| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 7:33 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Bullet  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » МК з художньої набивки по тканині (Punch needle)
МК з художньої набивки по тканині
JasjkaДата: Четвер, 2010-11-11, 4:44 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline

Про художнню набивку по тканині матеріалу немає,в смислі є,але ніде не афіширується,не друкується,шукала biggrin ,тому розкажу своїми слова,и розкажу про свої маленькі секрети wink Ця техніка ще з СССР,памятаю як до нас в школу приходили і шукали бажаючих цьому навчитись.,знайшла ще стару роботу своєї прабабусі.
І так нам треба клей ПВА,тканину ,її використовують для малюванням маслом,чи стару простінку,ножниці,голка проста,інструмент,підрамник,можуть бути і пальца,залежно від розмірів роботи,нитки,у мене вони акрилові,так мовити базарні,а можна виклористовувати ірис,шовкові,вовняні,муліне,а також трикотажні,маркер.
І так,спочатку малюємо ескиз,наприклад я взяла міську ратушу(мені подобається робити архітектуру),і ось,що у мене вийшло(готовий ескиз).Збільшуємо до натюральної величини,тої яка нам потрібна,можна самому,я практикую на ксероксі.Натягуємо підрамник,але не сильно smile У мене розмір роботи 80х100см,тому свій збільшений варіант я між собою склеюю.Для перенесення рисунку,я використовую вікно,а в цьому випарку цілу віконну раму.Для перенесення я використовую маркер,щоб було видно лінії-горизонту,так би мовити розбиваю рисунок на площиниРисунок у же перенесли і приступаємо до головного-набивки6берем просту голочку засиляєм нам потрібну по кольору нитку,протягуємо через інструмент ,ставим інструмент під кутом 45 градусів і держим як ручку ,набиваєм площу одним нам потрібним кольоров,стараємся так щоб не було видно на лицевій стороні тканини,один біля одного ,Ось так виглядає сам процес .
Довжину петель можна керувати на самому інстременті(має накладки,які можна знімати),високі,маленькі чи навіть середні,я так робила сама архітектура має більший ворс,дерева - середній,а фон-маленький.Петлі можна залишати в такому виді як є(я залишаю),а можна обрізати в кінці роботи.
Мій секретик-готову роботу з виворотної сторони я покриваю тонким шаром клею ПВА,даю висохнути.Робота тоді стає пружною,не звисає :D(це стосується картин) Готову роботу оформляємо в рамку,або робимо подушечку,тоді клею не треба.
Роботи можна прикрашати петельками,чи іншим швом,макраме,можна створювати цілі композиції взявши бусинки,металічні,деревяні деталі,шкіру.
Надіюсь ви все зрозуміли з моєї розповіді biggrin Удачі на практиці!!!


Творча майстерня

Повідомлення відредагував Jasjka - Четвер, 2010-11-11, 4:47 PM
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-11-12, 6:13 PM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Jasjka, дякую за МК! Тепер поставте собі в підпис ось цю картинку:

А скажіть, без такого спец. інструмента не можна робити подібні речі?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
JasjkaДата: П`ятниця, 2010-11-12, 7:02 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Bullet,ні,тому що цей інструмент підтримує постійно одну і туж довжтну ворсу biggrin

Творча майстерня
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-11-12, 8:03 PM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Jasjka, дуже жаль sad


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СонькаДата: П`ятниця, 2010-11-12, 8:44 PM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 289
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Jasjka, дякую за МК. Я вже давніше придбала набір таких голочок, пробувала робити рядки, але не знаю як правильно закріпляти хвостик ниточки. Бо коли потягнути за нього, то весь рядочок випорюється. І яка оптимальна відстань між вколюванням голки?



Повідомлення відредагував Сонька - П`ятниця, 2010-11-12, 8:45 PM
 
JasjkaДата: П`ятниця, 2010-11-12, 9:41 PM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Сонька,я ніде не знайшла як закріплювати нитку,особисто я її не закріплюю,якщо це картина,то кожну площину набиту одним кольором покриваю клеєм,а якщо на подушку,то можна обшити тканиною уже готоу роботу.Щоб не витягувати нитку,може краще її обрізати аж до тканини,і не будите її зачіпати.Ось,що я найшла про сам процес :інструмент не відриваємо від тканини, а ведемо кінцем голки по малюнку зліва направо, як під час письма, повернувши її зріз до тканини. Проколи робимо один біля другого. Довжина стібка – не більше 2 мм.Щоб не було видно тканини з лицевої сторони biggrin Удачі в роботі!

Творча майстерня
 
JasjkaДата: П`ятниця, 2010-11-12, 9:45 PM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Quote (Сонька)
придбала набір таких голочок

Кожна голочка-інструмент призначена на "свою" нитку,більша для трикотажу,менша-мулине,акрилу.,а середня на всі інші нитки biggrin І це також стосується тканини,більша голочка робить велики дирки після себе.Це також враховується.


Творча майстерня
 
СонькаДата: Субота, 2010-11-13, 0:36 AM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 289
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Jasjka, дякую за відповідь. А про розмір голки і тип роботи нею не знала. sad Буду пробувати ще. tongue



Повідомлення відредагував Сонька - Субота, 2010-11-13, 0:37 AM
 
JasjkaДата: Субота, 2010-11-13, 4:01 PM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Сонька, завжди рада допомогти! biggrin Якщо будуть питання пиши smile Може скиниш сюда фотографію своєї роботи? biggrin

Творча майстерня
 
СвітланкаДата: Середа, 2010-11-17, 11:37 AM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Jasjka, дякую! Тепер я знаю що таке набивка smile а то дувала що то за звір такий страшний wink
Дозволь добавити посилання на один МК для таких чайників як я happy http://www.krestomania.net/advice/15.html



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
JasjkaДата: Середа, 2010-11-17, 12:08 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Світланка, Дякую за посилання А мені так було потрібно все по набивку biggrin Шукала-шукала...А тепер ось скільки інформації!Дуже дякую!

Творча майстерня
 
СонькаДата: Середа, 2010-11-17, 4:55 PM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 289
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Jasjka, в мене немає ще роботи, я тільки пробувала. Але все одно дякую. Обов'язково буду питатися.

 
JasjkaДата: Середа, 2010-11-17, 5:07 PM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Сонька, постараюсь дати відповідь на всі твої питання biggrin wink І чекаю твоїх пробних робіт cool тут чи тут

Творча майстерня

Повідомлення відредагував Jasjka - Середа, 2010-11-17, 5:18 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » МК з художньої набивки по тканині (Punch needle)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.