| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 12:34 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Tana, nosiknata, Dmutrik09, lady-v  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Конкурс " Рушничок на Великодній кошик" (Вишиваємо та прикрашаємо своє життя вишивкою)
Конкурс " Рушничок на Великодній кошик"
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2012-02-27, 11:09 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
РУШНИЧОК НА ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК.
Номінації
1. РУШНИЧОК ВИШИТИЙ НА КОШИЧОК ДО ВЕЛИКОДНЯ.
2.РУШНИЧОК ВИШИТИЙ БІСЕРОМ НА КОШИЧОК ДО ВЕЛИКОДНЯ.

Умови:
Найперше, що має бути на рушничках - це обов"язкова Великоднева символіка, вітатиму , якщо в роботі буде набір українських швів, присутність мережок,прохання вказувати , якщо рушничок перевишивався зі старого рушника.
1. Учасником може стати кожен форумчанин, що має 30 дописів на час подання роботи.
2 Прийом робіт з 17 квітня по 27 квітня ( з огляду на те, що Великдень велике св"ято і ви усі будете дуже заклопотані, ще плюс можливість гарно сфотографувати свої рушнички на пишних кошичках) на nosiknata@gmail.com ( Lesiademchuk@rambler.ru )
3. назва теми листа : Рушничок на Великодній конкурс, назва номінаціі
4 .Ваш нік на форумі;
5. Домашня адреса, піб, телефон;
6. приєднане фото;
Вимоги до фото:
- приймаються виключно на вказану електронну адресу координатора конкурса приєднаним файлом (посилання на файлообмінники та фоторесурси не приймаються);
- розмір мінімум 500 пікселів по більшій стороні, максимум - 1000 по більшій стороні. Вага фотографії не повинна перевищувати 250 Кб.
- кількість фото 1-4 шт.;
- на фото має бути чітке зображення конкурсної роботи , і не повинно мати жодного авторського підпису .
7. опис роботи (назву роботи, її розмір, опис застосованих технік виконання та перелік використаних матеріалів, інші відомості про роботу).

Увага!Конкурсні роботи можуть бути опубліковані раніше конкурсу на нашому або іншому форумі, ЖЖ в мережі. Але виконані вони мають бути в період 2011-2012 рр. (особисто відслідковуватиму). Не приймаються роботи, які фігурували в попередньому конкурсі
Кількість робіт від одного учасника − необмежена. Але кожний виріб відсилайте в окремому листі.
Листи з роботами, не поданими в належному вигляді, повертатимуться тільки 1 раз, тому, будь ласка, поставтесь так само уважно до відправлення роботи на конкурс, як до її створення.На протязі двох днів прийде підтвердження про отримання вашого листа.
Дякую за розуміння!
Успішного й натхненного шиття-вишивання!

Запрошуємо зацікавлених осіб до формування призового фонду.
Від себе додаю, для новачків мій диск" МОЇ СКАРБИ", рецепти галицької кухні до ВЕЛИКОДНЯ, схеми великодніх рушничків та багато інших приємних сюрпризів.
- Спонсор КИЯНКА, надає органайзер і холст з нанесеним великоднім мотивом для часткового вишивання бісером.
- Спонсор Сестра Юлія бісерний жгут із намистинок.



Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Bullet - П`ятниця, 2012-03-16, 11:49 PM
 
ІринулькаДата: П`ятниця, 2012-03-09, 12:26 PM | Повідомлення # 21
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
Дівчатка-новачки, ви головне роботи готуйте, а повідомлення помаленьку назбираються wink

 
BulletДата: П`ятниця, 2012-03-09, 1:15 PM | Повідомлення # 22
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Спонсор Сестра Юлія бісерний жгут із намистинок.

о, я щаслива власниця юліного жгута - це щось неймовірне! Така серйозна робота!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
EladaДата: П`ятниця, 2012-03-09, 2:58 PM | Повідомлення # 23
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Дякую, за пояснення!!! Буду старатись!
 
bayzaДата: Понеділок, 2012-03-19, 1:02 AM | Повідомлення # 24
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А на конкурс можна виставляти рушнички які збираешся подарувати на великодні свята?
 
KrisstiДата: Середа, 2012-03-21, 11:41 PM | Повідомлення # 25
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
я теж, дуже хочу взяти участь у конкурсі, проте повідомлень зовсім мало. Може наступного року! Бажаю удачі!!!!
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2012-03-22, 0:52 AM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Krissti, чому наступного року ?! Чекаю ще цього року, якщо справа лишень за повідомленнями. Цитую " Пишіть те, що думаєте, поблукайте форумом, позаглядайте у наші наприклад довгобуди, палітру,обговорення конкурсів, адже конкурс у нас не один,відвідайте творчі майстерні, навіть просто напишіть добрі слова нашим форумчанкам, залишіть побажання " Приємного життя на нашому форумі!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2012-03-22, 1:31 PM | Повідомлення # 27
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Krissti,
Quote (Krissti)
я теж, дуже хочу взяти участь у конкурсі, проте повідомлень зовсім мало. Може наступного року! Бажаю удачі!!!!

