| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 5:05 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2010 р.
Конкурси на 2010 р.
BulletДата: Неділя, 2010-01-03, 6:56 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пропоную почати обговорювати бажані вами конкурси на 2010 рік.

Серед уже існуючих конкурсів:

2010 рік
минулі:
Конкурс вишитих сорочок, (координатор Tana, (закінчено)
Великодній конкурс 2011, завершено

[color=gray]Конкурс вишивок для дітей(кінцевий строк здачі фото - 15 травня,окрім вишиванок і льоль, координатор конкурса - Bullet - завершено
Конкурс "Закладинка школярику" - вересень 2010 - координатор Tana - завершено

діючі:
Конкурс етнічної сумки - до 1 листопада 2010, координатор - Bullet

Конкурс вишитого рушника (координатор Tana, грудень 2010)

Конкурс листівок *Символ року* - до 28 грудня, координатор Jasjka

Конкурс новорічної мініатюри - координатор - Сестра_Юлія

Вишита Різдвяно-новорічна мініатюра - (Сестра_Юлія)

- Декор приміщення до Різдвяних свят - (nosiknata)

Щомісячна гра "Палітра". Координатор Bullet

Щомісячна гра "Вишиваємо артіллю"- координатор Bullet

Парад зимових рукоділь 2009-2010 - nosiknata

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2011 рік:
Конкурс Різдвяної вишивки - до сер. січня 2011 координатор - ???

Конкурс вишитої подушки - до лютого 2011, координатор - Tana

Великодній конкурс - березень - квітень 2011 року, координатор в розшуку smile

Конкурс вишитої сорочки (майстрині - для себе!) - квітень 2011, координатор Tana

конкурс дитячих іграшок - *** 2011, координатор Shtynka
___________________________________
Червоним виділено повноцінні проекти, що не вимагають доопрацювання. Ви можете впевнено працювати над ними.
Синім виділено конкурси, які гарантовано пройдуть, але ще потребують доповнень і організації.
Сірим відзначено конкурси, що вже відбулись.

Чекаю на ваші додаткові пропозиції. Питання призового фонду потрошку вирішується в позитивну сторону;)

_______________________________________________

Календар конкурсів і гор на 2011 рік (календарна сітка)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Вівторок, 2010-11-16, 8:52 PM | Повідомлення # 121
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Bullet, зараз напишу умови конкурсу декору, я щойно прийхала з Тернопілля.... Вибачайте, відвезла дитину свою до бабусі на гостину)


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
montanДата: Вівторок, 2010-11-16, 10:32 PM | Повідомлення # 122
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 197
Нагороди: 1
Репутація: 51
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
лише звірятко на листівках

Шкода sad


 
BulletДата: Вівторок, 2010-11-16, 10:33 PM | Повідомлення # 123
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (montan)
Шкода

+1, але нічого страшного, у нас ще буде вишита мініатюра smile Щось придумаємо!

/ось і кажіть потім, що я консерватор і не люблю змін.. просто деякі зміни псують плани і настрій smile /



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2010-11-16, 10:37 PM | Повідомлення # 124
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
Bullet, перша аватарка була маленька,веселенька дитинка,а це просто перепуганий їжачак,який розгубився...

на мій погляд, їжачок дуже ... (перепрошую за російське слово) трогатєльний :)* А "веселенька дитина* мені видавалась страшною і навіть трохи потворною, перепрошую, тому я відверто радію їжачку. Бо за аватарками і сприймаються віртуальні особи. Принаймі, перше враження складається )))

Jasjka, ти можеш відкрити свою тему як модератор (таке враження, що тобі це модераторство було потрібно лише як статус.. ти ж не читаєш прав модератора ))) Я відкрию тему зараз, тому що роблю розсилку - запрошую людей доголосування і брати участь в наступних конкурсах. А ти потім додасиш свої правила, гаразд? Jasjka, і на майбутнє. Ми не створюємо нове голосування, ми створюємо нову ТЕМУ, тому що були накрутки в голосуваннях і часто.

Jasjka, http://www.vyshyvanka.ucoz.ru/forum/25-507-1 - ласкаво прошу хазяйнувати. Виріши питання з призами чи їх відсутністю (вкажи це в тілі теми, щоб люди знали, заради чого ідуть на конкурс: заради підпису в темі чи заради матеріального заохочення якогось.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЮлияДата: Вівторок, 2010-11-16, 11:42 PM | Повідомлення # 125
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Quote (Bullet)
+1, але нічого страшного, у нас ще буде вишита мініатюра smile Щось придумаємо!

Скажіть, будь-ласка, у ваших конкурсах, конкретно, зазначений вище, цікавить, можна представляти від одного учасника тільки одну роботу чи й кілька? Дякую.


Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!

Повідомлення відредагував Юлия - Вівторок, 2010-11-16, 11:46 PM
 
BulletДата: Середа, 2010-11-17, 0:31 AM | Повідомлення # 126
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Юлия)
у ваших конкурсах, конкретно, зазначений вище, цікавить, можна представляти від одного учасника тільки одну роботу чи й кілька? Дякую.

Юля, я не можу пригадати такого конкурса за ВЕСЬ час існування нашого форума, щоб кількість робіт-учасниць була обмежена. Навпаки, ми завжди підтримуємо вашу активність. Навіть якщо станеться так, що в певній номінації будуть надіслані роботи лише від вас, то читачі форума будуть обирати одну з ваших робіт для перемоги smile І лише по відкриттю імен авторів робіт дізнаються, що переможець був вирішений ))))

Конкретно: ні, Кількість робіт від одного учасника необмежена,



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЮлияДата: Середа, 2010-11-17, 0:51 AM | Повідомлення # 127
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Bullet, дякую, а то я готую 3 новорічних мініатюрки і мені всі вони гарні, то вже почала було думати яку ж виставити на конкурс, а тепер - дилемма відпала! biggrin Лишилось тільки встигнути закінчити! dry

Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
BulletДата: Середа, 2010-11-17, 0:55 AM | Повідомлення # 128
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Юлия, успіху вам!
Юля, в першому повідомленні цієї теми, що автоматично відображається на кожній сторінці, вказано список конкурсів, який постійно уточнюється. Час від часу заглядайте до нього. Навпроти кожного конкурса вказано нік координатора, до якого ви завжди можете звернутись з питаннями безпосередньо (в ПП).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Середа, 2010-11-17, 2:08 AM | Повідомлення # 129
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Конкурс "Декор столу і приміщення до зимових свят"
організатор nosiknata
СТРОКИ: Прийом робіт на цей конкурс - з 20 січня 2011 року, на nosiknata@gmail.com
Конкурс включає в себе всі можливі види оздоблення інтер"єру і столу приурочені до зимових державних і релігійних свят, вишиті і не тільки.
До участі приймаються фотографії оздоблення будинків, приміщення чи святкового столу (загальна) і елементи декору створені власноруч(крупним планом).Кількість робіт від одного учасника не обмежена. Всі фотографії повинні бути завантажені на радикал. Розмір світлин мінімум 500 пікселів по меншій стороні,1000 по більшій стороні. Вага фотографії не повинна перевищувати 250 Кб. Допускається 4 фото з різних ракурсів!
Оформлення листа: тема "Конкурс декору" або "Декор столу і помешкання до зимових свят". В листі - нік на форумі, короский опис світлин, використаних матеріалів, техніки виконання. Оскільки зимові свята тривають не один день(завжди хтось закінчує роботу в останню годину, або останню ніч ), а фото буде зроблено "в реалі" початок збору робіт - 20 січня 2011 року. Голосуватимемо до кінця січня.
Оголошення переможця 1 березня.
Призовий фонд: диплом переможця, матеріали для декору, диски з сканами книг, роздрукована новорічна схема з ключем, приємна мініатюра для заохочення smile



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
JasjkaДата: Середа, 2010-11-17, 11:36 AM | Повідомлення # 130
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Bullet, чому я питалась про створення теми?Прото я не знайшла відкритих тем з набором учасників(новорічні конкурси),лише теми з голосуванням,там лише теми з сіма конкурсами,тому і запитала smile Я знаю права і обовязки модератора biggrin Дякую за відкритя теми wink

Творча майстерня
 
BulletДата: Середа, 2010-11-17, 2:46 PM | Повідомлення # 131
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
, а фото буде зроблено "в реалі" початок збору робіт - 20 січня 2011 року. Голосуватимемо до кінця січня.

я щось тут не зрозуміла. Якщо збирати починаємо 20-го січня, то ДО якого дня? І якщо від 20 до 30 січня всього 10 днів, то ці 10 днів - і на збір і на голосування? Поясни, Нато, або аргументуй, бо я особисто не зрозуміла цього моменту.
Власне, ось і причина, для чого я просила описати ваші конкурси. Щоб був час поправити умови... таке smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Середа, 2010-11-17, 10:04 PM | Повідомлення # 132
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Так, ці десять днів і на збір і на голосування.
Часу, щоб зробити фото і відправити його мені більш ніж достатньо, адже всі прикраси зроблені влавласноруч, уже вивішані і прикрашають домівку ще з грудня. У моєму конкурсі непотрібно витрачати час на виготовлення чого-чого небудь спеціально для конкурсу - фото, це констатація факту - декор уже мав місце,- будинки до 20 січня уже можуть бути не прикрашені, а від новорічної ялинки залишаться лише голочки.
Три дні - з 20 січня до 23 січня -це більш ніж достатньо для висилання на мою адресу кількох світлин. А як показує наша практика голосувань - тижня, щоб визначити переможця, цілком достатньо.
Я не набираю учасників на цей конкурс, тобто кількість фотографій і зареєстрованих користувачів до 20 числа буде мені невідома, тому відкривати спеціальну тему під свій конкурс не бачу потреби."Конкурсанти повинні мати не менше 10 конструктивних дописів у форумі"- це єдине обмеження для учасників, бо преценденти вже були ( дівчата знають) - прийшов, виграв і пропав.
У нас взагалі ніякі конкурси, крім обмінних проектів чи коловоротів, не передбачають набору учасників - це так...ремарка..

