четвер, 2011-01-27, 2:39 PM | Повідомлення # 22
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Goncha)
Я все-таки прихильник малої кількості конкурсів, але масштабних (на зразок рушникового чи сорочкового), десь так 1 раз на квартал. Тоді, на мою думку, не буде такого розпилення уваги форумчан. Наприклад, за браком часу, не взяла участь у жодному з новорічних конкурсів...

Я тоже придерживаюсь этого мнения, хотя, как чел сильно увлекающийся, хочется участвовать во всем, что предлагается! - Идеи роятся, кипят, рождаются сюжеты, модели... но реализовывается в 50% в лучшем случае - сутки удлинять так и не научилась biggrin И обидно становится, что не успела где-то принять участие cry biggrin
Очень нравятся идеи проведения след. предложенных Конкурсов:
- Конкурс " Серветок, доріжок та скатертин. ( предложение от Dmutrik09)
- Конкурс *Етноодяг своїми руками* - регіональний, традиційний, сценічний, власна інтерпретація тощо (предлож. от Bullet)
- Сезонные Конкурсы (хочешь - не хочешь, каждая из нас своим рукоделием привязана к сезонам года и соотв. праздникам)
- Рушниковый и Конкурс Вышиванок имхо должны быть ежегодными.
- Украинский сувенир
Quote (Bullet)
Український сувенір* з розподілом на вишивку та інші види ручних робіт (українські ДПМ), - конкурс сувенірів під гаслом *Подарую частинку української традиції*, тобто сувенір має уособлювати українське традиційне мистецтво і культуру

Интересная идея!
С точки зрения участия - абсолютно не уверена за себя, но очень хотелось бы последить за рождением работ, выполнением и описанием.
Да! Насчет описаний своих работ!
Считаю, необходимо вести обязательным условием полное и достойное представление своей работы на любом из наших Конкурсов.
ИМХО, уж если наш сайт так серьёзно себя позиционирует в океане Рукодельных/вышивальных/национальных сайтов, то надо бы и к Конкурсным работам на сайте относиться соответственно. Считаю, следует обязательно давать названия конкурсным работам, их полное описание (техники, материалы, история создания, назначения, авторство дизайна, региональная принадлежность и пр.).


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
BulletДата: Четвер, 2011-01-27, 2:43 PM | Повідомлення # 23
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Цветана)
Да! Насчет описаний своих работ! Считаю, необходимо вести обязательным условием полное и достойное представление своей работы на любом из наших Конкурсов. ИМХО, уж если наш сайт так серьёзно себя позиционирует в океане Рукодельных/вышивальных/национальных сайтов, то надо бы и к Конкурсным работам на сайте относиться соответственно. Считаю, следует обязательно давать названия конкурсным работам, их полное описание (техники, материалы, история создания, назначения, авторство дизайна, региональная принадлежность и пр.).

Дякую, занотувала це собі, на майбутнє. Погоджуюсь.
Quote (Сестра_Юлія)
якщо серед нас є професійні "писаки", як я та ВІКАХо, то це взагалі буде нечесно - змагатись із тими, хто пише "для душі".

Дякую, я про цей момент не подумала. Ок, питання знімається smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2011-01-27, 2:45 PM | Повідомлення # 24
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
shtynka, мені дуже подобається ідея рушника. Я колись щось таке теж пропонувала - вишити узор свого регіону і відправити далі по колу...Це було б чудо, до Великодня, приміром . Головне - набрати побільше учасниць з різних міст і сіл. Бачу, ніхто не хоче кооординувати це діло? Але ж охочі взяти участь є? Може, тоді б я за це взялась?Але якщо Таня shtynka та інші потенційні учасниці допоможуть продумати умови гри.

Особисто мені це нагадує те, що робить Тетяна Протчева. Копіювати когось мені б особисто не хотілось. Але це моя власна думка і мої власні амбіції, тому якщо більшість підтримає ваше бажання - буде таке.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2011-01-27, 4:29 PM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
А хто це? Невже вона реалізує таку саму ідею? :-) Чудно

Quote (Bullet)
те, що робить Тетяна Протчева


Повідомлення відредагував Сестра_Юлія - Четвер, 2011-01-27, 4:29 PM
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2011-01-28, 9:13 AM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Але ж охочі взяти участь є?
Може, тоді б я за це взялась?Але якщо Таня shtynka та інші потенційні учасниці допоможуть продумати умови гри.

Я залюбки приєднаюсь! Моє бачення викладала вище, можна детальніше обдумати в приваті чи окремій темі.

