| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 9:58 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Bullet  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » Чохол для мобільника від Tana (1) (поетапне виготовлення (в картинках і з описом))
Чохол для мобільника від Tana (1)
TanaДата: Четвер, 2008-06-26, 12:54 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline

Вже соромно перевантажувати тему своїми роботами, проте викладаю цей чохол з пропозицією. Можу дати опис, як МК,по створенню подібного. Саме цей варіант найлегший у виконанні. Та чи це комусь цікаво?!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: П`ятниця, 2008-06-27, 10:20 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Nachtigall, розпочнемо. biggrin

Що нам може знадобитися для створення рукодільного чохла для мобільного?

В якості основи, нашому випадку, використана стрічка для вишивання, яка потребує мінімальної обробки, порівняно з канвою, яка дуже сипка. Нитки для вишивання, нитка нейлонова для міцності (хоча й зшиті звичайними нитками чохли випробувала на на розрив -- міцні), липучка, шнурок декоративний або стрічка (не атласна, щоб не саталася); ножиці, голка тупа для вишивання й тонка голка, якою пришиватимемо липучку; намистинки, бісер для прикраси.
Обробляємо зріз стрічки. Якщо основа -- канва, обробляємо, відповідно, з усіх боків. В середньому довжина заготовки чохла складає не менше 30 см, ширина від 8 см (вже з підігнутими краями).

Пришиваємо липучку і від неї починаємо вишивати основний мотив. Слідкуйте за рапортом, щоб у складеній в чохол cтрічці перехід малюнка з кінця на початок не був різкий, адже місце з'єднання липучки найбільше привертає увагу.

Зшиваємо стрічку по бокам. В даному випадку не розширюємо чохол широкою стрічкою, а будемо пришивати декоративний шнурок вже зверху.

Нажаль, настала ніч))), тому далі буде...


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2008-07-01, 11:53 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Продовження.
Пришиваємо шнурок або цупку стрічку або вшиваємо її вздовж всієї довжини чохла.

Прикрашаємо: в'яжемо вузлик і набираємо кілька ниток бісеру, вшиваємо їх у шнурок. Дайте волю фантазії: можуть згодитися і гудзики, і яскраві насмистинки. А паєтки, люрекс, бісер-рубка не бажані, адже можуть чіпляти одяг.

Все. Чохол готовий smile

Носіть із задоволеням!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
homasjaДата: Вівторок, 2008-07-01, 1:13 PM | Повідомлення # 4
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 92
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Класно і просто. Дякую, Tana.
А випадково не можете показати, як пошити чохли для розкладних мобільних?
 
TanaДата: Вівторок, 2008-07-01, 2:34 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую! В мене телефон розкладається, але все одно моя улюблена форма торбинок не змінюється. Гадаю, для слайдерів та ін. розкладних моделей нічого краще силікону не вигадати; не думаю, що доцільно вишивати чохли з проміжками для клавіатури та гучномовця. Але найуживаніша форма чохлів -- це торбинка, яка зверху затягується. Як показує досвід, витягнути однією рукою телефон з чохла нескладно.
Головне, на що слід зважати -- якість вихідних матеріалів, адже постійно чохол витирається в руках, в кишені або в сумці. Готуйтесь прати його. Він повинен слугувати за призначенням. Хоча декоративність та красу ніхто не відміняв)))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2008-11-02, 3:59 PM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тема відкрита виключно для додаткових питань і пояснень. Подяки - в профіль користувача, будь ласка :)


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ІнуськаДата: П`ятниця, 2011-10-21, 4:56 PM | Повідомлення # 7
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
а де можна придбати таку стрічку для вишивання, я в продажі бачила тільки вузькі?
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-10-21, 5:10 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Я використовую стрічки шириною 7 см, є в продажі і інет-магазинах також, Інуська, дивіться розділи про тканину для вишивання. Виробники різні.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » Чохол для мобільника від Tana (1) (поетапне виготовлення (в картинках і з описом))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.