| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 5:28 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Tana, nosiknata, Dmutrik09, lady-v  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Конкурс рушників 2013 (рушниковий підсумок 2013го року. Прийом робіт до 05/12/2013)
Конкурс рушників 2013
shtynkaДата: П`ятниця, 2013-10-25, 3:36 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Рушник розстелим, як дві долі,як лебедині два крила.
На нім наш хліб, що виріс в полі,
на нім Земля, твоя й моя...

(Ганна Станіславська)

З метою плекання традиційного шиття- вишиття українських рушників, підтримки тих, хто починає свій перший рушник, і поширення досвіду знаних вишивальниць, для збереження родинних цінностей і примноження знать про унікальне явище нашої духовно-матеріальної культури − рушника -- оголошуємо конкурс рушників (рушниковий підсумок за 2013 рік)



Номінації :
1.Вишитий рушник
 (вишитий Вашими руками цього 2013 року, обрядовий, декоративний, ін., нема обмежень за техніками).

Умови конкурсу:
1. Конкурсантом може стати учасник(-ниця) форуму, який має більш, ніж 50 змістовних повідомлень, на час подання роботи на конкурс.
2. Термін виконання робіт − 2013р.
3. Роботи на конкурс приймаються у вигляді листа на електронну скриньку shtynka@gmail.com з 1 листопада до 20 грудня 2013 року за формою:
1) тема листа "конкурс рушників 2013";
2) Ваш нік на форумі;
3) ПІБ і поштова адреса з індексом;
4) назва Вашого рушника;
5) опис роботи у вільній формі ( обсягом до 10 рядків) ;
6) приєднані 1-4 фото в форматі .jpg (не архів, не ВВ-коди), без жодного авторського підпису; назва файлів Фото1.jpg тощо; розмір фото по більшій стороні не повинен перевищувати 1000 пікселів; бажаним є загальний вигляд виробу і крупний план.
Пам’ятайте, що цікаво підписана робота і її якісні фотознімки підвищують шанси на перемогу!

Увага! Конкурсні роботи можуть бути опубліковані раніше конкурсу на нашому або іншому форумі, ЖЖ, будь-де в мережі.
Кількість робіт від одного учасника − необмежена. Але кожний виріб надсилайте в окремому листі.

Листи з роботами, не поданими в належному вигляді, повертатимуться на доопрацювання лише один раз, тому, будь ласка, поставтесь так само уважно до відправлення роботи на конкурс, як до її створення.


Дякую за розуміння!
Успішного й натхненного шиття-вишивання!

Призовий фонд

1. Віртуальна відзнака на форумі
2. Тверда копія диплому переможця у відповідній номінації
3. Книга  О.О. Гасюка, М.Г. Степана "Художнє вишивання". / від Olimpia


4. Авторська сумочка в народному стилі від Адміністратора форуму, та крамнички ручних робіт bullet13.at.ua

5. Останній випуск журналів "Українська вишивка" та "Вишиванка"


Моя майстерня
 
ТетянаДата: Вівторок, 2013-12-17, 6:57 PM | Повідомлення # 21
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
biggrin Легше було вишити, ніж сфотографувати! Дівчата, як ви справляєтесь, коли практично немає природного освітлення? Довелось перефотографовувати чотири (!) рази - все виходили якісь дикі кольори, і це тим фотоапаратом, який завжди найкраще передавав відтінки. Сьогодні вже вирішила - як не вийде, то так і буде, бо вже чим тільки не освітлювали...
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2013-12-17, 7:58 PM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Тетяна, я знімаю на балконі в похмурий день
 
ТетянаДата: Вівторок, 2013-12-17, 9:21 PM | Повідомлення # 23
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата Сестра_Юлія ()
я знімаю на балконі в похмурий день
...це була "спроба №3"
 
shtynkaДата: Середа, 2013-12-18, 1:15 PM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Тетяна, як на мене - все чудово ))) я облизуюсь і заздрю червоною заздрістю, червона бо соромно що сама не впоралась із вишиванням рушника (поки що... сподіваюсь поки що).

Вже скоро скоро виставлю на голосування конкурсні роботи.
Є прикра новина, номінація в нас буде одна - вишитий рушник.


Моя майстерня
 
ТетянаДата: Середа, 2013-12-18, 1:45 PM | Повідомлення # 25
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата shtynka ()
номінація в нас буде одна
 shtynka, не переймайся, бо дійсно таку серйозну річ важко зробити за місяць - це ж іще треба продумати всю композицію рушника і т.п. Це хіба що на конкурс робіт за схемами Олени Пчілки хтось спроможеться.
 
