| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 2:30 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2010 р.
Конкурси на 2010 р.
BulletДата: Неділя, 2010-01-03, 6:56 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пропоную почати обговорювати бажані вами конкурси на 2010 рік.

Серед уже існуючих конкурсів:

2010 рік
минулі:
Конкурс вишитих сорочок, (координатор Tana, (закінчено)
Великодній конкурс 2011, завершено

[color=gray]Конкурс вишивок для дітей(кінцевий строк здачі фото - 15 травня,окрім вишиванок і льоль, координатор конкурса - Bullet - завершено
Конкурс "Закладинка школярику" - вересень 2010 - координатор Tana - завершено

діючі:
Конкурс етнічної сумки - до 1 листопада 2010, координатор - Bullet

Конкурс вишитого рушника (координатор Tana, грудень 2010)

Конкурс листівок *Символ року* - до 28 грудня, координатор Jasjka

Конкурс новорічної мініатюри - координатор - Сестра_Юлія

Вишита Різдвяно-новорічна мініатюра - (Сестра_Юлія)

- Декор приміщення до Різдвяних свят - (nosiknata)

Щомісячна гра "Палітра". Координатор Bullet

Щомісячна гра "Вишиваємо артіллю"- координатор Bullet

Парад зимових рукоділь 2009-2010 - nosiknata

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2011 рік:
Конкурс Різдвяної вишивки - до сер. січня 2011 координатор - ???

Конкурс вишитої подушки - до лютого 2011, координатор - Tana

Великодній конкурс - березень - квітень 2011 року, координатор в розшуку smile

Конкурс вишитої сорочки (майстрині - для себе!) - квітень 2011, координатор Tana

конкурс дитячих іграшок - *** 2011, координатор Shtynka
___________________________________
Червоним виділено повноцінні проекти, що не вимагають доопрацювання. Ви можете впевнено працювати над ними.
Синім виділено конкурси, які гарантовано пройдуть, але ще потребують доповнень і організації.
Сірим відзначено конкурси, що вже відбулись.

Чекаю на ваші додаткові пропозиції. Питання призового фонду потрошку вирішується в позитивну сторону;)

_______________________________________________

Календар конкурсів і гор на 2011 рік (календарна сітка)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2010-09-05, 0:02 AM | Повідомлення # 61
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (cherry)
А давайте ПодушкОвий конкурс або конкурс сумочок

визріла думка про подушковий конкурс. Прошу допомогти мені визначитись із строками проведення цього конкурса. На вишивання подушки вистачить ТРИ місяці чи давати більше? Прошу досвічених подушковишивальщиць відповісти. Бо я ще жодної подушки не вишила. Хіба що манюню зовсім, і тут 2 місяці мучила )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2010-09-05, 7:24 AM | Повідомлення # 62
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Про подушковий конкурс. Вишити зайчика на наволочці можна і за пару вечорів; в вишити-зашити кожну клітинку полотна 40х40 треба трішки більше часу. Але цілком можливо за 3 місяці.

Про конкурс сумочок. Можу скласти оголошення і долучитися до призоутворення; якщо провести, то зможу, але пізніше (девіз: більше трьох конкурсів в мох пошті не збиратись!)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2010-09-05, 10:11 AM | Повідомлення # 63
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, у нас не 2 модератори smile Та і просто активні форумчанки з досвідом могли би долучитись до проведення конкурсів. Я б сказала, що девіз форуму нашого *Не більше ОДНОГО конкурса одночасно в моїй поштовій скринці* smile

А щодо призоутворення в сумковому конкурсі - обраєжаєш! Мені сам Бог велів! wink

Подушки: буде розбивка номінацій, серед них сучасні подушки і подушки традиційно українські.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2010-09-05, 11:51 AM | Повідомлення # 64
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ну ,я можу чохлик надати який по-більше, це ж мікросумочка)) Я не ображаю, бо постійно користюся твоїми сумками, а зараз переважно торбами (на візочок почепила, і вперед (дякую за довгі ручки торб, і багатократне прання їх не псує ))

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2010-09-05, 12:54 PM | Повідомлення # 65
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, дякую за прекрасний приз (цінний!) і за похвалу моїх виробів smile
Таня, поки ніхто не збирається братись за конкурс, я підбираю призи для інших. Пишу про це "вголос", а не в асі, щоб інші долучались до обговорення і призів, і конкурсів.

