| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-16, 8:06 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Tana, Bullet  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Щомісячні та сезонні конкурси » ПОРИ РОКУ: ЗИМА - Масштабні роботи- (голосування до 28 лютого включно.)
ПОРИ РОКУ: ЗИМА - Масштабні роботи-
BulletДата: Вівторок, 2014-02-18, 11:48 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Запрошую вас віддати ОДИН голос за вподобану роботу.
Голосування відкрито до 28 лютого включно. Переможці будуть визначені і оголошені 1 березня 2014 року. Залежно від набраної кількості голосів буде сформовано одне чи два місця в кожній з номінацій.
Призи будуть вислані протягом місяця з моменту оголошення переможців за рахунок отримувача зручним для обох сторін способом.

1. "Новорічний обрус"
Задумка була давно, але початок, як власне і всю роботу, вирішила приурочити до Вашого конкурсу - вишивала кожної вільної хвилики( і по ночах також) - лише щоб встигнути. А роботи, повірте, було чимало :). Перед тим як почати другу - дуже добре подумаю, бо для мене це трохи подвиг - ще ніколи не вишивала бісером з роздруковки та ще й так багато smile
Робота виконувалась на домотканому полотні, на накладній канві. Схему найшла в інтернеті, яку й сама роздрукувала.
Розмір ,як на мене, грандіозний - 1,44х2,23 м - на великий (розкладений) святковий стіл, за яким на Святу вечерю збирається наша чимала родина :).



2. робота "Коляда"
вишита по набору фірми "Мережка". набір вийшов у продаж 1 грудня, до мене потрапив 3-го, тому теж вишитий спец до конкурсу. (є паперчик сфотографований. я дошлю його окремим листом - забула у офтоапараті на роботі) "Мережка" намалювала цю красу за ілюстрацією Світлани Балух (якщо не помиляюся. її створено власне для Мережки). Матеріали: ДМС, металік (Трішки) і цвейгардовська гарного кольору канва. Техніка - хрест повний косий та бекстіч.
розміри 110 на 110 хрестиків smile



3. "Зимова мандала"
саме цей виріб для прикрашання вишивкою тощо\ - це одна з робіт серіїї "Мандала. Пори року". Небайдужа до таких серій.
Вирішила прийняти участь у конкурсі, тому в почала з зимової. Думаю завдяки конкурсу вишию всю серію. І коли закінчу, то планую всі оформити в одному стилі. А поки оформила у віртуальну раму. Розмір схеми 101х101 хрестик. Через особливості канви робота вийшла прямокутною.
- використані матеріали (бажано номер канви, якщо відомо) - канва ще з радянських часів, муліне Гамма
- розмір роботи в сантиметрах - ширина 15,3 см, висота 17 см



4. Скатертина " Різдвяна Казка"
-дуже давно мріяла про вишиту скатертину для Різдва - і моя мрія збулась. Потрапив до моїх рук журнал " Лена" за 2012 рік з подібною скатертиною і закипіла робота. Мотиви відшивала доня стебельком, двостороньою гладдю та полтавською гладдю, а матусі прийшлось вивчати новий вид рукоділля- клаптикового шиття. Зате на Різдво ми були зі скатертиною про яку вже довго мріяли. Розмір роботи120х120 см.



Голосування розпочато і триватиме до 28 лютого включно!
Віддати можна лише ОДИН голос!
Прикріплення: 9392846.jpg (174.9 Kb) · 7161321.jpg (207.6 Kb) · 9524364.jpg (143.9 Kb) · 1847071.jpg (198.2 Kb) · 6226636.jpg (18.4 Kb) · 0660118.jpg (200.9 Kb) · 5196808.jpg (779.9 Kb) · 9527258.jpg (167.5 Kb) · 6601116.jpg (147.9 Kb) · 8693633.jpg (151.6 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ufkzДата: Четвер, 2014-02-27, 7:52 PM | Повідомлення # 41
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 36
Нагороди: 0
Репутація: 34
Статус: Offline
2. Коляда. Ця робота таки й асоціюється з зимою і її атмосферою.
 
