| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-23, 9:17 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 11
  • 12
  • »
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2011 рік (Долучайтесь до обговорення)
Конкурси на 2011 рік
BulletДата: Вівторок, 2011-01-25, 10:26 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Календар конкурсів і гор на 2011 рік (календарна сітка)
(натисніть лінк вверху, відкриється документ гугл в новому вікні, там текстова календарна сітка конкурсів помісячно)

Зробила календарну сітку конкурсів і колективних ігор на 2011 рік, прошу ознайомитись всіх, хто бажає. Долучаймось до редагування календаря конкурсів разом!




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-01-25, 10:46 PM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дівчата може зробимо конкурс " Серветок, доріжок та скатертин". Не було внас такого конкурсу ще.Десь орієнтовно на липень,початок серпня. Координування та підготовку можу взяти на себе... smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Вівторок, 2011-01-25, 10:47 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2011-01-25, 11:59 PM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
конкурс " Серветок, доріжок та скатертин". Не було внас такого конкурсу ще.Десь орієнтовно на липень,початок серпня. Координування та підготовку можу взяти на себе...

я підтримую. Чекатимемо інші відгуки і розпочнемо роботу.
Леся, подумай, в який місяць вставити твій (ймовірно твій)) конкурс.

Ще мене зацікавив конкурс на хоббіпорталі *Абракадабра* - конкурс оригінальних рукоділь, які ні на що не схожі. Гадаю, що можна і у нас оголосити подібне, можна не як призовий конкурс, а як конкурс-гру (з дозволом показу на інших блогах). Можна зробити вишивальну абракадабру чи щось типу того.

ідея:конкурс *Етноодяг своїми руками* - регіональний, традиційний, сценічний, власна інтерпретація тощо

ідея: *Головний убір українки і українця* з розподілом на традиційний і сучасний погляди.

ідея: *Український сувенір* з розподілом на вишивку та інші види ручних робіт (українські ДПМ), - конкурс сувенірів під гаслом *Подарую частинку української традиції*, тобто сувенір має уособлювати українське традиційне мистецтво і культуру.

ідея: конкурс статей про майстрів української вишивки.

ідея: конкурс майстер-класів по виконанню традиційних українських швів, і/або майстер-класів по виготовленню українських традиційних предметів декору, побуту тощо.

_
Пропоную відновити традицію сезонних конкурсів сезонних рукоділь: літні рукоділля, весняні, осінні, зимові.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2011-01-26, 2:11 AM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, дуже сподобалась ідея конкурсу *Український сувенір*!
Dmutrik09, конкурс " Серветок, доріжок та скатертин" - теж гарнюща ідея. Але, може, ми її на осінь прибережемо? Щоб встигнути. Та й до осені, як на мене, це так пасує - щедрий урожай, щедрий стіл, барвиста скатертина.... Але якби так зробити , щоб він не перегукувався з Таниним конкурсом рушників. Бо ж доріжка і рушник - у функціональному плані дуже схожі речі.
Щодо сезонних конкурсів - навіть не знаю. Не надто це багато? Не потонемо ми в цих конкурсах? Може, краще тільки на тематичних конкурсах зосередитись? Як ви гадаєте? Але якщо більшість буде "ЗА" сезонні, то я з радістю БЕРУСЬ ЯКИЙСЬ ІЗ НИХ КООРДИНУВАТИ. Хочу - літній, бо це моя "лев"яча" пора :-)


Повідомлення відредагував Сестра_Юлія - Середа, 2011-01-26, 2:11 AM
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2011-01-26, 2:14 AM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
А ще. Щодо КОЛОВОРОТІВ. Я так бачу з настрою форумчанок, коловороти - це поки наш маленький провал. Після двох спроб ентузіазму мало(((. Якби в них вдихнути нове життя? Щось нове, якусь родзинку вигадати?Елемент несподіванки, сюрпризу тощо. Хоча з нашою поштою...(((
 
shtynkaДата: Середа, 2011-01-26, 9:26 AM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Якби в них вдихнути нове життя? Щось нове, якусь родзинку вигадати?Елемент несподіванки, сюрпризу тощо. Хоча з нашою поштою...(((