Ітак, нові пропозиції:
конкурс подушок вишитих/традиційна українська подушка і осучаснена українська вишивка, тобто взори повинні нагадувати хоча би слов"янські, традиційні подушки в одну номінацію, осучаснені іншими швами, аплікацією, батіком - в іншу/
примітка: довгостроковий, бл. трьох місяців.

конкурс етнічних торбинок /вишиті окремо, ткані окремо, інші стилі окремо, головна вимога - сумка має говорити про слов"янське коріння/
Прим. Довгостроковий, бл. двох місяців.

До 1 грудня пропоную винести окремим конкурсом "Вишиті ялинкові прикраси", тому що (судячи з позафорумівського обговорення) їх може бути дуже багато і окремою номінацією його буде важко провести, та і координаторам, і учасникам так легше. І не треба бути монстром від вишивання, щоб вишити іграшку на ялинку. Можливе розділення на дитячі і дорослі роботи.
Прим: короткостроковий: оголосити 1 листопада, підбити підсумки з 1 по 10 грудня.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2010-09-16, 3:49 PM | Повідомлення # 66
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Текст "вголос". Конкурс сумочок-тайстрочок-торбинок-етноклатчів


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Четвер, 2010-09-16, 3:49 PM
 
TanaДата: Четвер, 2010-09-16, 4:47 PM | Повідомлення # 67
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Чернетка конкурсу вишитих подушок.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2010-09-16, 5:55 PM | Повідомлення # 68
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
3) печворк, аплікація, вишивка стрічками , машинна вишивка та ін. варіанти оформлення.

+ додай " та інші техніки з обов'язковим використанням вишивки як елементу оформлення*

А то конкурс все-таки ВИШИТОЇ подушки. Є така зручна техніка клаптикового шиття, крейзі печворк (шалений клаптик), що декорується вишивками дуже сильно. Якщо Цвєтана чи ще хтось таке покажуть - буде цікаво!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-09-17, 6:21 PM | Повідомлення # 69
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
чи ще хтось

Ліза, тебе за язик ніхто не тягнув, готуйся в цю номінацію smile biggrin


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2010-09-26, 10:29 PM | Повідомлення # 70
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Нагадую про нові конкурси цього року:

Конкурс етнічної сумки - до 1 листопада 2010, координатор - Bullet

Конкурс вишитого рушника (координатор Tana, грудень 2010)

Конкурс новорічної мініатюри - до Св.Миколая, координатор - ???

Щомісячна гра "Палітра". Координатор Bullet

Щомісячна гра "Вишиваємо артіллю"- координатор Bullet



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Середа, 2010-10-06, 0:28 AM | Повідомлення # 71
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Конкурс новорічної мініатюри
Конкурс Різдвяної вишивки
Ці два конкурси координувати можу я.
Пропоную наступне:
1. Визначитись з термінами і з кількістю номінацій , оскільки свята стартують 19, 24 грудня , 1, 7,14 січня - з.......по......
2. Наполягаю на номінації "Новорічний та Різдвяний декор помешкання" бо завжди є чому повчитись і на що подивитись у наших газдинь!
3. Чи будемо брати до участі в конкурсах (крім декору!) роботи НЕ ВИШИТІ, як то - дукупаж, соломка, плетіння, орігамі?
Чекаю на ваші пропозиції.

і. ще одне, складається враження що із зареєстрованих більше 2000 учасників форуму участь у конкурсах беруть 10-20 чоловік - АГОВ!!! НОВАЧКИ!!!ВИШИВАЛЬНИЦІ!!! - виходьте з підпілля і показуйте на що ви здатні!!! Я скоро без підписів буду відрізняти роботи - де Лесина де Лізи де Людмили а де Тані biggrin biggrin нє, ну я серйозно!!!У нас тут встигають дітей народжувати і заміж виходити в проміжках між вишиванням wacko а ви, пробачте,"морозитесь"!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Середа, 2010-10-06, 0:50 AM | Повідомлення # 72
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
2. Наполягаю на номінації "Новорічний та Різдвяний декор помешкання" бо завжди є чому повчитись і на що подивитись у наших газдинь!