Марина19Дата: П`ятниця, 2014-02-28, 10:00 PM | Повідомлення # 42
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
2. робота "Коляда"
 
BulletДата: Субота, 2014-03-01, 8:42 PM | Повідомлення # 43
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Іде підрахунок голосів. Голосування закрите. Всі голоси, що з"№являться після цього повідомлення, враховуватись не будуть!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Понеділок, 2014-03-03, 0:17 AM | Повідомлення # 44
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, агов Лізо! уже можна вітати перможців конкурсу?


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2014-03-03, 1:00 PM | Повідомлення # 45
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дивовижа, але переможців оголушю в тому ж порядку, в якому і були вивішені роботи:)

1 місце: Ніколайчук Світлана (на форумі nisa) з роботою"Новорічний обрус, вишивка бісером" --- 18 голосів
2 місце: Микитюк Оксана (на форумі Окс0832) з роботою "Коляда", вишивка хрестиком, --- 15 голосів

непризове 3 місце: Шейх Лора (на форумі Ролічок) з роботою "Зимова мандала", картина, вишивка хрестиком --- 3 голоси
непризове 4 місце: Савченко Марина (на форумі Марина19) з роботою "Ковдра "Різдвяні казки", клаптикове шиття, вишивка хрестиком --- 2 голоси.


А тепер призи:
1 місце (nisa) отримає подарунок - сумку мого авторства

+
журнал "Майстерня вишивки" від Лесі Демчук

+
диплом переможця

2 місце (Окс0832) отримає в подарунок - один з зимових декоративних шарфиків:
або
(може бути замінений на якусь з наявних пар мітенок, залежно від гардеробу переможця

+ кишенька-гаманець для переносу дріб"язку, документів чи рукоділля

+ диплом переможця

Всім конкурсантам дякую за участь! Ви показали прекрасні роботи, ви вишивали, а ми голосували і надихались!

А тепер саме час привітань :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Понеділок, 2014-03-03, 1:29 PM | Повідомлення # 46
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
вітаю Світлану та Оксану з перемогою!


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
nisaДата: Понеділок, 2014-03-03, 2:52 PM | Повідомлення # 47
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 79
Нагороди: 2
Репутація: 53
Статус: Offline
Дівчатка, дуже Вам дякую за Ваші голоси і теплі слова  exclaim .Саме Вам я присвячую свою перемогу.
Призи - просто супер. Я коли побачила цю сумочку ручної роботи - обімліла, таємно надіялась на перемогу(рахувала кожен голос redface ) -  обожнюю речі зроблені теплими руками майстрів - Дякую Bullet - від усієї душі !

Також велике спасибі Лесі Демчук  за журнал "Майстерня вишивки". Ви знаєте, саме завдяки цьому форуму я дізналась про цей журнал, а на обкладинці - вишита молитва... Дівчатка, Вам не передати мого захоплення, я не один рік в  мережі, але усі пошуки молитв на українській мові закінчувались невдачою. В неті дуже багато іншомовних видань( і це чудово, я вважаю) але так хочеться свого, рідного, національного..
Обов'язково вишию цю молитву синові в школу і ще буду передплачувати це видання. Надіюсь редакція журналу в майбутньому ще не раз потішить вишитими молитвами, українськими оберегами та іншими сакральними речами.

Окреме вітання учасникам конкурсу - Окс0832, Ролічок, Марина 19 -  всі роботи фантастичні, чудові, кожна по - своєму, - всі молодці і гідні захоплення!

А ще, спасибі організаторам форуму - за те що підтримують рідне, українське і дають можливість "спілкуватись за вишивкою" exclaim .
 