Quote (Bullet)
Особисто мені це нагадує те, що робить Тетяна Протчева.

я теж не чула...
погуглила трохи - "Цей рушник з домотканого полотна довжиною 9 метрів цілий рік вишивали 1100 майстрів України. " - ну це не наш маштаб...
А іншого нічого не знайшла.
Як на мене, це буде та ж гра Коловорот, тільки вже зі справжнім вишиванківським національним колоритом! Бо звичайні картинки хрестиком вишивати в робінах можна дуже багато де, цей форум для особливих. Тому і коловорот має бути особливим.


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - П`ятниця, 2011-01-28, 9:22 AM
 
olimpiaДата: П`ятниця, 2011-01-28, 8:30 PM | Повідомлення # 27
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote
але мене дивує пасивність новоприбулих зареєстрованих вишивальниць Ні, навіть не дивує - дратує

Не треба дратуватись. Бажання є. Скажу по правді, сама почну з маленьких конкурсів. Бо коли я подивилась ваші роботи....До вашого рівня і завзятості мені треба ще дорости.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2011-01-28, 8:56 PM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (olimpia)
Не треба дратуватись. Бажання є.

Гонча, Яська, Оксанка Ф , Цветана і ви - дата реєстрації 2010 рік в різні місяці з 2416 учасників ( віднімемо модераторів і активістів) це всі (!), хто відписався в дуже важливій для форуму темі - "Обговорення конкурсів". Пробачте, я не хотіла когось образити, але маємо те, що маємо sad

Якщо є бажання - пробуйте, ми вам в цьому тільки допоможемо! smile



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
lady-vДата: П`ятниця, 2011-01-28, 9:01 PM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Гонча, Яська, Оксанка Ф , Цветана і ви - дата реєстрації 2010 рік в різні місяці з 2416 учасників ( віднімемо модераторів і активістів) це всі (!), хто відписався в дуже важливій для форуму темі - "Обговорення конкурсів". Пробачте, я не хотіла когось образити, але маємо те, що маємо

Ну що ви, не переймайтесь так, я наприклад не знала, що маю сказати корисного, а флудом не хотіла займатись wink Може багато хто думав подібне, або мав інші поважні причини не писати?


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2011-01-28, 9:04 PM | Повідомлення # 30
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
ок,ок, пробачте!! lady-v - я вас вважаю активістом smile

і взагалі - мене не правильно зрозуміли, або я невлучно підбираю слова

Quote (shtynka)
Як на мене, це буде та ж гра Коловорот, тільки вже зі справжнім вишиванківським національним колоритом! Бо звичайні картинки хрестиком вишивати в робінах можна дуже багато де, цей форум для особливих. Тому і коловорот має бути особливим.

Я підтримую на всі 100 - можу вишити щось Буковинське smile



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
olimpiaДата: П`ятниця, 2011-01-28, 9:05 PM | Повідомлення # 31
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote
я наприклад не знала, що маю сказати корисного, а флудом не хотіла займатись

Правда, правда. Я також!


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
lady-vДата: П`ятниця, 2011-01-28, 9:15 PM | Повідомлення # 32
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
і взагалі - мене не правильно зрозуміли, або я невлучно підбираю слова

То нічого, головне не брати дурного в голову, а тяжкого в руки wink
Я думаю , що і нові форумчанки з часом почнуть приймати участь в різних конкурсах, просто особисто мені, а можливо ще комусь важко участвувати у ВСІХ конкурсах, елементарно не вистачає часу, так, що наперед прошу вибачення у оганізаторів крнкурсів в яких у мене не вийде прийняти участь. Але маю надію, що нові учасники замінять тих давніших, у кого не вийде зробити щось на конкурс wink


