| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-16, 8:01 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Tana, nosiknata, Dmutrik09, lady-v  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Пори року: ЛІТО - масштабні вишивки (Голосування до 10 вересня)
Пори року: ЛІТО - масштабні вишивки
BulletДата: Неділя, 2014-08-31, 3:07 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Одразу попереджаю, що я взяла на себе відповідальність, як координатор, перемістити деякі з поданих робіт з номінації великих робіт в мініатюрні, з огляду на загальну кількість поданих робіт. Прошу конкурсантів, роботи яких я самовільно перемістила до Мініатюр, не шукати шанс образитись. Сприймаймо це спокійно і виважено: якщо заявлена кількість зрестиків більша 100, то всі ці хрестики повинні бути зашитими.

Приступаємо до вибору найкращої роботи в номінації МАСШТАБНІ ВИШИВКИ у традиційному сезонному конкурсі ПОРИ РОКУ: ЛІТО.
Оберіть ОДНУ роботу, скопіюйте її номер і назву і вставте в ваше повідомлення в цій темі.
Я вирахую роботу, що зібрала найбільшу кількість голосів по 10 вересня включно і назву переможця.

1. Літня торбинка ЛІТНЯ КУХНЯ

мініатюри, 80*240 хрестиків, хрестик, бекстіч,
32 цвейгардівська мурано, ДМС



---------------------------------------------

2. Літній рушничок

Вишивався півліта, попри те, що невеликий за розмірами. Сподіваюсь, стане українським сувеніром для родини із-за кордону.
Розіміри - 150 на 30 см. Житомирський льон, муліне. Техніки - чисна мережка з настилом та прутиком, лічильна гладь, ретязь, трирядна ляхівка. Підгин прутиком.



-------------------------------------------------------------

3. сукня "Українське літо"

Моя робота - це сукня вишита бісером - як назвав мій синулька - сукня "Українське літо"
Розмір вишивки - це 106см по вертикалі і 35 см по горизонталі (ширша сторона) і 20 см по горизонталі( вужча сторона). Рукави 24х8 см
Кількість бісеринок - 42631 шт.

Вишивалась ця робота з середини травня до серпня (дуже хотілось одягнути її до Дня незалежності).
Тканина - габардин, бісер чеський "Preciosa"
Попри перестороги про важкість цього виробу (бісеру пішло більше 600г) хочеться сказати, що ніякої важкості не відчувається, габардин прекрасно тримає форму, нічого не провисає.
Виглядає вона просто фантастично (на жаль на фотографіїї не можливо передати всю гру кольорів, іх перелив і сяйво).

Плаття вишивалось спеціально до Дня Незалежності - я вже давно про таке мріяла, і от, нарешті, моя мрія збулася:)


Голосувати можна лише за ОДНУ роботу. Голосування завершиться в ніч з 10 на 11 вересня.
Прикріплення: 7670035.jpg (206.5 Kb) · 9638225.jpg (222.7 Kb) · 7057461.jpg (220.6 Kb) · 7210548.jpg (388.0 Kb) · 9648548.jpg (484.7 Kb) · 5234313.jpg (367.9 Kb) · 0241873.jpg (418.4 Kb) · 5411046.jpg (254.8 Kb) · 9214983.jpg (642.5 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТМКДата: Неділя, 2014-09-07, 2:04 PM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
2. Літній рушничок

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
сяняДата: Вівторок, 2014-09-09, 9:42 PM | Повідомлення # 22
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
2.Літній рушничок
 
ВолиняночкаДата: Середа, 2014-09-10, 3:30 PM | Повідомлення # 23
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
2. Літній рушничок

Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
BulletДата: Субота, 2014-09-13, 2:01 AM | Повідомлення # 24
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Оголошую результати голосування:

1. Літня торбинка ЛІТНЯ КУХНЯ - автор klazy- 2 голоси
2. Літній рушничок - автор Сестра_Юлія - 16 голосів !!!
3. сукня "Українське літо" - автор nisa - 4 голоси

Голосування завжди дуже непередбачувані smile

Сестра_Юлія, вітаємо тебе із беззаперечною перемогою!!!

Всім учасницям дякую за участь у конкурсі, а тим, хто голосував, дякую за витрачений на це час, сподіваюсь, всі ви отримали естетичну насолоду та натхнення!!!

Таку перемогу не можна лишити без приза, тому до приза від Іринки-Вітамінки (журнал по рукоділлю) я додаю незаявлений приз і сподіваюсь на фотозвіт з ним від Сестри_Юлії!

Вітання від нас - починайте!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nisaДата: Субота, 2014-09-13, 11:56 AM | Повідомлення # 25
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 79
Нагороди: 2
Репутація: 53
Статус: Offline
Сестра Юлія Вітаю Вас - Ваша робота вища всяких похвал - дуже гарно smile і майстерно smile

Додано (2014-09-13, 11:56 AM)
---------------------------------------------
klazy, Ваша робота також дуже гарна, я вже давно мріяла і собі вишити  схожу обновку ( та , на жаль, шити не вмію :). Дуже оригінально і майстерно. Вітаю з красивою обновою - носити -  зносити  і ще кращу зробити smile

 
4ae_4kaДата: Субота, 2014-09-13, 1:44 PM | Повідомлення # 26
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 54
Нагороди: 2
Репутація: 11
Статус: Offline
Усі роботи були чудові, тому вітаю всіх, а особліві вітання для переможця! Сестра_Юлія Ваш  рушник вразив майстерністю виконання. Натхнення - всім учасникам і форумчанам!
 
olgavasilevskiaДата: Субота, 2014-09-13, 1:49 PM | Повідомлення # 27
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Вітаю Юлю,вітаю всіх учасниць! Роботи дуже різнопланові і гарні!
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2014-09-15, 2:07 AM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
дівчата, дякую! мені трохи незручно, адже порівнювати сукню, на яку пішли, певно, місяці роботи, і рушничок, який я вишила десь за місяць, якось складно... Ну хай, значить авторці сукну пощастить у чомусь іншому, можливо, ще важливішому).
Bullet, ти мене інтригуєш. Що завгодно, тільки не домашні творини)) бо я не люблю))0
 
irinka-vitaminkaДата: Субота, 2014-10-04, 12:58 PM | Повідомлення # 29
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Сестра_Юлія, вишліть мені у приват Вашу адресу, з мене подарунок 


http://vk.com/id201987262
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Пори року: ЛІТО - масштабні вишивки (Голосування до 10 вересня)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.