| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 12:12 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Bullet  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » Майстер-клас лялька-мотанка
Майстер-клас лялька-мотанка
РосаваДата: Четвер, 2012-03-01, 3:45 PM | Повідомлення # 41
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Atis, дяка за майстер-клас!

Моя майстерня

 
EladaДата: Понеділок, 2012-03-12, 6:34 PM | Повідомлення # 42
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Яка цікава лялька, вперше таку бачу!!
КЛАС!!!
 
EladaДата: Понеділок, 2012-03-12, 6:39 PM | Повідомлення # 43
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Допоможіть будь-ласка!!!!
Хто робив ляльку-мотанку ціленаправлено для одужання хворої людини! Дуже рада була б будь-якій інформації!
 
РосаваДата: Понеділок, 2012-03-12, 7:10 PM | Повідомлення # 44
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Quote (Elada)
Допоможіть будь-ласка!!!! Хто робив ляльку-мотанку ціленаправлено для одужання хворої людини! Дуже рада була б будь-якій інформації!


Елада, в цій гілці сторінкою раніше я викладала майстер-клас ляльки-мотанки для зцілення, з травами.

Ще цей майстер-клас є ось тутечки - http://www.svit-rosy.net.ua/top/mk/online


Моя майстерня



Повідомлення відредагував Росава - Понеділок, 2012-03-12, 7:15 PM
 
EladaДата: Понеділок, 2012-03-12, 9:57 PM | Повідомлення # 45
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Дякую, я ваш майстер-клас читала, є там кілька моментів, що мене дуже зацікавили і думаю будуть корисними, але я мені хотілося б зробити ляльку-оберіг для своєї мами в неї дуже серйозні головні болі, майже щодня! може підкажете щось для мого конкретного прикладу!
 
РосаваДата: Вівторок, 2012-03-13, 0:58 AM | Повідомлення # 46
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Quote (Elada)
дуже серйозні головні болі, майже щодня! може підкажете щось для мого конкретного прикладу!


В будь-якому випадку обереги є допоміжними засобами, вони не є замінниками ліків. Адже ж головні болі можуть бути з безлічі причин. Гадаю, Ви розберетесь в причинах самі. А зі зцілюючою лялечкою я спробую Вам допомогти.

В майстер-класах акцент робиться завжди більше на техніку виготовлення. А від простуди чи інших хвороб, чи, можливо, для якихось других цілей їх робити, вирішуюти вам. Адже в народній обереговій ляльці найбільш важлива навіть не сама техніка, а думки, енергетика, які вкладаються під час її створення. Іншими словами, є певні правила при створенні ляльок, але перш за все Ви виршуєте для яких цілей робите ляльку - чи то буде гарний сувенір, чи зцілююча лялечка, а чи може оберіг від недобрих очей...

Ляльку-оберіг можна зробити по наведеному мною майстер-класу, замовляючи на кожен вузлик побажання. Мотати її необхідно при нормальному самопочутті та в доброму настрої (це важливо, адже вашому творінню передається Ваша енергетика). Мотати лялечку за один раз, не відкладаючи на завтра. Всі ниточки на лальці мотати за сонцем. На хрестику, що на обличчі має бути червона ниточка. А решта ниточок, одяг - відтінки зеленого, жовтого, рожевого, червоного.

Зараз для Вас добрий час для виготовлення оберегової ляльки, оскільки нині місяць спадаючий, а у Вашому випадку потрібно аби болі також йшли на спад.

Зробіть лялечку з травою лаванди - вона знімає головні болі та мігрень. Або ж з м*ятою чи мелісою. Ці травички також тамують головні болі. Раджу, якщо не маєте своїх травичок, купувати їх всеж таки не в аптеці (бо там вони проходять таку сушку, що здебільш навіть запах втрачають), а у бабунь (в цьому випадку Ви ще й побачите чиї руки їх збирали, тож матимете вибір).