TanaДата: Понеділок, 2014-03-03, 3:54 PM | Повідомлення # 48
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вітаю переможців! І величезна дяка організатору за такий красивий конкурс, багатий на вишиту красу і щедрий на призи!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2014-03-03, 6:59 PM | Повідомлення # 49
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
вітаю Світлану й Оксану , дай Боже здоров"я, наснаги, натхнення творити!
 
olgavasilevskiaДата: Понеділок, 2014-03-03, 8:40 PM | Повідомлення # 50
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Вітаю переможців! Мені дуже сподобалась скатертина,тому що і діти і онукі і можливо пра-онуки будуть збиратися у свята за щедрим столом.
 
ТМКДата: Вівторок, 2014-03-04, 3:14 PM | Повідомлення # 51
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Вітаю, переможців! Дуже гарні роботи!

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
nisaДата: Понеділок, 2014-04-07, 8:58 PM | Повідомлення # 52
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 79
Нагороди: 2
Репутація: 53
Статус: Offline
Доброго вечора шановні форумчанки. Отримала свої призи - зразу ж ділюсь із Вами своїм захопленням smile Такий собі маленький фотозвіт.
Сумочка від Лізи (Bullet) - просто неймовірна smile Чудова рубота, гарно підібрані кольори, і така цікава вишивка! Ця річ, ручної роботи, неодмінно знайде своє місце в моєму гардеробі. Лізо ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ !!! smile
Також хочу подякувати за журнали "Майстерня вишивки" Лесі Демчук і всім хто долучився до доставки цих журналів - дівчатка, дякую ВАм, і було дуже приємно з Вами познайомитись.
А ще ДЯКУЮ організаторам і ВСІМ, хто підтримував мене, голосував за мою роботу. Робота справді неймовірна за масштабом і використаними матеріалами, але як дуже влучно підмітила olgavasilevskia - ця скатертина на роки, для дітей, онуків а може і правнуків... smile Принаймі такий був задум.
Ось вони, мої скарби...:)


 
BulletДата: Понеділок, 2014-04-07, 11:00 PM | Повідомлення # 53
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата nisa ()
Доброго вечора шановні форумчанки. Отримала свої призи - зразу ж ділюсь із Вами своїм захопленням

Хочу зауважити, що попри те, що я дійсно доволі довго відправляю зазвичай призи, цей приз я вислала уже давно wink

nisa, дякую за фотозвіт і приємний відгук! Леся, дякую за журнали!

nisa та інші форумчанки, чекаю на ваші роботи в новому сезонному конкурсі



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nisaДата: Вівторок, 2014-04-08, 10:11 PM | Повідомлення # 54
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 79
Нагороди: 2
Репутація: 53
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Хочу зауважити, що попри те, що я дійсно доволі довго відправляю зазвичай призи, цей приз я вислала уже давно wink


Ой, вибачте Лізо , Вашу сумочку я дійсно отримала давніше, але тоді просто не мала змоги про це написати. А коли вже отримала журнали - ну тоді вже вирішила відписатися і зробити фотографії. Вибачайте.... wink


Повідомлення відредагував nisa - Вівторок, 2014-04-08, 10:12 PM
 
BulletДата: Середа, 2014-04-09, 0:37 AM | Повідомлення # 55
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nisa, це скоріш мені вибачатись ))) Бо я дійсно зазвичай пізно відправляю призи. Але у цьому випадку я не спізнилась і від тієї радості за приємні переміни в моїй поведінці відписалась у темі, що сумочку я вчасно надіслала )))))))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2014-04-19, 2:52 PM | Повідомлення # 56
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Хвалюсь призом за перемогу в конкурсі зимових рукоділь (мініатюри). Це шикарні горнятка і підставки під гаряче від нашої невтомної
Bullet. Дякую!
Прикріплення: 9213211.jpg (269.0 Kb)
 
TanaДата: Субота, 2014-04-19, 3:05 PM | Повідомлення # 57
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вітаю, переможнице, з таким красивим і душевним дарунком!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Щомісячні та сезонні конкурси » ПОРИ РОКУ: ЗИМА - Масштабні роботи- (голосування до 28 лютого включно.)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.