| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 5:26 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: Tana, nosiknata, Dmutrik09, lady-v  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » 2.Лялька у національному, українському вбранні з нуля (Голосування до 15 червня 2013 року)
2.Лялька у національному, українському вбранні з нуля
BulletДата: Четвер, 2013-07-04, 4:08 PM | Повідомлення # 61
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (sheva)
Довелося трошки побігати по різних відділеннях Укрпошти, понервувати... Але, з рештою, я все ж таки знайшла свою посилочку від Лізи Bullet.

Цитата (sheva)
у нас часто поштар не дуже хоче носити повідомлення про посилки (дивіться самі на сайті), іноді, якщо пощастить, подзвонить: прийдіть та отримайте. А тут вийшло щось взагалі незрозуміле. На сайті Укрпошти написано, що посилка з 26.06.13. знаходиться в обробці на ЦОПП (Склад), а потім - невідомо де! Усі кажуть : "У нас нема, шукайте далі!" Як завжди, після довгих переговорів, та пошуків з`ясувалося, що вона просто у нашому відділенні у "іншій коробці" лежала. Слів немае!

Ви дарма лишили це "як є". Я давно і плідно працюю з Укрпоштою. Мені, чесно скажу, набридло про одне і те саме писати постійно, бо я вже наче папуга. ПОТРІБНО БУЛО ПИСАТИ СКАРГУ, Це не було посилка, це був рекомендований лист, за який я заплатила свої гроші, щоб ви отримали лист особисто в руки, вдома.

Видно, що вашевідділення укрпошти халатно ставиться до своєї роботи. Уявімо, що вихователь в садочку тех ставиться халатно до своєї роботи? Всі повинні працювати згідно своїх посадових обов"язків або змінювати місце роботи.

Ваші дії: взяти номер відправлення (є у вас в ПП) і піти у ваше відділення пошти.
1. Це був рекомендований лист і ви повинні були при отриманні розписатись у спеціальній книжці.
Якщо ви НЕ розписались: ідете на пошту і вимагаєте по номеру вапш рекомендований лист (з кам"яним обличчям). Ви за нього не розписались - відповідно - не отримали.
Це навчить ваших місцевих працівників пошти ставитись до своєї роботи серйозніше.
Через певні хвилини виясниться, що ви отримали вже по цьому номеру відправлення. Ваше питання має бути: 1) де мій підпис про отримання? (якщо ви не підписувались, там буде чужий підпис. Це - КРИМІНАЛЬНА відповідальність = підробка підпису.),

Якщо ви підпис таки ставили (у мене щире здивування вашій поведінці - чому ви одразу ще тоді не забили на сполох?), спокійно на ім"я начальника місцевого відділення укрпошти пишете скаргу про невиконання поштарем службових обов"язків, серед яких вказуєте а) не донесення до вас рекомендованого листа, б) повідомлення про рекомендований лист \має лишатись у вас в дверях у випадку, якщо ва не застали вдома - лишається ТРИ рази!\, в) в разі підробки підпису - попереджаєте про кримінальну відповідальність за підробку вашого підпису.

В кінці скарги вимагаєте відповіді на вашу скаргу у визначений законодоавством термін (10 днів з моменту отримання ними вашої скарги - для цього скаргу мають завізувати і ви отримаєте її вхідний номер).
Повірте, це спрацьовує ЗАВЖДИ.

Підозрюю, що у когось може народитись думка: та ну, оце ще кудись пертись (пардон), витрачати свої дорогоцінні 30 хвилин... А мої 8 гривень за рекомендований лист на кожного - нікому не жалко? :))))

Коли я написала першу скаргу, то була впевнена, що листоноша мене клястиме і плюватиме у слід. На мій подив, вона зі мною вітається, взяла мій мобільний номер, все доносить або дзвонить. І на пошті всі вітаються. А на моє питання: чи вони тепер з усіма так працюють? - Мені відповіли жахливе: - ну якщо всі вівці, то нашо нам їм все самим носити? Самі прийдуть і заберуть (с).

Дівчата, не будьмо вівцями. Вимагаймо коректного обслуговування.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shevaДата: Четвер, 2013-07-04, 8:10 PM | Повідомлення # 62
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 258
Нагороди: 1
Репутація: 268
Статус: Offline
Bullet, дякую за таку розгорнуту детальну інструкцію. Справа в тому, що я не так часто стикалася з Укрпоштою (взагалом, користуюсь Новою поштою), тож не знаю усіх цих нюансів про рекомендований лист. Визнаю, на радощах, коли зрештою, знайшли мій конверт, поставила підпис в журналі за отримання. Скарги на поштарів писали вже неодноразово, навіть особисто спілкувалися з начальником відділення. Відповіді завжди однакові: " Дякуємо за звернення . З`ясуємо. Винні будуть покарані. Через скорочення не вистачає співробітників." А те, що повідомлення про рекомендований лист не було доставлено, факт не доказовий. "Я залишала у поштовій скринці, а чому ви його не знайшли - не знаю!"
Тож, мабуть, сходжу - напишу ще одну скаргу. Впевнена, що це нічого не змінить, лише заради морального задоволення. smile


моя майстерня
 
OlhaДата: Неділя, 2013-07-07, 11:05 PM | Повідомлення # 63
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 64
Нагороди: 0
Репутація: 14
Статус: Offline
Хочу щиро подякувати пані Галині (Лелітка) за лист із листівкою і закладинками! Дуже приємно було його отримати! Хоч я й не дуже часто тут на форумі, але все ж буду старатисьі надалі  підтримувати ту добру справу збереження традицій, якою займаються тутешні активісти!

 
shevaДата: Субота, 2013-08-03, 5:44 PM | Повідомлення # 64
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 258
Нагороди: 1
Репутація: 268
Статус: Offline
А у мене щу одна радість - прийшов подаруночок від Росава. Надзвичайно приємно. smile А мішечок так гарно пахне, що довелося його силоміць забирати у мого кота.


моя майстерня
 
lady-vДата: Субота, 2013-08-03, 5:52 PM | Повідомлення # 65
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
sheva , вітаю!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012


Повідомлення відредагував lady-v - Субота, 2013-08-03, 5:53 PM
 
РосаваДата: Четвер, 2013-08-08, 7:33 PM | Повідомлення # 66
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Цитата (sheva)
мішечок так гарно пахне, що довелося його силоміць забирати у мого кота.

Ваш кіт м*яту з валер*яною переплутав?


Моя майстерня

 
YaTanДата: Вівторок, 2013-08-20, 1:33 AM | Повідомлення # 67
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 13
Статус: Offline
Оце так ляльки, як живі, найбільше сподобалась Росава, близька по стилю одягу. Всі ляльки гарні, а скільки роботи вкладено, одяг просто зачаровує. А імена так чітко підібрані. Дякую за ваші роботи, це надихає! Надіюсь ще неодноразово побачу таких чарівних красунь-мотанок!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » 2.Лялька у національному, українському вбранні з нуля (Голосування до 15 червня 2013 року)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.