| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 11:12 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: Tana, nosiknata, Dmutrik09, lady-v  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Конкурс " Рушничок на Великодній кошик" (Вишиваємо та прикрашаємо своє життя вишивкою)
Конкурс " Рушничок на Великодній кошик"
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2012-02-27, 11:09 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
РУШНИЧОК НА ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК.
Номінації
1. РУШНИЧОК ВИШИТИЙ НА КОШИЧОК ДО ВЕЛИКОДНЯ.
2.РУШНИЧОК ВИШИТИЙ БІСЕРОМ НА КОШИЧОК ДО ВЕЛИКОДНЯ.

Умови:
Найперше, що має бути на рушничках - це обов"язкова Великоднева символіка, вітатиму , якщо в роботі буде набір українських швів, присутність мережок,прохання вказувати , якщо рушничок перевишивався зі старого рушника.
1. Учасником може стати кожен форумчанин, що має 30 дописів на час подання роботи.
2 Прийом робіт з 17 квітня по 27 квітня ( з огляду на те, що Великдень велике св"ято і ви усі будете дуже заклопотані, ще плюс можливість гарно сфотографувати свої рушнички на пишних кошичках) на nosiknata@gmail.com ( Lesiademchuk@rambler.ru )
3. назва теми листа : Рушничок на Великодній конкурс, назва номінаціі
4 .Ваш нік на форумі;
5. Домашня адреса, піб, телефон;
6. приєднане фото;
Вимоги до фото:
- приймаються виключно на вказану електронну адресу координатора конкурса приєднаним файлом (посилання на файлообмінники та фоторесурси не приймаються);
- розмір мінімум 500 пікселів по більшій стороні, максимум - 1000 по більшій стороні. Вага фотографії не повинна перевищувати 250 Кб.
- кількість фото 1-4 шт.;
- на фото має бути чітке зображення конкурсної роботи , і не повинно мати жодного авторського підпису .
7. опис роботи (назву роботи, її розмір, опис застосованих технік виконання та перелік використаних матеріалів, інші відомості про роботу).

Увага!Конкурсні роботи можуть бути опубліковані раніше конкурсу на нашому або іншому форумі, ЖЖ в мережі. Але виконані вони мають бути в період 2011-2012 рр. (особисто відслідковуватиму). Не приймаються роботи, які фігурували в попередньому конкурсі
Кількість робіт від одного учасника − необмежена. Але кожний виріб відсилайте в окремому листі.
Листи з роботами, не поданими в належному вигляді, повертатимуться тільки 1 раз, тому, будь ласка, поставтесь так само уважно до відправлення роботи на конкурс, як до її створення.На протязі двох днів прийде підтвердження про отримання вашого листа.
Дякую за розуміння!
Успішного й натхненного шиття-вишивання!

Запрошуємо зацікавлених осіб до формування призового фонду.
Від себе додаю, для новачків мій диск" МОЇ СКАРБИ", рецепти галицької кухні до ВЕЛИКОДНЯ, схеми великодніх рушничків та багато інших приємних сюрпризів.
- Спонсор КИЯНКА, надає органайзер і холст з нанесеним великоднім мотивом для часткового вишивання бісером.
- Спонсор Сестра Юлія бісерний жгут із намистинок.



Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Bullet - П`ятниця, 2012-03-16, 11:49 PM
 
ромашка1Дата: Неділя, 2012-04-29, 0:21 AM | Повідомлення # 61
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
я теж послала свої рушнички,дякую Наталю.Дівчата не пуху не пера . hearts
 
березинаДата: Понеділок, 2012-05-07, 9:04 AM | Повідомлення # 62
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 29
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
дуже хотілося потрапить на конкурс та потрапила в лікарню, а там компика не було і не набрала повідомлень. Але я з вами , дівчаточка ! biggrin cry
 
Olga_DДата: Вівторок, 2012-05-29, 7:10 PM | Повідомлення # 63
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 46
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А коли можна буде побачити роботи?
 
lady-vДата: Вівторок, 2012-05-29, 9:26 PM | Повідомлення # 64
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Olga_D, тутечки

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
romantikДата: Субота, 2012-07-14, 4:54 PM | Повідомлення # 65
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Сестра_Юлія, передивляюсь форум і побачила дуже цікавий джгутик(Повідомлення # 18). Маю бажання навчитись робити такий же своїми руками. Я із задоволенням носила би його на роботу.Підкажіть, будь ласка, де можна побачити майстерклас.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Конкурс " Рушничок на Великодній кошик" (Вишиваємо та прикрашаємо своє життя вишивкою)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.