Дывчатонька, у нас кожне голосування в кожный окремый номынацыъ - це все одно окрема тема. Пропоную мыныатюру провести вг грудны, а декор столу - в сычны!

ой, перепрошую за мову.

Quote (nosiknata)
1. Визначитись з термінами і з кількістю номінацій , оскільки свята стартують 19, 24 грудня , 1, 7,14 січня - з.......по......

Моє юачення (сприймаю любі критики):
а) новорічна мініатюра: не знаю, чи варто розбивати на номінації взагалі, може хось уявляє - поділіться smile Мініатюрнимй розмір лише треба уточнити. Це має бути до якоїсь кількості хрестиків. Наприклад, до 50 хрестиків по найкоротшій стороні (я прикладом лише)))
б) Різдвяна вишивка:
тут точно треба ділити на різні номінації:
- релігійна тематика
- новорічна тематика
-подарункова тематика (наші вишиті подарунки спеціально для дарування на новий рік
- "Святий Миколай" - декоративна вишивка. Сюди при бажанні можна вмістити всяких дідів морозів, ялинкові прикраси, мішечки для подарунків тощо)

Quote (nosiknata)
3. Чи будемо брати до участі в конкурсах (крім декору!) роботи НЕ ВИШИТІ, як то - дукупаж, соломка, плетіння, орігамі? Чекаю на ваші пропозиції.

гадаю, можна приймати такі роботи, АЛЕ обов"язково з інтеграцією вишивки. Серветки можуть бути з українським орнаментом, соломка - то наше і так рідне. Просто такі невишиті роботи пропоную обдаровувати призами трошки меншими, ніж переможця вишитої роботи. Пояснюю чому така різниця: ми форум, що пропагує етнічну вишивку, а інші ручні роботи - теж добре, та все ж не так класно, як вишите.

Декор приміщення на Різдво та Новий Рік (не всі форумчани релігійні) - тут мені бачиться наступне:
- Різдвяний стіл (кулінарні вишуканства + декор самого столу, чи лише одне з цих двох)
- Декор інтер"єру (як ми завжди проводимо: фото кімнати чи кімнат з кількох ракурсів)
Декор екстер"єру (актуально для мешканців приватного сектору)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2010-10-06, 1:31 AM | Повідомлення # 73
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Лізо можу взятися за ПАРАД ЗИМОВИХ РУКОДІДЬ- спробуватм, якщо вийде, то можеш" повісити на мене" Великодній конкурс. Завтра все дочитаю, бо нині дуже хочу спати wacko wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
JasjkaДата: Субота, 2010-11-06, 11:29 PM | Повідомлення # 74
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
У мене є пропозиція відкрити гру "Новорічний карнавал"накштал вашої гри " Пошта щастя в кожен дім",але дарувати новорічні маски,до нового року.

Додано (2010-11-06, 11:26 PM)
---------------------------------------------
У мене є пропозиція провести нову гру під назвою "Обмін подарунками"-посилочка до дня народження протягом року.
1)Складаємо список бажаючих брати участь до 1.12.2010,але нових бажаючих можемо приймати протяхом всього періоду(але з умовою:перед тим як получити свій подарунок треба відправити хотя б 1 подарунок комусь)
2)Всі бажаючі повідомлять особистим повідомленням тому хто буде відповідати за гру,дату народження,адрес,нік
3)Він в свою очерідь сортує дні народження по місяцям.І за місяць до 1 числа кожного місяця викладае в спеціальній темці імена іменників,наприклад с 1 січня по лютий.
4)Бажаючі когось поздоровити пишу особисте повідомлення моденатору цієї гри,а він відписує адресу.Я думаю бажаючих поздоровити завжди найдуться.
5)Обовязкових подарків 3,решта по бажаню.
6)Подарки можуть бути(солодкими,вишивальними,веселими і т.п.)зрозуміло не дуже дорогими,щоби не вдарило по сімейному бюджеті ;))
7)Всі бажаючі можуть виставляти свій фотографії подарунків,але обовязково відкиривати їх треба в свій день народження!!!
Можна знайти якусь підходячий малюнок,прикріпити до підпису-це буде означати що ти береш участь...
Як вам така гра?Бажаючі є?