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2011-01-28, 9:20 PM | Повідомлення # 33
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дівчата я давно не відписувала , а вже сьогодні з добрими думками та помислами, хочу їх висловити...
ТРеба щоб конкурсів не було забагато і не замало
Я за довгострокові конкурси "Рушника" та "Вишиваного одягу"
Яза щорічні конкурси до Нового року ( Номінації листівок, мініатюр та декору приміщень та столу і плюс можна додати ще якісь номінації...) та Великодня ( номінації пасхального рушничка, листівок , декору)
Артіль - можна залишити, бо хто хоче бере участь , хто хоче ні.....Справа особиста, але приємна, можна порівнювати,способи використання одного і того ж узору в різних речах і вчитися...
Палітру - теж лишаємо, бо так само діло добровільне,але також не потребує великих маштабних робіт, і не тільки вишивальних...
Можемо щороку додавати якийсь новий конкурс , наприклад цього року дитячої іграшки та українського сувеніру, наступний рік знову, щось інакше, вилізе під час опитування.
Можна відновити нічим не зобов"язуючі конкурси рукоділь, весняні чи літні, ми ж не будемо вказувати конкрету річ яку потрібно буде вишити , кожен вишиватиме що йому до душі, чи до чого тягнутться руки... Та можливо участь в таких конкурсах підштовхне новеньких форумчанок до участі в більних конкурсах, навчаться правильно оформляти роботи, описувати... та відсилати І не комплексувати по питанню , а може моя робота буде гірша....Головне участь і прагнення Тому я і висилала всім учасникам конкурсу рушникового свої диски...Всіх хотіла підтримати....Приєднуйтеся wink
ПРопоную залишити " Пошту щастя"- приємний обмін...
І все ж таки проведу конкурс "Серветка, доріжка, скатертина" з такими самими номінаціями..( Доріжка, для мене не рушник, а вишита , форми рушника, серветка) Порадимося з датою до цього конкусу..
На рахунок рушника не знаю, може придумаємо щось своє не схоже на витвір Протчевої..Не будемо повторюватися...
Про МК, як на мене конкурс по Мк робити не варто, я особисто не хочу на конкурс по Мк,бо роблю для душі і для людей, якось не хотілося, щоб його оцінювали не знаю чому, так само це стосується і статей... wink
Це особисто моя думка.....


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-01-28, 9:55 PM | Повідомлення # 34
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Питання конкурсів МК і статей знято .

smile

Dmutrik09, всі для душі роблять. Тут поки що(!) за гроші не виходить робити, тож робимо для душі ))))*

Трошки поофтоплю тут саменька, сама себе не насварю (а ще й корисну інформацію видам). Сьогодні новий спонсор передав нам 2 КЛАСНИХ набори для вишивки (нитки, канва, схема, голка і товсте тверде паспарту дуже гарне) для конкурсів. Гадаю, то буде для 2 номінантів в конкурсі подушок, що відбудеться ось-ось вже, в лютому. Чесно кажучи, я і сама той набір собі захотіла, тож і всіх запрошую ще раз - візьміть участь в конкурсі вишитих подушок в лютому!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: П`ятниця, 2011-01-28, 11:39 PM | Повідомлення # 35
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Про конкурси і новачків. Сходила навіть глянула свою реєстрацію на форумі - з кінця 2008-го, хоча читала й до того кілька років "Вишиванку" залюбки. Вишиванням займаюся у вільний час - якого завше небагато.
До своїх робіт підхожу грунтовно - маю якісь задумки, які можу виношувати роками і не поспішаю втілювати. Бо знаю, що буде у фіналі - всіма своїми роботами я страшенно незадоволена і бачу безліч недоліків.

Тому мені для участі у конкурсі треба, аби співпали моя поточна задумка із темою конкурсу, стадія її завершення із строками прийому робіт і і наявність вільного часу для оформлення участі (фото тощо).
Ці умови більш-меньш співпали торік на конкурс вишитих сорочок, але у останній момент до мене приїхали гості і збойнув компьютер-Інтернет - відповідно не змогла відправити фото готової сорочки для сина. Що стало наукою - нічого відкладати на останній тиждень.
Зараз вишиваю подушку - і планую надіслати на конкурс, також співпала задумка і тематика конкурсу. Сподіваюся, що цього разу все буде гаразд.

А тепер стосовно організації конкурсу - трошки спостережень і думок, маю досвід організації всіляких акцій і кампаній.

1. З огляду на багаторічну перспективу є сенс зробити ряд традиційних конкурсів - сорочки, рушники, подушки, серветки вишиваються таки доволі часто. Щорічні традиції - набирають оберти саме через свою усталеність правил і навіть жорсткі сроки проведення.

2. Розділити конкурси і ігри. Артілі і коловороти - не є конкурсами, вони є колективними іграми. Палітри займають проміжне становище - із серії "глянь що недороблене і подивися, чи того воно кольору". Якщо я можу довгостроково запланувати участь у конкурсі, то до палітри нині долучитися ні з чим - ані зеленого, ані білого майже готового не маю . Тому до Палітри маю ті самі побажання - оголошувати їх заздалегідь, бодай за 3 місяці.