Отже, мої правила залишаю незмінними - старт прийому робіт після всіх новорічних свят за новим і за старим стилем - 20 січня 2011 року. До 23 числа я чекатиму ваші світлини на свою пошту. З 23 до кінця місяця -голосуємо і обираємо переможця.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Середа, 2010-11-17, 10:08 PM | Повідомлення # 133
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Три дні - з 20 січня до 23 січня -це більш ніж достатньо для висилання на мою адресу кількох світлин. А як показує наша практика голосувань - тижня, щоб визначити переможця, цілком достатньо.

тепер зрозуміло, дякую.

Quote (nosiknata)
Я не набираю учасників на цей конкурс, тобто кількість фотографій і зареєстрованих користувачів до 20 числа буде мені невідома, тому відкривати спеціальну тему під свій конкурс не бачу потреби.

Знов питання: як люди дізнаються про цей конкурс взагалі?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Середа, 2010-11-17, 10:53 PM | Повідомлення # 134
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Знов питання: як люди дізнаються про цей конкурс взагалі?

А ти як дізналась? wink

Минулого року відкрили загальну тему: Новорічні конкурси. Там були описані всі номінації, умови, що куди і кому висилати,до початку січня я вже знала, що куди відправлятиму - одне Тані, інше savvang, третє Bullet...етс...Цього року я маю відкрити ще одну тему мою, персональну, (щоб було більше читати) і в ній написати ще раз те, що я написала в цій темі, -- повертаємось по 7 кругу ....
Таке враження, що ця тема закрита для користувачів і вони ВЗАГАЛІ ніколи не читають, що тут пишуть.
Я в шоці !! все було всім зрозуміло до певного моменту... angry
ось тут приклад і минулорічний успішний досвід!!!
http://www.vyshyvanka.ucoz.ru/forum/25-314-1



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Четвер, 2010-11-18, 1:03 AM | Повідомлення # 135
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
ось тут приклад і минулорічний успішний досвід!!! http://www.vyshyvanka.ucoz.ru/forum/25-314-1

так всього було багато за рік, що я і сама вже призабула, як добре було викладати всі конкурси в ОДНУ тему. Дякую, Наталко, за нагадування, зробимо і цього року так само! smile

Quote (nosiknata)
Таке враження, що ця тема закрита для користувачів і вони ВЗАГАЛІ ніколи не читають, що тут пишуть. Я в шоці !! все було всім зрозуміло до певного моменту...

та нє, нехай це тебе не дивує. Подивись кількість переглядів цієї і теми і теми, скажімо, твоїх чи таніних рукоділь. Не порівняти. Так що дійсно - не читають.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
JasjkaДата: Четвер, 2010-11-18, 12:23 PM | Повідомлення # 136
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Quote (Bullet)
як добре було викладати всі конкурси в ОДНУ тему.

Про це і я писала,може не так зрозуміло cool


Творча майстерня
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-11-26, 0:57 AM | Повідомлення # 137
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
1.

"Листівка: Символ року". Обовязково з елементом вишивки

Приймаються лише листівки з символом 2011року , кролик/зайчик чи котик.
Координатор :Jasjka
Кількість робіт від одного учасника необмежена, всі фотографії повинні бути завантажені на радикал.ру.
Заявка відсилається на адресу zyliki@pambler.ru .
Умови подання світлин:
До заявки-листа входить нік, прізвище, імя, по-батькові, повна адреса з індексом, назва роботи і копія коду з радікалу під №3 (розмір світлин мінімум 500 пікселів по більшій стороні, максимум - 1000 по більшій стороні. Вага фотографії не повинна перевищувати 250 Кб. Або посилання на фото, яке розміщене на http://www.radikal.ru/ ).
Не забувайте написати тему: Символ року.

Роботи приймаються з 1 грудня по 28 грудня.
Голосування з 30 грудня (!).