Олена-Дата: Четвер, 2013-12-19, 2:29 AM | Повідомлення # 26
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 1
Репутація: 22
Статус: Offline
Таню, дякую за оголошений конкурс - за такі чудові призи варто поборотися!
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2013-12-20, 11:48 AM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Цитата Олена- ()
такі правила строгі, новачкам нема шансів сюди потрапити smile
насправді зовсім не строгі ))) робота може бути раніше опублікована будь-де в мережі, кількість робіт від одного учасника не обмежена, вишивайте і приймайте участь.

Нагадую, сьогодні останній день прийому робіт, завершую прийом о 22-00 20 грудня. Вранці чекайте тему для голосування.


Моя майстерня
 
TanaДата: П`ятниця, 2013-12-20, 3:11 PM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Пані коорднатор! Відправила сьогодні посилку, в тому числі з додатками до призового фонду  0318705001723.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2013-12-20, 5:06 PM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
красно дякую!

Моя майстерня
 
shtynkaДата: Субота, 2013-12-21, 1:14 AM | Повідомлення # 30
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
прийом робіт завершено, виставляю для голосування галерею чудових рушників! дам стартовий сигнал до голосування, коли оформлю всі роботи.

Моя майстерня
 
shtynkaДата: Субота, 2013-12-21, 1:34 AM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
голосування відкрите!
http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/29-942-1


Моя майстерня
 
Окс0832Дата: Субота, 2013-12-21, 1:35 AM | Повідомлення # 32
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
ого.. а писали - "нема робіт" і "1 номінація". там є де оку розгулятися!
 
shtynkaДата: Четвер, 2014-01-09, 12:04 PM | Повідомлення # 33
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Конкурс завершено, переможців оголошено!

Ще раз велика подяка всім без виключення учасникам конкурсу.  
Вибір був непростий, та гадаю очевидна і чесна перемога рушника "Весільний дар Богдані". 
Оскільки розрив із найбільшим конкурентом на перемогу незначний - було прийняте рішення про друге призове місце номінанту "Спасівська квітка". 
Окремо хочу відзначити рушничок для випускника  "В добру путь" за схемою Олени Пчілки - як і обіцяла - бонус у 2 голоси та невеличкий приз, чекайте обо в"язково. 
Була вражена я вишивальною активністю нашої гарної форумчанки - Тетяни - яка надіслала найбільшу кількість робіт на конкурс, при чому першою розпочала надсилати свої роботи. Дякую за таку активність. А рушник із пташечками - достойна перемоги роботи, і за волею випадку мала такого сильного конкурента в старовинних техніках. 
Ще одну роботу хочу відзначити особисто - Маленькі декоративні рушнички. Я особисто тримала нейтралітет протягом всього конкурсу, але це якраз та робота, яка мені найближче. Дуже лаконічно і витончено! 
Деталі підведення підсумків голосування в темі


Моя майстерня
 
vecnaДата: Четвер, 2014-01-09, 4:04 PM | Повідомлення # 34
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 73
Нагороди: 0
Репутація: 39
Статус: Offline
Дорогі форумчанки!
Я дуже радію з того ,що перемогу отримала наша колега з клубу.Але разом з тим хочу висловити свою думку щодо організаціїї конкурсу.,
В таких конкурсах повинно бути не одна номінація ,а більше.
Критерії оцінювання конкурсних робіт обовязкові і  чіткі.До чого я це пишу.Прирівнювати роботу Олени і рушнички мережками ну ніяк не можна.Творчий підхід до роботи. Що таке вишити по готовій схемі, а що зробити дослідження і скомпонувати своє(Я знаю з власного досвіду)
Наступне.Що за Окремий бонус для рушника, вишитого за схемою Олени Пчілки, +2 голоси, через брак потенційних суперників у потенційній номінації.Тоді треба було ще одну номінацію.В умовах конкурсу про це ні словом не згадано.
Нас дурять скрізь.Давайте хоч між собою будемо чесними.А то відпадає всяка охота приймати участь у конкурсах.

Знаю ,що на мою адресу посиплеться багато нарікань ,але я до цього готова .наболіло-ще від конкурсу великоднього рушничка.

А! Забула.Призовий фонд буде поділено між першим і другим місцем?Якщо так-то знову нечесно.


Самовидалена з 22 січня 2014 року.
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2014-01-10, 11:29 PM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Відповідь пишу в приват

Моя майстерня
 
BulletДата: Середа, 2014-01-15, 2:33 AM | Повідомлення # 36
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата vecna ()
Критерії оцінювання конкурсних робіт обовязкові і  чіткі.

Галю, не хочу, щоб ви це прочитали як зауваження, але критерії оцінювання не були ввивішені публічно і для чітких критеріїв оцінювання малось бути журі. А у нас відкрите голосування: чесне і без усяких підтасовок. Тому я би попросила писати , точніше добираючи слова wink

vecna,  ніяких нарікань на вас не посипалось, як бачите ))) Але мушу пояснити дещо, що ви, вочевидь, не помітили на нашому форумі: ми пропагуємо українську традиційну вишивку, Саме тому в повідомленні http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/29-942-81660-16-1387574971 Таня Штинька зазначила ЧОМУ приплюсує +2 голоси за роботу етнічного напрямку:

Цитата Штинька
Окремий бонус для рушника, вишитого за схемою Олени Пчілки, +2 голоси, через брак потенційних суперників у потенційній номінації.