Проблема не в пошті - все людський фактор... Ідея оновити це діло є, але я вже і боюсь із такими ідеями тут ділитись...
Перше - наблизити цю гру до народної традиції - робити щось на кшталт рушничка, де кожен учасник може вишити смужку або орнаменту, притаманного його регіону, або скористатись будь-якою технікою швів (зовсім не обов"язково хрестик), і відшити свій фрагмент. Тут і елемент сюрпризу, і більше поле фантазії в схемах, і що теж багато значить в скрутні фінансові часи - більше можливості застосувати матеріали з власних запасів. Схема обміну та ж, що і в класичному робіні - одне полотно всім по колу, на виході - кожна учасниця мала б рушничок чи доріжку із теплом чужих рук.
Друга ідея - артільний коловорот із клаптиків. Кожен учасник може заготовити по одному набору з тканиною, можливо схемою і нитками - і розіслати всім іншим по екземпляру.
Сам же учасник отримає декілька конвертів, при чому всі одразу - і по черзі буде виконувати, і відправляти в довільному порядку - який перший зробив - той і послав. На виході кожен гравець отримає щось типу "диптиху-триптиху", і оформити це можна як в одну рамку, так і в будь-яку іншу річ - подушку, килимок, панно, - на власний смак!

Всі ідеї Лізи щодо конкурсів мають право на життя - головне їх розмістити в лінійці часу, щоб не забагато було на один і той же момент. Ще думка - якщо в конкурсі принаймні десяток робіт - конкурс вдався... А от коли доводиться вибирати із 2-3-х конкурсантів - наперед робити висновки про нежиттєздатність цього проекту...
Можливо, тоді організовувати це як спільну гру, тематичний обмін чи щось типу того...

Bullet, календарна сітка гарна вийшла, молоцець! А ще, якщо не помиляюсь в гугл-докс є і спеціальний інструмент - календар подій, можливо, було б зручніше ))) Там можна навіть налаштувати поштову розсилку (точніше вона сама налаштовується), яка буде нагадувати про наближення поді


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - Середа, 2011-01-26, 9:30 AM
 
nosiknataДата: Середа, 2011-01-26, 11:07 AM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Ще думка - якщо в конкурсі принаймні десяток робіт - конкурс вдався... А от коли доводиться вибирати із 2-3-х конкурсантів - наперед робити висновки про нежиттєздатність цього проекту...

+++++100000 коли біжиш до пошти в очікуванні шквалу листів ( бо ж оголошується все наперед, є час підготуватись) а в останній день приходить 1 лист - ви мене вибачте, але це дійсно нонсенс - готувати призи для 1 учасника ( хоча з поваги до нього я би цей приз зразу і вручила, без голосування). В цьому контексті вважаю конкурс "Новорічного декору" вичерпаним, принаймні я його більше проводити не буду.
Ми максимально спростили програму участі в конкурсах, призи не гірші іж на інших форумах, але мене дивує пасивність новоприбулих зареєстрованих вишивальниць angry Ні, навіть не дивує - дратує wink



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Середа, 2011-01-26, 11:25 AM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Щодо сезонних конкурсів - навіть не знаю. Не надто це багато? Не потонемо ми в цих конкурсах? Може, краще тільки на тематичних конкурсах зосередитись? Як ви гадаєте?

підтримую.

Quote (nosiknata)
В цьому контексті вважаю конкурс "Новорічного декору" вичерпаним, принаймні я його більше проводити не буду.

Гаразд, але у нас ще є багато що на тебе навішати : )****

shtynka, гугл-календар опрацюю ще, дякую smile

Quote (shtynka)
Друга ідея - артільний коловорот із клаптиків. Кожен учасник може заготовити по одному набору з тканиною, можливо схемою і нитками - і розіслати всім іншим по екземпляру.

Особисто мені це більше до смаку, але ми практично тим самим і займались. У мене була проблема з самоорганізацією, а потім і зі сприйняттям адресата вишивки, але гадаю, що то у мене однієї такі *коники* в голові )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2011-01-26, 3:51 PM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Особисто мені це більше до смаку, але ми практично тим самим і займались.

Ні, різниця трохи є... Так збільшиться надійність пересилання, зменшиться вартість, до того ж кожен відправляє готову вишивку одразу її власнику, можна в конверт іще сюрприз який вкласти, виключається проміжна пересилка. І навіть якщо хтось випаде із кола - то в інших на руках буде принаймні ті сюжети, що вже відшиті гравцями. Бо наразі в першому коловороті два полотна (моє і Тани) на руках у Ганни Білан, і я ніяк не можу в неї їх випросити повернути...
А щодо самоорганізації - треба тверезо дивитись на завдання на початку гри, плюс обирати рівні за складністю сюжети. Тоді нікому не буде шкода своєї праці.
Отже, невдалий досвід теж корисний. Я особисто проаналізувала всі промахи і вже наперед знаю, як не треба робити. Ну і координувати подібну гру більше не хочеться, хоч участь я би прийняла залюбки. Причому цікавий більше перший варіант, описаний вище - рушничок від Вишиванців )))