2.

Вишита Різдвяно-новорічна мініатюра
"Новорічна мініатюра" - все, що влазить до 3літрової банки.
Координатор : Сестра_Юлія
Терміни прийому робіт: до 28 грудня (кінець прийому робіт). І в перших числах січня - голосування. Мініатюри можуть бути з будь-яким сюжетом - зайці, діди Морози, сніжинки,Ісусик, ангели, головне, щоб це було щось маленьке.
Умови подання світлин:
////// увага! Умови цього конкурсу ще в розробці!



3.

Конкурс "Декор столу і приміщення до зимових свят"

організатор nosiknata
СТРОКИ: Прийом робіт на цей конкурс - з 20 до 23 січня 2011 року, на nosiknata@gmail.com
Конкурс включає в себе всі можливі види оздоблення інтер"єру і столу приурочені до зимових державних і релігійних свят, вишиті і не тільки.
До участі приймаються фотографії оздоблення будинків, приміщення чи святкового столу (загальна) і елементи декору створені власноруч (крупним планом).
Кількість робіт від одного учасника необмежена.
Умови подання світлин:
Всі фотографії повинні бути завантажені на радикал.
Розмір світлин мінімум 500 пікселів по меншій стороні,1000 по більшій стороні.
Вага фотографії не повинна перевищувати 250 Кб.
Допускається 4 фото з різних ракурсів!
Само собою зрозуміло, що фото з обличчями гостей чи наполовину з"їденим святковим столом до конкурсу я не прийму, тому постарайтесь фотографувати святковий декор ДО поїдання чи дарування!
Оформлення листа:
тема "Конкурс декору" або "Декор столу і помешкання до зимових свят".
В листі - нік на форумі, короский опис світлин, використаних матеріалів, техніки виконання.
Оскільки зимові свята тривають не один день(завжди хтось закінчує роботу в останню годину, або останню ніч ), а фото буде зроблено "в реалі" початок збору робіт - 20 січня 2011 року.
Голосуватимемо до кінця січня.
Оголошення переможця 1 березня.
Призовий фонд: диплом переможця, матеріали для декору, диски зі сканами книг, роздрукована новорічна схема з ключем, приємна мініатюра для заохочення



.

----------------------------------------------------------------------
Зверніть увагу, лише НосікНата гарно оформила умови свого конкурса.
Ось так і виглядатиме одна єдина тема конкурса. Тому прошу внести всі потрібні корективи в умови.
Додам від себе ще в кожний конкурс диски зі схемами для других чи третіх місць (якщо такі задумані у ваших конкурсах --> про це вкажіть в умові, бажано: яка кількість призових місць - одне, два чи три?)
Цієї суботи вишлю ще двом модераторам модераторські пакунки з допоміжним матеріалом (хоч щось, а поміч. Не знаю, правда, чи задоволена лишилась Тана отриманим модераторським пакунком)))))
!?!
Дорогі організатори, вкажіть, чи у вашому конкурсі роботи повинні бути неопублікованими раніше в блогах і форумах?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - П`ятниця, 2010-11-26, 1:33 AM
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2010-11-26, 1:10 AM | Повідомлення # 138
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Дорогі організатори, вкажіть, чи у вашому конкурсі роботи повинні бути неопублікованими раніше в блогах і форумах?

Можуть бути опублікованими де завгодно!! головне правильно дотримуватись всіх вищезгаданих вказівок і вчасно їх подати smile

Думаю, само собою зрозуміло, що фото з обличчями гостей чи наполовину з"їденим святковим столом до конкурсу я не прийму, тому постарайтесь фотографувати святковий декор ДО поїдання чи дарування!
Нам є на що рівнятись - минулорічні роботи були фантастично цікавими, пізнавальними, творчими !!
До роботи, форумчани!!! До свят залишилось не так багато часу tongue



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-11-26, 1:21 AM | Повідомлення # 139
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Можуть бути опублікованими де завгодно!! головне правильно дотримуватись всіх вищезгаданих вказівок і вчасно їх подати

Підтримую. Чекатиму і інших координаторів.

Quote (nosiknata)
Думаю, само собою зрозуміло, що фото з обличчями гостей чи наполовину з"їденим святковим столом до конкурсу я не прийму, тому постарайтесь фотографувати святковий декор ДО поїдання чи дарування!

Вношу ці зміни до умов! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-11-26, 9:33 AM | Повідомлення # 140
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Не знаю, правда, чи задоволена лишилась Тана отриманим модераторським пакунком)))))

Bullet, що ти таке кажешь.... я все опублікувала і підписала (що від кого). А задоволеними будуть вже переможці. Офтоп: де твоя робота на конкурс?! wink


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2010 р.
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.