3. Окремо хочу сказати про спеціалізацію - конкурс вимагає більш-меньш однакового розміру/трудомісткості робіт, часу вишивання, достатньої майстерності, тому не дуже цікаво і навіть несправедливо, коли треба обрати на голосуванні між рушником "у десять стібків на пробу" дитини чи початківця і вишуканими роботами майстрів, кожна робота є цінна і не хочеться ображати нікого і подобаються також різні речі. В таких конкурсах я іноді не голосую. То пропозиція моя буде така - як і у спорті на змаганнях, на конкурсах "Вишиванки" треба проводити голосування для майстрів різного рівня підготовки - початківців, "середнячків", "майстрів". При цьому сам учасник може і позиціонувати себе - до якого рівня він доріс. Тоді це будуть рівноцінні змагання у окремих підгрупах. Заодно вирішується ділема при голосуванні - як з чудового розмаїття гарних виробів обрати якомого більшу кількість робіт, що до душі.

4. Окремо про кількість робіт - якщо у конкурсі більше десяти учасників/робіт, обовязково треба робити голосування "Обери 3 з 15", інакше це також знеохочує від участі початківців.

5. Також трохи незручно - коли існує дві гілки з однаковими назвами і авторами - в одній тривало обговорення конкурсу, в іншій - роботи на конкурс і голосування, але обидві гілкі піднімаються в топ, обовязково треба додавати на початку слово "Голосування" чи інше слово - для однозначності.

6. Конкурси до свят - те саме побажання періодичності, адже вони щорічні, і побажання вишиванкової тематичності/обсягу роботи - як це реалізовано цьогоріч, листівки окремо від інших мініатюр, хоча для великих робіт залишилися лише скатертини у інтерьєрі - з не дуже акцентованими подробицями вишивки :(. А от на Великдень знову буду мучитися - за кого голосувати, гарна трудомістка писанка чи вишите яєчко-подушечка, адже все-таки тематика конкурсів вишивальна. Те саме - оригінальна серветочка чи величезний рушник, нелегко їх порівняти і обрати.

7. У колективнах іграх участі не беру через органічну нелюбов до пошти. Вибачте.

8. Трошки збиває з пантелику велике розмаїття сроків виконання робіт, сроків голосування і сроків оголошення результатів. На мою думку, якісь усталені нормативи спростили б всім життя - наприклад 3 місяці на виготовлення, місяць на надсилання, місяць на голосування, тиждень на оголошення результатів. Конкурсів нині багато - і так легше буде не заплутися, де ще голосувати, а де вже глянути і привітати переможця тощо.

9. Варто завести окрему гілку "Роботи-переможці конкурсів" - такий собі каталог найкращих робіт, всім буде цікаво проглядати і з роками накопичиться гарна колекція, нині вона розпорошена у застарілих гілках, де нелегко знайти результати серед привітань - хоча це й доречно, звісно, як же без них.

Дякую всім модераторам і організаторам конкурсів - ви робите величезну корисну роботу і конкурси стають з кожним роком все масовіші - це я також спострегаю наочно. Вибачаюся, якщо мої поради в чомусь заторкнуть вас, але мала аргументувати свою "новачкову" неспішність smile




Повідомлення відредагував Via - П`ятниця, 2011-01-28, 11:41 PM
 
BulletДата: Субота, 2011-01-29, 0:35 AM | Повідомлення # 36
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Via)
Палітри займають проміжне становище - із серії "глянь що недороблене і подивися, чи того воно кольору". Якщо я можу довгостроково запланувати участь у конкурсі, то до палітри нині долучитися ні з чим - ані зеленого, ані білого майже готового не маю . Тому до Палітри маю ті самі побажання - оголошувати їх заздалегідь, бодай за 3 місяці.

Напевно ви чи недочитали, або я незрозуміло пояснювала у правилах: "Палітра" - це НЕвишивальна гра, дороблювати нічого не треба, скоріше то для підтримки конкурсного духу, чи щось таке. В палітрах беруть участь різноманітні види декоративно-ужиткового мистецтва і просто ручних робіт. Вишивка тут ні до чого smile

Quote (Via)
несправедливо, коли треба обрати на голосуванні між рушником "у десять стібків на пробу" дитини чи початківця і вишуканими роботами майстрів, кожна робота є цінна і не хочеться ображати нікого і подобаються також різні речі. В таких конкурсах я іноді не голосую. То пропозиція моя буде така - як і у спорті на змаганнях, на конкурсах "Вишиванки" треба проводити голосування для майстрів різного рівня підготовки - початківців, "середнячків", "майстрів". При цьому сам учасник може і позиціонувати себе - до якого рівня він доріс. Тоді це будуть рівноцінні змагання у окремих підгрупах. Заодно вирішується ділема при голосуванні - як з чудового розмаїття гарних виробів обрати якомого більшу кількість робіт, що до душі.