Нехай лялечка буде постійно біля Вашої мами. Коли їй стане краще, ляльку знищіть - спаліть, якщо є така можливість, або віддайте її землі (закопайте тобто). Можете потім зробити їй іншу лялечку )


Моя майстерня



Повідомлення відредагував Росава - Вівторок, 2012-03-13, 1:42 AM
 
EladaДата: Середа, 2012-03-21, 6:53 PM | Повідомлення # 47
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Дякую, за вашу відповідь!! На жаль раніше не мала змоги зайти на сайт! Тепер буду чекати, спадаючого місяця, а м'ята в мене якраз є своя домашня! А мотати за сонцем, це за часовою стрілкою, уточніть для мене будь-ласка, не хочется нічого наплутути ! ДЯКУЮ ВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile
 
РосаваДата: Середа, 2012-03-21, 8:02 PM | Повідомлення # 48
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Quote (Elada)
Тепер буду чекати, спадаючого місяця, а м'ята в мене якраз є своя домашня! А мотати за сонцем, це за часовою стрілкою, уточніть для мене будь-ласка, не хочется нічого наплутути ! ДЯКУЮ ВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ну так. Завтра вже буде новий місяць. Слідуючий повень 6-го квітня. Але необов*язково його чекати. На наростаючий місяць, наскільки мені відомо, роблять обереги на те, щоб щось прибувало, збільшувалось, народжувалось тощо. Тобто можна зробити оберіг, для того, щоб здоров*я прибувало. На спадаючий місяць, відповідно, роблять обереги для того, аби щось зменшилось, відійшло, коли бажаєте чогось позбутися.

Стосовно руху сонця, то це дещо інше , ніж за годинниковою стрілкою. Рух сонця - зі сходу вгору та на захід, тож і ниточка має йти тим же шляхом smile

Ви, здається, в коментарях до статті про майстер-класи в Білій Церкві, котру я писала на цьому сайті, написали, що Ви з Білої. То ж Ви можете прийти на майстер-класи (вони проходять практично щонеділі), я Вам зможу не лише розповісти, а й показати, як мотати ляльку smile


Моя майстерня

 
EladaДата: Понеділок, 2012-04-02, 5:55 PM | Повідомлення # 49
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Ще раз дякую, вам, що так терпляче відповідаєте на мої питання!!! Так я з Білої Церкви, а ви і є організатор майстер-класів у нашому місті???!
Я зараз просто хворію, вже майже місяць sad , тому чесно не відвідувала сайт, тому що натхнення зовсім пропало щось творити!!
Але сподіваюсь скоро воно з'явится, тому що вже видужую!!
 
РосаваДата: Вівторок, 2012-04-03, 1:29 AM | Повідомлення # 50
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Quote (Elada)
Ще раз дякую, вам, що так терпляче відповідаєте на мої питання!!! Так я з Білої Церкви, а ви і є організатор майстер-класів у нашому місті???!


Будь-ласочка smile
Так, я проводжу майстер-класи з народної ляльки в Білій Церкві )) Тож виздоровлюйте і я Вас запрошую smile


Моя майстерня

 
EladaДата: Четвер, 2012-04-05, 6:20 PM | Повідомлення # 51
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Дякую! Прийду обов'язково!! happy
 
РосаваДата: Субота, 2012-04-07, 2:48 AM | Повідомлення # 52
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
До уваги білоцерківчан!

В неділю 8 квітня о 14:00
відбудеться черговий майстер-клас з народної ляльки.


Запрошуються всі бажаючі! )))




Моя майстерня



Повідомлення відредагував Росава - Субота, 2012-04-07, 2:49 AM
 
TanaДата: Середа, 2012-07-18, 2:51 PM | Повідомлення # 53
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дублюю звідси Майстер-клас "Нитяна лялька-мотанка"




Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LDIIДата: Середа, 2012-07-18, 3:24 PM | Повідомлення # 54
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Дякую-дякую! Ви як вгадуєте мої думки та бажання!Велике спасибі.Буду вчитись.
 
TanaДата: Середа, 2012-07-18, 4:17 PM | Повідомлення # 55
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
LDII, прошу, користуйтесь!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2013-12-21, 4:36 PM | Повідомлення # 56
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Майстер-клас з народної ляльки ТУТ - http://subscribe.ru/group/rukodelnyij-ugolok/5725799/

 
4ae4ka3607Дата: Вівторок, 2014-06-03, 6:50 PM | Повідомлення # 57
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 54
Нагороди: 2
Репутація: 11
Статус: Offline
Дівчата, підкажить. які підставки ви використовуєте для мотанок? Почала робити мотанку собі та дуже хочеться шоб вони могла стояти самотужки. Чи можна їй під спідничку щось типа цилиндру з картонки зробити?
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » Майстер-клас лялька-мотанка
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.