Цитата vecna ()
Тоді треба було ще одну номінацію.В умовах конкурсу про це ні словом не згадано.

ну.. вибачайте. Підтримали СВОЄ РІДНЕ УКРАЇНСЬКЕ як могли smile

Цитата vecna ()
Нас дурять скрізь.Давайте хоч між собою будемо чесними.А то відпадає всяка охота приймати участь у конкурсах.

Здивували. Ви ще б написали, що конкурс спеціально зробили, щоб когось (а надто вас) надурити smile

Все виглядає на те, що ви не дуже поринули в життя і роботу нашого форума, бо у нас постійно ідуть розмови про призи, розподіл місць і чомусь завжди пишуться публічні заявки про те, що ні призів не треба, дайте лише показати роботу і участь в конкурсі взяти.



Ще раз переглянула "турнірну таблицю" smile і ніяк не второпаю, від чого ваше незадоволення: перемогла ваша ж землячка, а ВАШОЇ роботи навіть нема серед конкурсанток....
Словом, шкандалю не буде smile Конкурси прдовжуватимуться smile

А для тих, хто не любить вишивати українські традиційні орнаменти, у нас є конкурси, наприклад, "кавовий" smile Готуйтесь до нього, з листування з координатором конкурса я знаю, що там призи будуть дуже порядні wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olgavasilevskiaДата: Середа, 2014-01-15, 3:46 AM | Повідомлення # 37
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
vecna, я зовсім недавно на форумі...нічогісінько особливого не зробила...прийшла вчитися і спілкуватись. Брала участь в двох конкрсах...Мала дві відмови - не нарікаю,хазяїн - "барин"...Навіть виникло одне питання,яке вияснилося запросто в приваті. Хто бере участь у конкурсі завідомо згоден з правилами,або може до початку все вияснити у координатора. Саме простіше-взятися координувати конкурс і все зробити "як треба". І надати до того купку призів....Тоді і питань не буде. Всі ми люди і в кожного свій погляд...давайте будемо толерантними не на словах,а на ділі.  І не забуваймо-це чиясь  wink приватна власність...так що самовари тримаймо вдома. Тирнет великий...всьому місця хватить.

Повідомлення відредагував olgavasilevskia - Середа, 2014-01-15, 3:47 AM
 
BulletДата: Середа, 2014-01-15, 4:17 AM | Повідомлення # 38
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
olgavasilevskia,  і незважаючи на вишивальні заслуги перед моєю графікою, роблю зауваження: не вартописати усе повідомлення жирним шрифтом. Читажмо правила!
(ну усе, ніяких нарікань, на горізи отримали і наші, і ваші)))))

Але за підтримку форумівських правил - дякую! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2014-01-15, 10:13 AM | Повідомлення # 39
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Oленка
Цитата Oленка ()
У нас переможиця має тільки одне повідомлення в якому вона дякує за поздоровлення.
То вибрики юкозу та його авторизації. Форумчанка "Олена", що є переможницею, мала більш ніж 50 повідомлень, тому все чесно.
Таке буває, десь на форумі є і мої ніки-клони з цифрами, але то я писала, просто авторизувалась кривувато...

Всі спірні моменти я взялась вирішити на свій розсуд, маю на те повне право як координатор конкурсу.
Давайте жити дружно.
Вишивайте і приймайте участь у конкурсах, радійте за перемоги свої та інших, учіться і навчайте тих кому це треба, для того ми тут усі і гуртоємось. А кому це все не потрібно - у вас завжди є вибір, ніхто тут нікого ні до чого не примушує.

Дякую всім за розуміння і підтримку.


Моя майстерня
 
olgavasilevskiaДата: Середа, 2014-01-15, 1:45 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Лізо,вибачте за жирний шрифт...копіювала нік і не помітила,продовжила так писати... redface Хочу замітити,що писала і вишивала не для підлабузництва...свою порцію кайфа отримала...
В тирнеті море блогів,жж,форумів,та ін...Всі гризуться по різним приводам-противно...А я вважаю - не подобається - іди далі І це єдине правило,яке підходить для всіх відчинених домівок...І єдине,яке я кажу вголос.
Оленко,я бачила в якісь темі нарікання на те,що  форумчанка Олена змушена реєструватися знову,бо не може зайти...Я відчула подібне і на собі,бо не можу справити в  свій нік...Так і пишуся з дурнуватим закінченням...))
"Давайте жить дружно!" Наше життя і без цього таке складне.....
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Конкурс рушників 2013 (рушниковий підсумок 2013го року. Прийом робіт до 05/12/2013)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.