Моя майстерня
 
010101Дата: Середа, 2011-01-26, 4:07 PM | Повідомлення # 10
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Я все-таки прихильник малої кількості конкурсів, але масштабних (на зразок рушникового чи сорочкового), десь так 1 раз на квартал. Тоді, на мою думку, не буде такого розпилення уваги форумчан. Наприклад, за браком часу, не взяла участь у жодному з новорічних конкурсів...
Цікаві етноодяг, сувенір і головний убір. Не дуже зрозуміло на рахунок "конкурсу майстер-класів". Лізо, поясни, будь-ласка, свою думку. Бо я не уявляю як можна порівнювати МК з різними видами швів (складно було би вибрати між верхоплутом і циркою, наприклад, чи ще щось подібне).
За конкурс скатертин, доріжок і серветок, проте, відділила би скатертини в окрему номінацію як мінімум... І теж за строки - вересень-жовтень...
Підтримую і думку Тані shtynka, про коловорот у народній традиції - з радістю прийняла би участь. Хоча, пошта мене не радує - другий лист з артіллю так і не прийшов cry
 
JasjkaДата: Середа, 2011-01-26, 4:47 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Конкурси чудові!Можна їх оприділити по сезонам,так як ти,Лізо, пропонуєш!Одне не зрозуміла,як конкурс майстер-класів буде проводитись і судитиметься?Коловорот-робін в народних традиціх мені подобається,їх треба дійсно вдосконалювати...Але щоб висилати всім учасниках роботи це вже не покишені,я думаю в робіні треба давати назву,наприклад,"Весняні серветки" і розмір тих серветок для всіх один,а схему кожен вибирає сам під той розмір.А листи відсилати рекомендованим,це уже не так б"є по кишені,але точно дійде.А сюрпризом можна робити так-висилаєш учаснику коловорот і кладеш тути,щось від себе:листівку,ниточку,чи що завгодно.Що душа побажає
Конкурс статей про майстрів української вишивка не знаю чи назбираєм учасників...


Творча майстерня
 
TanaДата: Середа, 2011-01-26, 7:44 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Мої ідеї : великі конкурси, які вже я "застовбила" -- рушниковий и сорочок -- рознесені за пів-року. Скатертин, Великодній -- теж великі, але всі великі можна ставити разом, але оголошувати завчасно, за розумну кількість місяців наперед.
Мої ідеї конкурсів/ігор:
а) зробити кілька виробів, використовуючи нитку з одно і того самого моточка (я вже присала про це неодноразово), наприклад, вишити листівку, біскорю і змотати лялечку (або ми використовуємо свій моточок ниток, або якийсь спонсорський);
б) традиційні шви -- відшивати зразки і показувати, як в довгобудах, це мотивує...
або маленбькі роботи з цими швами (закладинки, мішечки тощо).
в)будь що традиційне (в тому числі одяг, шви, головні убори, прикраси), вважаю, що не потрібно винаходити велосипед, а використовувати вже напрацьоване.
Наприклад, вишиваємо шов "верхоплут", для цього користуємось темою Верхоплут, верхошов, і відшиваємо за схемою звідти зразок і/або виріб зі швом. Якщо хочемо навчитись намотувати намітку, то будь-ласка, користуємось вже темою, яка їй присвячена.
г) відмальовуємо схеми з рушників, сорочок музейних, інших народних, створюємо фонд/архів ,який потім можна роздавати і як приз, і ще використовувати якимсь чином;
д) палітру пропоную продовжити, доки вона морально не вичерпається, а артіль поступово перевести в народні шви
Було б добре знайти постійного спонсора, який би надавав заготовки листівок, а ми відшивали б народні шви і оформлювали ними листівки (роботи небагато, а річ готова і завжди доречна);
е) коловорот... мій досвід поки що каже "ні", але ж є успішні коловороти.
В цілому я за будь-які традиційні вироби (крім вишиски, писанки, мотпнки, з соломи і кукурудзяного листя тощо), за великі/масштабні нечасті конкурси
Я проти конкурсів МК, бажано їх взагалі наробити спочатку, навчитися по них... і проти конкурсу статей, бо весь знайдений матеріал я викладаю, наприклад, в різних гілках форума, щойно віднайду, а так що, приберігати для конкурсу? Ні, краще вишити на конкурс щось гарне.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2011-01-26, 8:06 PM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Всі ідеї супер хороші. Єдине, про що я вас прошу: не створювати поки що нових тем, будь ласка.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2011-01-26, 8:09 PM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Добре.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2011-01-26, 8:10 PM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Я проти конкурсів МК, бажано їх взагалі наробити спочатку, навчитися по них... і проти конкурсу статей, бо весь знайдений матеріал я викладаю, наприклад, в різних гілках форума, щойно віднайду, а так що, приберігати для конкурсу? Ні, краще вишити на конкурс щось гарне.

