| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 8:39 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Bullet  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » МК з виготовлення маленької вишитої подушечки
МК з виготовлення маленької вишитої подушечки
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2009-11-24, 6:47 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Її можна використати як ялинкову прикрасу, як брелок, як гольничку, як “маячок” на ножиці, підвіску, саше для духм'яних трав. Це також легкий спосіб утилізації клаптиків.

Матеріали та інструменти: маленькі клаптики канви, трішки синтепону чи вати, муліне, бісер, дві голки — звичайна і тоненька (“бісерна”).

Вишиваємо два невеличкі квадратні мотиви. Можна обмежитись одним, тоді зворотня сторона подушечки буде порожня.

Швом “назад голку” “обводимо” обриси одного і другого квадратів. Треба слідкувати, щоб кількість стібків на кожній стороні квадратика була однаковою. Самі квадратики теж мають бути рівні.

Коли обшили другий квадратик, нитку не обриваємо. Складаємо квадратики один на один лицьовими сторонами назовні. (Кожен я проклеїла флізеліном для жорсткості, цього можна не робити)

Вдіваємо нитку, що залишилась при обшиванні квадратика, в іншу, тоненьку, голку. Нанизуємо на неї намистину-бісеринку. Акуратним стібком з'єднуємо стібок з верхнього квадратика зі стібком прямо під ним нижнього квадратика. ДУЖЕ ВАЖЛИВО — не прошивати саму тканину, а тільки поєднувати ниткою самі нитяні стібки!

Стягуємо. Тканину, припущену на шви, при цьому акуратно заправляємо до середини.

Стібок до стібка рухаємося далі, не забуваючи щоразу вдівати бісеринку.

В один із кутиків вшиваємо китичку. В протилежний йому — петельку для підвішування. Я роблю їх із муліне в тон. Можна використати стрічку, джгут, красивий мотузок, намистинки, що підкаже фантазія.

Коли зшито дві чи три сторони, треба вкласти до середини наповнювач. У мене це дрібні шматочки синтепону. Можна вату, але вона не така пружна

Вкінці нитку закріпляємо акуратними стібками, а хвостик ховаємо. Ось що у мене вийшло. Вона крихітна - бічна сторона приблизно 3,5 см.

Тильна сторона подушечки

Бочок. Доволі охайно вийшло.

За таким же принципом можна зробити подушечку трохи складнішої форми — біскорню. Складати квадратики перед зшиванням тоді треба не кутик до кутика, а кутик до середини сторони.Ось так.

Біскорню буде виглядати приблизно так:

Біскорню наповнити теж синтепоном чи ватою. В серединку можна вшити гудзик чи намистинки, стягнувши ними фігурну подушечку. Вона буде схожа на булку:-)

Насправді все набагато простіше, ніж здається.

А ось так я використовую свої “подушечки”.

Прикріплення: 6854812.jpg (50.0 Kb) · 6843149.jpg (78.6 Kb) · 8147192.jpg (222.6 Kb) · 6337049.jpg (57.7 Kb) · 2215367.jpg (50.2 Kb) · 1193169.jpg (48.5 Kb) · 9656638.jpg (76.6 Kb) · 6112415.jpg (72.8 Kb) · 0633010.jpg (52.8 Kb) · 1680278.jpg (195.7 Kb)


Повідомлення відредагував Bullet - Вівторок, 2009-11-24, 7:07 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2009-11-24, 7:08 PM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юлія, дякую за змістовний МК smile
я намагалась якомога правильніше вставляти фотографії, але все ж, здається, десь та помилилась. Фото біскорню нема в завантажених файлах.
Допиши про біскорню в новому повідомленні в цій же темі smile

Дяка тобі!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2009-11-24, 7:45 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, спасибі за домопогу!!!
 
savvangДата: Вівторок, 2009-11-24, 8:36 PM | Повідомлення # 4
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 97
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
дуже доступні пояснення, молодець, так тримати! exclaim

від себе додам , маленька порада: замість синтепону чи вати, можна використовувати паралон, тоді голка не буде провалюватись biggrin


 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2009-11-24, 8:44 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
savvang, дякую за пораду. Та я в ці подушечки голки не встромляю. Надто дрібні вони у мене як для голок.
 