Зрозумійте, це попередження про кількість повідомлень недаремне. Бувало у нас, що нова людина прийшла в переддень конкурса, виграла приз і більше жодного разу ми її не бачили.
А нашими конкурсами ми стимулюємо форумчан на активне спілкування про вишивку і хочемо, щоб форумчани були не одноденними, а нашими постійними друзями smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Четвер, 2012-03-22, 5:03 PM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Бувало у нас, що нова людина прийшла в переддень конкурса, виграла приз і більше жодного разу ми її не бачили.

Справа не втому, що прийшла і виграла, а що приз нема кому забрати. smile


ore et labore!
 
ромашка1Дата: Четвер, 2012-03-22, 9:19 PM | Повідомлення # 29
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
І я хочу взяти участь , Krissti ми ще встигнемо !
 
KalunaДата: Четвер, 2012-03-22, 10:34 PM | Повідомлення # 30
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Дівчата, кількість повідомлень - то все наживне wink
Головне - бажання вишивати smile

Я свого часу теж не знала як до форуму підступитись smile А вчора, дякуючи Bullet, навіть модератором побувала wink



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
ромашка1Дата: Четвер, 2012-03-22, 10:58 PM | Повідомлення # 31
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Kaluna ,я вас вітаю!Вам сподобалось,важка це робота? А рушничок я вже вишиваю собі і свекрусі .
 
mirra15Дата: Четвер, 2012-03-22, 11:33 PM | Повідомлення # 32
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 101
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
і я теж новачок,дуже хочу взяти участь в конкурсі
Kaluna, у вас гарно получається"модераторувати"
 
KrisstiДата: П`ятниця, 2012-03-23, 4:42 PM | Повідомлення # 33
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Dmutrik09, дякую за теплі слова. Загалом я давно вже користуюсь порадами з цього форуму, але ніколи не заходила як користувач. Тепер заходжу щодня. Дякую!
 
JasjkaДата: Четвер, 2012-03-29, 10:37 AM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Я уже вишила Великодній рушничок!Тепер,щоб не прогавити дату висилання заявки wink

Творча майстерня
 
TusyaДата: Четвер, 2012-03-29, 5:49 PM | Повідомлення # 35
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Бачу шо треба починати більше балакати smile Теж вишила рушничок на Великодній кошик, але моя скромність у написанні повідомлень не дає можливості взяти участь у цьому конкурсі. Зрештою, то все є поправимо... v
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2012-03-30, 3:01 AM | Повідомлення # 36
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Tusya, які проблеми? Долучайтесь до обговорення у різних темах, діліться секретами вишивки, схемками, посилання на цікаві статті про вишивку. Беріть участь у Пошті щастя, Палітрі... Ще часу - пооовно.
 
березинаДата: Неділя, 2012-04-01, 1:02 AM | Повідомлення # 37
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 29
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Привіт усім! Дівчатка, я давно поселилася, як підла миша на цих чудових сторіночках нищечком, але лише недавно стала психологічно зовсім готова до спілкування з вами всіма. З вашого дозволу , пару слів про себе, якщо щось зайве надряпаю, то викидайте, ви хазяйки, вам видніше. Займаюся вишиванням років з чотири, після виходу на пенсію, хоч півсвідомо хотілося цього все життя, ... та про це іншим разом. Купувала схеми, і знаходила в журналах , про те або не могла дати толку і пускала недошите на ганчірки або ... Замишковане з ваших стор. тьху тьху тьху через ліве плече вишиваю ще й кажуть домашні,що непогано. Питання. Зараз вишиваю до Великодня скатерть на кухню. Не думаю, що займу призове місце, важливіше бути в грі. Чи скатерть не підходить? (за 50 повідомлень розумію) З величезною повагою і пошаною до ваших працьовитих ручок!
 
KalunaДата: Неділя, 2012-04-01, 11:27 PM | Повідомлення # 38
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Конкурсні роботи можуть бути опубліковані раніше конкурсу на нашому або іншому форумі, ЖЖ в мережі.

Правда? А я тут, за вихідні , wink освоїла нову техніку вишивання відомого шва, саме на Великодньому рушничку, і відзняла попутно МК wink
От сиджу пів дня і мучусь - викладати МК чи зберегти його до часів після конкурсу? Чи виставити, бо так кортить поділитись? tongue
Dmutrik09, я все правильно зрозуміла smile Якщо покажу шматочок роботи (ну зовсім маленький) проблеми не буде?
question



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2012-04-01, 11:44 PM | Повідомлення # 39
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Kaluna)
Dmutrik09, я все правильно зрозуміла Якщо покажу шматочок роботи (ну зовсім маленький) проблеми не буде?

Звичайно! Чекаємо шматок і чекаємо МК з нетерпінням. biggrin
Може, ще хтось встигне скористатися до свят і дооформити рушник таким же швом.. ОЛЮ ДАВАЙ! tongue


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ромашка1Дата: Понеділок, 2012-04-02, 1:22 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Kaluna і нам кортить так подивитись ,викладати і викладати !
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Конкурс " Рушничок на Великодній кошик" (Вишиваємо та прикрашаємо своє життя вишивкою)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.