Підтримую вашу думку, та боюсь, що скромність деяких авторів не дозволить їм піднести себе до якогось рівня.

Quote (Via)
4. Окремо про кількість робіт - якщо у конкурсі більше десяти учасників/робіт, обовязково треба робити голосування "Обери 3 з 15", інакше це також знеохочує від участі початківців.

Підтримую 100%.

Quote (Via)
5. Також трохи незручно - коли існує дві гілки з однаковими назвами і авторами - в одній тривало обговорення конкурсу, в іншій - роботи на конкурс і голосування, але обидві гілкі піднімаються в топ, обовязково треба додавати на початку слово "Голосування" чи інше слово - для однозначності.

Може я десь була неуважна, але зазвичай у нас і є в описі теми: голосування чи зібр робіт.

Quote (Via)
А от на Великдень знову буду мучитися - за кого голосувати, гарна трудомістка писанка чи вишите яєчко-подушечка, адже все-таки тематика конкурсів вишивальна. Те саме - оригінальна серветочка чи величезний рушник, нелегко їх порівняти і обрати.

Не будете мучитись, нерозумно обитрати між писанкою і рушником, це будуть окремі голосування, так завжди є.

Quote (Via)
На мою думку, якісь усталені нормативи спростили б всім життя - наприклад 3 місяці на виготовлення, місяць на надсилання, місяць на голосування, тиждень на оголошення результатів.

Поясніть мені, навіщо цілий місяць виділяти на відсилання роботи? Ви ж її не вручну в оптоволокно запихуватимете? На мою думку, вистачить і трьох днів, та наші модератори дуже добрі, тому надають 7 - 10 днів на надсилання робіт. Тут з вами погодитись не можу. Місяць на надсилання - то нерозуміно, нмсд.

Quote (Via)
9. Варто завести окрему гілку "Роботи-переможці конкурсів" - такий собі каталог найкращих робіт, всім буде цікаво проглядати і з роками накопичиться гарна колекція,

Дякую за чергове нагадування, гадаю, ті хто збирались таке зробити, прочитають наші з вами коментарі на цю тему wink І зроблять таку тему-галерею.

Quote (Via)
Дякую всім модераторам і організаторам конкурсів - ви робите величезну корисну роботу і конкурси стають з кожним роком все масовіші - це я також спострегаю наочно. Вибачаюся, якщо мої поради в чомусь заторкнуть вас, але мала аргументувати свою "новачкову" неспішність

Все гаразд, кожна думка є важливою! Дякую від себе за такий поетапний виклад вашої точки зору, це недаремно, ми врахуємо (тому і питаємо вашої поради)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2011-01-29, 0:44 AM | Повідомлення # 37
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Via, дякую за висловлену думку! smile
Quote (Via)
Тому мені для участі у конкурсі треба, аби співпали моя поточна задумка із темою конкурсу, стадія її завершення із строками прийому робіт і і наявність вільного часу

У мене теж так часто буває.... і є...
Quote (Via)
5. Також трохи незручно - коли існує дві гілки з однаковими назвами і авторами - в одній тривало обговорення конкурсу, в іншій - роботи на конкурс і голосування, але обидві гілкі піднімаються в топ, обовязково треба додавати на початку слово "Голосування" чи інше слово - для однозначності.

Прийму до уваги, для проведення голосування у "Великодні.."!
Quote (Via)
Великдень знову буду мучитися - за кого голосувати, гарна трудомістка писанка чи вишите яєчко-подушечка, адже все-таки тематика конкурсів вишивальна. Те саме - оригінальна серветочка чи величезний рушник, нелегко їх порівняти і обрати.

Я напевно трохи не розумію,дається в знаки важкий день, що мається на увазі? Все разом не голосуємо голосуємо окремо в кожній номінації...Якщо я правильно зрозуміла йдеться мова проте на скільки багато чи мало вишито , складність робіт, і за яку роботу голосувати: вишивану, плетену чи бісерну... І на мою думку хоча сайт наш вишивальний, але переплітаються види ремесел, традиції, що ми і відновлюємо попри вишивку...Згадаймо хоча би конкурс іграшок, що має відбутися, традиційну мотанку....Мені здається що без цього наша" Вишиванка" була би smile дуже суха wink
Quote (Via)
2. Розділити конкурси і ігри. Артілі і коловороти - не є конкурсами, вони є колективними іграми. Палітри займають проміжне становище - із серії "глянь що недороблене і подивися, чи того воно кольору".

