| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 4:35 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Tana, nosiknata, Dmutrik09, lady-v  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Світ вишивки Георгія Гараса (ОБГОВОРЕННЯ, умови, строки.)
Світ вишивки Георгія Гараса
Окс0832Дата: П`ятниця, 2014-01-17, 3:14 PM | Повідомлення # 1
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
з дозволу майбутнього координатора конкурсу Наталі Пташинської (Носикната) поки вона готується до святвечора, викладу тут для перегляду і обговорення спільнотою пропоновану ідею та умови для іще одного конкурсу.



З метою незабуття і творчого відродження спадку українського орнаменталіста, нашого земляка, Георгія Гараса, хотілося б проводити раз на рік конкурс робіт з використанням його візерунків.
Конкурс планується проводити у жовтні у перший тиждень і трішки далі  (річниця видання книги Зоряни Сивуляк). за літо є час відпочити і повишивати, кому цікаво.

Пропонуємо наступні умови для конкурсу:
1. участь беруть вишивальні і трохи рукодільні роботи -  нитками, бісером, аплікація з елементами вишивки, ткане тощо.
2. на старті - 2 номінації - масштабна робота (більше 100 хрестиків по меншій стороні) і міні.
3. за умови появи 2 і більше робіт із некласичним оформленням (не - рушники, серветки, подушки чи сорочка) - будь-що: сумки, модерн,
гаманці, декорації для дому, блокноти,) - виділимо їх третьою
номінацією.
4. переможець у кожній номінації 1 за малої кількості робіт. наявність 2 призового місця
визначається кількістю робіт ( до 10 - 1, 11-20 - 2, 21-30 - 3 місця і
т.д.)
5. Участь можна буде прийняти незалежно від кількості дописів, але щоб були вишиті за останній рік. Роботи можуть фігурувати у мережі.
6. призи:  надамо різнопланові, цікаві і корисні. оскільки конкурс новий , з метою стимуляції інтересу - все по їх пересилці візьмемо на себе.

Запрошуємо спільноту форуму до обговорення і будемо вдячні за зауваження і пропозиції.
Архівні номери журналу від п. Лесі Літнянської "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ"
Прикріплення: 3498113.jpg (165.7 Kb)


Повідомлення відредагував Bullet - Неділя, 2014-01-26, 11:50 PM
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2014-01-20, 1:06 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Додам від редакторки журналу "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ" декілька архівних номерів. Нехай тільки тільки Наталя оголосить конкурс і умови....

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2014-01-20, 1:08 AM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Окс0832, дякую за можливість співпрацювати! Особсито мені цікавий цей конкурс, бо маю у своїй бібліотеці казкову книжку "Світ вишивки Георгія Гараса", подаровану мені до Різдва якогось року форумчанками на чолі з носикнатою.
Обов"язково візьму участь в конкурсі!
Всім бажаю натхнення на вишивання, гармонії в душі smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2014-01-21, 10:13 AM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Книгу вишивок Гараса, старого видання, можна безкоштовно скачати за цим посиланням: http://dfiles.ru/files/v7dzne1s0 (5 мегабайтів)

Про батьківщину Гараса тут в карсивих фото: http://andy-babubudu.livejournal.com/88429.html

У нас на форумі:

1. Сторінки (фото загальні) з нової книги Гараса http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/22-55-22

2. Скачати Кингу Гарса 1974 року можна у нас же в розділі МАЙСТРИ: Викачати з сервера (4.97Mb)

і ось я сфотографувала пару візерунків з подарованої мені форумчанками книги новітнього видання:


але вишивати по них майже неможливо. Напевно відсканую пару аркушів для вашого натхнення. Ці, наприклад, схеми можна вишивати навіть нашою регіональною улюбленою низинкою smile
Прикріплення: 4102060.jpg (234.0 Kb) · 8828783.jpg (230.9 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Вівторок, 2014-01-21, 12:11 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Дякую всім, хто вже відписався - Оксані - за умови конкурсу, Лізі - за новостворену тему, картинки для натхнення, та корисні посилання, Лесі - за оперативно надані призи!
Цитата Bullet ()
але вишивати по них майже неможливо
...можливо:)) ми всі по них,саме в такому вигляді і вишивали)

Цитата Bullet ()
відсканую пару аркушів для вашого натхнення
для натхнення,протягом останніх місяців, на нашому форумі та загалом в мережі було продано близько двадцяти примірників книги "Феномен Гараса", у підтримку авторів та ідеї створення фільму про життя та творчість майстра.

Цитата Bullet ()
схеми можна вишивати навіть нашою регіональною улюбленою низинкою
Крім того - додавати мережки, бісер, стрічки, і взагалі будь-що - творчі "спалахи" та їх прояви у готових роботах ніхто обмежувати не буде:)

З дозволу адміна форуму та з попереднім узгодженням з головою БКСВ "Вечорниці"(ініціатора проведення конкурсу та головного спонсора) беру на себе обов"язки координатора.

Прошу долучатись до обговорення конкурсу!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Вівторок, 2014-01-21, 3:13 PM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата nosiknata ()
...можливо:)) ми всі по них,саме в такому вигляді і вишивали)

я про мої фотографії! по книзі вишивати - саме то!

Цитата nosiknata ()
для натхнення,протягом останніх місяців, на нашому форумі та загалом в мережі було продано близько двадцяти примірників книги "Феномен Гараса", у підтримку авторів та ідеї створення фільму про життя та творчість майстра.

посилання - ?

п.с. сканую пару сторінок зараз. Додам.