Тут я поясню: маю на увазі, що дається певна тема для статей, наприклад, вишивка мого регіону, майстри ДПМ мого міста, а може навіть стаття на тему традиційних віруванбь чи обрядів тощо. Надається певний строк, скажімо, місяць. Всі роботи надсилаються адміністраторам чи модераторам (комусь одному, ясна річ), всі учасники отримують заохочувальні прищзи обов"язково (бо це робота гігантська), а переможець - великий супер-приз. Десь так.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
JasjkaДата: Середа, 2011-01-26, 8:17 PM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Тут я поясню: маю на увазі, що дається певна тема для статей, наприклад, вишивка мого регіону, майстри ДПМ мого міста, а може навіть стаття на тему традиційних віруванбь чи обрядів тощо. Надається певний строк, скажімо, місяць. Всі роботи надсилаються адміністраторам чи модераторам (комусь одному, ясна річ), всі учасники отримують заохочувальні прищзи обов"язково (бо це робота гігантська), а переможець - великий супер-приз. Десь так.

Це буде накштал курсової роботи.
Quote (Tana)
Наприклад, вишиваємо шов "верхоплут", для цього користуємось темою Верхоплут, верхошов, і відшиваємо за схемою звідти зразок і/або виріб зі швом. Якщо хочемо навчитись намотувати намітку, то будь-ласка, користуємось вже темою, яка їй присвячена.

Це чудова ідея,так ми научимось багато різних швіві,а хто вміє попрактикується,наб"є руку


Творча майстерня
 
OxankaFДата: Четвер, 2011-01-27, 2:15 AM | Повідомлення # 17
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 0
Репутація: 35
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
1 лист - ви мене вибачте, але це дійсно нонсенс - готувати призи для 1 учасника ( хоча з поваги до нього я би цей приз зразу і вручила, без голосування). В цьому контексті вважаю конкурс "Новорічного декору" вичерпаним, принаймні я його більше проводити не буду.

Quote (nosiknata)
мене дивує пасивність новоприбулих зареєстрованих вишивальниць angry Ні, навіть не дивує - дратує

хочу пояснити свою позицію, як новачка. Я готувалась до цього конкурсу, і навіть сфотографувала, але одного дня зайшла в тему "новорічний декор" минулого року, і коли побачила фото гарнющого декору , зрозуміла, що мій декор сховається і не висилала своїх.


 
TanaДата: Четвер, 2011-01-27, 10:02 AM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
+1. Моя щедра кутя не була виставлена з тих самих міркувань, бо просто накритий стіл без декору всього помешкання.
Quote (Bullet)
Тут я поясню: маю на увазі, що дається певна тема для статей, наприклад, вишивка мого регіону, майстри ДПМ мого міста, а може навіть стаття на тему традиційних віруванбь чи обрядів тощо. Надається певний строк, скажімо, місяць

Не знаю, спробуй. Це великий шмат роботи, я точно не координуватиму. Мені краще по-трошку накопичувати матеріал... але може когось надихне на фундаментальну працю.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: Четвер, 2011-01-27, 1:29 PM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Tana)
оя щедра кутя не була виставлена з тих самих міркувань, бо просто накритий стіл без декору всього помешкання.

хехе, і я не слала свого новорічного столу - хоч фото і було зроблено... поскромнічала...


Моя майстерня
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2011-01-27, 2:26 PM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
shtynka, мені дуже подобається ідея рушника. Я колись щось таке теж пропонувала - вишити узор свого регіону і відправити далі по колу...Це було б чудо, до Великодня, приміром . Головне - набрати побільше учасниць з різних міст і сіл.
Бачу, ніхто не хоче кооординувати це діло? Але ж охочі взяти участь є?
Може, тоді б я за це взялась?Але якщо Таня shtynka та інші потенційні учасниці допоможуть продумати умови гри.


Повідомлення відредагував Сестра_Юлія - Четвер, 2011-01-27, 2:37 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2011 рік (Долучайтесь до обговорення)
  • Сторінка 1 з 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 11
  • 12
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.