Конкурси та ігри в нас і так розділені... Пише "ГРа палітра", а все недороблене у нас є наші " Довгобуди" під керівництвом Тані, котра систематично розсилає нагадування і роздає стусани.... smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Субота, 2011-01-29, 0:51 AM
 
ViaДата: Субота, 2011-01-29, 1:03 AM | Повідомлення # 38
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Поясніть мені, навіщо цілий місяць виділяти на відсилання роботи? Ви ж її не вручну в оптоволокно запихуватимете? На мою думку, вистачить і трьох днів, та наші модератори дуже добрі, тому надають 7 - 10 днів на надсилання робіт. Тут з вами погодитись не можу. Місяць на надсилання - то нерозуміно, нмсд.

1. Якраз до початку дня прийому робіт я ще недошила сто стібків - спішно закінчую. Тому мені треба і закінчити, і сфотографувати, і надіслати.
2. Вище вже згадала - саме в цей тиждень приїздять гості, треба у відрядження перегорає компьютер, немає світла в хаті - що завгодно ще.
3. Якщо ви отримуватимете листи на три тижні ранше заявленого дня Х - чим це так погано? Якщо тижденоь сроку - це ви самі бачите, що всі листи вам приходять в останню ніч.

Дійсно, Інтернет працює швідко - а от життєві обставини бувають різні. І це бажано враховувати. Або ось таке правило може бути - для дрібних речей і короткострокових конкурсів - коротші сроки прийому, для довгострокових і трудомістких - довші.

Додано (2011-01-29, 1:03 Am)
---------------------------------------------

Quote (Dmutrik09)
І на мою думку хоча сайт наш вишивальний, але переплітаються види ремесел, традиції, що ми і відновлюємо попри вишивку...Згадаймо хоча би конкурс іграшок, що має відбутися, традиційну мотанку....Мені здається що без цього наша" Вишиванка" була би дуже суха

Так, все це цікаво і потрібно і мені також подобається. Але втрачається акцент на вишиванці, на жаль sad Хоча це я мабуть просто неохоча до дрібних сувенірів і бурчу.


 
Dmutrik09Дата: Субота, 2011-01-29, 9:56 AM | Повідомлення # 39
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Via, врахуэмо кжну думку! wink І зробимо так, щоб було добре!
Quote (Via)
Хоча це я мабуть просто неохоча до дрібних сувенірів і

Я теж не дуже охоча , в мене вишивання понад усе wink Але треба і ремесла не забувати wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
nosiknataДата: Субота, 2011-01-29, 10:37 AM | Повідомлення # 40
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Про щомісячну гру "Палітра" - ми фізично не зможемо продовжити строки прийому робіт саме в цій грі, бо її кольорову гаму визначає переможець і ми не знаємо який колір випаде, та і місяця цілком достатньо щоб спекти пиріг чи дов"язати синові камізельку?

Про колективні ігри - пошта підводить, причому регулярно, але наші дівчата нікого не підводять і висилають повторно ( це я про обміни).
Що стосується коловоротів - досвід невдалий, але всі зауваження можна взяти до уваги. Просто перш ніж починати щось нове, треба закрити всі теми із старим ( я так думаю).

Про середнячків і майстрів - про всі наші конкурси на 2 місяці наперед вже написано, якщо професіонал виготовляє якусь роботу маштабну ( сорочку чи картину) на замовлення чи собі і присвячує цьому весь свій час, то я допускаю, що половина наших оголошених до участі тем залишиться без нього. А от до конкурсу рушників чи сорочок виготовлена річ буде готова і ми побачимо її в голосуванні.
Щодо самостійного розділення на категорію "майстер" "новачок" - а чим відрізнятиметься біскорню майстра, від біскорню новачка? чи прихватка? Наші конкурси дуже лояльні до початківців, немає жорстких правил щодо оформлення, виворітного боку, ниток, канви т.п. - все зроблено для того, щоб якомога більше учасників виклали свої роботи і було з чого вибирати.

"З з 15" хороша ідея!! Повністю підтримую!

Quote (Via)
Варто завести окрему гілку "Роботи-переможці конкурсів"

biggrin
Я вже роблю - не інакше як астральний звязок biggrin !

п.с. Дякую, Via, за викладення своєї позиції!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2011 рік (Долучайтесь до обговорення)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.