Додано (2010-11-06, 11:29 PM)
---------------------------------------------
nosiknata, Я за новорічну мініатюру.Можна зробити конкурсною з кодовою назвою і етапами вишивки,щоб знати точно що вишивалось зараз.Голосування проходитимене таємно(всмислі учасники не повинні себе видавати),фото можна висилати моденаору групи на електронну скриньку.


Творча майстерня
 
BulletДата: Неділя, 2010-11-07, 2:08 AM | Повідомлення # 75
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
У мене є пропозиція провести нову гру під назвою "Обмін подарунками"-посилочка до дня народження протягом року.

в цылому, я не проти любих пропозицый, аби форумчанам було веселыше. Але мены здаэться, що ця гра копыюватиме Пошту Щастя. Фактично це те саме, але ще й ыз зобов"язаннями выдправити ту чи ыншу кылькысть подарункыв... Особисто я можу тривыально забути... smile

Quote (Jasjka)
7)Всі бажаючі можуть виставляти свій фотографії подарунків,але обовязково відкиривати їх треба в свій день народження!!!

однозначно, я загублю в купі інших посилок свій подарунок ))) я *граюсь* ще на блогспоті, мені щотижня щось приходить, і я ледь не щодня відсилаю щось...

Quote (Jasjka)
nosiknata, Я за новорічну мініатюру

цей конкурс уже зафіксований і буде проведений в середині грудня (уважно читайте моє перше повідомлення в цій теміф, до речі, в тому конкурсі якраз потрібний модератор)

Quote (Jasjka)
Можна зробити конкурсною з кодовою назвою і етапами вишивки,щоб знати точно що вишивалось зараз.Голосування проходитимене таємно(всмислі учасники не повинні себе видавати),фото можна висилати моденаору групи на електронну скриньку.

У нас уже є дві гри зі схожими правилами: Палітра (щомісячна гра) і Артіль (вишивання по завданню).

Jasjka, якщо маєте час і бажання, можете доопрацювати ідею з грою з вишиванням з фіксацією етапів (щоб всі вірили, що вишивається зараз) і модеруватимете її. Яся, людина, що координує роботу форума, називається модеРРРРатор smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
JasjkaДата: Неділя, 2010-11-07, 10:56 PM | Повідомлення # 76
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
я згідна попробувати бути модератором biggrin

Додано (2010-11-07, 10:56 PM)
---------------------------------------------
Bullet, а де ця гра?Бо знайшла лише минулорічну .Чи це нова?


Творча майстерня

Повідомлення відредагував Jasjka - Неділя, 2010-11-07, 8:53 PM
 
BulletДата: Неділя, 2010-11-07, 11:02 PM | Повідомлення # 77
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Jasjka)
Bullet, а де ця гра?Бо знайшла лише минулорічну .Чи це нова?

про яку ви питаєте?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Неділя, 2010-11-07, 11:17 PM | Повідомлення # 78
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Лізо, я згодна координувати:
Конкурс "Різдвяна вишивка" (все вишите на тему Різдва) - з 1 грудня 2010 року.
Конкурс "Декор приміщень до зимових свят" - з 15 січня 2011 року.
Конкурс "Вишиті прикраси на ялинку (мініатюри) та вітальні листвки" - з 5 січня 2011 року.
Якщо всі не проти, то натхнення та сил у мене вистачить. А призи чи просто заохочення чи віртуальні підписи - вияснимо з часом.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2010-11-08, 3:04 AM | Повідомлення # 79
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
"Конкурс Різдвяної вишивки - до сер. січня 2011 координатор - ??? "
А можна мені?
 
JasjkaДата: Понеділок, 2010-11-08, 11:47 AM | Повідомлення # 80
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Bullet, я шукала новорічну мініатюру,я згідна її координувати biggrin чи просто помогти

Творча майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2010 р.
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.