BulletДата: Вівторок, 2009-11-24, 8:52 PM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
від себе додам, що в вату голки вколюються дуже погано. Ідеальний варіант для гольниці - саме синтепон або рис. Поролон не раджу використовувати, тому що в ньому голки насправді іржавіють sad


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LudmilaДата: Вівторок, 2009-11-24, 11:13 PM | Повідомлення # 7
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Сестра_Юлія, Дякую!!


 
lakizkaДата: Середа, 2009-11-25, 0:36 AM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Сестра_Юлія, Дякую за МК. Все доступно. А для мене найцінішим стало фото де ти пришиваєш бісер, бо саме вчора купила для бісеру голочку.

 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2009-11-25, 1:43 AM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
lakizka, прошу. Якщо буде щось незрозуміло, питайте
 
shtynkaДата: Понеділок, 2009-11-30, 3:23 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Сестра_Юлія, твої майстер-класи просто "заряджають" до дії! Вже другу подушечку роблю, результат дуже подобається.
Єдине - я лінькувата трохи, і те, чого нема в описі, - я сама довигадать не можу... Вирішила спитати тут, можливо, не я одна переймалась цим. Дуже подобається бубончик та підвіска до подушечки, але в мене ніколи не виходили гарними бубончики... Може, тут іще можна додати інформацію, або створити окремий майстер-клас?


Моя майстерня
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2009-11-30, 7:50 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Quote (shtynka)
бубончик та підвіска до подушечки

Та воно просто робиться , ніяких там секретів нема, просто руку треба набити. Підвіска- це жгут, скручений з муліне (це коли нитку по всій довжині крутиш в один бік, а потім акуратно складаєш навпіл - і вона, опа, і закрутилася в красивий жгутик).
А бубончик- нарізаєш нитки і зв"язуєш докупи. Рівняєш ножицями. Ото й усе
 
ViaДата: Четвер, 2010-02-18, 7:21 PM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Фантастично гарно - дякую за ідею! Маю готовий шматок вишивки - зразок робила, так і лежав у запасниках без діла, сьогодні купила бісеру - зроблю гольничку.

 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2010-02-18, 10:37 PM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Via, натхнення і снаги!
 
tanytryellДата: Субота, 2010-02-27, 2:15 PM | Повідомлення # 14
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Мені дуже сподобались так звані зігугу - теж подушечки, але отримані зшиванням куточків у вигляді конверту. У готовому вигляді це така ж подушечка, як і в тебе, але китичка пришита до серединки візерунку, а петелька - до місця, у якому сходяться куточки, тобто, до серединки протилежного боку. Фото і майстер-клас є тут: http://svetonka.livejournal.com/1087.html
Біскорню - тут: http://community.livejournal.com/master_klass/68270.html
До речі, біскорню роблять і з пятикутничків. А ще є от такі варіаціі: http://saolya.blogspot.com/2009/09/oxalis-banurucotti.html ; http://saolya.blogspot.com/2009/10/banurucotti.html
Посилання взято тут: http://klub-iskusnica.ru/forum/viewtopic.php?f=67&t=1457 (і там ще багато чтого цікавого є!)
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2010-02-27, 3:38 PM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
tanytryell, так, все це знаю і бачила. Тут мова у мене йшла про класичну - звичайну подушечку з двох квадратиків.
 
ViaДата: Субота, 2010-06-26, 4:25 PM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Ось така подушечка в мене вийшла із шматка готової вишивки - зразок взору лежав без діла.

Купила бісеру - хотіла зробити все як у Вас - але коли так суцільно зашито взором, вже бісерна окантовка наче й не пасуватиме, залишила такою.

Буду ще пробувати - вишию клаптик у центрі, щоб вільні краї залишалися і зроблю гарненько обшивку бісером і шнурок-китицю.


 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2010-07-03, 1:49 AM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Via, гарно вийшло! може, й правда тут бісер недоречний
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » МК з виготовлення маленької вишитої подушечки
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.