Прикріплення: 7785514.jpg (321.3 Kb) · 2413001.jpg (450.5 Kb) · 7858489.jpg (353.8 Kb) · 7055511.jpg (383.6 Kb) · 8929938.jpg (396.0 Kb) · 8934439.jpg (389.7 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Середа, 2014-01-22, 9:53 AM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Хочу додати - конкурсна мета:збереження та поширення АВТОРСЬКИХ схем, тому на етапі подання робіт буде доцільно подбати про ідентифікацію узорів (вказати джерело). Оскільки ми у клубі вже майже на пам"ять вивчили "Феномен..." то будемо вдячні просто за номер сторінки.
Я допускаю авторське використання маркування ниток, тканини, але з збереженням оригінального мотиву.
Класифікацію виробу ( сорочка, рушник)я винесу на окреме обговорення коли їх подадуть багато - оскільки у нас є одноіменні конкурси.

І останнє ( що спало на думку цього ранку:) ) - якщо виникатимуть сумніви можна запросити до оцінювання компетентне журі( ми ("Вечорниці")маємо таку можливість).

пс.Придбати книгу "Феномен Георгія Гараса" з узорами можна написавши мені у приват.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"


Повідомлення відредагував nosiknata - Середа, 2014-01-22, 10:02 AM
 
Окс0832Дата: Неділя, 2014-01-26, 8:48 PM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
зробила анонс конкурсу і у нас в клубі.
сподіваюся, роботи - будуть.

якщо можна - доповнення до умов: роботи можуть фігурувати у мережі.

на даний час працюємо над призовим фондом, викладемо фото і перелік корисностей для заохочення у лютому.
Щиро сподіваюся, наші вмілі руки створять щось гарне і красиве!
 
BulletДата: Неділя, 2014-01-26, 11:51 PM | Повідомлення # 9
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Окс0832 ()
якщо можна - доповнення до умов: роботи можуть фігурувати у мережі.

додала!

Роботи будуть, мене саму зацікавили схеми Гараса, вони зовсім не з нашої регіональної оепери, але такі колористично теплі, яскраві... Хочеться щось декоративне собі по Гарасу вишити. Я хіба що на мініатюру погоджусь, але все ж! Участь візьму!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Окс0832Дата: Понеділок, 2014-01-27, 0:36 AM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
три дні тому нам вдалося познайомитися з нашим найважливішим метром у області культурно-творчого життя області. і не просто познайомитися - він виділив 4 години свого часу на спілкування про вишивку. чоловік, який цим живе змалку, сам вишиває, колекціонує (5 тис. експонатів, думаю, самі за себе промовляють) і залишається вельми скромним - розповів нам багато цікавого про колористику Західного регіону і зокрема, Буковини. звідки такі традиції, що вишивали, чим і по чому. Близькість до Заходу та міграція населення (в одній упряжці під турками - століттями; Австрія з її бісером, який блищить краще за міюкі-тохо, і нитками, які і через 200 років-  немов щойно з заводу), колорит гірського регіону та Бесарабія, де люблять виключно яскраві речі - вони не могли не позначитися на кольорових уявленнях населення smile
 
LyubovДата: Понеділок, 2014-01-27, 0:48 AM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Оксана, как интересно! Рада за всех вас: встречи с такими творческими и многогранными людьми (а история - штука многогранная!) дает мощный импульс к творчеству! И Вы так рассказали красочно, что у меня за тысячи километров слюнки от восторга поплыли! wink exclaim
 
Окс0832Дата: Понеділок, 2014-01-27, 0:55 AM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
Lyubov, спасибо! мы надеемся на продолжение сотрудничества с этим замечательным человеком, особенно учтя, что он охотно готов делитьс яопытом со всеми, кому это интересно smile
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2014-01-29, 1:59 AM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Додаю фото обіцяних журналів від редакторки п. Лесі Літнянської "МАЙСТЕРНЯ ВИШИВКИ", висилатиму, додам ще щось від себе.
Прикріплення: 7903769.jpg (165.7 Kb)


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
nosiknataДата: Середа, 2014-01-29, 12:01 PM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Лесю, приз чудовий - п. Літнянській передай нашу подяку!


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Середа, 2014-01-29, 3:17 PM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Окс0832 ()
три дні тому нам вдалося познайомитися з нашим найважливішим метром у області культурно-творчого життя області.

ім"я його затаємничено? smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Окс0832Дата: Середа, 2014-01-29, 3:22 PM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
пан Микола Миколайович Шкрібляк.
 
BulletДата: Середа, 2014-01-29, 3:45 PM | Повідомлення # 17
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Окс0832,  ого! Чи це не той самий Микола Шкрібляк, знаний етнограф, з династії Шкрібляків-різблярів???


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Середа, 2014-01-29, 4:52 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Чи це не той самий Микола Шкрібляк, знаний етнограф

той



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
TanaДата: Вівторок, 2014-02-04, 11:02 AM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дівчата, а чи є в нас перенабрані раніше схеми в РМ, які можуть бути використані для конкурсу ? Книжка стара в мережі є, але може хто потрудився раніше? Дякую.

І ще. Розкажіь, підкажіть, покажіть, в яких часописах, наприклад, "Радянська жінка", були опубліковані схеми Гараса. Впевнена, не тільки мені цікаво. Дякую!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Окс0832Дата: Вівторок, 2014-02-04, 2:04 PM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
о, я б сама з радістю дізналася про часописи.
я висловлювала ідею - зібрати колекцію сканів схем із журналів - та сама "Радянська жінка" та "Жінка", особливо за період 1960-90 рр. знала б, де є такі збірки - вже б зі сканером своїм прийшла....
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Світ вишивки Георгія Гараса (ОБГОВОРЕННЯ, умови, строки.)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.